Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 58 z 68 PrvníPrvní ... 8485657585960 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 856 až 870 z 1010

Téma: Panasonic 2013 preview plazma - ZT60, VT60, GT60, ST60, X60

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Veľmi pekne ďakujem. Padol mi kameň zo srdca.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

Lidi, nejspíš ve čtvrtek večer budu věšet zahořenou 50VT60 na zeď, čili budu mít doma side by side ST50 a VT60. Pokud by to někoho zajímalo, tak za pomoc s věšením jsem ochoten uspořádat srovnávací session-jsem z Prahy 9, tak se klidně ozvěte...

Nováček
    Registrace
    Mar 2014

Mohu poprosit, jestli byste někdo mohli změřit krabici u 50" modelu? Taky jsem neodolal a P50VT60E je na cestě na osobní odběr mallu, tak mezitím musím vyřešit, jestli se vyjede do kombíka (přeprava nastojato) nebo potřebuju větší vůz

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

54.9" x 31.6" x 8.8" máš to v palcích, takže krát 2,5. Jinak Opel Astra H kombi-hooodně našikmo, fakt porod jak na výšku, tak na délku, kdybych to neměl z krámu asi 2 kilometry, tak bych to nechal rozflákat radši dopravce.
    Ale vzhledem k tomu, že jsem si pak při vybalování všimnul, že na jedný straně byla ta krabice v místě otvoru pro ruku úplně vytržená, jak to asi někdo rval silou z palety, tak každý odstavený ignorant zvyšuje naději na úspěch. .)
    Naposledy upraveno uživatelem Pavell007: 10-03-2014 v 11:28

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

50st60e som v pohode na stojaka odviezol v jednotkovej octavii combi po sklopeni zadnych sedadiel...samozrejme nakladanie zosikma, ale ani som ju nemusel nijak zaistovat, bolo to presne od podlahy po strop...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

Mám nějaký poznatky ohledně VT60, je daleko, ale fakt velmi daleko lepší, co se týká šumu v tmavých scénách oproti ST50. To je fakt lahoda, jak to je čistý. Potvrdilo se i Plutotypovo pozorování, že nastavením panel luminance na mid je lepší než low, trošku to sice zašumí, ale snesitelně, nicméně odměnou je opravdu super kontrast a obraz dostane tu správnou hloubku. Přijde mi, že ten thx bright režim svítí víc než moje ST50, opravdu pokud budete chtít, tak ten výkon z toho lze rozumný dostat. Na gammu 2.2 při mírně zvýšeným kontrastu a default jasu celkem vzorně na referenčních hodnotách problikává black a white clipping. Přijde mi taky, že ten obraz je jakoby hladší, že by to míň blikalo? Nevím, já to blikání moc nevnímám, ani na ST50 jsem si na totot nemohl stěžovat, takže pro průměrně necitlivého zájemce je to víc než ok.
    Naposledy upraveno uživatelem Pavell007: 10-03-2014 v 19:31

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Tak mám 55" doma. Do toho mého ,,kutlochu" zavítala aspoň pro mne jedna z nejkrásnějších televizí co se dají na trhu koupit. Mononolitický design je úžasný..Panasonic vždy tak trochu zaostával vzhledově za jinými značkami, ale teď na sklonku plasmy, udělal svoji nejhezčí televizi. Krása. Televize je pěkně těžká, vybavila se mě nostalgická CRT éra, kdy jsme s otcem se Š105 za sněhové kalamity vezli na ohrádce Loewe Xelos 82cm a pak ji táhli do 3.patra.. Mimochodem Loewe jede skvěle ještě i dnes v rodině.
    Co se mi líbí, tak DVBT bez HD je skvělé, krásná černá dodává obrazu hloubku i při tomhle slabém rozlišení. Jen to chce trochu odstup na dívání, přeci jen 140 cm. Nejlépe mít dva posedy, delší na SD a kratší na HD. Menu je rychlé, ještě je rychlejší jako já..Ventilátory jsou slyšet jen za ticha, slyším je slabě ale i ze 3 metrů, dále už ne. Kdysi jsem jim dával celkem velkou váhu, nechtěl jsem ventilátorovou tv, dnes jsem za ně možná rád. Přeci jen jsou asi větší zárukou dlouhodobější výkonnostní stability TV. Díky ni je tv v podstatě studená. Hlavně večer je okolo ventilátorů vlažná, jinde je studená. Za dne, tak to už hřeje víc, asi se zvětší jas.
    Aktualizace 15.3. Ty ventilátory jsou nějak víc slyšet..

Na co jsem zatím nepřišel, tak to je přehrávání titulků. Zkouším na TXT nastavit východ 1 či 2 a nic. Nikde nic jiného není. Titulky stejně pojmenované jako film. Nevím jestli nemám něco provést s titulkovým souborem, ale pokud to jede na jiných modelech, tak chyba bude asi u mě. I když Panasonic tohle nidy nechtěl umět.
    Ze Smart kravin je skvělý You-tube kanál spřažený z interntovým účtem. Mám tam spoustu klipů a sjet to přes VTčko a zvukovou aparaturu, lahoda.
    Obraz jsem nezkoušel nastavovat, k tomu až později. Pokud někdo máte tip na titulky, budu rád.
    Takže za mě vládne spokojenost, koketoval jsem s LED tv, ale jsem rád, že jsem na poslední chvíli dostal rozum a koupil tady toho krasavce. Za mě, dobře vyhozené peníze.
    Naposledy upraveno uživatelem sarga: 15-03-2014 v 14:13

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2012

Pokial nemate prachy rovno na 65VT60 tak to nekupujte!
    Priplacat si za milimeter ciernej ktoru telka aj tak strati behom prvych 500h,viac vazi,viac zerie a ma rovnaky alebo slabsi jas ako ST60 je nonsens.

65ST60 je nespocetne krat lepsia kupa ako 50-55"VT60 kedze na 65" obraz ziskava uplne iny rozmer.55" je stale len posraty monitor a 50" sracka do detskych izieb.
    Naposledy upraveno uživatelem Erik Masters: 13-03-2014 v 16:15

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

sarga: Ak ti mozem poradit, tak poctivo dodrzuj rady na prvych 200 - 300 prevadzkovych hodin, tz. prepinaj kanaly co najcastejsie kvoli statickym logam, vypni dynamicky rezim a zniz jas, inak budes nemilo prekvapeny vypalenymi logami, ktore uvidis najma pri svetlych az bielych scenach...mam cca 200 hodin a logo markizy uz mam celkom slusne vypalene a nepomaha ani cistiaci pruh pusteny niekolko hodin...inak som s telkou spokojny, obraz je uzasny najma ked pozeram digitalne vysielanie alebo filmy v hd. Skoda len toho vypalovania, clovek si musi davat pozor...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

Citace Původně odesláno od Erik Masters Zobrazit příspěvek
    boha pokial nemate prachy rovno na 65VT60 tak to nekupujte
    Jasně, já mám gauč 2 metry před telkou a budu si kupovat 65 palců, to sou zase rady. Jinak tv není jen o černé. Nevím sice jakej je rozdíl mezi st50 a st60,
    ale obraz na vt60 krom tý lepší černý vypadá oproti st50 prostě jinak-samozřejmě líp. Včera jsem si s vt60 poprvé pořádně hrál a spadla mi teda čelist, je to prostě jiná liga...

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Citace Původně odesláno od Pavell007 Zobrazit příspěvek
    Nevím sice jakej je rozdíl mezi st50 a st60, ale obraz na vt60 krom tý lepší černý vypadá oproti st50 prostě jinak-samozřejmě líp. Včera jsem si s vt60 poprvé pořádně hrál a spadla mi teda čelist, je to prostě jiná liga...
    Možná to bude hlavně tím, že GT a VT jsou dodávány s předkalibrovanými profily, zatímco ST má obraz rozhozený tak, jak zrovna vypadla z továrny. Tím ale nepopírám, že je tam rozdíl i v železe a tedy i po zkalibrování.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

To je možný, ale působí to na mě dojmem, že jak tam je jiná elektronika, tak že používá jiný algoritmy a ten obraz má prostě trochu jinej charakter...

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

U nenativního signálu určitě, tam silnější elektronika na výsledném obrazu určitě má svůj podíl. Já popisoval spíš řežim 1080p Pure Direct, kde by zas až takovou roli hrát neměla, ale i tak je možné, že trochu obraz ovlivňuje.

Nováček
    Registrace
    Mar 2014

Zdravim skusim sa zapojiť do diskusie, neviem teda moc o televiziach, už tu čítam toto forum asi mesiac od kedy sa chystam v septembri kupiť nový televizor, a jednoznačne chcem isť do plazmy od Panasonicu, ale mam z toho troška strach, aby som sa neoje...., fakt jedine na čom mi zaleži je kvalitny obraz, na ktorý sa budem kukať cca z 2,8 m, sťahujem si mkv ripi 1080p, a planujem si k nemu kupiť aj BD. Samozrejme by som najradšej bral, VT60, ale predsa len ta už je peňažne niekde inde nad moj ramec preto budem nuteny ist do 55 palcovej verzie ST60E, ale teraz ste ma zneistili, rečami typu, VT je VT a radšej VT ako ST, lenže je to naozaj taký rozdiel aby človek priplácal 500€ za 55 palcovú VT60tku oproti ST60??? Skutočne by som to potreboval vedieť, ono určite by človek musel vidieť tieto dve Plazmy spravne nastavene vedľa seba aby to mohol posúdiť. Je tu niekto taky?

Je tu občas
    Registrace
    Jun 2004

Asi tak. Mám doma dvě LCDčka a pokukuji po třetím. Měl jsem vybráno SAMSUNG UE55F8000 a UE55F6400 . Šlo mi o to, jestli dvojnásobná cena F8000ky přinese pro mě zjistitelný rozdíl v obraze. Pí..viny neřeším, pouze kvalitu obrazu. Měl jsem možnost shlédnout 6400ku po rozbalení a potom po domácím dvoudením nastavování a musím říct, že jsem byl rozhodnutej do ní jít. Ale ukecal jsem kámoše, u kterého jsem to měl možnost ochutnat na vlastní oči, že dám chechtáky, objednáme F8000ku, porovnáme a uvidíme. Tak jsme i udělali. Po dvou dnech s 6400kou dorazila F8000 a moje rozhodnutí jít do 6400 bylo v ha.zlu. Musím říct, že když jsme dali TV každou do jinýho pokoje, tak jsem zase při přihlédnutí k ceně začal uvažovat o F6400ce. Jakmile jsme je ale postavili vedle sebe, okamžitě jsem chtěl F8000. Nemá smysl popisovat rozdíly v obraze, protože nejsem odborník a kdoví jak by to viděli další oči, ale mě se prostě obraz na F8000 zdál podstatně lepší. Kámoš si nakonec nechal tu F8000ku a 6400 šla zpátky do krámu. No a já jelikož TV nutně nepotřebuji, chci jen zvětšit úhlopříčku, vybírám dál. I když ti někdo bude schopný popsat rozdíly mezi jednotlivými modely, bude to pořád jenom jeho názor a ty samozřejmě nepoznáš, nakolik je správný, protože to podstané, totiž porovnání vedle sebe nebudeš mít. Je to cca měsíc co jsme toto porovnání prováděli a já byl nakloněnej k F8000, ale po vychladnutí a s odstupem času bych asi dnes šel do té levnější varianty, protože kdybych je neviděl vedle sebe, nebo viděl každou zvlášť, tak jdu rovnou do F6400ky. Zbytek je na tobě. Přeji šťastné rozhodnutí.

Strana 58 z 68 PrvníPrvní ... 8485657585960 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: Panasonic 2012 preview - VT50, GT50, ST50
    Od patriot v sekci Panasonic
    Reakcí: 2449
    Poslední příspěvek: 13-04-2020, 09:29
  2. Reakcí: 84
    Poslední příspěvek: 03-07-2014, 09:36
  3. Novinky 2013 - Panasonic
    Od Fricoolinek2 v sekci Videokamery
    Reakcí: 20