www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO zdražuje, bude za 159 Kč měsíčně

HBO GO zdražuje, bude za 159 Kč měsíčně
, , aktualita
Streamovací službo HBO GO připravila pro své zákazníky jedno nemilé překvapení. Cena za službu se totiž zvýšila ze 129 Kč na 159 Kč za měsíc a nově se také zkrátila bezplatná lhůta pro vyzkoušení.
K oblíbeným
reklama
Války streamovacích služeb jsou v plném proudu a jedním z účastníků je i HBO GO. Tato služba bude ale nově pro zákazníky o něco méně atraktivní, neboť přistoupila ke zdražení. Zatímco v posledním roce činila cena služby 129 Kč měsíčně, nově to bude 159 Kč. Podobného zdražení se dočkají i slovenští zákazníci, kterým cena vyroste ze 4,99 EUR na 5,99 EUR na měsíc.
 
HBO GO logo
 
Ještě méně nových zákazníků bude moc služba nalákat i kvůli tomu, že významně zkrátila bezplatnou lhůtu pro vyzoušení služby. Ta původně činila celý měsíc, nyní však byla zkrácena na pouhých 7 dní. Na HBO GO můžete dle českých stránek shlédnout 6000 hodin seriálů a filmů, slovenská mutace pak tvrdí 6000 dílů seriálů a filmů.
 
Zdroj: hbogo.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
3.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář