Bleskovky
Chystaná streamovac služba Disney+ bude zahrnovat...
15.3.:
Chystaná streamovac služba Disney+ bude zahrnovat celé portfolio filmů od Disney. Vůbec poprvé se tak všechny klasické snímky (od 30. let) objeví na jednom místě.
Společnost Itself, která provozuje službu...
15.3.:
Společnost Itself, která provozuje službu Interaktivní TV, začala zákazníkům nabízet nové set-top boxy Arris VIP 4205 s podporou kódování H.265/HEVC. Stávající zákazníci nemusí své set-top boxy měnit.
Dětský kanál Tuty TV ukončil 12. března své...
15.3.:
Dětský kanál Tuty TV ukončil 12. března své vysílání, a to z ekonomických důvodů.
Captain Marvel za první víkend vydělal 153 milionů...
11.3.:
Captain Marvel za první víkend vydělal 153 milionů USD ve Spojených státech a 455 milionů USD celosvětově. To jej pasuje na 6. nejúspěšnější film historie.
5.2.:
T-Mobile TV přidává do své nabídky 5 HD kanálů, které nahradily původní SD varianty: Óčko, Óčko Star a Óčko Expres. Kanály Sport 1 a Sport 2.
Pokud sledujete nějakou diskuzi (dostáváte e-maily...
18.1.:
Pokud sledujete nějakou diskuzi (dostáváte e-maily o nových komentářích), můžete nově sledování zrušit přímo v ní pomocí tlačítka pod posledním komentářem.
Po aktualizaci seznamu adresátů e-mailů o nových...
14.1.:
Po aktualizaci seznamu adresátů e-mailů o nových článcích od zítřejšího rána začne opět chodit denní přehled, který bude v neděli následovat týdenní přehled. Jejich příjem si můžete nastavit ve svém profilu. Zde najdete více informací.
Canon představil v USA kamery VIXIA HF G50, W10 a...
8.1.:
Canon představil v USA kamery VIXIA HF G50, W10 a W11. Dá se očekávat, že se brzy představí i jejich evropské ekvivalenty v řadě Legria.
Registrovaní uživatelé si mohou nově spravovat, u...
28.12.:
Registrovaní uživatelé si mohou nově spravovat, u jakých diskuzí mají na našich webech nastavené sledování (e-mailová upozornění na nové komentáře).
Netflix nyní plánuje 55 originálních filmů ročně,...
27.12.:
Netflix nyní plánuje 55 originálních filmů ročně, po přičtení „animáků“ a dokumentů dokonce 90. Rozpočet některých snímků by mohl činit až 200 milionů dolarů.
Android TV má podle posledních informací „desítky...
27.12.:
Android TV má podle posledních informací „desítky milionů“ uživatelů a více než stovku partnerů z řad poskytovatelů televize.
Všechny reproduktory z řady Bluesound 2i již...
27.12.:
Všechny reproduktory z řady Bluesound 2i již získaly nebo získají aktualizaci přidávající podporu Apple Airplay 2. Týká se to modelů Pulse 2i, Pulse Mini 2i, Pulse Flex 2i, Pulse Soundbar 2i, Node 2i, Powernode 2i a Vault 2i.
Vznikla nová rubrika Streaming videa pro články o...
23.12.:
Vznikla nová rubrika Streaming videa pro články o službách jako Netflix. Rubriky DVB-T a DVB-S byly sloučeny do DVB-T/S a rubrika Střih videa byla vnořena do Ostatní.
Aktualizace na Android TV Oreo pro televizory...
12.12.:
Aktualizace na Android TV Oreo pro televizory Philips je úajně na spadnutí, vyjít by měla během několika dnů. Distribuce je očekávána ve vlnách, tedy postupně pro jednotlivé modely a regiony.
A/V receivery britské značky Arcam jsou dalšími...
12.12.:
A/V receivery britské značky Arcam jsou dalšími produkty, které obdržely certifikaci IMAX Enhanced.
Nintendo přestane 31. ledna 2019 na své...
12.11.:
Nintendo přestane 31. ledna 2019 na své herní konzoli Wii podporovat Netflix a další streamovací služby, spolu s tím dojde k vypnutí obchodu s aplikacemi Wii Shop. 
Panasonic si zaregistroval název obrazového...
11.11.:
Panasonic si zaregistroval název obrazového procesoru HCX Pro pro své budoucí televizory a přehrávače. Novinkou by měla být umělá inteligence, která pomůže vylepšit kvalitu obrazu.
České Radiokomunikace spustily další dokrývače pro...
22.9.:
České Radiokomunikace spustily další dokrývače pro DVB-T2: Hronov (přechodová síť 11 i 12), Velké Meziříčí (12) a Karlovy Vary - Tři Kříže (12).
Evropská fotbalová organizace UEFA plánuje vlastní...
22.9.:
Evropská fotbalová organizace UEFA plánuje vlastní streamovací službu, kde by nabízela obsah z Ligy mistrů a Evropské ligy. Hlavní výhodou by měla být přidaná hodnota v podobě podrobných statistik, zákulisních informací i živých přenosů ze soutěží pro ženy a mladé fotbalisty.
IMAX podle neoficiálních informací vyjednává s...
22.9.:
IMAX podle neoficiálních informací vyjednává s Netflixem, Amazonem a dalšími streamovacími službami na distribuci filmů z jejich produkce ve svých kinech.
Aliance stojící za bezdrátovým audio protokolem...
22.9.:
Aliance stojící za bezdrátovým audio protokolem WiSA oznámila nový certifikační program „WiSA Ready“, který je určen pro televizory, herní konzole, počítače a další zařízení.
Multimediální platforma Kodi v18 Leia vyšla už ve...
11.9.:
Multimediální platforma Kodi v18 Leia vyšla už ve druhé beta verzi. Místo nových fumkcí se zaměřuje hlavně na opravy chyb. Finální verze by mohla vyjít koncem roku 2018.
Problém se stmíváním obrazovky u OLED TV od Sony...
9.9.:
Problém se stmíváním obrazovky u OLED TV od Sony podle některých uživatelů nevyřešila ani poslední aktualizace firmwaru (v6.2858). Jiní majitelé ovšem měli štěstí a s vadou se po updatu nesetkali.
Loewe přidalo na své televizory podporu asistentky...
8.9.:
Loewe přidalo na své televizory podporu asistentky Amazon Alexa, která umožňuje ovládání pomocí hlasových povelů. Novinka je k dispozici pro modely bild 1, bild 3, bild 5, bild 7 a bild 9 (od roku 2015). Alexa zatím není dostupná v češtině, ale jen angličtině a němčině.
Studio Warner Bros. by mělo svůj první obsah ve...
8.9.:
Studio Warner Bros. by mělo svůj první obsah ve formátu HDR10+ vydat do konce letošního roku. Připojí se také služba Rakuten TV, která je dostupná v některých evropských zemích.
Yi Discovery, nejlevnější akční kamera tohoto...
19.8.:
Yi Discovery, nejlevnější akční kamera tohoto známého výrobce, na českém trhu zlevnila pod 1 000 Kč, dokonce je tak levnější než při objednání z čínských e-shopů.
Google připravuje nový Chromecast, který by měl...
19.8.:
Google připravuje nový Chromecast, který by měl být vybaven technologií Bluetooth. Další známou novinku je silnější anténa pro 5GHz Wi-FI.
Samsung představí na veletrhu IFA 2018 nové 8K...
19.8.:
Samsung představí na veletrhu IFA 2018 nové 8K QLED TV. Prozradily to reklamy na berlínském letišti, ale podrobnosti zatím neznáme.
Uživatelé zařízení Nexus Player si stěžují, že...
19.8.:
Uživatelé zařízení Nexus Player si stěžují, že jejich zařízení náhle „umírají“ ve velkých počtech. Někdy pomůže obnovení továrního nastavení, jindy nikoliv. Oficiální řešení dost možná nepřijde, neboť Google letos ukončil podporu Nexus Playeru.
Kvůli plánovanému zrušení funkce soukromých...
3.8.:
Kvůli plánovanému zrušení funkce soukromých zpráv v našich fórech prosíme každého, aby si nejpozději do 31.8.2018 zkopíroval obsah těch, které jsou pro něj důležité, protože pak dojde k jejich smazání.
V uplynulých dnech jsme ze všech uživatelských...
24.5.:
V uplynulých dnech jsme ze všech uživatelských profilů smazali všechny osobní údaje (včetně jména a příjmení) kromě e-mailové adresy, která je nezbytná pro samotnou existenci profilu. Jiné osobní údaje než e-mailovou adresu už do našich profilů nelze zadávat.