www.tvfreak.cz
>
>

Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight

Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight
, , aktualita
Do seznamu připravovaných seriálů od Marvelu (Disney) se dostaly i dvě novinky. Kevin Feige totiž prozradil, že se chystá ženská verze Hulk v seriálu She-Hulk a pak schizofrenní hrdina Moon Knight.
K oblíbeným
reklama
Komiksy v posledních letech nabírají na oblibě a stávají se nejvýdělečnějšími filmy všech dob, což se povedlo dosáhnout Avengers: Endgame. Jak ale víme, Marvel Studios (resp. Disney) nespí na vavřínech a připravují Phase 4, další sérii komiksových filmů a seriálů. Jak to ale vypadá, těch seriálů bude nakonec více a k nedávno ohlášené Ms. Marvel se dle prezidenta MCU Kevina Feige přidá ještě seriál She-Hulk a Moon Knight. Ty budou vysílány na streamovací platformě Disney+, která by se měla brzy objevit.
 
She-Hulk
 
She-Hulk bude, jak už název napovídá, ženskou obdobou Hulka. Tedy velká zelená a hodně silná žena. Hlavní postavou bude právnička Jennifer Walters, která je sestřenicí Bruce Bannera. Poté, co je postřelena gangstrem, potřebuje urychleně krevní transfúzi. A co čert nechtěl, jediným kompatibilním dárcem je právě Bruce se svou radiací ozářenou krví. A ta s Jennifer provede podobné, ale nikoli stejné změny. Také dokáže pěkně zezelenat a zvětšit se, na rozdíl od Hulka si ale plně udržuje své vzpomínky, myšlenky a osobnost.
 
Moon Knight
 
Moon Knight přináší na scénu postavu boháče Marca Spectora, který sám bojuje proti zločinu a je jakousi odpovědí na Batmana od DC Comics. Aby to však nebylo až tak moc podobné, tentokrát jde o šílence, který má několik osobností, jež se snaží převzít kontrolu nad těmi ostatními.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala