Nejnovější komentáře
Škoda. | od: GarfieldM  27.3.201715:44
Škoda,že tam je ten děravej droid...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Výber televize | od: Anik24  23.3.201710:40
Ako si poradiť s výberom televízora? Treba si ujasniť,čo od televízora očakávate.Pri výbere televízora sa neriaďte iba veľkosťou uhlopriečky. Dôležitou vlastnousťou je rozlíšenie displeja, funkcia 3D, SMART, konektivita televízora a hlavne jeho spotreba. Recenzie a tipy nájdeš http:­/­/milujemeelektroniku.eu­/ako­-vybrat­-televizor­/.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Update byl odložen | od: Jáchym Šlik  8.3.201720:58
Dobrý den,

děkujeme za informaci, vydali jsme na toto téma článek, který snad pomůže i dalším čtenářům:

https:­/­/www.tvfreak.cz­/sony­-pozastavilo­-aktualizaci­-na­-android­-tv­-6­-0­-kvuli­-technickym­-potizim­/5740
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Update byl odložen | od: Nolwendil  8.3.201710:27
Tak moje TV už mi píše informaci, že z důvodu problémů které se vyskytly při první vlně updatu se Sony rozhodlo update odložit. Není tam žádná informace o časovém plánu, jen že to bude ASAP, ale do 8.3. to nestihnou. Tak uvidíme. Já jsem teda spokojený, vše mi funguje svižně a bez problémů, takže radši dostanu aktualizaci pozdě, ale bude vyladěná a žádné problém nepřinese, než abych sice měl Android M hned, ale pomalý a s chybami...

Níže přidávám oficiální text ze stránek Sony:

Aktualizace systému Android Marshmallow pro televizory Sony pozastavena – 1. března 2017

Rozhodli jsme se dočasně pozastavit aktualizaci firmwaru systému Android Marshmallow pro automatické stahování i stahování přes USB. Důvodem jsou určité technické potíže, které se vyskytly při distribuci první vlny aktualizací.

Jsme si vědomi toho, že se jedná o dychtivě očekávanou aktualizaci, ale naší prioritou je všem našim zákazníkům souvisle poskytovat bezproblémové aktualizace.

Naši techničtí specialisté na televizory neúnavně pracují na řešení technických okolností ohledně této zásadní aktualizace pro evropský trh a aktualizace obnoví v nejbližším možném termínu. Přesto to znamená, že nebude možné dodržet původní termín zpřístupnění aktualizace pro všechny televizory do 8. března.

Jakmile budou známé další informace, budeme tuto stránku aktualizovat. Chcete­-li získat informace a snadný přístup k těmto oznámením, doporučujeme uložit tuto stránku do záložek.

Děkujeme za pochopení a upřímně se omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

POZNÁMKA: Pokud jste aktualizaci již úspěšně provedli, nemusíte se tímto oznámením znepokojovat.

Android Marshmallow update on hold for Sony­'s Android TV – 1 March 2017

We­'ve decided to temporarily suspend the Android Marshmallow firmware update, both as an automatic and USB download. This is due to some technical issues that have arisen in the market, during our first initial wave of updates.

While we understand this is an eagerly anticipated update, our priority is to provide a consistent and smooth upgrade experience for all of our customers.

Our TV engineers are working tirelessly to resolve the technical challenges that revolve around producing this major update for the European market, and will restore the update as soon as possible. However, this means that we can­'t hit our original roll­-out schedule to all TVs by the 8th March.

We­'ll update this page with more information as soon as possible. To stay informed and for easy access to this announcement, we recommend bookmarking it.

We would like to thank you for your understanding and sincerely apologise for the inconvenience.

NOTE: If you have already successfully upgraded your TV­'s software, you should not be concerned by this announcement.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Proč ne rovnou? | od: Aldo  7.3.201719:19
Vždyť jsem psal HD, ne HD ready, což je terminologie používaná u tv. Vy používáte označení pro mobily :­-­). HbbTV již televize pět let staré měly, takže zůstává ­"nedostatkem­" chybějící HDR, což u většiny pořadů v tv běžících moc nepoznáte? A kódování HEVC je ten problém proč jsem psal že radiokomunikace jsou šmejdi a měli jít na tento systém rovnou. Hovgh, už to stačilo
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Proč ne rovnou | od: Wolfsteen  7.3.201716:53
Třeba tím, že nepřehraje videa ve formátu H.265, nepodporuje HDR, HbbTV a pokud je jen HD nikoliv Full HD, tak je zastaralá už nyní :­-)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Proč ne rovnou | od: Aldo  5.3.201721:35
Co to je v případě tv ­"morálně zastaralá­"? Je HD, LED podsvícení, nula nula nic spotřeba ve sleep režimu. Co za zázraky budou za tři roky?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Proč ne rovnou? | od: Wolfsteen  5.3.201719:53
Zastaralost DVB­-T byla dávno jasná. To bohužel borci zazdili. Nicméně s pět let starou televizí ještě cca 3 roky vydržíte a pak už bude stejně morálně zastaralá ­(pokud tedy vydrží fyzicky­), takže bych to bral s klidem ;­-)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Proč ne rovnou? | od: Aldo  5.3.201711:03
České radiokomunikace se chovají jako šmejdi. Před pěti lety koupená televize za třicet tisíc i více, bude k ničemu pokud k ní nekoupím nějakou další krabici. To nemohli jít v digitálu rovnou na tento systém?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
super | od: Peťan89  28.2.201710:52
Kameru jsem si koupil a je super.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
A rok 2014? | od: xml  23.2.201711:26
No poteš koště!!!
A na top model z roku 2014 sa Sony vykašľal! Sony KDL­-55W955B môžem hodiť do smetiaka!

Konkrétne model Sony KDL­-55W955B má horšie užívateľské rozhranie ako TOP model z roku 2013, horšiu čiernu a kontrast ­(predtým MVA, potom IPS­) a teraz ešte odrb s aktualizáciami. Sony ďakujem!
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
TV | od: Streki  21.2.201718:33
No super, vcera jsem tuhle informaci jiz cetl v TV. Tam bylo male upozorneni a popis zmen. Konecne take zmizi Opera. Skoda jen to omezeni v Google Play pro Android TV aplikace. Napr. Chrome zde neni a to u Googlu vazne nechapu. Nastesti lze nainstalovat primo. A pres alternativni launcher i bez problemu provozovat. Konecne bude mozne snad i prenest nainstalovane hry na flash disk v USB. Uz se tesim.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Nechci. | od: GarfieldM  20.2.201716:07
Vždyť jsou i základní desky s pc architekturou a drahá tv se šmejdskym droidem+reklamy.Díky nechci.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Philips 49PUS6561 | od: scheescha_ce4you  12.2.201720:34
Také potvrzuji, že jsem před cca dvěma týdny aktualizoval Tv na Android 6.
Zaznamenal jsem znázornění času po zapnutí tlačítka s přístupem k aplikacím, ale hlavně už mě fungují bez sekání videa z Youtube v 4K.
Netflix jsem zrušil těsně před aktualizací.Celkově jsem spokojen.Jen mě stále chybí možnost přepínání uživatelských účtů.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Philips 55PUS7181 | od: Bond  11.2.201714:17
Ano, mozem potvrdit aktualizaciu na Philips 55PUS7181 cca pred dvomi týzdnami na Android 6.0.1
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Re: Xtreamer eXpress. | od: zekon666  14.1.201716:46
X9S je neskutečná nepovedenina a jsem rád že jsem se ho zbavil. Tolik problémů co to zařízení má odpovídá cenové relaci tak 1000Kč. Nejdřív jsem si myslel že je to náhoda, ale když jsem začal sledovat fórum a stížnosti šel pryč. Nepoužitelnou 5GHz wifi počínaje ­(není pro Evropu­) a mázáním nastavení systému konče ­(dělá po 3 FW už­). O nepoužitelnosti KODI nemluvě. Byl to můj první přehrávač s androidem po 4 jiných a na hodně dlouho poslední.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Xbox nebo Ps4 jako multimediální centrum?Jaké jsou nevýhody.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
QLED? | od: ksyp  3.1.201714:28
Když neumí vyrobit pravý OLED tak ti tam přidá písmenko ­"Q­" LED, jen aby se to podobalo.

A české rádiovky mají v Tescu nové vánoce!

Na to Samšuntu ještě někdo nalítne?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
3D | od: taigr  2.1.201713:14
Nejspis ano, ale je mozne ze prijde uplne jina technologie. Dost se ted investuje do virtualni reality pomoci nejakeho zarizen jen na hlavu. Proste tak aby TV nebyla vubec potreba.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Xtreamer eXpress. | od: Petr Langer  17.12.201612:09
To je jedna z mála nevýhod, jinak je to parádní box, ale je několik možností jak připojit HDD bez designové újmy: použít externí disk s USB 3.0, pořídit si delší prodloužení SATA a disk schovat někde kde to nevadí ­(myslím se prodávají prodlužky i 1,5 m­), nebo si pořídit ochraný box na HDD např. Akasa Flexstor H25, Delock 18209.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)