O2 TV, UPC TV a Kuki v reakci na koronavir zdarma rozšiřují programovou nabídku

O2 TV, UPC TV a Kuki v reakci na koronavir zdarma rozšiřují programovou nabídku
, , aktualita
Několik českých televizních operátorů vyjde vstříc svým zákazníkům, kteří teď budou trávit více času doma. O2, Vodafone/UPC nebo Kuki rozšíří programovou nabídku o dětské i jiné kanály, noví zákazníci mohou IPTV vyzkoušet za symbolickou korunu.
K oblíbeným
reklama
Kvůli uzavření škol teď tráví většina dětí čas doma a často spolu s nimi i jejich rodiče. Výrazně se snížila také nabídka dalších možností trávení volného času, proto mnohem více lidí než doposud usedne k televizi. Na tuto skutečnost velkoryse zareagovali někteří čeští operátoři, kteří všem svým zákazníkům odemkli některé placené programy, nebo si připravili jiné bonusy.

 

O2 TV

 
Stávající zákazníci s tarify O2 TV Bronzová a O2 TV Stříbrná. O2 TV M a O2 TV L si mohou na 1 měsíc zdarma aktivovat balíček Kino, který obsahuje všechny kanály HBO a Cinemax. Součástí je také přístup k videotéce HBO OD. Nabídka je dostupná při aktivaci do 12. dubna, a to prostřednictvím samoobsluhy Moje O2.  Dále také operátor bezplatně rozšířil nabídku v tarifech Sport Pack až do 11. května o několik nových kanálů – dětské NickToons, Nick Junior, Nickleodeon a ČT :D, zpravodajskou ČT 24 a dokumentární National Geographic.
 
 
Připravena je také nabídka pro nové zákazníky, kteří si mohou při aktivaci O2 TV do 12. dubna užívat první měsíc za symbolickou 1 Kč. Nemusí přitom nikam chodit, aktivaci lze provést kompletně přes internet. Nabídka se vztahuje na službu O2 TV HBO a Sport Pack, po uplynutí prvního měsíce potom zákazníci zaplatí 299 Kč měsíčně. Samozřejmě platí, že vysílání lze sledovat nejen na televizoru, ale také prostřednictvím počítače, smartphonu nebo tabletu.

 

UPC TV

 
Vodafone rozšířil od 12. března všem zákazníkům UPC TV programovou nabídku o celou řadu kanálů. Vzhledem ke „koronavirovým prázdninám“ dostaly přednost programy pro děti jako NickToons, Nick jr., Nickelodeon, Minimax, JimJam, Disney ch., Duck nebo Cartoon Network, ale zkrátka nepřijdou ani jejich rodiče, na které čeká několik kanálů vysílajících dokumenty a filmy včetně prémiových kanálů Filmbox. Aktivace by měla proběhnout automaticky a všechny bonusové programy budou dostupné do 11. dubna.
 
 

Kuki

 
Společnost SMART comp. se rozhodla podpořit uživatele své IPTV Kuki, kterým odemkla filmové kanály Filmbox Extra HD a Filmbox Premium HD. Není nutné nic aktivovat, programy by se měly objevit automaticky v nabídce. Dětští diváci potom ocení rozšíření videotéky o více než pět desítek bezplatných pořadů. Jedná se především o večerníčkové příběhy a seriály Sofie První, Doktorka Plyšáková nebo Jake a piráti ze Země Nezemě. Nabídka je dostupná od čtvrtka, její konec provozovatel neupřesnil.
 
Používáte jiného poskytovatele placené TV? A nabídl vám v reakci na epidemii koronaviru nějaký bonus?
 
Zdroj. Tiskové zprávy


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo? Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo?
EU od 1. března 2021 vyžaduje po výrobcích nové energetické štítky spotřebičů, které obsahují pouze třídy od A do G. To se týká také televizorů. Pro většinu aktuálních modelů to bude znamenat pád do nejnižší třídy G.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně
Samsung ani v roce 2020 nepředal štafetu nejúspěšnějšího výrobce televizí své konkurenci. Na celosvětovém trhu si udržel skoro třetinový podíl. Stupně vítězů doplňují LG a Sony. Xiaomi si připsalo úsměch na domácím trhu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020 TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020
TCL oznámilo radostnou novinu pro majitele stávajících televizorů. Připravuje totiž update na Android 11, který se týká modelů z uplynulých dvou let. Zatím ovšem není jasné, zda přinese také rozhraní Google TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
27.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu
Xiaomi pod svou značku Redmi představilo další televizor s velkou úhlopříčkou, který bude naneštěstí dostupný pouze v Číně. Redmi Smart TV Max nabídne velikost, která se ještě vejde do běžných dveří. K dispozici je také HDMI 2.1.
27.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik