www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR

Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
, , aktualita
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
K oblíbeným
reklama
12. listopad 2019 je významné datum pro fanoušky obsahu od společnosti Disney a studií, které pod ní patří. Jedním z těch nejdůležitějších bude patrně v dnešní době Marvel Studios. Právě dnes totiž byla spuštěna streamovací služba Disney+ za $6,99 měsíčně, přičemž zde máme vedle obsahu od Disney i již zmíněné marvelovky, filmy Pixaru, dokumenty od National Geographic a také Star Wars (Hvězdné války).
 
Disney+ logo
 
Právě Hvězdných válek se týká zajímavá informace, že bude k dispozici nejen v HD formátu, ale dokonce i 4K rozlišení včetně Dolby Vision HDR a Dolby Atmos. To se netýká jen nových filmů, ale takřka celé ságy, tedy i epizod I až III z přelomu tisíciletí a dokonce i původní trilogie (epizody IV až VI) z konce 70. a začátku 80. let. Ve 4K HDR bude k dispozici i Rogue One, nicméně filmy Solo a Star Wars VIII: The Last Jedi zatím na službě nejsou ani v nižších rozlišeních. Na Disney+ je k dispozici i nový seriál The Mandalorian z prostředí světa Star Wars.
 
Pokud jde o filmy od Marvela, je jich zde většina hned od spuštění, výjimkou jsou Black Panther, Ant-Man and the Wasp, Avengers: Infinity War a Thor: Ragnarok. Ty jsou totiž k dispozici na Netflixu, přičemž kontrakt vyprší počátkem roku 2020. Nám to nicméně může být zatím jedno, služba Disney+ je prozatím dostupná jen USA, Kanadě a Nizozemí, příští týden bude spuštěna v Austrálii a na Novém Zélandu. Další země budou následovat později.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
1.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Wars: Vzestup Skywalkera téměř vyzrazen, scénář se objevil na eBay Star Wars: Vzestup Skywalkera téměř vyzrazen, scénář se objevil na eBay
Herec John Boyega mohl způsobit pořádný problém. Kvůli jeho nepozornosti se málem celý scénář ke Star Wars: The Rise of Skywalker dostal na veřejnost. Objevil se totiž v prodeji na aukčním serveru eBay.
29.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Ricoh uvádí novou generaci 360° kamery Theta SC2 Ricoh uvádí novou generaci 360° kamery Theta SC2
Ricoh přichází s další generací 360° kamerky Theta SC2. Ta podporuje sférické UHD 4K video, přidává režim Face pro vyhlazování pokožky detekovaných tváří i speciální režim pro natáčení za slabého světla.
22.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Shutterstock Music: neomezené předplatné pro stahování hudby Shutterstock Music: neomezené předplatné pro stahování hudby
Shutterstock je znám především jako fotobanka nabízející fotografie a videa. Ve své nabídce má nicméně i audio soubory. Nyní budou k dispozici i za předplatné bez omezení počtu stažených zvuků a písní.
21.11.2019, aktualita, Milan Šurkala