www.tvfreak.cz
>
>

Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob

Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
, , aktualita
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
K oblíbeným
reklama
V Marvelu si dělali velké naděje, že jejich Avengers: Endgame zboří všechny rekordy a stanou se nejvýdělečnějším filmem všech dob. Podařilo se to s největším výdělkem za první víkend i nejrychlejším dosažením dvou miliard dolarů. Chybělo však překonat Cameronův Avatar, který s částkou 2,789 miliardy dolarů držel titul nejvýdělečnějšího filmu všech dob. Šéf Marvelu Kevin Feige však na letošním Comic-Conu v San Diegu prohlásil, že už i tohle se podařilo překonat.
 
Avengers: Endgame
 
Marvel totiž uvedl do kin prodlouženou verzi s několika scénami navíc včetně té potitulkové. Ta pak studiu pomohla číslo Avatara překonat, i když v době, kdy toto Feige prohlásil, ještě Avengerům chybělo asi 500 tisíc USD. Nyní už je film za hranicí 2,8 miliardy USD. Boj o první místo ale jistě neustane a filmová studia se budou snažit tyto rekordy dále překonávat a např. Avatar 2 se už plánuje na uvedení do kin koncem roku 2021. Ostatně i Marvel právě spouští Phase 4 svých komiksů, takže bude asi hodně veselo.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum
Vědci z Princeton University se podívali na zoubek chytrým televizím a instalovaným aplikacím pro nabízené kanály. Zjistilo se, že většina z nich sleduje své uživatele a vytváří si jejich sledovací profily pro další využití.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů
Streamovací služba Netflix výrazně rozšiřuje svůj český záběr. Jednak přináší rozhraní v češtině, jednak přichází se značně širší nabídkou českých seriálů a filmů. Do konce roku má přibýt 150 dalších.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení
Streamovací služba Disney+ sice zahájí svou činnost až za měsíc, ale už dnes si ji můžete v některých zemích předplatit. Pokud zaplatíte rovnou 3 roky najednou, cena se dostane z $6,99 měsíčně v průměru na méně než 5 dolarů.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
8.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu
Streamovací služby jsou čím dál více důležitějšími zdroji příjmů a války mezi jednotlivými systémy nabírají obrátky. Amazon tak na svém Fire TV nechce nabízet aplikace od Disney, ten zase nechce zobrazovat reklamy Netflixu.
6.10.2019, aktualita, Milan Šurkala