Bleskovky
Multimediální platforma Kodi v18 Leia vyšla už ve...
11.9.:
Multimediální platforma Kodi v18 Leia vyšla už ve druhé beta verzi. Místo nových fumkcí se zaměřuje hlavně na opravy chyb. Finální verze by mohla vyjít koncem roku 2018.
Problém se stmíváním obrazovky u OLED TV od Sony...
9.9.:
Problém se stmíváním obrazovky u OLED TV od Sony podle některých uživatelů nevyřešila ani poslední aktualizace firmwaru (v6.2858). Jiní majitelé ovšem měli štěstí a s vadou se po updatu nesetkali.
Loewe přidalo na své televizory podporu asistentky...
8.9.:
Loewe přidalo na své televizory podporu asistentky Amazon Alexa, která umožňuje ovládání pomocí hlasových povelů. Novinka je k dispozici pro modely bild 1, bild 3, bild 5, bild 7 a bild 9 (od roku 2015). Alexa zatím není dostupná v češtině, ale jen angličtině a němčině.
Studio Warner Bros. by mělo svůj první obsah ve...
8.9.:
Studio Warner Bros. by mělo svůj první obsah ve formátu HDR10+ vydat do konce letošního roku. Připojí se také služba Rakuten TV, která je dostupná v některých evropských zemích.
Yi Discovery, nejlevnější akční kamera tohoto...
19.8.:
Yi Discovery, nejlevnější akční kamera tohoto známého výrobce, na českém trhu zlevnila pod 1 000 Kč, dokonce je tak levnější než při objednání z čínských e-shopů.
Google připravuje nový Chromecast, který by měl...
19.8.:
Google připravuje nový Chromecast, který by měl být vybaven technologií Bluetooth. Další známou novinku je silnější anténa pro 5GHz Wi-FI.
Samsung představí na veletrhu IFA 2018 nové 8K...
19.8.:
Samsung představí na veletrhu IFA 2018 nové 8K QLED TV. Prozradily to reklamy na berlínském letišti, ale podrobnosti zatím neznáme.
Uživatelé zařízení Nexus Player si stěžují, že...
19.8.:
Uživatelé zařízení Nexus Player si stěžují, že jejich zařízení náhle „umírají“ ve velkých počtech. Někdy pomůže obnovení továrního nastavení, jindy nikoliv. Oficiální řešení dost možná nepřijde, neboť Google letos ukončil podporu Nexus Playeru.
Kvůli plánovanému zrušení funkce soukromých...
3.8.:
Kvůli plánovanému zrušení funkce soukromých zpráv v našich fórech prosíme každého, aby si nejpozději do 31.8.2018 zkopíroval obsah těch, které jsou pro něj důležité, protože pak dojde k jejich smazání.
V uplynulých dnech jsme ze všech uživatelských...
24.5.:
V uplynulých dnech jsme ze všech uživatelských profilů smazali všechny osobní údaje (včetně jména a příjmení) kromě e-mailové adresy, která je nezbytná pro samotnou existenci profilu. Jiné osobní údaje než e-mailovou adresu už do našich profilů nelze zadávat.