www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix chystá špionážní thriller za 200 mil. USD s Evansem a Goslingem

Netflix chystá špionážní thriller za 200 mil. USD s Evansem a Goslingem
, , aktualita
Streamovací služba Netflix má chystat obrovský projekt špionážního thrilleru The Grey Man, ve kterém si zahrají Chris Evans a Ryan Gosling. Nový film má službu vyjít na nemalých 200 milionů USD.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služby se snaží zaujmout exkluzivním obsahem a Netflix si chystá další želízko do ohně. Má jím být nový špionážní thriller The Grey May, který má službu vyjít na 200 milionů USD. Zápletkou filmu má být boj mezi dvěma agenty CIA, kdy se Lloyd Hansen (kterého má hrát Chris Evans) snaží zabít Court Gentryho (toho si zahraje Ryan Gosling). Gentry, jako kdysi nejlepší agent CIA byl vydán na nemilost a agentura se ho snaží eliminovat. Gentry nyní žije jako nájemný zabiják, ale zabíjí nejen pro peníze, ale také proto, aby si zachránil svůj vlastní život.
 
Ryan Gosling
Ryan Gosling, autor: Andrew Walker / CC BY-SA, přes Wikimedia Commons
 
Film je založen na předloze románu Marka Greaneyho z roku 2009 a Netflix patrně na jejím základě vytvoří celou sérii filmů s Gentrym v hlavní roli. Knih existuje už několik a někteří připouští možnost, že by mohlo jít o velkou sérii, která by se rozsahem mohla časem přiblížit filmům s Jamesem Bondem. Režie se ujmou Joe a Anthony Russoovi, kteří měli na svědomí např. Avengers: Endgame. Natáčení by mělo začít v lednu v Los Angeles a pochopitelně i mnoha jiných lokacích po celém světě.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV
Teprve nedávno byl zahájen prodej OLED TV ze série Panasonic HZ2000, která představuje vlajkovou loď této značky pro rok 2020. Jak správně tušíte, nejedná se o žádnou lidovku, cena se totiž může přiblížit až ke 100 000 Kč.
2.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik