Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 62 z 63 PrvníPrvní ... 125260616263 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 916 až 930 z 931

Téma: PANASONIC TX-P42G30 (106cm), TX-P46G30 (116cm), TX-P50G30 (127cm)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od fanda222 Zobrazit příspěvek
    Musíš v menu ladění dvb-t dát naladit HD programy.
    Tohle v menu nemám
    Dnes mi po automatickém přeladění po nalezen nové stanice komplet zmizel multiplex4 na kanálu 56 i v manuálním ladění ho nenajde.
    FTH?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Dobrý deň.
    Bolo by možné do hdmi vstupu televízora poslať video s 5.1 kanálovým zvukom a z optického výstupu dostať audio von na pripojenie receivra?
    V návode sa píše, že do hdmi vstupu môže ísť len dvojkanálový PCM zvuk.

Nováček Avatar uživatele prcekee
    Registrace
    Dec 2011

Zdar ve spolek,
    prohlížeč a netu na panasonic g30, je nějaky alternativni firmware? Chci se divat na autosalon ze záznamu na prima-play v TV, jine komplikovanější způsoby znam (dlna, nahrat na sd,...), jen jestli neni nějaka jina "fíčůra", třeba na jinem servru nebo jestli ste o něco nezavadili,
    každopádně dík za tip a jestli ne přeji pohodové svátky všem co sem nakoukli

Nováček
    Registrace
    May 2011

Tak kluci po 3 roce mě teď TV zhasla. Bliká jen červená led dioda, 7x po sobě, prý to znamená porucha ve zdroji. Zítra s ní pojedu do servisu, pokud se bude měnit zdroj nebo deska od zdroje tak to bude tak kolem 2tis, bohužel to dám protože new TV s tímto obrazem stojí i 25tis kč.
    Píšu to sem proto aby jste věděli co to znamená, s tou diodou. Samozřejmě mám z toho ukrutnou radost

Nováček
    Registrace
    May 2011

Hm tak plazma je mrtvá úplně oprava by stála nad 5tis a to se ještě neví jestli by to byla jen ta jedna věc. Ty součástky se ani už nevyrábějí, hm 25tis tv na 3roky to byla trefa

Nováček Avatar uživatele Tonito
    Registrace
    Apr 2014

Nevím sice odkud jsi a jaký servis jsi využil, ale určitě bych zkusil těch servisů více ...

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Wasted Zobrazit příspěvek
    Hm tak plazma je mrtvá úplně oprava by stála nad 5tis a to se ještě neví jestli by to byla jen ta jedna věc. Ty součástky se ani už nevyrábějí, hm 25tis tv na 3roky to byla trefa
    Moje VT20 klekla o vánocích ( po 2,5 roce ). Ledka blikala 10x a kupodivu taky měnili zdroj ( servis v Brně na Francouzské ), oprava původně měla být do 4 tis, ale nakonec plně využili možnost zvýšit cenu opravy o 10% a platiul jsem 4400 Kč (+ 2x cesta do Brna). No jak klekne příště, tak půjde do sběrného dvora. Pak budu přemýšlet, čím ji nahradit, protože ten obraz je excelentní a náhrada nebude jednoduchá.

PS : zajímavé je, že znám lidi, co mají starší modely plazem od Panasonika a fungují všem bez závad už 5 a více let.

Nováček
    Registrace
    May 2011

Tonito: to je už buřt, plazma je v sběrným dvoře techn. služeb. Servis OL-origoš a Emos servis. To samé mě řekli oba.
    Gero- moje první plazma Panasonic 94cm X10E běží kamošovi dodnes, jak říkáš, co rok tím je to horší

Jinak jsem dnes koupil v EW Panasonic 47WT60E Jsem nadšen, obraz je zase trochu jinačí jako na plazmě, jako na plazmu to nemá ale obraz je i tak na tom 200hz panelu pěkný. Trochu mě štve hokej, na CTHD je ta bílá taková s duchama ale jen trochu, nj ,byl jsem zvyklí na G řadu plazmy a teď to budu horko těžko dohánět, doufám že moje další už bude OLED )

Kluci nevíte pls nějakou kalibraci obrazu na te WT řadě? Díky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Setkal se někdo s tímto?
    U světlých míst v obraze zrní fialové pixely.
    Po zahřátí (10minut +) to skoro zmizí.
    Odchází panel?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak je opraveno - 2400,- výměna tří součástek a oprava studených spojů.
    Servis TV Žák - Plzeň.

Je tu občas Avatar uživatele C.I.S.I.
    Registrace
    Nov 2008

Zdravim, tak po ctyrech letech uz zacala P46G30E taky zlobit. Jde konkretne o vetracky, ktere jsou aktualne strasne hlasite a rusi to pri sledovani. Chtel jsem se tedy zeptat, existuje nejaka moznost, jak hlasitost vetracku omezit? Mate nekdo s timhle zkusenosti? Treba jste se s tim nekdo setkali a nejaka metoda vam pomohla.

Eventualne jake jsou me moznosti? Mam to zavezt napr. do servisu, kde by mohli provest vymenu vetracku?

Diky moc za jakekoliv rady, tipy a triky!

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

V servise Ti je vymění, ale proč to neuděláš sám? Jestli ji máš už po záruce tak to nebude nic složitého. Můžeš to zkusit v první řadě vyčistit a případně máznout.

Před časem se zde řešila samooprava bzučení: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...dalsich-obvodu

Je tu občas Avatar uživatele C.I.S.I.
    Registrace
    Nov 2008

Klidne to udelam sam. TV jsme zatim nikdy nerozebirali, takze nevime, jak moc zafixovane to tam je. Pokud by to bylo jednoduche, tak samozrejme vymenime. Za to forum diky, zrovna ho ctu a urcite zkusime trochu komplexneji zanalyzovat to bzuceni, treba to z vetsi casti vetracky ani nebudou.

Dik!

Nováček
    Registrace
    Jun 2015

zdravím všechny příznivce panasonic TV. Mám třetím rokem P50GT30E a jsem s ní až na pár drobností max. spokojen až do nyní. Odešel mi (měsíc a půl po vypršení záruční lhůty:-/) asi dvb-c tuner. Po návratu z dovolený jsme měli problém se signálem od UPC a nyní již nic nenaladíme, ani dvb-t jen pár kostičkovaných programů, ale technik dnes opravdu vyloučil měřením vadu na jejich straně. Volal jsem do servisu a nový tuner vyjde i s prací na cca 5tis. Máte s tím někdo zkušenosti? Má cenu do té televize ještě vrážet peníze, jak moc se setkáváte s dalšími reklamacemi? Já jen abych to neopravil a za měsíc nepřišlo něco dalšího :-/

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Zkus pročmuchat zahraniční obchody, třeba tuner seženeš levněji: http://www.fullcompass.com/brand/PAN...ice-Parts.html (akorát bacha, aby šel do CZ modelu). Ideálně TV rozdělej a opiš si z tuneru přesný typ a googluj.

Nepochopil jsem, jestli sháníš DVB-T nebo C. Pokud DVB-T tak to můžeš za pár stovek řešit externím STB, 5 kKč za nový tuner bych nedával. GT30 je dobrá TV a je škoda se jí ještě zbavovat, plazmu už nekoupíš.

Strana 62 z 63 PrvníPrvní ... 125260616263 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: Panasonic st30, gt30, vt30
    Od SlavoF v sekci Panasonic
    Reakcí: 590
    Poslední příspěvek: 20-03-2020, 01:03
  2. Plazma: panasonic TX-P50G30 vs ST30, ST50
    Od -=Forrest=- v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-03-2012, 12:36
  3. PANASONIC TX-P42G30 alebo G20 cena