Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 25 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 362

Téma: plazma samsung ps51e6500, ps60e6500

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Akorát by bylo dobré k rychlosti přepínání specifikovat tuner a ještě v případě DVB-C/S k tomu i CI modul, typ karty a poskytovatele. Jinak to bude hodně zavádějící informace.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Citace Původně odesláno od spotnickoff Zobrazit příspěvek
    genett : tak snad ti odpovie TURU na tvoje otazky. Ja som tu plazmu kupoval koli jedinej veci a to bola kvalita obrazu. Dialkove nepouzivam (mam logitech harmony 600), prijimac nevyuzivam (mam dreamboxa dm7020hd).... ja ani zvuk nepouzivam takze na tieto veci som neni dobry radca. jedine co som ti schopny overit je to dialkove a odrazy od steny....
    Proto se ptám TURU. Už to tady sleduju delší dobu a vím, že ty to máš víceméně jen jako zobrazovač se satelitem. Já to chci mít jako TV se vším všudy na DVB-C, tj. cca 100 kanálů a zvuk (mám 5.1 repro, ale používám naprosto vyjímečně) a proto mě takové "detaily" jako ovládání moc zajímají, protože to je věc, kterou budu používat dnes a denně a můj současný Samsung je z tohoto pohledu slušně řečeno velice slabý.
    edit pro KamilZ: Zajímá mě UPC kabelovka, nějaký Smit modul a typ karty nevím, to jsem dostal k tomu modulu (od firmy Lica). Ale budu rád za každou zkušenost, klidně i DVB-T, o tomhle Samsungu se toho moc nepíše...
    Naposledy upraveno uživatelem genett: 21-06-2012 v 22:45

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

ovladac je u sama vseobecne dost naho.... , musi byt namiereny priamo. Ja pouzivam ten od Dreamu a ten ide zo vsade . Aj reakcie su stredne pomale. Lenze mna ber ako narocneho uzivatela a ine telky to maju aj pomalsie . Z mojich na ovladanie najlepsie, pioneer potom LG a nakoniec Sam. Panasonic som mal len tyzden a podobna tragedia ako u Sama.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

moja skusenost je zasa ina, najhorsie ovladanie ake som v rukach mal a stale mam je dreambox dm7020hd.... musis mierit presne inak sa nechytas... kombinacia logitech harmony 600 + samsung ps51e6500 funguje v pohode aj o stenu, ale kedze ja skoro vzdy spustam davku a zapinam AVR + sam TV + dreambox/dune tak mierit musim. ale len koli dreamboxu. ak ma to napadne doma testnem este aj to origo dialkove (ak v nom mam baterky)
    Naposledy upraveno uživatelem spotnickoff: 22-06-2012 v 11:49

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

ja mam DM800HDPVR a tam je ten predchadzajuci ovladac a ten naozaj ide skoro aj cez stenu . Zato s nim ovladam aj TV a ide to ovela lepsie ako s DO od Sama.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

no ja si myslim ze problem u toho mojho dreamboxu dm7020hd je na strane prijimaca (boxu) a nie na strane dialkoveho. Lebo ked vymenim origo dialkove za logitech tak sa nic nezmeni. problemy s mierenim su rovnake. Ale logitech u inych zariadeni ziadne taketo problemy nema. Na 99% je u mna problem v IR prijimaci v boxe.... O tom dreamboxe by som dokazal pisat celostrankove studie. Je to riadny bazmeg. Clovek sa s tym musi riadne vyhrat aby z toho vyzmykal co treba... ale v konecnom dosledku sa to asi oplati...

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

skusal som to origo dialkove, chyta sa pekne aj odrazom od steny, nezdalo sa mi nijako problemove

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od genett Zobrazit příspěvek
    Proto se ptám TURU. Už to tady sleduju delší dobu a vím, že ty to máš víceméně jen jako zobrazovač se satelitem. Já to chci mít jako TV se vším všudy na DVB-C, tj. cca 100 kanálů a zvuk (mám 5.1 repro, ale používám naprosto vyjímečně) a proto mě takové "detaily" jako ovládání moc zajímají, protože to je věc, kterou budu používat dnes a denně a můj současný Samsung je z tohoto pohledu slušně řečeno velice slabý.
    edit pro KamilZ: Zajímá mě UPC kabelovka, nějaký Smit modul a typ karty nevím, to jsem dostal k tomu modulu (od firmy Lica). Ale budu rád za každou zkušenost, klidně i DVB-T, o tomhle Samsungu se toho moc nepíše...
    no uz som zas tu konecne. dialkove je podla mna dobre, chyta mi od vsetkych stien, zozadu, zboku, ... skoro som nenasiel polohu kde by mi neslo. pouzivam zabudovany dvb-c tuner s cam modulom (http://www.satro.sk/index.cfm?module...ge&s=cam_modul - netusim co je to za typ) od poskytovatela satro. rychlo prepinania je cca 1 sekunda (o poznanie rychlejsie ako na predchadzajucej LG plazme), pri HD programoch viac cca 3 sekundy. co sa tyka zoznamu kanalov, nejake "oblubene" polozky som tam videl v nastaveniach programov, ale este som ich nenastavoval.

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

díky, takže ovladač a přepínání OK. Ty oblíbené položky - to může být jen jedna skupina (u mého dědečka Samsungu je to označeno zeleným srdíčkem). Jde o to, jestli takových skupin jde vytvořit víc. Ale to už si zjistím v manuálu.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Plutotype
    Registrace
    Nov 2011

Tak dorazila PS60E6500. Hodnotenie obrazu velmi dobre, ale TV ide spat. Tak silne bzucanie som este nepocul. Nechapem ako Samsung moze taky kus vypustit von. TV nie je pracka alebo chladnicka!

Vam to vsetkym tiez tak bzuci, ze aj s 4metrov je to pocut? Je to take ultra vysoke digitalne bzucanie/piskanie...ojoj

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Třeba jsi dostal tu mou ^_^

Ano, u mě bylo bzučení také slyšet v podstatě kdekoliv v místnosti, i z 4 metrů a víc. Koukám, že je tu trochu zmatek v tématech - zde je odkaz na druhý thread o letošních Samsung plazmách, je tam i moje zkušenost s touto TV: Samsung 2012 - E series.

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Tak já mám protentokrát asi štěstí, mě tenhle model nebzučí. Ale aby se něco dělo, tak zas po druhé reklamuju sedačku ta stála 2x víc než Sam...a to opravdu na***e. njn
    Obraz jsem naladil podle tohoto odkazu http://reviews.plasmatvbuyingguide.c...esettings.html a připadne mi to jako že velmi dobré.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Plutotype
    Registrace
    Nov 2011

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2012

Četl jsem a vyznívá to pro SAMSUNG POZITIVNĚ. Dnes si odvezl servisak moji druhou 42ST50ku ohledně vertikálních pruhů( nejednotnost panelu) na diagnostiku. První byla uznána Panasonicem a vyměněna za nový kus a pokud bude uznána i tato tak ji měním za jinnou značku a jelikož jsem ve vláknu u Samsungu 6500 tak je kvíz , kterou o to jednodušší. Jinak pro ostatní, kteří mě již znají tak je to 5tý Panasonic tento rok. 3krát model 2011 a 2krát 2012. Jinak je Panasonic opravdu skoro dobrý. až na to že sice opraví nějaké staré problémy, ale hned si vyrobí nové a to dnes opravdu nechápu..

Nováček
    Registrace
    May 2012

nunacku, strasne moc Ti fandim, doufam, ze uznaji reklamaci a posleze prejdes na jinaci znacku a treba chytnes nebzucici Samsung, tady je opravdu nejvetsi strasak to bzuceni

Strana 3 z 25 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: Sony Bravia KDL-55HX850 (LCD LED) a Samsung PS60E6500 (PLAZMA)
    Od Plutotype v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 115
    Poslední příspěvek: 20-04-2013, 12:48
  2. Plazma: Samsung ps60e6500
    Od spacerer v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 08-11-2012, 12:11
  3. Samsung PS60E6500 vs LG 60PM970S
    Od martin155 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 22-06-2012, 17:00
  4. Plazma: Samsung ps60e6500