www.tvfreak.cz
>
>

Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob

Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
, , aktualita
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
K oblíbeným
reklama
V Marvelu si dělali velké naděje, že jejich Avengers: Endgame zboří všechny rekordy a stanou se nejvýdělečnějším filmem všech dob. Podařilo se to s největším výdělkem za první víkend i nejrychlejším dosažením dvou miliard dolarů. Chybělo však překonat Cameronův Avatar, který s částkou 2,789 miliardy dolarů držel titul nejvýdělečnějšího filmu všech dob. Šéf Marvelu Kevin Feige však na letošním Comic-Conu v San Diegu prohlásil, že už i tohle se podařilo překonat.
 
Avengers: Endgame
 
Marvel totiž uvedl do kin prodlouženou verzi s několika scénami navíc včetně té potitulkové. Ta pak studiu pomohla číslo Avatara překonat, i když v době, kdy toto Feige prohlásil, ještě Avengerům chybělo asi 500 tisíc USD. Nyní už je film za hranicí 2,8 miliardy USD. Boj o první místo ale jistě neustane a filmová studia se budou snažit tyto rekordy dále překonávat a např. Avatar 2 se už plánuje na uvedení do kin koncem roku 2021. Ostatně i Marvel právě spouští Phase 4 svých komiksů, takže bude asi hodně veselo.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld
Další populární videohra se dočká seriálového zpracování. Amazon Prime Video přinese novinku natočenou podle post-apokalyptického RPG Fallout. Stát za ni budou autoři úspěšné série Westworld.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Jak sledovat GP F1 Rakouska? Skylink v červenci odemkl sportovní kanály Jak sledovat GP F1 Rakouska? Skylink v červenci odemkl sportovní kanály
Skylink také tento měsíc zpřístupnil zdarma část své programové nabídky všem zákazníkům. Tentokrát se jedná o kanály Sport 1 HD a Sport 2 HD. K tomuto kroku dochází v nejlepší čas –těsně před zahájením sezóny Formule 1.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi vstoupilo na trh s OLED televizemi. Přivítejte Mi TV Lux Xiaomi vstoupilo na trh s OLED televizemi. Přivítejte Mi TV Lux
Xiaomi dnes oficiálně představilo svou první OLED TV, která zároveň otevírá novou řadu špičkových televizorů Mi TV Master Series. Zákazníky se snaží přesvědčit 65palcovým panelem se 120 Hz nebo HDMI 2.1. A jaká bude cena?
2.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Loewe je zpět. Aktualizovaná řada Bild 3 obsahuje OLED i LCD TV Loewe je zpět. Aktualizovaná řada Bild 3 obsahuje OLED i LCD TV
Německý výrobce luxusních televizorů Loewe, který kvůli finančním problémům opět změnil vlastníka, po dlouhé době představil nové modely. Druhá generace řady Bild 3 je opět dostupná ve čtyřech úhlopříčkách.
1.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v červenci 2020: nové originální seriály a filmy na prázdniny Netflix v červenci 2020: nové originální seriály a filmy na prázdniny
Kromě několika letních komedií začíná Netflix prázdniny třetí řadou vikingské série Seveřané nebo dalšími Nevyjasněnými záhadami. Připravili jsme pro vás kompletní přehled filmů, seriálů i dokumentů z originální produkce Netflixu tento měsíc.
1.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik