www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix zkouší až 50% slevy při dlouhodobém předplacení služby

Netflix zkouší až 50% slevy při dlouhodobém předplacení služby
, , aktualita
Streamovací služba Netflix poslední dobou především zdražuje, přesto začíná zkoušet dlouhodobé slevy po vzoru konkurenčního Disney+. Prozatím bude ale počet trhů s touto výhodnou nabídkou velmi omezený.
K oblíbeným
reklama
Válka streamovacích služeb nabírá plné obrátky. Máme tu nové hráče v podobě Apple TV+ a Disney+, přičemž zejména ta druhá je opravdu hodně úspěšná. Také své předplatitele potěšila slevami při předplacení na delší časový úsek. Něco podobného chce nyní zkusit i Netflix, který poslední dobou naopak zdražuje, za což může i nebývale velké množství vlastního obsahu. Ostatně za něj dostal 34 nominací na Zlaté glóby.
 
Netflix logo
 
Tato sleva za dlouhodobější předplacení se nicméně zatím jen testuje, a to pouze v Indii. Kupodivu tyto časové úseky ani nejsou nějak moc dlouhé a za pouhé 3 měsíce jde cena dolů už o 20 %, za půl roku pak o 30 % a pokud si člověk předplatí Netflix na celý rok dopředu, dostane slevu dokonce 50 % z původní částky. Akce se nicméně týká jen nových předplatitelů nebo těch, kteří si službu opětovně aktivují ze zrušeného účtu. Zda se test osvědčí a slev za dlouhodobé předplacení se dočkáme i jinde, to ukáže až čas.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře
Seriál Obi-Wan čekají změny. Internetem kolují zvěsti o rozpuštění štábu a přeložení natáčení až na příští rok kvůli nevyhovujícím scénářům. Ewan McGregor nicméně problémy popírá a příprava prý není ohrožena.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime
Streamovací služba Netflix se chce svézt na vlně úspěchu seriálu The Witcher. Vedle druhé řady seriálu chce připravit úplně jiný formát na tyto motivy. V plánu je totiž další seriál Zaklínače ve formě anime.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI
Philips aktualizoval nabídku svých televizí pro rok 2020 a mezi nimi jsou i nové OLED modely OLED805 a OLED855. Ty mají obrazový procesor P5, který využívá pomoci umělé inteligence  pro vylepšení obrazu.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí
The Witcher (Zaklínač) je nejúspěšnějším seriálem Netflixu. Vysoké sledovanosti však dopomohl i jeden početní trik. Netflix totiž změnil způsob, jak bude od nynějška počítat aktivní diváky seriálů a filmů.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo
Disney+ je v USA poměrně úspěšnou streamovací službou. Přináší např. marvelovky nebo Star Wars, nicméně v Evropě dosud nebyla dostupná. To se ale brzy změní a objeví se tu o trochu dříve, než se čekalo.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala