Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

O2 TV, UPC TV a Kuki v reakci na koronavir zdarma rozšiřují programovou nabídku

14.3.2020, Jáchym Šlik, aktualita
Několik českých televizních operátorů vyjde vstříc svým zákazníkům, kteří teď budou trávit více času doma. O2, Vodafone/UPC nebo Kuki rozšíří programovou nabídku o dětské i jiné kanály, noví zákazníci mohou IPTV vyzkoušet za symbolickou korunu.
Kvůli uzavření škol teď tráví většina dětí čas doma a často spolu s nimi i jejich rodiče. Výrazně se snížila také nabídka dalších možností trávení volného času, proto mnohem více lidí než doposud usedne k televizi. Na tuto skutečnost velkoryse zareagovali někteří čeští operátoři, kteří všem svým zákazníkům odemkli některé placené programy, nebo si připravili jiné bonusy.

 

O2 TV

 
Stávající zákazníci s tarify O2 TV Bronzová a O2 TV Stříbrná. O2 TV M a O2 TV L si mohou na 1 měsíc zdarma aktivovat balíček Kino, který obsahuje všechny kanály HBO a Cinemax. Součástí je také přístup k videotéce HBO OD. Nabídka je dostupná při aktivaci do 12. dubna, a to prostřednictvím samoobsluhy Moje O2.  Dále také operátor bezplatně rozšířil nabídku v tarifech Sport Pack až do 11. května o několik nových kanálů – dětské NickToons, Nick Junior, Nickleodeon a ČT :D, zpravodajskou ČT 24 a dokumentární National Geographic.
 
 
Připravena je také nabídka pro nové zákazníky, kteří si mohou při aktivaci O2 TV do 12. dubna užívat první měsíc za symbolickou 1 Kč. Nemusí přitom nikam chodit, aktivaci lze provést kompletně přes internet. Nabídka se vztahuje na službu O2 TV HBO a Sport Pack, po uplynutí prvního měsíce potom zákazníci zaplatí 299 Kč měsíčně. Samozřejmě platí, že vysílání lze sledovat nejen na televizoru, ale také prostřednictvím počítače, smartphonu nebo tabletu.

 

UPC TV

 
Vodafone rozšířil od 12. března všem zákazníkům UPC TV programovou nabídku o celou řadu kanálů. Vzhledem ke „koronavirovým prázdninám“ dostaly přednost programy pro děti jako NickToons, Nick jr., Nickelodeon, Minimax, JimJam, Disney ch., Duck nebo Cartoon Network, ale zkrátka nepřijdou ani jejich rodiče, na které čeká několik kanálů vysílajících dokumenty a filmy včetně prémiových kanálů Filmbox. Aktivace by měla proběhnout automaticky a všechny bonusové programy budou dostupné do 11. dubna.
 
 

Kuki

 
Společnost SMART comp. se rozhodla podpořit uživatele své IPTV Kuki, kterým odemkla filmové kanály Filmbox Extra HD a Filmbox Premium HD. Není nutné nic aktivovat, programy by se měly objevit automaticky v nabídce. Dětští diváci potom ocení rozšíření videotéky o více než pět desítek bezplatných pořadů. Jedná se především o večerníčkové příběhy a seriály Sofie První, Doktorka Plyšáková nebo Jake a piráti ze Země Nezemě. Nabídka je dostupná od čtvrtka, její konec provozovatel neupřesnil.
 
Používáte jiného poskytovatele placené TV? A nabídl vám v reakci na epidemii koronaviru nějaký bonus?
 
Zdroj. Tiskové zprávy