www.tvfreak.cz
>
>

Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight

Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight
, , aktualita
Do seznamu připravovaných seriálů od Marvelu (Disney) se dostaly i dvě novinky. Kevin Feige totiž prozradil, že se chystá ženská verze Hulk v seriálu She-Hulk a pak schizofrenní hrdina Moon Knight.
K oblíbeným
reklama
Komiksy v posledních letech nabírají na oblibě a stávají se nejvýdělečnějšími filmy všech dob, což se povedlo dosáhnout Avengers: Endgame. Jak ale víme, Marvel Studios (resp. Disney) nespí na vavřínech a připravují Phase 4, další sérii komiksových filmů a seriálů. Jak to ale vypadá, těch seriálů bude nakonec více a k nedávno ohlášené Ms. Marvel se dle prezidenta MCU Kevina Feige přidá ještě seriál She-Hulk a Moon Knight. Ty budou vysílány na streamovací platformě Disney+, která by se měla brzy objevit.
 
She-Hulk
 
She-Hulk bude, jak už název napovídá, ženskou obdobou Hulka. Tedy velká zelená a hodně silná žena. Hlavní postavou bude právnička Jennifer Walters, která je sestřenicí Bruce Bannera. Poté, co je postřelena gangstrem, potřebuje urychleně krevní transfúzi. A co čert nechtěl, jediným kompatibilním dárcem je právě Bruce se svou radiací ozářenou krví. A ta s Jennifer provede podobné, ale nikoli stejné změny. Také dokáže pěkně zezelenat a zvětšit se, na rozdíl od Hulka si ale plně udržuje své vzpomínky, myšlenky a osobnost.
 
Moon Knight
 
Moon Knight přináší na scénu postavu boháče Marca Spectora, který sám bojuje proti zločinu a je jakousi odpovědí na Batmana od DC Comics. Aby to však nebylo až tak moc podobné, tentokrát jde o šílence, který má několik osobností, jež se snaží převzít kontrolu nad těmi ostatními.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV 8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV
Samsung chce protlačit 8K z naprostého high-endu alespoň do vyššího mainstreamu. Proto představuje svůj doposud nejmenší 8K model, QLED televizi Q900 s 55" úhlopříčkou a o něco nižší cenou než u větších modelů.
10.9.2019, aktualita, Milan Šurkala