www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix zkouší až 50% slevy při dlouhodobém předplacení služby

Netflix zkouší až 50% slevy při dlouhodobém předplacení služby
, , aktualita
Streamovací služba Netflix poslední dobou především zdražuje, přesto začíná zkoušet dlouhodobé slevy po vzoru konkurenčního Disney+. Prozatím bude ale počet trhů s touto výhodnou nabídkou velmi omezený.
K oblíbeným
reklama
Válka streamovacích služeb nabírá plné obrátky. Máme tu nové hráče v podobě Apple TV+ a Disney+, přičemž zejména ta druhá je opravdu hodně úspěšná. Také své předplatitele potěšila slevami při předplacení na delší časový úsek. Něco podobného chce nyní zkusit i Netflix, který poslední dobou naopak zdražuje, za což může i nebývale velké množství vlastního obsahu. Ostatně za něj dostal 34 nominací na Zlaté glóby.
 
Netflix logo
 
Tato sleva za dlouhodobější předplacení se nicméně zatím jen testuje, a to pouze v Indii. Kupodivu tyto časové úseky ani nejsou nějak moc dlouhé a za pouhé 3 měsíce jde cena dolů už o 20 %, za půl roku pak o 30 % a pokud si člověk předplatí Netflix na celý rok dopředu, dostane slevu dokonce 50 % z původní částky. Akce se nicméně týká jen nových předplatitelů nebo těch, kteří si službu opětovně aktivují ze zrušeného účtu. Zda se test osvědčí a slev za dlouhodobé předplacení se dočkáme i jinde, to ukáže až čas.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Minix Neo U22-XJ: silný procesor a Dolby Vision Minix Neo U22-XJ: silný procesor a Dolby Vision
Minix rozšiřuje své portfolio o multimediální centrum Neo U22-XJ s Androidem. Nabídne procesor Amlogic S922XJ spolu s dostatečnou porcí paměti i oficiální podporu video a udio formátů od Dolby.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Canvas Audiostand: alternativa k soundbaru pro náročnější Canvas Audiostand: alternativa k soundbaru pro náročnější
Přichází zbrusu nová kategorie příslušenství, která vylepší kvalitu zvuku z televizoru. Audiostand si zachovává kompaktnost soundbaru, ale nabídne znatelně vyšší kvalitu zvuku. První model.je určen pro LG OLED TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik