Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 11 z 25 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 362

Téma: plazma samsung ps51e6500, ps60e6500

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

nemyslim si ze by po obrazovej stranke mal nasledovat nejaky vow efekt. myslim po prechode z arivy na dm7020hd. Ano, obraz je samozrejme lepsi ale nie o tolko aby si nejako vyskakoval. Tiez zalezi co za kanal sa pozera. Ked si zapnes stv tak to nezachrani ani e6500 a ani dm7020hd. ale napr. kombinacia e6500 + dm7020hd + nejaky kanal z balika sky DE alebo sky UK je uz by som povedal paradicka. To uz do oka udrie...

dm7020hd ti okrem lepsieho obrazu (povedzme cca 10%) da samozrejme kopu pridanych veci co ti ariva neda... a zalezi uz na kazdom cloveku co z tych sluzieb vyuzije
    Naposledy upraveno uživatelem spotnickoff: 30-08-2012 v 13:29
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2012

Jasné , že pokud je program obrazově již takto vysílán tak ho nic nezachrání. Dík

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Dreambox je hlavne uz pocitac s linuxom, ktory ma nespocetne mnozstvo moznosti. Prave preto, ze to je uz da sa povedat pocitac, je tam aj silny procesor, ktory dokaze jednoducho obraz lepsie spracovat. Ale 7020HD dostalo narozdiel od inych dreamboxov teraz este vykonnejsi procesor, co sposobovalo aj urcitu nestabilitu systemu donedavna, lebo to bola nova masina a nebolo to poriadne vyladene. Teraz s novym firmwaom uz funguje vsetko co ma. Vyhoda dreamboxu okrem obrazu spociva v jeho funkciach. Mozes si tam dat csfd plugin, ktory ti z databazi csfd stiahne udaje o filme ktory si stiahne z epg. Ja vyuzivam taktize doplnok na live sportove vysledky, dalej je dobry doplnok, ktory ti automaticky z internetu stiahne titulky k filmu, ktory pozeras (zase vdaka epg). Dreambox dokaze epg pozerat aj tyzden dva dopredu. Nahravanie a podobne veci ani nejdem spominat - ale dokaze naharavat sa mi zda 8 programov naraz, mozes tam dat dva tuneri (ja tam mam S2 a dvb-t). Nahravky nie su kodovane, takze si ich prehras kde chces. Dalsia vec ktoru vyuzivam je stream kanalov po wifi (do ipadu, iphonu a ostatnych pc) a aj prepinanie kanalov cez pc. Dokaze prehravat z NAS aj nahravat na NAS. A potom je tu jedna vec, kvoli ktorej si dreambox kupuje vela ludi a to je emulacia kariet. Su rozne internetove portaly, kde si zaplatis 100 HD kanalov zo vsetkych satelitov, ktore dokazes prijat a dreambox cez internet ziskava z ich serveru kody a emuluje kartu. Je to uz na hrane nelegalnosti, ale viem ze vela ludi to vyuziva. Hlavne clovek zaplati mesacne desatinu toho co u nasich poskytovatelov a ma tam 20x viac kanalov.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2012

dík za osvětu

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Jenom bych na laforeho navazal, krome dreamboxu v soucasny chvili valej korejci s VU+ receiverama, ceka se na VU+ SOLO2 a hlavne na VU+ DUO2, pry top pristroje, na ktere ceka rada nadsencu...

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak tu máme zase nový firmware Jen jsem zkoušel najít změny a jsem na to krátkej. Neví někdo kde hledat?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

tak jsem byl podruhé vrátit samsunga ps51e6500 (hlavně bzučel), na pobočku Alzy v Ostravě. No řeknu vám, že to byla totální katastrofa, chování pracovníků alzy mě utvrdilo v tom, že z alzy si už v životě nikdy nic nekoupím. Dokonce jsem se od nich dozvěděl, že jim jen přidělávám práci a způsobuju problémy, když jim tu tv pořád vracím.....tak to už jsem pak nezvládl, začal tam řvát, že jak si toto mohou dovolit k zákazníkovi, že to je snad jejich práce....pak se zklidnili, udělali jsme vratku. Bohužel mám tv na splátky, takže jsem si mohl vybrat zboží jen ve stejné hodnotě či dražší...Takže když jsem chtěl LW5500 (asi o 5 tisíc levnější), tak mi řekli, že mám smůlu, že si musím první zrušit splátky a pak si objednat. Takže papíruju, vyřizuju, telefonuju a čekám a jsem bez telky.....Takže příště se vyvaruju nákupu z alzy a na splátky Pevně doufám, že už nebudu muset nikdy vracet tv v zákonné lhůtě.....jsem si tedy myslel, že to bude jednodušší a ne takový guláš.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak tomuhle bych se chtěl opravdu vyhnout, nyní nemám žádné problémy a doufám, že to vydrží. Hodně štěstí při výběru - akorát mě to vše utvrzuje v tom, že výstupní kontroly všech firem ovládají hluchý a slepý lidi, protože by tohle nikdy nemohli pustit ven a jen jedno jestli je to Samsung nebo Panasonic. Hold spotřební elektronika. Spotřebuj a kup něco nového.

Je tu občas Avatar uživatele nodiggity
    Registrace
    Oct 2007

Tady v banánistánu bohužel k zákazníkovi přistupují tímto způsobem. A to je ještě Alza, která má obecně jako obchod velmi dobré hodnocení. Možná je problém v konkrétní pobočce. Nicméně, vzhledem k tomu, co říká zákon a obchodní podmínky, by neměli ani mrknout a TV vzít zpět.

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

no tak jsem si to představoval, ale vše byl pro ně obrovský problém a to ještě nedokážu popsat, jak se u toho ti ptáci tvářili

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od nodiggity Zobrazit příspěvek
    A to je ještě Alza, která má obecně jako obchod velmi dobré hodnocení. Možná je problém v konkrétní pobočce. Nicméně, vzhledem k tomu, co říká zákon a obchodní podmínky, by neměli ani mrknout a TV vzít zpět
    ...tak ja som minulý rok vracal dva krát ST30 v Alze v BA a chalanisko, ktorý telku preberal nemal s tým žiadny problém, dokonca mi vystavil dobropis a prachy mi hneď v pokladni vrátili na ruku, tak asi fakt záleží od pobočky.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

ked tu citam ako tu vsetci rad radom vraciate tie televizory tak sa vobec nedivim tym firmam ze sa pritom tak tvaria ako sa tvaria.... samozrejme je to povinnost firmy to zobrat nazad ale mam dojem ze je to celkom slusne zneuzivane. Uz som tu kdesi cital ze si ktosi objednal dva prijimace naraz. doma v teple potestoval a potom jeden vratil. No nechcel by som byt na mieste toho predajcu... Existuje totiz aj pohlad z druhej strany

Je tu pravidelně Avatar uživatele THeBaNDiT
    Registrace
    Apr 2012

ja nemam nervy na vracanie vyrobkov (a nastatie zatial ani dovod, klop-klop), ale aj ked existuje pohlad z druhej strany, stale je tu hlavnejsi pohlad - a totiz ze zakaznik kupujuci cez internet si nemoze TV v predajni vyskusat (to v podstate ani pri kupe v kamennom obchode, pretoze tam si viem predstavit, ze by to idealne malo byt v nejakej zvukovo izolovanej miestnosti s domacim osvetlenim), a navyse prave u dnesnych TV je velka rozkolisanost z pohladu kvalitativnych parametrov toho isteho modelu...

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Citace Původně odesláno od spotnickoff Zobrazit příspěvek
    ked tu citam ako tu vsetci rad radom vraciate tie televizory tak sa vobec nedivim tym firmam ze sa pritom tak tvaria ako sa tvaria.... samozrejme je to povinnost firmy to zobrat nazad ale mam dojem ze je to celkom slusne zneuzivane.
    Je to tak. Ale je to jediná možnost, jak se spotřebitel může bránit. Když dost lidí bude svého práva využívat a nepoužitelné TV vracet, tak třeba přostřednictvím prodejců vznikne nějaký tlak na výrobce, aby s tou výstupní kontrolou začali něco dělat a nepouštěli do oběhu kusy bzučící na celou místnost.

Strana 11 z 25 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: Sony Bravia KDL-55HX850 (LCD LED) a Samsung PS60E6500 (PLAZMA)
    Od Plutotype v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 115
    Poslední příspěvek: 20-04-2013, 12:48
  2. Plazma: Samsung ps60e6500
    Od spacerer v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 08-11-2012, 12:11
  3. Samsung PS60E6500 vs LG 60PM970S
    Od martin155 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 22-06-2012, 17:00
  4. Plazma: Samsung ps60e6500