www.tvfreak.cz
>
>

Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight

Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight
, , aktualita
Do seznamu připravovaných seriálů od Marvelu (Disney) se dostaly i dvě novinky. Kevin Feige totiž prozradil, že se chystá ženská verze Hulk v seriálu She-Hulk a pak schizofrenní hrdina Moon Knight.
K oblíbeným
reklama
Komiksy v posledních letech nabírají na oblibě a stávají se nejvýdělečnějšími filmy všech dob, což se povedlo dosáhnout Avengers: Endgame. Jak ale víme, Marvel Studios (resp. Disney) nespí na vavřínech a připravují Phase 4, další sérii komiksových filmů a seriálů. Jak to ale vypadá, těch seriálů bude nakonec více a k nedávno ohlášené Ms. Marvel se dle prezidenta MCU Kevina Feige přidá ještě seriál She-Hulk a Moon Knight. Ty budou vysílány na streamovací platformě Disney+, která by se měla brzy objevit.
 
She-Hulk
 
She-Hulk bude, jak už název napovídá, ženskou obdobou Hulka. Tedy velká zelená a hodně silná žena. Hlavní postavou bude právnička Jennifer Walters, která je sestřenicí Bruce Bannera. Poté, co je postřelena gangstrem, potřebuje urychleně krevní transfúzi. A co čert nechtěl, jediným kompatibilním dárcem je právě Bruce se svou radiací ozářenou krví. A ta s Jennifer provede podobné, ale nikoli stejné změny. Také dokáže pěkně zezelenat a zvětšit se, na rozdíl od Hulka si ale plně udržuje své vzpomínky, myšlenky a osobnost.
 
Moon Knight
 
Moon Knight přináší na scénu postavu boháče Marca Spectora, který sám bojuje proti zločinu a je jakousi odpovědí na Batmana od DC Comics. Aby to však nebylo až tak moc podobné, tentokrát jde o šílence, který má několik osobností, jež se snaží převzít kontrolu nad těmi ostatními.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik