www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR

Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
, , aktualita
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
K oblíbeným
reklama
12. listopad 2019 je významné datum pro fanoušky obsahu od společnosti Disney a studií, které pod ní patří. Jedním z těch nejdůležitějších bude patrně v dnešní době Marvel Studios. Právě dnes totiž byla spuštěna streamovací služba Disney+ za $6,99 měsíčně, přičemž zde máme vedle obsahu od Disney i již zmíněné marvelovky, filmy Pixaru, dokumenty od National Geographic a také Star Wars (Hvězdné války).
 
Disney+ logo
 
Právě Hvězdných válek se týká zajímavá informace, že bude k dispozici nejen v HD formátu, ale dokonce i 4K rozlišení včetně Dolby Vision HDR a Dolby Atmos. To se netýká jen nových filmů, ale takřka celé ságy, tedy i epizod I až III z přelomu tisíciletí a dokonce i původní trilogie (epizody IV až VI) z konce 70. a začátku 80. let. Ve 4K HDR bude k dispozici i Rogue One, nicméně filmy Solo a Star Wars VIII: The Last Jedi zatím na službě nejsou ani v nižších rozlišeních. Na Disney+ je k dispozici i nový seriál The Mandalorian z prostředí světa Star Wars.
 
Pokud jde o filmy od Marvela, je jich zde většina hned od spuštění, výjimkou jsou Black Panther, Ant-Man and the Wasp, Avengers: Infinity War a Thor: Ragnarok. Ty jsou totiž k dispozici na Netflixu, přičemž kontrakt vyprší počátkem roku 2020. Nám to nicméně může být zatím jedno, služba Disney+ je prozatím dostupná jen USA, Kanadě a Nizozemí, příští týden bude spuštěna v Austrálii a na Novém Zélandu. Další země budou následovat později.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník
Panasonic sice v roce 2021 neplánoval představit žádný nový UHD Blu-ray přehrávač, ale přesto si přichystal alespoň jednu menší inovaci. Jedná se o upgradovaný model UB9000 mk2, která přijde s kvalitnějším zvukem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode
BenQ uvádí dva nové laserové 4K projektory V7000i a V7050i, které nabídnou ultra krátkou projekční vzdálenost. Zajímavé jsou také tím, že podporují Android TV a Filmmaker mode, který nekazí obraz "vylepšováním".
13.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung
Vývoj na trhu s televizemi v 1. čtvrtletí 2021 byl především pro jihokorejské výrobce příznivý. LG prodalo vůbec nejvíce OLED TV v historii. Neohroženou jedničkou zůstává Samsung, který drží třetinový podíl na trhu.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV
Byla to trochu ostuda, že to Googlu trvalo tak dlouho, ale nakonec se uživatelé dočkají 23. června. Řeč je o platformě pro streamování her Stadia, která se dostane na nový Chromecast a vybrané Android TV.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem
Samsung zvažuje nové modely z řady Lifestyle TV. První televize je integrována do podlahového stojanu a obsahuje masivní reproduktory. Druhý design, jehož realizaci si lze jen těžko představit, nabízí širokoúhlou obrazovku s minimálními rámečky.
6.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik