Kuki odemyká Cartoon Network HD a opravuje chybu na Apple TV

Kuki odemyká Cartoon Network HD a opravuje chybu na Apple TV
, , aktualita
Internetová televize Kuki vstoupila do nového měsíce se dvěma novinkami. Do nabídky zařadila dětský program Cartoon Network ve vysokém rozlišení, a to navíc po celý duben zdarma. Vydána byla také aktualizace aplikace pro Apple TV.
K oblíbeným
reklama
V reakci na koronavirovou krizi se provozovatel IPTV Kuki rozhodl minulý měsíc odemknout filmové kanály Filmbox Extra HD a Filmbox Premium HD všem zákazníkům bez ohledu na předplacený programový balíček. Nyní společnost na promopozici přidala také dětský kanál Cartoon Network HD. Ten je v nabídce Kuki dostupný již řadu let, ale dosud pouze ve standardním rozlišení. Vůbec poprvé tedy zákazníci mohou sledovat tento program také ve vysokém rozlišení (720p). Cartoon Network HD bude k dispozici zdarma po celý duben, největší radost tedy udělá zákazníkům s levnějšími tarify Kuki start a Kuki menší.
 
Diváci najdou tento kanál najít na konci programové nabídky, není tedy nutné nic nastavovat. Pouze v případě, že by chtěli kanál přesunout na jinou pozici (např. mezi ostatní dětské programy), mohou tak učinit v menu Nastavení – Správa kanálů. V tuto chvíli není jasné, zda verze s vyšší kvalitou obrazu zůstane součástí nabídky i po skončení akce. Cartoon Network HD vysílá 24 hodin denně populární animované pořady, které se staly populární nejen mezi dětmi. V těchto dnech mohou diváci sledovat nové díly seriálů Superhrdinky a Craig od Potoka. K další právě vysílané seriály patří Angelovy patálie, Ben 10. Mezi námi medvědy, Raketové holky, Unikitty nebo Bumballův týden.
 
 
Kuki si také připravilo novou verzi své aplikace 2.0.5 pro platformy iOS a tvOS, kterou vydali tento týden. Ačkoliv vývojáři nezveřejnili seznam změn, mělo by se jednat o aktualizaci opravující chyby, žádné nové funkce tedy nečekejte. Hlavní problém, který tato aktualizace řeší, se týká změti písmen a čísel přes obrazovku při používání Apple TV. S touto chybou se v minulosti potýkali někteří uživatele, ale nová verze aplikace by již měla fungovat bez problémů. Majitelé Apple TV (a také iPhonů) tedy mohou aktualizovat aplikaci Kuki prostřednictvím Appstore.
 
Kromě výše uvedených promokanálů a programu ČT3, který je zaměřen na seniory, ponechává Kuki pro své uživatele ještě jeden bonus. Jedná se o spoustu dětských pořadů, které jsou zdarma dostupné ve videotéce.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně
Hisense E75, kterou výrobce označuje jako první herní televizi, údajně nabídne kvalitní obraz vytvořený na míru hráčům. Nepůjde ovšem jen o konzolisty, ale díky podpoře cloudových platforem si bude možné zahrát i bez dalšího hardwaru.
23.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik