Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

plazma samsung ps51e6500, ps60e6500

tdlmarek (1566)|21.8.2012 21:17
PPL ani PDP tu TV nevezmou - překračuje maximální rozměry pro balík, který se dá poslat bez uzavřené smlouvy. Já nakonec posílal přes Toptrans a naprosto bez problému - na webu jsem vyklikal formulář a druhý den si pro balík přijela dodávka. Zhruba za týden na mě pak ve schránce čekala faktura, kterou jsem přes internetové bankovnictví zaplatil, a od té doby se mi už neozvali, takže předpokládám, že je vše v pořádku :)

Nicméně člověka tahle sranda s vrácením vyjde na necelých 600 CZK za přepravu. Což je také jeden z důvodů, proč se mi už nechtělo zkoušet jiný kus Samsungu a šel jsem místo toho na "jistotu" v podobě Panasonic LCD. Sice má o něco horší barvy a nepatrný clouding, ale je tichá a je to Panasonic.
nunacek0 (947)|21.8.2012 22:07
[QUOTE=tdlmarek;421458]PPL ani PDP tu TV nevezmou - překračuje maximální rozměry pro balík, který se dá poslat bez uzavřené smlouvy. Já nakonec posílal přes Toptrans a naprosto bez problému - na webu jsem vyklikal formulář a druhý den si pro balík přijela dodávka. Zhruba za týden na mě pak ve schránce čekala faktura, kterou jsem přes internetové bankovnictví zaplatil, a od té doby se mi už neozvali, takže předpokládám, že je vše v pořádku :)

Nicméně člověka tahle sranda s vrácením vyjde na necelých 600 CZK za přepravu. Což je také jeden z důvodů, proč se mi už nechtělo zkoušet jiný kus Samsungu a šel jsem místo toho na "jistotu" v podobě Panasonic LCD. Sice má o něco horší barvy a nepatrný clouding, ale je tichá a je to Panasonic.[/QUOTE]

Máš právo i na zaplacení nákladu spojené s vyřízením reklamace či vrácením, Na Mallu jsem dostal i peníze za dopravu kterou jsem platil když mi ji dováželi..
tdlmarek (1566)|21.8.2012 22:33
Tak tohle si nemyslím (v případě vrácení bez udání důvodu).

[quote=http://www.spotrebitel.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=112347:zboi-zakoupene-v-internetovych-obdhocech&catid=77:penenka-spotebitele&Itemid=373]Podle zákona má prodávající v případě vrácení zboží právo na úhradu nákladů, které mu vznikly s vrácením zboží. Jsou to také jediné náklady, které prodávající po spotřebiteli může při vrácení zboží požadovat V praxi se jedná zejména o poštovné nebo jiné náklady na přepravu. Protože se jedná o vrácení zboží, které je bez vad, musí spotřebitel zaplatit náklady, které souvisí s vrácením tohoto zboží. Toto je zásadní rozdíl od reklamace zboží, kdy náklady spojené s uplatněním reklamace nese prodávající, neboť reklamace může vzniknout pouze z toho důvodu, že se na zboží vyskytla vada, za kterou prodávající odpovídá.[/quote]
nunacek0 (947)|21.8.2012 22:49
Tak jo, ale mi byla vyplacena částka i za dopravu a to mne nejen překvapilo , ale i potěšilo.
Pavell007 (790)|21.8.2012 23:15
to už se nad tebou asi slitovali, když jsi posílal zpět tu pátou televizi :) Snad to ten Samsung prolomil :)
Hmm (1739)|21.8.2012 23:20
Hoši, musíte rozlišovat uznanou reklamaci a odstoupení od smlouvy. Při odstoupení ti náklady (minimálně ty za cestu zpátky) neproplatí.
nunacek0 (947)|22.8.2012 00:02
Asi to prolomil, protože momentálně jede v poho. Právě jsem teď ještě jednou poslouchal hluk zdroje, kde jsem z flešky pustil zkušební barevné obrazce a i při čistě bílé celé obrazovce je slyšet jemný zvuk v levé spodní zadní části Tv. Ucho asi 10cm od Tv. Při odstoupení o půlmetr již neslyším takřka nic a z poslechové vzdálenosti cca 3,3m by to slyšel snad jen netopýr a to já nejsem. Takže v této oblasti pokud se do budoucna nic neposere mám vystaráno. I jednotnost panelu jako takového je velmi dobrá a jen veeelmi kritickým okem se vzdálenosti 50cm jsem schopen registrovat jemné proužečky. Ale kdyby takto vypadal Panasonic tak by zůstal určitě doma. Věřím, že na každém panelu bych něco našel. Ale samozřejmě nejdůležitější je , aby tyto anomálie nebyly viditelné při provozu a nerušily celkový dojem. Jinak po krátkém sžívání se Samem jsem čím dál více spokojen a zjišťuji, že obraz je opravdu dobrý a nic závažného mi při sledování nechybí. Až najdu , kde je ukryta ta funkce na pohyb tak to bude taková třešnička. Jediné čeho jsem si všiml a to jsem se hodně snažil a je to opravdu velmi decentní a nerušící je, že při naběhnutí jasné scény se jas obrazovky mirně skokově jakoby doladí. Ale jak říkám je to tak jemné, že to neruší a běžný divák si toho zřejmě ani nevšimne jelikož je to možné i přičíst záběru kamery, kdy se mění jasové přechody. Jinak s černou už jsem po soužití velmi spokojen a jelikož již nebudu současně vedle Sama mít Panaka tak není na co si prakticky stěžovat. Obrazový filtr funguje spolehlivě a jelikož mám pokoj, kde nějaké to slunce zasvítí tak bych Tv bez tohoto filtru prakticky přes den nemohl provozovat. To už mi staré CRT udělá stejnou službu. Proto všem co mají jasnější pokoje a nemají možnost je přes den zatlumit nebo jim to drahé polovičky nedovolí doporučuji zapomenout na Tv bez filtru. Budou hoodně zklamáni. Večer to sice doženou , ale je třeba zvážit, kdy bude Tv používaná. LCD byť mají některé lesklé stínítka mají výrazně vyšší svítivost a tudíž si poradí s případným dopadem světla daleko lépe a neztrácejí kontrast a dynamiku obrazu a především zobrazení černé barvy, která ač se to nezdá je velmi důležitá pro kvalitní zobrazení. Ale zase to není jediný atribut na kterém to všechno stojí. Ale o tom už se tady psalo ne jednou. Přeji všem dobrou noc..
Hmm (1739)|22.8.2012 03:01
[QUOTE=nunacek0;421485]..... Ale kdyby takto vypadal Panasonic tak by zůstal určitě doma. Věřím, že na každém panelu bych něco našel.[/QUOTE]Takže ještě jednou, proč že šel Panasonic? Snad kvůli (ne)jednotnosti plochy? Kvůli pískání zdroje asi ne a o blikání tady nic nepíšeš ....
nunacek0 (947)|22.8.2012 05:29
Nejednotnost panelu a pruhy, které byly vidět i v obsahu a následně mě překvapila i rychlejší retence, která se držela déle než bych čekal..po někoho možná detail, ale mi to vadilo
Hmm (1739)|22.8.2012 09:05
Tak to jsem zvědav na hodnocení retence u Sama. Já na V10-ce s retencí prakticky žádný problém nemám ani po 3 letech ....
nodiggity (199)|22.8.2012 09:41
Hodnocení retence u Sama je dle recenzí vynikající. Je otázka, za jakých podmínek probíhal onen neustále citovaný test na CNET s 8hod zobrazováním statického obrazu na GT50, VT50 a E6500, ale obecně se v tomto Samsung letos evidentně vytáhl a pro spoustu lidí to může být důvod, proč mu dát přednost před ST50. Já osobně mám taky psychický problém s představou IR na ST50 a je to asi jediný důvod, proč jsem se pořád ještě nerozhodl, jestli Sam nebo Pan :(.
Pavell007 (790)|22.8.2012 10:39
nodiggity-jednoduchý, kup si obě, porovnej a jednu pak vrátíš. :)
bavorak (1494)|22.8.2012 13:14
retenciu nemali uz vlanajsie modely. Mne sa podarilo zaspat s nejakou stanicou co dovysielala a nad ranom uplne nic. Ale skoro som sa pos... ked som sa prebudil a uvidel to :-). Teraz uz pouzivam timer, aj ked sa to po 4 hodinach vypne samo. Ja som si vtedy myslel, ze som ho vypol a tym zacal odpocitavat nove 4 hodiny.
nunacek0 (947)|22.8.2012 20:19
[QUOTE=Hmm;421510]Tak to jsem zvědav na hodnocení retence u Sama. Já na V10-ce s retencí prakticky žádný problém nemám ani po 3 letech ....[/QUOTE]

Tak to Ti gratuluji a buď jenom rád. Podle mne ty nové panely mají sice lepší parametry a filtry ,ale jestli se tím nestaly náchylnější právě na retenci. Vždy jsem četl o plazmách Panasonic , že jsou na retenci nejvíce odolné ze všech plazem a Samsung a LG nejhorší. Ale v rodině máme 3plazmy Samsung a nikdo problém. stáří plazem cca 3-5let. Takže ať si to každý přebere podle sebe. Jedno je jasné nic se nemá u plazem přehánět a všiml jsem si, že je to způsobeno i nastavením vysokých hodnot především kontrastu. Ale kdo má rád kontrastní obraz tak nemá velkou volbu..
lukyrozsi (29)|22.8.2012 21:37
Tak dneska mi napsali z alzy.cz, že můžu od smlouvy odstoupit i na jakékoliv pobočce, takže nejblíž mám Ostravu, takže v pátek tam tv odvezu a pevně doufám, že brzy budu mít nového sama a bez bzučení, ať mám konečně klid. pak dám vědět, jak to probíhalo a hlavně, jaký je nový sam:-)
lukyrozsi (29)|22.8.2012 21:50
koukám teď na fotbal na čt4 HD a obraz fakt supr, akorát to bzučení.....škoda, jinak bych se sama nezbavoval ani náhodou....
nunacek0 (947)|22.8.2012 22:26
[QUOTE=lukyrozsi;421580]Tak dneska mi napsali z alzy.cz, že můžu od smlouvy odstoupit i na jakékoliv pobočce, takže nejblíž mám Ostravu, takže v pátek tam tv odvezu a pevně doufám, že brzy budu mít nového sama a bez bzučení, ať mám konečně klid. pak dám vědět, jak to probíhalo a hlavně, jaký je nový sam:-)[/QUOTE]

Hodně štěstí při druhém a posledním pokusu...
hakmar (401)|23.8.2012 21:17
Pre fanúšikov recenzií je tu nová recenzia na E6500, vyzerá že Samsung je na tom veľmi dobre a je "vysoko doporučený".
http://www.avforums.com/reviews/Samsung-E6500-PS-51E6500-60E6500-3D-Plasma-Smart-TV-Review_356/Review.html
nunacek0 (947)|23.8.2012 22:12
Docela slušné. asi jsem si měl koupit 60palců. hihi
Hmm (1739)|23.8.2012 22:17
Ano, Sam je na tom velmi dobře, ale Panák (zde docela trhaný na kusy) tam má u VT50 Reference status, nižší modely pak hodnotí minimálně stejně jako Sama.
hakmar (401)|23.8.2012 22:27
Ono VT-čko nie je zle hodnotené aj podľa majiteľov, údajne najväčšie problémy s vertikálnymi pásmi má rada ST. VT-čko je prirovnávané k Pioneer KURO, takže to asi bude naozaj vydarená rada. Ohľadne tých pásov na ST, tak tie by nemali byť v sérii ktorá bola vyrobená v ČR, ale čo je na tom pravdy, neviem.
bavorak (1494)|24.8.2012 14:34
[QUOTE=nunacek0;421746]Docela slušné. asi jsem si měl koupit 60palců. hihi[/QUOTE]

to si mal ... :-) ale nedal si si povedat.
nodiggity (199)|24.8.2012 14:43
Už mi z toho rozhodování docela hrabe :O. Nunacku, je ta černá opravdu v porovnání s ST50 o tolik horší? :)
nunacek0 (947)|24.8.2012 15:22
Já myslím, že to není vůbec špatné, ale všimnout i toho lze pokud si měl ST50ku a víš jakou černou umí. Bez porovnání se spokojenost také dostaví a to jsem trochu náročný.
lukyrozsi (29)|27.8.2012 21:55
ahoj všichni....tak jsem v pátek úspěšně vrátil ve 14-ti denní lhůtě samsunga....na pobočce Alzy v Ostravě to na mě zkoušeli, že mám velký problém a že to tak nepůjde...když ovšem zjistili, že nejsem úplný debil, tak jsme se domluvili. Za to, že jsem měl vše vybaleno, tak mi strhli 6 stovek (což mi až tak nevadilo, jelikož od mé první objednávky došlo ke snížení ceny o 7 stovek). Hnedka mi tam udělali objednávku na nového sama a ten mi včera dovezli. Bohužel ovšem musím konstatovat, že jak dneska děti usly a v bytě je klid, tak samsung opět bzučí:-((((( Manželka sice nic neslyší, ale já jo a opět, jakoby nade mnou byla zářivka:-( a to sedím tři metry od tv!!!Takže myslím, že to byl můj poslední pokus na tento model a budu se muset pootočit po něčem jiném...protože dotřetice to zkoušet nebudu, nemám na to nervy a hlavně mě pořád nebaví zajišťovat velké auto na dovoz na pobočku:-(( (nemám takovou výdrž jako nunacek).....nevím, nevím, zda se nevrátím opět k nějakému lcd.....Také jsem zjistil, že naše kabelovka nemá dost dobrý signál na takovou velikost tv....Dále se mi na té nové tv zdálo, že při rozných pohledech kamery se tv nějak špatně vyrovnávala se světlem, jakoby se pořád měnila světelnost při různých pohledech kamer a pro mě je to dosgt rušivé.....se vším bych se asi popral, ale s tím bzučením ne.....sorry samsung, ale tohle jsi nezvládl
nunacek0 (947)|27.8.2012 22:12
Tak to je škoda, že si měl takovou smůlu. Na to se dá těžko něco říci. Tak pak dej vědět jaké LCD Samsunga nahradí.
lukyrozsi (29)|27.8.2012 22:15
dva měsíce jsem vybíral jako deb....l a pak takový pech. teď jsem fakt zvědavý, do jaké tv půjdu a momentálně jsem lehce znechucen....ale to přejde, a opět se do toho pustím, ale z plazmy již mám asi lehce strach....
nunacek0 (947)|27.8.2012 22:54
Vím jaké to je, ale jsou i dobré kusy, ale není moc bláznů jako já aby to měnil do nekonečna. LCD se trochu prodraží viz Plutove srovnání se Sony HX850..
tdlmarek (1566)|27.8.2012 22:54
[QUOTE=lukyrozsi;422349]Dále se mi na té nové tv zdálo, že při rozných pohledech kamery se tv nějak špatně vyrovnávala se světlem, jakoby se pořád měnila světelnost při různých pohledech kamer a pro mě je to dosgt rušivé.[/QUOTE]
Taky jsem si toho všiml - tuším, že se tomu říká fluctuating brightness. Já jsem to nejvíc pozoroval v jasných scénách, jak kdyby TV najednou došla šťáva a musela plošně snížit jas, aby tolik světlých bodů zvládla napájet.
Pavell007 (790)|27.8.2012 23:12
...nepomůže snížit jas nebo kontrast? Nebo je to prostě jiná technologická ojebávka kvůli dobré černé než má Panasonic-ten proto bliká, Samsung možná hýbe s gammou, ledky zase maj ten posranej dimming...
Hmm (1739)|27.8.2012 23:18
Počkej, Panák bliká, aby měl dobrou černou ? :-)
Pavell007 (790)|27.8.2012 23:27
no hele samozřejmě nic nevím a budu papouškovat to, co jsem se dočetl jinde, ale co jsem teda četl, tak Panasonic má odlišné řízení buněk než ostatní výrobci, plazma kromě obrazového signálu do těch buněk vysílá ještě resetovací impulsy, aby před dalším obrazovým impulzem ta buňka byla v nějakém defaultním stavu-a tyto impulzy prý zhoršují tu černou a Panasonic to obchází tím, že prý vysílá polovinu těch impulzů-ob jeden-což způsobuje to, že někomu to může blikat víc než Sam a Lg. Takže něco za něco, Samsung má zase jinak podanou gammu-obraz se pak má v tmavých odstínech tendenci jevit jako slitý-neuvidíš tam tolik detailů-prostě to "stáhne basy" :) , ale dělá to dojem vyššího kontrastu=subjektivně zlepšuje černou.... Pokud píšu nesmysly, rád se poučím.
P-E-K-Y (73)|27.8.2012 23:39
Toto som sa aj ja niekde dočítal :). Inak s tým Samom je to dosť na nervy, pretože po dlhom hľadaní som bol rozhodnutý pre 50E6500, ale ako tu tak čítam o otravnom bzučaní a jase, tak nemám náladu toto riešiť. Možno pôjdem do LCDLED.
Hmm (1739)|27.8.2012 23:43
Ne dobrý, může být. Jen mi to vyznělo divně, a pořád mi nejde do hlavy to hodnocení Panáků v testech kontra stížnosti na blikání. Asi se budu muset zajít podívat na to blikání do obchodů. Mě V10 prostě nebliká prakticky vůbec (v rámci možností technologie), nikomu z rodiny, příbuzných, ani známých. Ani černá mi nepřijde slabá, ale současné modely v rozsvíceném obchodě stejně těžko srovnávat.
Pavell007 (790)|27.8.2012 23:43
Ad bzučení-Nojo, to je problém, protože uši nemůžeš zavřít jako oči a pokud by ta tv jela celý večer, tak věřím tomu, že to může být fakt otravné...
Ad blikání-no ono to blikání vidíš HLAVNĚ v krámě, kdy tam je vytaženej kontrast jako prase a vidíš ho hlavně periferně, když koukáš zrovna na jinou tv,což doma odpadá. Já patřím k těm, kdo to v tom krámě taky zpozoroval, že ten Panasonic bliká víc než ostatní plazmy a měl jsem z toho trochu strach, ale doma to je úplně v klidu...
Hmm (1739)|27.8.2012 23:49
Tak pokud je to bzučení slyšet i na tři metry, asi by se to dalo naposlouchat v obchodě před zavíračkou, když už je klid. A takovou TV si pak rovnou odvézt, ale bude to dražší než přes net. Horší by bylo, kdyby se začalo ozývat až při delším provozu a měly na to vliv i konkrétní obrazové scény.
nodiggity (199)|28.8.2012 09:12
Osobně nechápu, jak můžou pustit přes výstupní kontrolu TV, která nesnesitelně bzučí i na 3 metry. To je prostě prasárna.
lukyrozsi (29)|28.8.2012 16:05
to mi říkej, je to katastrofa, co může vyjet z linky a hlavně projít nějakou kontrolou. Bohužel už si nedělám iluze o kvalitě zboží, které kupujeme.....zrovna sedím u sama a mám otevřené okno a i tak to bzučení slyším!!! ve čtvrtek jdu samsunga vrátit a musím vybrat náhradu....uvažuju o Lg LW5500. Starý dobrý model roku 2011. Ještě uvažuju, jestli ve velikosti 42 nebo 47. To ještě rozmyslím. Jiný model mě momentálně nenapadá.....Dám pak vědět:-) Už se těším na ty aroganty na pobočce Alzy......to zase bude keců
spotnickoff (152)|29.8.2012 18:30
ak vam ps51e6500 bzuci chodte to vratit. ja to mam a nebzuci to vobec. nunacek teraz kupil a nebzuci mu to tiez. niektori sa na to stazuju. evidentne samsung vypustil nejaku blbu seriu
bozkovax (7)|30.8.2012 01:03
Tak ps51e6500 mám už týden. Jak píšete, tak torchu bzučí, ale nic hrozého to není, při koukání na film i běžné vysílání je to vpohodě, akorát když ve filmu nikdo chvilku nemluví, tak je to bzučení slyšet, inak ok.

Chtěl jsem se spíš zeptat na přeladění kanálů, tak abych to měl seřazené podle sebe ? Naladil jsem kanály digitální, rádio stanice + kabelové programy cca 10 a chtěl bych si to seřadit, četl jsem tu thread - https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/29521-Editace-kanalu-v-PC-pro-TV-Samsung-rady-C-a-D?highlight=channel%20editor ale podle tohoto návodu mi to vůbec nejde, vždy se objeví eror - Invalid file format.
Nezná někdo jiný návod ? Předem moc děkuju !
bozkovax (7)|30.8.2012 01:05
Dobrý den. Vlastním cca týden TV ps51e6500. Chtěl jsem se zeptat na přeladění kanálů, tak abych to měl seřazené podle sebe ? Naladil jsem kanály digitální, rádio stanice + kabelové programy cca 10 a chtěl bych si to seřadit, četl jsem tu postup, ale podle tohoto návodu mi to vůbec nejde, vždy se objeví eror - Invalid file format.

Nezná někdo jiný návod ? Předem moc děkuju !
bozkovax (7)|30.8.2012 01:10
Dobrý den. Vlastním cca týden TV ps51e6500. Chtěl jsem se zeptat na přeladění kanálů, tak abych to měl seřazené podle sebe ? Naladil jsem kanály digitální, rádio stanice + kabelové programy cca 10 a chtěl bych si to seřadit, četl jsem tu postup ( https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/29521-Editace-kanalu-v-PC-pro-TV-Samsung-rady-C-a-D?highlight=channel%20editor ), ale podle tohoto návodu mi to vůbec nejde, vždy se objeví eror - Invalid file format.

Nezná někdo jiný návod ? Předem moc děkuju !
nunacek0 (947)|30.8.2012 08:18
Můj Samsung je nejtišší Tv co jsem doma měl až mě zaráží, že je to plazma. I s přilepeným uchem u Tv a čistě bíle obrazovce je to tak jemné, že se to dá srovnat s LCD mých rodičů. V tomhle jsem asi měl poprvé štěstí a jsem max spokojen. S tím laděním asi nepomohu jelikož jedu externě na sat a asi tak zůstanu. Zkusil jsem naladit interní sat, ale co se týče obrazové kvality tak je to dost znát. Škoda, chtěl jsem ušetřit přístroj a ovládač. a to moje Ariva není nic extra..Uvažuji, že bych ji vyměnil za obrazově kvalitnější stroj, ale nemám v tom přehled po čem sáhnout abych měl opravdu jistotu, že si obrazově pomohu. Musel bych zase přes net a testovat a vracet. hihi
spotnickoff (152)|30.8.2012 08:30
mal som arivu. na prekvapenie ze sa jedna o lacny polsky prijimac mala ariva dobry obraz. Teraz mam dreambox DM7020HD. S tym zle neurobis. Ale treba sa s nim vyhrat. Je to linux - enigma...

[QUOTE=nunacek0;422767]Uvažuji, že bych ji vyměnil za obrazově kvalitnější stroj, ale nemám v tom přehled po čem sáhnout abych měl opravdu jistotu, že si obrazově pomohu. Musel bych zase přes net a testovat a vracet. hihi[/QUOTE]
nunacek0 (947)|30.8.2012 08:35
Co se týče obrazu na tak levný přístroj je obraz slušný a lepší než DVBT.
bavorak (1494)|30.8.2012 09:27
mam aj arivu aj dreambox, na DM je obraz viditelne lepsi, ale cena 5x vyssia ....
lafore (73)|30.8.2012 11:32
spotnickoff tak ale to si mu odporucil zariadenie z uplne ineho sudka :) 7020HD ma uplne novy obrazovy procesor, to by mal byt viac-menej vrchol v sat. technike co sa tyka obrazu (btw ja ho mam tiez)
lukyrozsi (29)|30.8.2012 11:44
bozkovax - já jsem na svém samu ps51e6500 seřadil programy takto (nejsem teď u tv, tak to snad nespletu) - přes tlačítko smart na ovladači, pak kanál - najede seznam naladěných programů, potom najedu na program, který chci seřadit (ale neoznačit šipečkou), zmáčknout tools na ovladači a to Ti nabídne možnost přesunu, pak se to zeptá na jakou pozici a dáš o.k. a mělo by to být. Samozřejmě doporučuji seřadit od čísla 1:-) snad Ti to půjde. A jinak gratuluju k samsungu, já měl u dvou kusů smůlu, dneska jedu vrátit a kupuju LCD.
spotnickoff (152)|30.8.2012 12:39
hej, ale sak nunacek je evidentne fajnsmeker... myslim to v tom dobrom slova zmysle. hlada na plazme kazdu drobnost. Tak by to mal aj krmit poriadnym signalom.

[QUOTE=lafore;422794]spotnickoff tak ale to si mu odporucil zariadenie z uplne ineho sudka :) 7020HD ma uplne novy obrazovy procesor, to by mal byt viac-menej vrchol v sat. technike co sa tyka obrazu (btw ja ho mam tiez)[/QUOTE]
nunacek0 (947)|30.8.2012 13:04
[QUOTE=lafore;422794]spotnickoff tak ale to si mu odporucil zariadenie z uplne ineho sudka :) 7020HD ma uplne novy obrazovy procesor, to by mal byt viac-menej vrchol v sat. technike co sa tyka obrazu (btw ja ho mam tiez)[/QUOTE]

To je v poradku. Očekávám že investice musí být, ale musí to být opravdu viditelný obrazový posun a ne pouze nuance. Mohl bys popsat v čem je obraz dále a jestli je to smysluplná výměna. i když bych možná nevyužil zbylý komfort ale jde mi hlavně o obraz a ten zase levněji nepořídím a pokud ano máš tipa? A jede to na kartu Irdeto výměna( Ice)? Dík