www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR

Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
, , aktualita
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
K oblíbeným
reklama
12. listopad 2019 je významné datum pro fanoušky obsahu od společnosti Disney a studií, které pod ní patří. Jedním z těch nejdůležitějších bude patrně v dnešní době Marvel Studios. Právě dnes totiž byla spuštěna streamovací služba Disney+ za $6,99 měsíčně, přičemž zde máme vedle obsahu od Disney i již zmíněné marvelovky, filmy Pixaru, dokumenty od National Geographic a také Star Wars (Hvězdné války).
 
Disney+ logo
 
Právě Hvězdných válek se týká zajímavá informace, že bude k dispozici nejen v HD formátu, ale dokonce i 4K rozlišení včetně Dolby Vision HDR a Dolby Atmos. To se netýká jen nových filmů, ale takřka celé ságy, tedy i epizod I až III z přelomu tisíciletí a dokonce i původní trilogie (epizody IV až VI) z konce 70. a začátku 80. let. Ve 4K HDR bude k dispozici i Rogue One, nicméně filmy Solo a Star Wars VIII: The Last Jedi zatím na službě nejsou ani v nižších rozlišeních. Na Disney+ je k dispozici i nový seriál The Mandalorian z prostředí světa Star Wars.
 
Pokud jde o filmy od Marvela, je jich zde většina hned od spuštění, výjimkou jsou Black Panther, Ant-Man and the Wasp, Avengers: Infinity War a Thor: Ragnarok. Ty jsou totiž k dispozici na Netflixu, přičemž kontrakt vyprší počátkem roku 2020. Nám to nicméně může být zatím jedno, služba Disney+ je prozatím dostupná jen USA, Kanadě a Nizozemí, příští týden bude spuštěna v Austrálii a na Novém Zélandu. Další země budou následovat později.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld
Další populární videohra se dočká seriálového zpracování. Amazon Prime Video přinese novinku natočenou podle post-apokalyptického RPG Fallout. Stát za ni budou autoři úspěšné série Westworld.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Jak sledovat GP F1 Rakouska? Skylink v červenci odemkl sportovní kanály Jak sledovat GP F1 Rakouska? Skylink v červenci odemkl sportovní kanály
Skylink také tento měsíc zpřístupnil zdarma část své programové nabídky všem zákazníkům. Tentokrát se jedná o kanály Sport 1 HD a Sport 2 HD. K tomuto kroku dochází v nejlepší čas –těsně před zahájením sezóny Formule 1.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi vstoupilo na trh s OLED televizemi. Přivítejte Mi TV Lux Xiaomi vstoupilo na trh s OLED televizemi. Přivítejte Mi TV Lux
Xiaomi dnes oficiálně představilo svou první OLED TV, která zároveň otevírá novou řadu špičkových televizorů Mi TV Master Series. Zákazníky se snaží přesvědčit 65palcovým panelem se 120 Hz nebo HDMI 2.1. A jaká bude cena?
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Loewe je zpět. Aktualizovaná řada Bild 3 obsahuje OLED i LCD TV Loewe je zpět. Aktualizovaná řada Bild 3 obsahuje OLED i LCD TV
Německý výrobce luxusních televizorů Loewe, který kvůli finančním problémům opět změnil vlastníka, po dlouhé době představil nové modely. Druhá generace řady Bild 3 je opět dostupná ve čtyřech úhlopříčkách.
1.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v červenci 2020: nové originální seriály a filmy na prázdniny Netflix v červenci 2020: nové originální seriály a filmy na prázdniny
Kromě několika letních komedií začíná Netflix prázdniny třetí řadou vikingské série Seveřané nebo dalšími Nevyjasněnými záhadami. Připravili jsme pro vás kompletní přehled filmů, seriálů i dokumentů z originální produkce Netflixu tento měsíc.
1.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik