www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix zkouší až 50% slevy při dlouhodobém předplacení služby

Netflix zkouší až 50% slevy při dlouhodobém předplacení služby
, , aktualita
Streamovací služba Netflix poslední dobou především zdražuje, přesto začíná zkoušet dlouhodobé slevy po vzoru konkurenčního Disney+. Prozatím bude ale počet trhů s touto výhodnou nabídkou velmi omezený.
K oblíbeným
reklama
Válka streamovacích služeb nabírá plné obrátky. Máme tu nové hráče v podobě Apple TV+ a Disney+, přičemž zejména ta druhá je opravdu hodně úspěšná. Také své předplatitele potěšila slevami při předplacení na delší časový úsek. Něco podobného chce nyní zkusit i Netflix, který poslední dobou naopak zdražuje, za což může i nebývale velké množství vlastního obsahu. Ostatně za něj dostal 34 nominací na Zlaté glóby.
 
Netflix logo
 
Tato sleva za dlouhodobější předplacení se nicméně zatím jen testuje, a to pouze v Indii. Kupodivu tyto časové úseky ani nejsou nějak moc dlouhé a za pouhé 3 měsíce jde cena dolů už o 20 %, za půl roku pak o 30 % a pokud si člověk předplatí Netflix na celý rok dopředu, dostane slevu dokonce 50 % z původní částky. Akce se nicméně týká jen nových předplatitelů nebo těch, kteří si službu opětovně aktivují ze zrušeného účtu. Zda se test osvědčí a slev za dlouhodobé předplacení se dočkáme i jinde, to ukáže až čas.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik