www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR

Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
, , aktualita
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
K oblíbeným
reklama
12. listopad 2019 je významné datum pro fanoušky obsahu od společnosti Disney a studií, které pod ní patří. Jedním z těch nejdůležitějších bude patrně v dnešní době Marvel Studios. Právě dnes totiž byla spuštěna streamovací služba Disney+ za $6,99 měsíčně, přičemž zde máme vedle obsahu od Disney i již zmíněné marvelovky, filmy Pixaru, dokumenty od National Geographic a také Star Wars (Hvězdné války).
 
Disney+ logo
 
Právě Hvězdných válek se týká zajímavá informace, že bude k dispozici nejen v HD formátu, ale dokonce i 4K rozlišení včetně Dolby Vision HDR a Dolby Atmos. To se netýká jen nových filmů, ale takřka celé ságy, tedy i epizod I až III z přelomu tisíciletí a dokonce i původní trilogie (epizody IV až VI) z konce 70. a začátku 80. let. Ve 4K HDR bude k dispozici i Rogue One, nicméně filmy Solo a Star Wars VIII: The Last Jedi zatím na službě nejsou ani v nižších rozlišeních. Na Disney+ je k dispozici i nový seriál The Mandalorian z prostředí světa Star Wars.
 
Pokud jde o filmy od Marvela, je jich zde většina hned od spuštění, výjimkou jsou Black Panther, Ant-Man and the Wasp, Avengers: Infinity War a Thor: Ragnarok. Ty jsou totiž k dispozici na Netflixu, přičemž kontrakt vyprší počátkem roku 2020. Nám to nicméně může být zatím jedno, služba Disney+ je prozatím dostupná jen USA, Kanadě a Nizozemí, příští týden bude spuštěna v Austrálii a na Novém Zélandu. Další země budou následovat později.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime
Streamovací služba Netflix se chce svézt na vlně úspěchu seriálu The Witcher. Vedle druhé řady seriálu chce připravit úplně jiný formát na tyto motivy. V plánu je totiž další seriál Zaklínače ve formě anime.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI
Philips aktualizoval nabídku svých televizí pro rok 2020 a mezi nimi jsou i nové OLED modely OLED805 a OLED855. Ty mají obrazový procesor P5, který využívá pomoci umělé inteligence  pro vylepšení obrazu.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí
The Witcher (Zaklínač) je nejúspěšnějším seriálem Netflixu. Vysoké sledovanosti však dopomohl i jeden početní trik. Netflix totiž změnil způsob, jak bude od nynějška počítat aktivní diváky seriálů a filmů.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo
Disney+ je v USA poměrně úspěšnou streamovací službou. Přináší např. marvelovky nebo Star Wars, nicméně v Evropě dosud nebyla dostupná. To se ale brzy změní a objeví se tu o trochu dříve, než se čekalo.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem
V nabídce videokamer společnosti Panasonic se objevují dva nové modely HC-X1500 a HC-X2000. Oba dva mají objektiv s 24× optickým zoomem a potěší také schopností záznamu ve 4K rozlišení při 60p.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře