www.tvfreak.cz
>
>
>

T-Mobile nabízí HBO GO na 30 dnů zdarma, potom za 111 Kč

T-Mobile nabízí HBO GO na 30 dnů zdarma, potom za 111 Kč
, , aktualita
Zákazníci s hlasovými tarify T-Mobile mají nyní možnost získat službu HBO Go na 30 dnů zdarma. Pokud budou chtít v předplatném pokračovat, zaplatí zvýhodněnou cenu 111 Kč měsíčně. Službu lze aktivovat v samoobsluze.
K oblíbeným
reklama
Vloni na podzim HBO GO zdražilo pro nové i stávající zákazníky ze 139 Kč na 159 Kč, naopak lhůta pro bezplatné vyzkoušení služby byla zkrácena na 7 dnů. Zákazníci T-Mobilu ovšem nyní mají možnost vyzkoušet si HBO GO po delší dobu a po ukončení zkušební doby platit měsíčně dokonce méně, než činila částka před zdražením. Jak na to? V první řadě musíte využívat tarif s hlasovými službami a patřit do kategorie domácností (tj. fyzických zákazníků) nebo drobných podnikatelů. Potom je nutné si balíček s HBO GO aktivovat v období od 20. dubna do 31. května 2020, abyste získali nárok na 30 dnů k bezplatnému vyzkoušení.
 
 
Potom už záleží na vás, zda se rozhodnete v předplatném pokračovat nebo jej zrušíte do uplynutí zkušební lhůty. Pokud zvolíte první možnost, zaplatíte měsíčně jen 111 Kč. To znamená měsíční úsporu bezmála 50 Kč proti běžné ceně. Tato zvýhodněná cena není časově omezena, takže ročně můžete uspořit 576 Kč. Před uplynutím lhůty bude zákazník včas upozorněn prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailu, takže by nemělo hrozit prošvihnutí a odvedení zbytečné platby.
 
K aktivaci je nutné přejít do samoobsluhy Můj T-Mobile v mobilní aplikaci nebo na webu. Po aktivaci v samoobsluze obdrží zákaznické číslo a přibližně do hodiny si může zaregistrovat svůj účet na webu HBO GO. Nabídka platí také pro zákazníky, kteří již v minulosti používali HBO GO, mohou tedy použít stejnou e-mailovou adresu. Částka za předplatné bude zahrnuta v měsíčním vyúčtování od T-Mobilu. Na zákazníky údajně čeká přes 7 500 dílů seriálů a 800 filmů, veškerý obsah navíc v české lokalizaci (titulky nebo dabing).
 
Akci na předplatné HBO GO bude doprovázet masivní mediální kampaň, která se již od dnešního době objevila na internetu, o pár dnů později se objeví také televizní spoty, reklamy v novinách a rozhlase apod. T-Mobile potvrzuje, že během koronavirové krize vzrostl zájem diváků o televizní služby. U lineárního vysílání tráví diváci o 17 % více času, u videí na požádání (kam lze zařadit také HBO GO) potom operátor zaznamenal nárůst o desetinu. Nejvýraznější nárůst podle očekávání zaznamenalo aktuální zpravodajství. Více prozrazuje infografika níže.
 
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně
Hisense E75, kterou výrobce označuje jako první herní televizi, údajně nabídne kvalitní obraz vytvořený na míru hráčům. Nepůjde ovšem jen o konzolisty, ale díky podpoře cloudových platforem si bude možné zahrát i bez dalšího hardwaru.
23.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik