Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HBO GO v dubnu 2020: na jaké novinky se můžete dívat?

9.4.2020, Jáchym Šlik, aktualita
V dubnu se do služby HBO GO dostane dlouho očekávaný spin-off seriálu Penny Dreadful nebo minisérie o aktivistce proti právům žen, kde si hlavní roli zahraje Cate Blanchett. Další sérií bude pokračovat upírská dokufikce Co děláme v temnotách.
Dubnovou nabídku novinek od Netflixu jsme si již představili a nyní se zbývá podívat na to, co si pro nás připravila další populární služba pro streamování videa: HBO GO. I přes nezvykle teplé jarní počasí totiž budeme muset vzhledem k vládním nařízením strávit doma o něco více času, než bychom chtěli. Jakými novinkami si tedy mohou v dubnu zkrátit dlouhou chvíli předplatitelé HBO GO?
 
 
Již nyní můžete zhlédnout seriál Zákon gangu: Mayové (Mayans M.C.), a to obě jeho dosud odvysílané řady. Vypráví příběh Ezekiel "EZ" Reyese, který byl čerstvě propuštěn z vězení a stává se členem klubu Mayů na kalifornsko-mexické hranici, kde není nouze o obchod s drogami a kartelové násilí. Na své si v tomto seriálu přijdou také milovníci motocyklů.
 
 
Od 12. dubna se na HBO GO začnou objevovat první díly romantického komediálního thrilleru Utíkej (Run), za kterým stojí herečky a scénáristky Vicky Jones a Phoebe Waller-Bridge. V osmi epizodách čeká na diváky zajímavý příběh o ženě, které se obrátí vzhůru nohama její fádní život poté, co obdrží zprávu od svého bývalého přítele. Ten jí přiměje všeho nechat a vydat se s ním na cestu napříč Spojenými státy, aby splnili dohodu uzavřenou před sedmnácti lety. Ve stejný den bude mít premiéru také třetí řada thrilleru Na Mušce (Killing Eve), kde se diváci dozví odpovědi na otázky, které jim jistě nedají spát po zhlédnutí poslední epizody předchozí řady. Čtvrtou sérií bude pokračovat také komediální seriál Nesvá (Insecure).
 
 
15. dubna bude možné poprvé zhlédnout nový seriál Mrs. America podle skutečných událostí, kde si hlavní roli zahraje Cate Blanchett. Devět hodinových dílů vypráví příběh aktivistky Phyllis Schlafly, která brojila proti feministkám a rovným právům pro obě pohlaví. O den později začne třetí řada populárního komediálního seriálu Co děláme v temnotách (What We Do in the Shadows), který je natočen v dokumentárním stylu a ukazuje pohled do zákulisí tří upírů žijících v New Yorku.
 
 
A poslední velkou seriálovou novinkou měsíce bude spin-off k oblíbenému seriálu Penny Dreadful. Osmidílná série City of Angels přenese diváky do Hollywoodu v roku 1938, kdy městem případ brutální vraždy. Hlavní role si zahrají Nathan Lane a Natalie Dormer, kterou můžete znát ze seriálů Hry o trůny či Tudorovci.
 
 
V průběhu dubna se na HBO GO budou objevovat také další díly seriálů, které již začaly v uplynulých měsících: Westworld (3. řada), Geniální přítelkyně, Černé pondělí, Rodiče nebo Odkaz. Z filmových premiér se do služby dostanou třeba trháky Tenkrát v Hollywoodu, Lego příběh 2 nebo Aquaman. Milovníci klasiky budou mít možnost zhlédnout legendárního Forresta Gumpa, Galaxy Quest nebo několik Marvelovek jako Captain America a Iron Man.
 
Zdroj: HBOGO.cz