Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

EMTEC Movie Cube D850H

dipol100 (104)|1.11.2011 06:57
Poslední dobou pozoruji, že v nahrávkách z TV se občas vyskytují kraťoučké výpadky zvuku tak cca 0.5 sekundy (tak 3 během hodiny). V normálním vysílání přes jiný STB a DVD rekordér výpadky nejsou, jen při sledování přes S850H a na jeho záznamu. Jeden takový film s výpadky jsem namátkově zkoušel pustit v PC a tam se výpadky neprojevily. Zkonvertoval jsem film do ISO a pustil v S850H a přehrál ho opět s výpadky zvuku. Zkusím ještě další záznamy s výpadky, jesli je to tak u všech. Má někdo podobný problém, nebo je to chyba jen mého kusu?
bastlir (3245)|2.11.2011 17:18
[quote=dipol100;374964]Ten letní čas jsem se taky snažil vypnout, ale jelikož nejsem s S850H připojen na NET, tak mi to vyhazovalo chybu. Je ještě někde jinde, než u automatického nastavení, možnost změnit Letní/Zimní čas? Pokud nemám možnost automatického nastavení, jak má být nastavené GMT, aby sedělo i EPG a fungovalo plánované nahrávání? (když nemám možnost změnit Letní/Zimní čas - nejsem připojen na NET)

Předem moc dík za odpověď, jsem z toho fakt nešťastnej a návod je na dvě věci.[/quote]

Já jsem to nastavil nyní tak, že sice mám stále zapnutý "letní čas", ale mám GMT +1(ne 2). Pak nezapomeň nastavit automatickou synchronizaci času.
bastlir (3245)|2.11.2011 17:23
[quote=dipol100;375139]Poslední dobou pozoruji, že v nahrávkách z TV se občas vyskytují kraťoučké výpadky zvuku tak cca 0.5 sekundy (tak 3 během hodiny). V normálním vysílání přes jiný STB a DVD rekordér výpadky nejsou, jen při sledování přes S850H a na jeho záznamu. Jeden takový film s výpadky jsem namátkově zkoušel pustit v PC a tam se výpadky neprojevily. Zkonvertoval jsem film do ISO a pustil v S850H a přehrál ho opět s výpadky zvuku. Zkusím ještě další záznamy s výpadky, jesli je to tak u všech. Má někdo podobný problém, nebo je to chyba jen mého kusu?[/quote]

To je opravdu něco u tebe.
dipol100 (104)|2.11.2011 18:54
A mohl bys prosím vyzkoušet přehrát na tvém přístroji video (v ISO formátu) z níže uvedeného odkazu, jestli se u tebe výpadek projeví? Předem dík, jinak nevím, jak zjistit, zda je vada na mém přístroji. Jaký máš FW?

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
bastlir (3245)|2.11.2011 21:43
[quote=dipol100;375397]A mohl bys prosím vyzkoušet přehrát na tvém přístroji video (v ISO formátu) z níže uvedeného odkazu, jestli se u tebe výpadek projeví? Předem dík, jinak nevím, jak zjistit, zda je vada na mém přístroji. Jaký máš FW?

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/quote]

Hmm, opravdu je to tam. Já bych to možná přisoudil i anténě.
bastlir (3245)|2.11.2011 21:49
FW mám 8.3.44 r5382
Díky Tobě jsem přišel na to, že to přehraje i ISO. Ještě jsem to nezkoušel. :D

Doufám, že se bavíme o nahrávání na HDD, že?
dipol100 (104)|3.11.2011 06:16
Ano, jde o nahrávání na interní HDD (2GB WD AV). Tak to tedy může být problém s mým tunerem, neboť se ukládá přímý streeam. Zajímavé na tom je, že pokud stejný ISO soubor vypálíš a pustíš v kterémkoliv přehrávači nebo v počítači, přehraje ho bez výpadku. Zkusil jsem u tohoto videa (i u dalších s výpadkem) reenkódovat jen zvuk a pak už i S850H přehrálo zvuk bez problémů, to znamená, že informace-zvuk je i v místě výpadku, ale S850H z nějakých důvodů nedokáže tuto malou část zpracovat. Zaslal jsem to i na podporu Emtec a zatím mi neodpověděli, možná nepochopili mou lámanou angličtinu. Anténou to předpokládám nebude, bydlím cca 30km od Bukové hory a kvalita signálu při naladění je 100% a nikdy žádné kostičky. Každopádně moc díky za test, jen nevím co dál, jestli to může být jen chybou FW nebo i HW.
dipol100 (104)|3.11.2011 06:38
Ještě mě napadlo, jestli někdo nemá/nezná nějakej SW, který by projel nahraný TS soubor a opravil v něm jen tyto nestandartní úseky, abych nemusel reenkódovat zbytečně zvuk celého souboru v DVD Author.
bastlir (3245)|3.11.2011 23:36
Není zač. :-) S tou anténou to je velký omyl. 100% signál naopak nic nevypovídá o přebuzení tuneru. Ale to byla jen taková úvaha, protože když mě už u starého Q800 něco zlobilo, bylo to vždycky nějak spojené s anténou.
V současnosti mě spíš přivádí k šílenství pohyb v EPG, kdy se to zřejmě pomalu načítá, protože když se zdržím v rolování, klidně mi tam sama skočí programová nabídka předchozího dne do dne, na který se právě dívám.
dipol100 (104)|4.11.2011 06:26
Vím, že základem je dobrý signál, tím jsem si prošel u předchozího přístroje, který jsem vrátil do 14dnů od koupě, byl to Eaget M9, který mi ukazoval kvalitu signálu u Muxu 1 a 3 50% a u Muxu 2 kolísal 0-20%, přitom na té samé anténě vyzkoušen DVD Rekordér Panasonic EX87 - síla signálu na všech 80% a kvalita 100%, Settobox Technisat Digipal2 síla signálu na všech 70% a kvalita 100%, Settobox Comag síla signálu na všech 67-68% a kvalita 100%, Přenosná TV Energy Sistem síla signálu na všech 71% a kvalita 100%. Z toho usuzuji, že tuner by přebuzen být nemusel, navíc by obraz zřejmě občas i zkostičkoval a vypadl, ale až na ty výpadky zvuku, kterých je 3-5 do hodiny je vše OK. Zajímavé je, že po natažení TS souboru do DVD Author je ve zvukové stopě vše OK, PC přehraje zvuk bez problémů, DVD kino JVC také, ale S850H s výpadkem. Pokud v DVD Author nechám zvuk znovu překódovat, je všude zvuk OK. Už jsem zkoušel protáhnout TS soubor přes Womble, aby narovnal GOPy, časovou osu a kdoví co ještě a výsledkem je, že takto vyžehlený TS soubor je menší, ale stejně ty výpadky zvuku zůstaly, pomůže jen překódování zvuku - záhada.
bastlir (3245)|4.11.2011 17:15
Hmm, tak to spíš vypadá, že Emtec to nestíhá přehtát, co? Pochopil bych, kdyby to dělalo u nahrávky z jiného zařízení. Takhle mě nic smysluplného nenapadá. Já jsem zapomněl tu nahrávku přehrát i na PC. Asi si ji ještě jednou stáhnu.
dipol100 (104)|4.11.2011 17:51
Nevím čím to je, ale dělá to i v místech, kde hraje jen tiše hudba na pozadí, takže žádnej přebuzenej zvuk. Kdyby to udělalo taky někomu jinému, tak bych to pochopil, že je třeba ošizenej tuner, nebo chyba v FW, ale takle to vypadá na vadu jen mého kusu, která se navíc bude špatně demonstrovat. V servisu zkusej nahrát 30 minut a ono to zrovna nic neudělá a já budu za blbce :-(
Gopten (3)|10.11.2011 18:07
Tak mam tuhle masinku ode dnesku doma. Jako prvni update firmware. Vse v pohode, az na jednu vec. Delalo to i u puvodniho firmware. Kdyz na dalkovem ovladaci stisknu tlacitko DVD, tak se cele zarizeni restartuje, sesype se. To udela jak u originalniho DVD disku tak u DVD na kterem jsou *.avi
Je to vseobesni problem nebo je to jenom u mne?

Pak mam jako laik dalsi dotaz. Jak naladit program do EMTECu kdyz nemam DVB-T ale jenom moznosti kabelovky? kazda dobra rada se pocita :-) Rad bych nejak vyuzil moznosti zarizeni pro nahravani programu kdyz jsem pryc
bastlir (3245)|11.11.2011 00:49
[quote=Gopten;377045]Tak mam tuhle masinku ode dnesku doma. Jako prvni update firmware. Vse v pohode, az na jednu vec. Delalo to i u puvodniho firmware. Kdyz na dalkovem ovladaci stisknu tlacitko DVD, tak se cele zarizeni restartuje, sesype se. To udela jak u originalniho DVD disku tak u DVD na kterem jsou *.avi
Je to vseobesni problem nebo je to jenom u mne?

Pak mam jako laik dalsi dotaz. Jak naladit program do EMTECu kdyz nemam DVB-T ale jenom moznosti kabelovky? kazda dobra rada se pocita :-) Rad bych nejak vyuzil moznosti zarizeni pro nahravani programu kdyz jsem pryc[/quote]

1. Problém s DVD je opravdu jen u tebe. Zkus reinstalaci firmware, či nahrát původní.
2. Zařízení má jen DVB-T dvoutuner. Takže na něm můžeš naladit jen kanály v tomto rozsahu.
Teoreticky můžeš prg. nahrávat prostřednictvím jiného STB připojeného přes A/V vstup. Emtec totiž má časovač i pro externí zařízení.
Nezapomeň si hlavně správně nastavit časy kvůli správným funkcím EPG (viz předešlé příspěvky).
Snad jedinou nevýhodou Emtecu je nemožnost uložení naladěných kanálů třeba na flashku.
Gopten (3)|11.11.2011 09:39
problem je stejny i u jinych verzi FW. Dalsi problem je ze se kdykoliv kousne a jedine co pomuze je hlavni vypinac vzadu. Nereaguje na zadne tlacitko ani na ovladaci ani samotnem pristroje. Premyslim ze ten EMTEC asi vratim a vemu neco jineho. Neni spatny ale na novy pristroj ma nejak moc vad
bastlir (3245)|11.11.2011 10:52
[quote=Gopten;377141]problem je stejny i u jinych verzi FW. Dalsi problem je ze se kdykoliv kousne a jedine co pomuze je hlavni vypinac vzadu. Nereaguje na zadne tlacitko ani na ovladaci ani samotnem pristroje. Premyslim ze ten EMTEC asi vratim a vemu neco jineho. Neni spatny ale na novy pristroj ma nejak moc vad[/quote]

Nemůžeš soudit podle náhody. Zjevně se jedná o reklamovatelnou závadu. Ono ať koupíš, co koupíš, vždycky můžeš narazit na vadný kus. Navíc tento typ má různé vychytávky, které mají mnohem dražší zařízení jiných výrobců.
Gopten (3)|14.11.2011 08:43
tak nebo tak, dnes se zarizeni vraci tam odkud prislo. Padlo rozhodnuti prechodu na satelit, cili nejaka Ariva a nejake to sdileni karet. domaci sit existuje, lan je v kazdem pokoji, takze to pujde v pohode, na co nahravat se uvidi pozdeji. Nebo je moznost, ja o ni nevim, obdobne zarizeni pro analog, klidne bez DVD mechaniky, ale s funkcemi EMTEC, pokud vite dejte vedet

Edit:
takze jiz vraceno, probehlo v poradku. informace od obchodnika - zhruba 1/3 se jich vraci jako vadna nebo se reklamuji. mozna nejaka divna serie, tezko soudit.
bastlir (3245)|14.11.2011 12:12
Nojo, to se pochopitelně stát může. Naštěstí se Emtec v takových chvílích chová seriózně.

V případě STB bych Ti doporučil něco s Linuxem, který toho mnoho dokáže - stream z netu i z NASu, sdílení, emulaci ..... Koneckonců sám může působit jako NAS, ale tady bych se více věnoval výběru interního HDD.
bastlir (3245)|16.11.2011 10:56
Asi pro mnohé z vás nic nového .... včera jsem konečně nainstaloval aktualizaci FW - r5412 a vypadá to, že včetně YouTube to bude šlapat dobře.
Akorát mě drtí to znovuuspořádávání kanálů a nastavování.
petrmet (55)|16.11.2011 13:38
[quote=bastlir;378225]Asi pro mnohé z vás nic nového .... včera jsem konečně nainstaloval aktualizaci FW - r5412 a vypadá to, že včetně YouTube to bude šlapat dobře.
Akorát mě drtí to znovuuspořádávání kanálů a nastavování.[/quote]

Mám prosbu ohledně tohoto FW. V předchozím FW r5382 byla údajně opravena chyba při nahrávání pořadů ze stanic s dlouhým názvem, např. BARRANDOV, NOVA CINEMA, PRIMA COOL..., ale současně se ukládaly názvy pořadů bez diakritiky např . 'Svět zítřka' uloží jako 'Sv___t z___t___ka', tedy téměř nečitelně. Zajímalo by mě, jak se chová nový FW. Můžeš to prosím vyzkoušet ? Díky.
sumerian (19)|16.11.2011 20:05
U mě se chová úplně stejně.
bastlir (3245)|17.11.2011 01:28
Bohužel nic se v tomto nezměnilo. Nepomůže ani změna jazyka v "Kódování textu" a v "Change system font" je jen Default font. To je ale jen kosmetická závada. :-)
machun (9)|18.11.2011 18:04
Zdravím, mám tuhle věcičku cca 3měsíce, a včera mi přestalo fugovat dálkové ovládání, vyměnil jsem baterii a nic, prostě nereaguje, má někdo podobnou zkušenost?
bastlir (3245)|18.11.2011 21:11
[quote=machun;378641]Zdravím, mám tuhle věcičku cca 3měsíce, a včera mi přestalo fugovat dálkové ovládání, vyměnil jsem baterii a nic, prostě nereaguje, má někdo podobnou zkušenost?[/quote]

A jak to víš, že ti DO nejde? Vem si mobil, přepni jej na foto, namiř na něj DO a stiskni nějaký knoflík. Když neuvidíš záření vysílací diody, pak DO opravdu nejde. Pokud ano, dej jej asi 0,5m před Emteca a zkus to znova. Někdy může pomoci odpojení od zásuvky (nebo vypnutí vypínače) a po pár sekundách zase zapnutí.
romaza (10)|18.11.2011 21:12
Dobrý deň, rád by som sa podelil o prvé dojmy a prvé nečakané rozčarovanie pri používaní tohto zariadenia na uspokojenie multimedialného chaosu vo svojich radoch HDD a zároveň požiadal o postup ako postupovať ďalej na vyťažení maxima z tohto zariadenia. Za všetky návody vopred ďakujem.

Zariadenie vyzerá pekne, je celé čierne a vpredu je malý displej, kt. zobrazuje aktuálny stav, pohyb v menu. Prehralo to zatiaľ všetko čo som mu dal. S originálnym adaptérom wifi funguje bez problémov, sieť sa dala nasdielať, sice mu to chvíľku trvá ale funguje. Pri prevádzke slabo počuť zadný malý ventilátor a v zadnej časti množstvo konektorov od výmyslu sveta In/Out. No a tu nastal veľký problém, výstupný formát al. norma výstupu je iba PAL al. NTSC a môj starý OVP CTV2135 telkáč sa s nimi nemá rád a tak výstupný video signál je čiernobiely. Išiel som na to cez component, scart out a cez antenný out telkáč nič nenašiel.

Tu sú moje otázky:
1. Je to možné rozbehať tak, aby bol výstup vo farbe pri stávajúcich zariadeniach?
2. Nefunguje YouTube, iba náhľad.
3. V počasí nieje možnosť pridať ďaľšie mestá (Žilina).

Toto je zatiaľ všetko, co som si všimol a je pre mňa problémové, Ak nájdem niečo nové, doplním.

Ešte raz ďakujem za záujem riešit moje problémy a za vašu ochotu mi pomôcť.
bastlir (3245)|18.11.2011 21:15
Bod 1: Vidím to na "málo obsazený" nebo vadný kabel scart či na nastavení TV.
Bod 2: To vyřeší poslední aktualizace FW
Bod 3: Města jsou předdefinovaná výrobcem, zvol nejbližší město.

PS. Nevím o tom, že by i několik let nazpět měl Emtec problémy s TV.
romaza (10)|18.11.2011 22:06
Čiernobiely výstup ide stále!!!
Tak som sa naštval a išiel som skúšať k našim, majú LCD tv a cez AV out no problem, asi moja tv sa nemá rada. Idem ešte laborovať, ale už má na mále.
bastlir (3245)|18.11.2011 22:25
[quote=romaza;378693]Čiernobiely výstup ide stále!!!
Tak som sa naštval a išiel som skúšať k našim, majú LCD tv a cez AV out no problem, asi moja tv sa nemá rada. Idem ešte laborovať, ale už má na mále.[/quote]

To by ale mělo i na této TV jít. Zkus na ní nastavit (jestli to jde) automatické rozeznání systému.

Na Emtecu nastav v MENU-Videosystém: 720P 50Hz, 1080P 24FPS: vypnuto,Plasma mode: vypnuto, Poměr stran: Pan Scan 4:3.
romaza (10)|19.11.2011 06:20
[quote=bastlir;378702]To by ale mělo i na této TV jít. Zkus na ní nastavit (jestli to jde) automatické rozeznání systému.

Na Emtecu nastav v MENU-Videosystém: 720P 50Hz, 1080P 24FPS: vypnuto,Plasma mode: vypnuto, Poměr stran: Pan Scan 4:3.[/quote]

Na tv sa nič nastaviť nedá, AV mám auto, normy cez ant su dve D/K a B/G, na MC mám nastavenie: videosystém PAL, DNR auto, 1080P 24fps Vyp, Plasma mode vyp, pomer stran 16:9.

Stále mám čiernobiely obraz na TV.
machun (9)|19.11.2011 08:15
[quote=bastlir;378674]A jak to víš, že ti DO nejde? Vem si mobil, přepni jej na foto, namiř na něj DO a stiskni nějaký knoflík. Když neuvidíš záření vysílací diody, pak DO opravdu nejde. Pokud ano, dej jej asi 0,5m před Emteca a zkus to znova. Někdy může pomoci odpojení od zásuvky (nebo vypnutí vypínače) a po pár sekundách zase zapnutí.[/quote]

Díky za radu, dobrý nápad, ale dioda nesvítí... zkusím ještě jednou koupit baterii.... Co zkusit naladit nějaký univerzální ovladač?
jp.studio (1)|19.11.2011 22:14
[quote=dipol100;371135]Neví někdo, jakou volbou u tohoto přístroje vypnout, aby mi nepřehrával souvisle za sebou všechny filmy z hdd (jsou v iso formátu), ale aby se po přehrání zvoleného filmu zastavil? Návod bohužel mlčí.[/quote]

V menu stačí vypnout volbu "bezproblémové přehrávání".Tato funkce zapíná přehrávání následujících souborů.
romaza (10)|19.11.2011 22:43
[quote=romaza;378744]Na tv sa nič nastaviť nedá, AV mám auto, normy cez ant su dve D/K a B/G, na MC mám nastavenie: videosystém PAL, DNR auto, 1080P 24fps Vyp, Plasma mode vyp, pomer stran 16:9.

Stále mám čiernobiely obraz na TV.[/quote]

Tak dnes som to už konečne doriešil, išiel som pre novú TV PANASONIC TX-P42G30, čo najdlhšie som sa to snažil odďaľovať, ale inak sa to už nedalo. Trochu som však musel pomeniť nastavenie výstupu (iný typ zobrazovadla) a hneď je svet krajší.
bastlir (3245)|20.11.2011 04:09
[quote=romaza;378956]Tak dnes som to už konečne doriešil, išiel som pre novú TV PANASONIC TX-P42G30, čo najdlhšie som sa to snažil odďaľovať, ale inak sa to už nedalo. Trochu som však musel pomeniť nastavenie výstupu (iný typ zobrazovadla) a hneď je svet krajší.[/quote]

:D To věřím! Přesto bych prahl po vítězství nad tou starou. :D
korben_1 (6)|22.11.2011 15:40
Zdravim, chcem pripojit moj prehravac na domacu siet a poterbujem poradit. Cez Wi-Fi mi ide vsetko ako potrebujem, iba je to pomale. Chcel by som to pripojit na moj Wi-Fi router pomocou sietoveho kabla, nakolko ma aj 4 porty na priame pripojenie. Raz mi tu niekto radil, ze ten sietovy kabel by mal byt "preklopeny", ale ten prispevok bol vymazany, tak sa k nemu neviem vratit a obratit sa na autora toho prispevku. Ako to teda je s tym pripojenim? Sietovy kabel "obycajny" alebo ten "preklopeny". Dik za radu.
KamilZ (10277)|22.11.2011 21:08
V případě přehrávač<>router/switch je správně obyčejný, nekřížený. Křížený by se měl správně použít např. v případě přímého propojení PC<>TV.
Nicméně dnes je prakticky jedno, jaký kabel použiješ, všechna dnešní zařízení mají autodetekci.
bastlir (3245)|22.11.2011 22:13
To korben 1:
S tím kabelem děláš rozhodně dobře. Wifina pro video bývá opravdu problematická, kdežto kabel ti s rezervou splní požadavky. Jinak je to tak, jak KamilZ píše. U dnešní elektroniky se křížený LAN kabel už snad vůbec nepoužívá.
korben_1 (6)|23.11.2011 16:02
KamilZ aj bastlir, dakujem za radu.
romaza (10)|2.12.2011 11:29
Po dlhšom čase nové podrobnosti,
- sieť bezdrôtová originál Emtec USB dongle z Vigor ST aj drôtová fahčí zo switchu ZyXEL GS-108B, NAS no problém,
- na nahrávanie súborov do HDD požívam USB, je to rýchlejšie,
- DVD obrazy tiež fungujú k plnej spokojnosti ako na DVD prehrávači

- jediná nespokojnosť pri prehrávaní mp3, že sa na displeji zariadenia nezobrazí skladba, kt. momentálne hrá, ale iba tá prvá, t.j. tá úvodná
- výber možností na videa z YouTube veľmi oklieštené, minimálny rozsah ponúk, až nepoužiteľné, musíš vedieť presne čo chceš, ak použijem výber podla slova, oklieštený rozsah výsledkov cca 25

- je možné tam pridať aj iné ponuky: archívy Tv a podobné?
bastlir (3245)|2.12.2011 12:14
[quote=romaza;381801]Po dlhšom čase nové podrobnosti,
- sieť bezdrôtová originál Emtec USB dongle z Vigor ST aj drôtová fahčí zo switchu ZyXEL GS-108B, NAS no problém,
- na nahrávanie súborov do HDD požívam USB, je to rýchlejšie,
- DVD obrazy tiež fungujú k plnej spokojnosti ako na DVD prehrávači

- jediná nespokojnosť pri prehrávaní mp3, že sa na displeji zariadenia nezobrazí skladba, kt. momentálne hrá, ale iba tá prvá, t.j. tá úvodná
- výber možností na videa z YouTube veľmi oklieštené, minimálny rozsah ponúk, až nepoužiteľné, musíš vedieť presne čo chceš, ak použijem výber podla slova, oklieštený rozsah výsledkov cca 25

- je možné tam pridať aj iné ponuky: archívy Tv a podobné?[/quote]

Tak to jsi vlastně šťastný člověk, když tě trápí jen MP3 a YouTube. Mě přivádí k šílenství spíš načítání a pohyb v EPG.
Internetová rádia apod. jsou natvrdo nastavená ve FW, to jsem řešil už dávno u staršího typu a nešlo s tím nic dělat ani ve FW-editoru.
romaza (10)|2.12.2011 15:48
[quote=bastlir;381813]Tak to jsi vlastně šťastný člověk, když tě trápí jen MP3 a YouTube. Mě přivádí k šílenství spíš načítání a pohyb v EPG.
Internetová rádia apod. jsou natvrdo nastavená ve FW, to jsem řešil už dávno u staršího typu a nešlo s tím nic dělat ani ve FW-editoru.[/quote]

displej ma trošku sklamal, myslel som si, že nebudem vôbec zapínať TV
bastlir (3245)|2.12.2011 22:40
[quote=romaza;381851]displej ma trošku sklamal, myslel som si, že nebudem vôbec zapínať TV[/quote]

Hmm, to je věcí názoru. Já ho např. nepotřebuji vůbec. To bychom se jinak asi cenově dostali někam jinam.
angeluss (10)|9.12.2011 11:21
dokáže prehrávať videa s AAC audiom? na mall ani na alze tento typ audia nie je...na niektorych zachranicnych strankach je tak teraz neviem kde je pravda

a ešte jedna otázka: DVD mechanika vie prehrávať iba DVD-Video alebo všetky podporované formáty? tým myslím, ak si na DVD napalím MP4, MOV, MKV súbory prehraje ich v mechanike?
bastlir (3245)|9.12.2011 14:06
[quote=angeluss;383396]dokáže prehrávať videa s AAC audiom? na mall ani na alze tento typ audia nie je...na niektorych zachranicnych strankach je tak teraz neviem kde je pravda

a ešte jedna otázka: DVD mechanika vie prehrávať iba DVD-Video alebo všetky podporované formáty? tým myslím, ak si na DVD napalím MP4, MOV, MKV súbory prehraje ich v mechanike?[/quote]

Nezkoušel jsem to, ale v nějaké recenzi jsem četl, že snad není formát, který by tento Emtec nepřečetl.
Na druhou stranu z CD/DVD logicky načte soubory spojené s touto technologií (údajně). Zatím však nevím o nikom, kdo by zkušebně vyměnil mechaniky a zda by to i podporoval FW.
romaza (10)|10.12.2011 12:41
[quote=angeluss;383396]dokáže prehrávať videa s AAC audiom? na mall ani na alze tento typ audia nie je...na niektorych zachranicnych strankach je tak teraz neviem kde je pravda

a ešte jedna otázka: DVD mechanika vie prehrávať iba DVD-Video alebo všetky podporované formáty? tým myslím, ak si na DVD napalím MP4, MOV, MKV súbory prehraje ich v mechanike?[/quote]

posli link na subor, vyskusam
michal_n_cz (3)|11.12.2011 11:28
[quote=angeluss;383396]a ešte jedna otázka: DVD mechanika vie prehrávať iba DVD-Video alebo všetky podporované formáty? tým myslím, ak si na DVD napalím MP4, MOV, MKV súbory prehraje ich v mechanike?[/quote]
Ano je to velice pravděpodobné - mám sice S800H a ten s novým fw umí externí DVD mechaniku přes USB a soubory z DVD mechaniky normálně přehrává.
Michal
angeluss (10)|11.12.2011 11:40
tu je link...su tam 4 subory (4 rozne zdroje)
[code]http://www.multiupload.com/BHB1SUT8F8[/code]

dakujem za vyskusanie
romaza (10)|11.12.2011 23:12
[quote=angeluss;383809]tu je link...su tam 4 subory (4 rozne zdroje)
[code]http://www.multiupload.com/BHB1SUT8F8[/code]

dakujem za vyskusanie[/quote]

Tak súbor so stiahol, boli tam videa na dve hry, jedna pesnička a upútavka na film, všetko išlo tak, že som to videl aj počul. Prehrávač nemal žiadny problém a išlo to z interného disku v MMC. Ak chceš ešte niečo no problem, ale nebude hneď. Vyskúšam.
dipol100 (104)|21.12.2011 19:54
Netestoval někdo z vás nový firmware r5460 do S850H, zda už neřeší problém s názvy nahrávaných pořadů, případně jiné problémy?
Lebl@luxfery.net (4)|27.12.2011 18:29
Dostal jsem k Vánocům EMTEC Movie CubeS850H a mám pár problémů.
- Nevíte někdo jaké WIFI adaptéry použít ? Zkusil jsem BELKIN a ZYXEL a ani jeden nereaguje. Vůběc mám trošku problém se připojit k domácí síti, přitom všechno ostatní se připojuje v pohodě. Nemáte zkušenosti co a jak nastavit ?
- Další co se mi nedaří je propojení s notebookem.Na notebooku by se měl CUBE tvářit jako další disk, ale bohužel není vidět. Zkusil jsem ještě na dvou jinejch a taky nic. Nevíte někdo co s tim ?

Určitě jak postupně budu objevovat tak napíšu svoje zkušenosti. Díky
KamilZ (10277)|27.12.2011 19:50
http://www.emtecmedia.cz/cs/zbozi/usb-wifi-adapter-emtec-802-11n

Na PC se Ti bude tvářit jako další disk při připojení přes USB Device port.