Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

The Gray Man, nejdražší film Netflixu s Goslingem, má první trailer

26.5.2022, Milan Šurkala, aktualita
The Gray Man, nejdražší film Netflixu s Goslingem, má první trailer
Špionážní thriller The Gray Man je zajímavý hned z několika důvodů. Je to pro streamovací službu Netflix prozatím nejdražší film v jeho historii, zahrál si v něm Ryan Gosling i Chris Evans a natáčel se mimo jiné i v České republice.
Netflix si pro nás přichystal špionážní thriller The Gray Man, o kterém se hovořilo už v loňském létě. Hovoří se o tom, že náklady na jeho produkci se měly vyšplhat na 200 milionů USD a mělo by tak jít o nejdražší film, který streamovací služba Netflix kdy produkovala. Herecké obsazení má být také nemalým lákadlem. Ryan Gosling zde zde hraje postavu někdejšího nejlepšího agenta CIA, Courta Gentryho (znám také pod kódovým jménem Sierra Six). Toho se však CIA rozhodla umlčet, a tak poslala Loyda Hansena, kterého hraje Chris Evans).
 
The Gray Man
 
V dalších rolích si zahraje Billy Bob Thornton nebo Ana de Armas. Pokud jde o režii, té se ujala režisérská dvojice Anthony a Joe Russovi, kteří mají na svědomí např. Avengers: Endgame. Pro nás může být film zajímavý také tím, že se jedna z jeho částí natáčela v České republice. Film bude na Netflixu uveden 22. července, nicméně půjde také do kin. Ve vybraných amerických kinech jej diváci budou moci spatřit už od 15. července.
 
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.