Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 27 z 27 PrvníPrvní ... 17252627
Zobrazené výsledky: 391 až 400 z 400

Téma: EMTEC Movie Cube D850H

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Ahoj, ty o kterých je zde zmímka a které tam nejsou:r4564 a r5487. Ten r4022 již jsem stáhl a díky Ti za něj.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

r4564 na těch stránkách je.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Jo aha,pardon,omluva z mé strany.Díky.Jdu zkoušet.

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Dej potom vědět, na jakém FW ti chodí všechna videa. Mě nejvíc prudí seřazování kanálů. Škoda, že není nějaký on-line soft na jejich řazení.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Chci se zeptat, zda někdo nezkoušel, jestli Emtec vezme externí disk 4 TB, když na něm vytvořím dva oddíly po 2 TB . Díky za zkušenosti.

Registrace
    Jul 2009

Není nic jednodušší, jak to vyzkoušet. Nejspíš bude záležet i na FW.

Nováček
    Registrace
    Oct 2019

Dobrý den, mám emtec d850H a skvěle fungoval mnoho let. Teď jsem zkusil updatovat firmware na nejnovější ze stránek výrobce (kvůli tomu, že jsem chtěl zkusit využívat internet uvnitř - říkal jsem si, že bude například k dispozici youtube a další appky) Každopádně update proběhl ale po updatu mi emtec píše jen:
    Sorry, Unknown hardware. This firmware can´t work.
    A před updatem jsem měl verzi firmware r5412 - kterou ale nemohu nikde sehnat ke stažení. Všechny odkazy vedou do prázdna a emtec jako takový už asi neexistuje a nikde žádný kontakt na ně. Distribuce v čr už 6 let není a tak no.
    Nenašel by se náhodou někde u Vás ten r5412 (který mi předtím fungoval?)
    Předem díky za ochotu.
    JK

Citace Původně odesláno od PaPe3814 Zobrazit příspěvek
    Tak jsem vyzkoušel optický kabel místo koaxiálu a světe div se, křustání komplet zmizelo. Podle mě ta analogová část u D850H není úplně bytelná, zřejmě se ze zdroje přenášely nějaké ruchy. Ale teď to hraje opravdu pěkně. Díky za dobrou myšlenku, někdo to totiž tady na předchozích stránkách zmiňoval, že elektrické rušení se může koaxiálem přenášet. Takže to můžu potvrdit.

Jinak sofwarově mi ta krabička připadá jako úžasný všeuměl. Respektive, mohla by být, kdyby byl nástroj, jak opravovat firmware. Ten kdyby se podařilo vyladit, tak nemá konkurenci. Např. problém s letním časem, nebo názvy při nahrávání filmů s diakritikou.

Ještě napíšu něco k firmwaru.
    Díval jsem se, mám verzi r5412, tzn. předposlední. A jak se tady psalo, že poslední FW nepodporuje divx, tak myslím, že r5412 nepodporuje wmv. Zjistil jsem to dlouho potom, co jsem FW flashnul, mám jen 4 videa ve wmv, takže jsem si to ani do souvislosti nedával ani nepátral po příčině. Teprve s tím divx mi dojelo, že by to mohl být FW. Zkusím se vrátit o verzi zpět a dám vědět, jestli wmv začalo fungovat.

Neexistuje někdo, kdo by se zabýval volným FW pro D850H? Třeba pro smartphony existuje spousta volných distribucí Androida?

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Firmware jsem uložil na http://leteckaposta.cz/778793887.

Registrace
    Jul 2009

Vloni jsem jej již hodil do šrotu. Doporučuji ti udělat to samé.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Ten firmware jde otevřít na pc v linuxu,zobrazí se strom složek ,ale nevím co dál.Sám bych potřeboval vyladit firmware,diakritiku,nějaké hlášky vyměnit,promazat zbytečnosti v menu atd.Jinak je to zajímavý stroj,zvládá jen max 2tb interní sata disk.Je to Dvoutuner dvb-t,jen škoda že už pro cz kanály nebude schopen příjmu.Přehrává h264 z dvd disků,sice trochu retro,ale proč ne.Kodeky budou pravděpodobně softwarová záležitost,když divx neumí v novějším firmwaru.O čipsetu jsem se moc na webu nedozvěděl,jestli dekoduje hardwarově nebo softwarově.Na jiné modely emtecu existuje neoficiální podpora,i pro kodek h265,Mám jej plně funkční,v top stavu.A druhý na díly.Uvnitř jsem odpojil ventilátor,není nutný.Používám ho dodnes,obraz je v pohodě.
    Kdyby někdo četl tento článek zasvěcený ve firmwarech,prosím o alespoň malou pomoc či nakopnutí ,jak na to.I když je to out!

Strana 27 z 27 PrvníPrvní ... 17252627

Podobná témata

1. Emtec Movie Cube S800/850H
    Od mankadve v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 19-11-2014, 10:39
  2. EMTEC Movie Cube D850H - pomoc
    Od peter suflo v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 26-12-2011, 00:04
  3. LG MS450H nebo EMTEC Movie Cube D850H?
    Od Pista86 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 24-11-2011, 23:44
  4. Emtec Movie Cube Q800
    Od marktomark v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-03-2009, 17:37
  5. Movie Cube od firmy EMTEC
    Od jbrozek v sekci DVB-T
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 16-10-2008, 11:06