Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Netflix zkouší až 50% slevy při dlouhodobém předplacení služby

13.12.2019, Milan Šurkala, aktualita
Streamovací služba Netflix poslední dobou především zdražuje, přesto začíná zkoušet dlouhodobé slevy po vzoru konkurenčního Disney+. Prozatím bude ale počet trhů s touto výhodnou nabídkou velmi omezený.
Válka streamovacích služeb nabírá plné obrátky. Máme tu nové hráče v podobě Apple TV+ a Disney+, přičemž zejména ta druhá je opravdu hodně úspěšná. Také své předplatitele potěšila slevami při předplacení na delší časový úsek. Něco podobného chce nyní zkusit i Netflix, který poslední dobou naopak zdražuje, za což může i nebývale velké množství vlastního obsahu. Ostatně za něj dostal 34 nominací na Zlaté glóby.
 
Netflix logo
 
Tato sleva za dlouhodobější předplacení se nicméně zatím jen testuje, a to pouze v Indii. Kupodivu tyto časové úseky ani nejsou nějak moc dlouhé a za pouhé 3 měsíce jde cena dolů už o 20 %, za půl roku pak o 30 % a pokud si člověk předplatí Netflix na celý rok dopředu, dostane slevu dokonce 50 % z původní částky. Akce se nicméně týká jen nových předplatitelů nebo těch, kteří si službu opětovně aktivují ze zrušeného účtu. Zda se test osvědčí a slev za dlouhodobé předplacení se dočkáme i jinde, to ukáže až čas.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.