Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 33 z 42 PrvníPrvní ... 233132333435 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 481 až 495 z 616

Téma: LibreELEC (KODI) na Android TV boxech s ArmLogic S905 S905X

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Moc jsem to nepochopil, ten Denon nemá passtrough ?????

Mám Yamahu 7.1, do které je píchnuto : Evolveo, DuneBDPrime,VU+Solo4k vše přes HDMI. dále pak VHS přes Scart a Sony Mini Disc přes optiku.
    Receiver do TV přes HDMI.
    Co má hrát na bednách a jak ovládám receiverem.
    Pokud chci zvuk pouze na TV, přepnu receiver do standby a TV jede díky passtrough.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Jde o to, že Satelit je přes HDMI píchlý do AVR a hraje (samozřejmě po předchozím příslušném přepnutí vstupu na TV). Ale hned ve vedlejším HDMI vstupu na AVR je píchlé MMC (China) s KODI a tam jde jen zvuk, obraz ne. No a z AVR to jde přes HDMI ARC do TV (a zpět). Přitom TV detekuje, že je MMC připojené, ale místo obrazu píše: "Nepovolený formát". Nevím jaký je ten nepovolený formát.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

To co popisuješ je divné. Zapojení přes tvůj AVR by mělo fungovat. Těžko říct, kde je chyba. Nicméně za zkoušku instalovat na SD kartu na tvém boxu Libre/CoreELEC nic nedáš, je to zcela neinvazivní akce, CE běží na kartě a Androidu uvnitř boxu se to nijak nedotkne. Tak to zkus a uvidíš.
    Instalaci CE možno stahovat zde: https://coreelec.org/#download

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Díky za radu. Zkusím to, už jsem flešoval mobily, satelit, tak snad zvládnu i toto . Jen ještě dotaz: je nezbytné použít SD kartu, přes flashku by to nešlo? Dle mého by to mělo být jedno.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Tak jsem zjisti, kde byl zakopaný pes s tím pomalým chodem, např. vybírání kvality u doplnku ČT. Dělá to Leia. Náhodou jsem zkusil starší instalace a je klid.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Citace Původně odesláno od RAD007 Zobrazit příspěvek
    Dělá to Leia
    Zajímavé... CoreELEC 9.0.1 (Leia) na MXV+ (S905), T95Max (S912), TX3 mini (S905w). Na žádném boxu nic takového nepozoruji. Jedná se o čistou instalaci na SD kartě min class 10? I když rychlost karty by na pohyb po menu a nabídce doplňků neměla mít vliv ...

Nováček
    Registrace
    May 2007

Ano, čistá instalace na kartě class 10. No, on to není úplně problém s pohybem v menu. Nejlépe je to právě poznat na tom doplňku ČT. Jak může mít vliv verze Kodi na rychlost načtení druhů kvality streamů opravdu nechápu.
    Naposledy upraveno uživatelem RAD007: 02-03-2019 v 08:03

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Zdravím,
    mám krabičku DI-WAY K1 OTT QUAD CORE AND-3

CPU: Čtyřjádrový procesor Amlogic S805 Quad core Cortex A5r4 2GHz
    GUP: Octo-core Mali-450MP GPU @ 600MHz
    Paměť: DDRIII 1GB

Funguje dobře na AVC video, ale HEVC (i při rozlišení 720p) běží trhaně. Myslíte, že to má při uvedené HW spicifikaci nějaké řešení?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Nemá. HEVC HW akcelerace je až od procesorů řady S905. S805 nikoliv ...

Nováček
    Registrace
    Apr 2019

Ahojte, chcem sa iba opýtať, či má nejaký zmysel prejsť z LibreElec 8.2.3.1 na CoreElec 9.0.1. Podotýkam, že na LibreElec mi všetko funguje k plnej spokojnosti. Mám Nexbox A95X.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Inu na to asi není jednoznačná odpověď. Nabízí se - když to všechno funguje bez potíží a jsi spokojen, tak důvod není
    Spíše je k zamyšlení, zda "neupdadovat" tv box, protože ten tvůj má S905 čip a ten nepodporuje HDR. Pokud ovšem nemáš HDR TV, tak to asi nevadí.

A obecně co přináší CoreELEC (aktuálně 9.0.1) oproti LibreELEC (8.2.3.1)? To asi hlavní je:
    - KODI 18 (Leia) - Aktuálně 18.1, za pár dní vyjde CoreELEC 9.0.2 s KODI 18.2. Takže vše nové co přináší KODI 18.x oproti KODI 17, může být důvodem k upgrade
    - 3.14 Linux kernel
    - DVB-T drivery pro DVB.T tunery
    - Podpora pro OpenVFD - tedy podpora pro LED displeje u modelů, které jsou jím vybaveny
    - Podpora pro automatické přepínání HDR barevného rozsahu a hloubky

Nováček
    Registrace
    Apr 2019

Mám 55 palcový full HD TV, takže 4K ma zatiaľ netrápi aj keď chip s905x by mal HDR podporovať.
    V čom je zásadný rozdiel medzi Kodi 17 a 18?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Myslím, že tvůj box má čip S905 nikoliv S905X. S905 HDR nepodporuje, S905X ano.
    Changelog KODI 18 (Leia) zde: https://kodi.wiki/view/Kodi_v18_(Leia)_changelog

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Některé pasáže changelogu jsou pro mě zajímavé, spekuluji podobně jako tazatel.. Pasáže jsou zejména:

Added support for BD-J / Blu-ray Disc Java menu support (requires system Java runtime enviroment
    Improved Stereoscopic 3D playback of 3D videos (as well as better 2D playback of 3D videos)?

a další, ale mám strach, aby to fungovalo pod CoreElec, protože např. BDJava nefachá u mě ani pod Windows, co to bude dělat ?
    Navíc třeba toto mi funguje na velmi historické Dune BDPrime na 100 % a vevnitř je taky modifikovaný Linux.

Zatím čekám, ale já mám čip S912, akorát HDR nemám jak vyzkoušet, jinak vše dobré.

Nováček
    Registrace
    Aug 2018

kdo může i drby v nastavení tohoto televizního boxu - http://www.deviceranking.cz/tvbox/12486/scishion-v88

Strana 33 z 42 PrvníPrvní ... 233132333435 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. MXV+ (MXV Plus) Android TV Box - Amlogic S905 64bit
    Od whitesak v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-07-2016, 08:05
  2. KODI na NAS serveru Asustor AS202TE
    Od radiotv-tiskovky v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-02-2016, 20:24
  3. Google Cast na Android TV