www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO zdražuje, bude za 159 Kč měsíčně

HBO GO zdražuje, bude za 159 Kč měsíčně
, , aktualita
Streamovací službo HBO GO připravila pro své zákazníky jedno nemilé překvapení. Cena za službu se totiž zvýšila ze 129 Kč na 159 Kč za měsíc a nově se také zkrátila bezplatná lhůta pro vyzkoušení.
K oblíbeným
reklama
Války streamovacích služeb jsou v plném proudu a jedním z účastníků je i HBO GO. Tato služba bude ale nově pro zákazníky o něco méně atraktivní, neboť přistoupila ke zdražení. Zatímco v posledním roce činila cena služby 129 Kč měsíčně, nově to bude 159 Kč. Podobného zdražení se dočkají i slovenští zákazníci, kterým cena vyroste ze 4,99 EUR na 5,99 EUR na měsíc.
 
HBO GO logo
 
Ještě méně nových zákazníků bude moc služba nalákat i kvůli tomu, že významně zkrátila bezplatnou lhůtu pro vyzoušení služby. Ta původně činila celý měsíc, nyní však byla zkrácena na pouhých 7 dní. Na HBO GO můžete dle českých stránek shlédnout 6000 hodin seriálů a filmů, slovenská mutace pak tvrdí 6000 dílů seriálů a filmů.
 
Zdroj: hbogo.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala