www.tvfreak.cz
>
>

Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob

Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
, , aktualita
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
K oblíbeným
reklama
V Marvelu si dělali velké naděje, že jejich Avengers: Endgame zboří všechny rekordy a stanou se nejvýdělečnějším filmem všech dob. Podařilo se to s největším výdělkem za první víkend i nejrychlejším dosažením dvou miliard dolarů. Chybělo však překonat Cameronův Avatar, který s částkou 2,789 miliardy dolarů držel titul nejvýdělečnějšího filmu všech dob. Šéf Marvelu Kevin Feige však na letošním Comic-Conu v San Diegu prohlásil, že už i tohle se podařilo překonat.
 
Avengers: Endgame
 
Marvel totiž uvedl do kin prodlouženou verzi s několika scénami navíc včetně té potitulkové. Ta pak studiu pomohla číslo Avatara překonat, i když v době, kdy toto Feige prohlásil, ještě Avengerům chybělo asi 500 tisíc USD. Nyní už je film za hranicí 2,8 miliardy USD. Boj o první místo ale jistě neustane a filmová studia se budou snažit tyto rekordy dále překonávat a např. Avatar 2 se už plánuje na uvedení do kin koncem roku 2021. Ostatně i Marvel právě spouští Phase 4 svých komiksů, takže bude asi hodně veselo.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Matrix míří v USA znovu do kin Matrix míří v USA znovu do kin

Američtí diváci si po 20 letech budou moci znovu (někteří poprvé) užít legendárního sci-fi Matrix v kinech. Tam zanedlouho zamíří upravená verze s vylepšeným zvukem Dolby Armos a obrazem Dolby Vision. 

6.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix
Infotainment elektromobilů Tesla se stále vylepšuje a po hrách Atari se tu objeví i podpora některých streamovacích služeb. Zatím se hovoří o tom, že by jeden z následujících updatů měl přinést streamování služeb YouTube a Netflix.
28.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí
Výrobce televizí TCL přichází na český trh se dvěma novými řadami Smart TV, modely EP64 a EP66. Ty mají rozlišení UHD 4K, nechybí jim ani systém umělé inteligence AI-IN a také funkce Smart HDR.
27.7.2019, aktualita, Milan Šurkala