Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Netflix chystá špionážní thriller za 200 mil. USD s Evansem a Goslingem

20.7.2020, Milan Šurkala, aktualita
Streamovací služba Netflix má chystat obrovský projekt špionážního thrilleru The Grey Man, ve kterém si zahrají Chris Evans a Ryan Gosling. Nový film má službu vyjít na nemalých 200 milionů USD.
Streamovací služby se snaží zaujmout exkluzivním obsahem a Netflix si chystá další želízko do ohně. Má jím být nový špionážní thriller The Gray May, který má službu vyjít na 200 milionů USD. Zápletkou filmu má být boj mezi dvěma agenty CIA, kdy se Lloyd Hansen (kterého má hrát Chris Evans) snaží zabít Court Gentryho (toho si zahraje Ryan Gosling). Gentry, jako kdysi nejlepší agent CIA byl vydán na nemilost a agentura se ho snaží eliminovat. Gentry nyní žije jako nájemný zabiják, ale zabíjí nejen pro peníze, ale také proto, aby si zachránil svůj vlastní život.
 
Ryan Gosling
Ryan Gosling, autor: Andrew Walker / CC BY-SA, přes Wikimedia Commons
 
Film je založen na předloze románu Marka Greaneyho z roku 2009 a Netflix patrně na jejím základě vytvoří celou sérii filmů s Gentrym v hlavní roli. Knih existuje už několik a někteří připouští možnost, že by mohlo jít o velkou sérii, která by se rozsahem mohla časem přiblížit filmům s Jamesem Bondem. Režie se ujmou Joe a Anthony Russoovi, kteří měli na svědomí např. Avengers: Endgame. Natáčení by mělo začít v lednu v Los Angeles a pochopitelně i mnoha jiných lokacích po celém světě.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.