www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix chystá špionážní thriller za 200 mil. USD s Evansem a Goslingem

Netflix chystá špionážní thriller za 200 mil. USD s Evansem a Goslingem
, , aktualita
Streamovací služba Netflix má chystat obrovský projekt špionážního thrilleru The Grey Man, ve kterém si zahrají Chris Evans a Ryan Gosling. Nový film má službu vyjít na nemalých 200 milionů USD.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služby se snaží zaujmout exkluzivním obsahem a Netflix si chystá další želízko do ohně. Má jím být nový špionážní thriller The Grey May, který má službu vyjít na 200 milionů USD. Zápletkou filmu má být boj mezi dvěma agenty CIA, kdy se Lloyd Hansen (kterého má hrát Chris Evans) snaží zabít Court Gentryho (toho si zahraje Ryan Gosling). Gentry, jako kdysi nejlepší agent CIA byl vydán na nemilost a agentura se ho snaží eliminovat. Gentry nyní žije jako nájemný zabiják, ale zabíjí nejen pro peníze, ale také proto, aby si zachránil svůj vlastní život.
 
Ryan Gosling
Ryan Gosling, autor: Andrew Walker / CC BY-SA, přes Wikimedia Commons
 
Film je založen na předloze románu Marka Greaneyho z roku 2009 a Netflix patrně na jejím základě vytvoří celou sérii filmů s Gentrym v hlavní roli. Knih existuje už několik a někteří připouští možnost, že by mohlo jít o velkou sérii, která by se rozsahem mohla časem přiblížit filmům s Jamesem Bondem. Režie se ujmou Joe a Anthony Russoovi, kteří měli na svědomí např. Avengers: Endgame. Natáčení by mělo začít v lednu v Los Angeles a pochopitelně i mnoha jiných lokacích po celém světě.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aplikace Apple TV míří na televize Sony s Android TV. Podporuje 4K HDR a Dolby Atmos Aplikace Apple TV míří na televize Sony s Android TV. Podporuje 4K HDR a Dolby Atmos
Aplikace Apple TV, která poskytuje i přístup k filmům a seriálům z platformy TV+, se rozšířila na chytré televizory další značky. Apple také prodloužil bezplatnou zkušební lhůtu pro TV+ až do února 2021.
17.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Sony přinese Android TV 9 na televize z let 2016 až 2019 Sony přinese Android TV 9 na televize z let 2016 až 2019
Sony slíbilo, že pro většinu televizorů generací D, E, F a G vydá aktualizaci na Android TV ve verzi 9.0. V některých regionech již vyšla, evropští zákazníci by se měli dočkat do konce roku. Co přinese nového?
15.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney se zaměří primárně na streaming, kina zařadí na druhou kolej Disney se zaměří primárně na streaming, kina zařadí na druhou kolej
Streaming videa je na vzestupu a také The Walt Disney Company vidí v tomto segmentu obrovský potenciál. V rámci reorganizace se chce filmové studio zaměřit primárně na své platformy pro streamování videa.
15.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic Lumix BGH1: profesionální MFT kamera se 4K/60p Panasonic Lumix BGH1: profesionální MFT kamera se 4K/60p
Panasonic skutečně uvedl novou Micro Four Thirds kameru, která míří do profesionální sféry. Má 10,2MPx snímač schopný natáčení 4K60p videa, nechybí ani pokročilé chlazení a spousta různých vstupů i výstupů.
13.10.2020, aktualita, Milan Šurkala
Masová výroba panelů QD-OLED začne příští rok, Samsung o ně nemá zájem Masová výroba panelů QD-OLED začne příští rok, Samsung o ně nemá zájem
Divize Samsung Display potvrdila, že v roce 2021 začne s masovou výrobou panelů QD-OLED. Proti dřívějšímu plánu se tedy nic nezměnilo. Stále platí, že v televizích od Samsung Electronics se s touto technologií zatím nepočítá.
11.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik