Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jaký televizor by jste si vybrali

Hlasujících
713. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • plazma Panasonic

195 27.35%
  • plazma Samsung

33 4.63%
  • plazma LG

32 4.49%
  • LCD Sony

56 7.85%
  • LCD LG

97 13.60%
  • LCD SHARP

27 3.79%
  • LCD Hyundai

0 0%
  • LCD Samsung

160 22.44%
  • LCD Panasonic

56 7.85%
  • LCD Philips

40 5.61%
  • LCD Grundig

0 0%
  • LCD Sencor

3 0.42%
  • LCD Toshiba

10 1.40%
  • LCD Changhong

3 0.42%
  • LCD ECG

1 0.14%
Strana 145 z 245 PrvníPrvní ... 4595135143144145146147155195 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 2,161 až 2,175 z 3663

Téma: Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Nepsal že chce plazmu ... je pravda, že teď to je v recenzích vychvylovaný a za měsíc se zjistí, že to u nás prodávají s jiným obrazovým procesorem, nebo dokonce panelem, že to mizerně zobrazuje pohyb, má to nepoužitelný sledovací úhly apod. ...
    Něco jako loňský LG 6. řady - když to přišlo na trh - tak všichni zírali na ten dizajn a pasivní 3D a pak se zjistilo, že je to 50Hz a neumí to zobrazení pohybu - což je docela problém v případě televize ...
    Osobně bych spíš doporučil něco se 100Hz panelem - přecejenom - LCD bez interpolace má každá jenom 300 řádků pohybovýho rozlišení.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2013

Prosím o radu a pomoc při výběru TV. 1)Nemohu se rozhodnout mezi Panasonic a Samsung? 2) Jak je to s vestavěným satelitním tun. obecně - výhody/nevýhody? Můžete mi doporučit nějaký model cca do 25 000kč? Upřednostňuji LED TV.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Můj tip je:
    http://led-televize.heureka.cz/philips-46pfl5007k/
    V téhle úhlopříčce by měl být kvalitní PSA panel.
    Patřilo k přdešlé otázce

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Halik_cz:

Ad 1) Panasonic - u nižších modelů obrazově lépe, ale horší smart funkce s multimédia. Je to zde na fóru nesčetněkrát popsáno. Samsung - pouze aktivní 3D.
    Ad 2) Výhody - jedna dálka a jeden spotřebič. Vše ostatní nevýhody (nižší komfort ovládání, problematická kompatibilita některých modulů, pouze šifrované nahrávání, ....), některé značku skoro nepoužitelné (Sharp)
    Ad 3) alespoň já nemůžu, nemůžeme, neznám minimálně požadovanou úhlopříčku, ale i spoustu dalších věcí.

Obecně nelze rozumně poradit, protože nic nepíšeš, co bys po TV chtěl, jaké máš podmínky apod. Přečti si třeba tohle: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...944#post405944

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

http://3d-televize.heureka.cz/philips-40pfl7007k/
    http://3d-televize.heureka.cz/samsung-ue40es7000/

Satelit v TV - obecně se dá říct, že funguje, akorát může být problematičtější např. třídění kanálů apod.

Nováček
    Registrace
    Mar 2013

.....

---------- Doplněno v 21:50 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 21:48 ----------

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Halik_cz:

Ad 1) Panasonic - u nižších modelů obrazově lépe, ale horší smart funkce s multimédia. Je to zde na fóru nesčetněkrát popsáno. Samsung - pouze aktivní 3D.
    Ad 2) Výhody - jedna dálka a jeden spotřebič. Vše ostatní nevýhody (nižší komfort ovládání, problematická kompatibilita některých modulů, pouze šifrované nahrávání, ....), některé značku skoro nepoužitelné (Sharp)
    Ad 3) alespoň já nemůžu, nemůžeme, neznám minimálně požadovanou úhlopříčku, ale i spoustu dalších věcí.

Obecně nelze rozumně poradit, protože nic nepíšeš, co bys po TV chtěl, jaké máš podmínky apod. Přečti si třeba tohle: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...944#post405944
    Vím, nejsem v tom moc znalej, takže nevím na co vše se zeptat,ale požadovaná uhlopříčka je min 107cm. Budu se dívat hlavně na sport. A využití funkcí smart TV také uvítám.

Je tu pořád Avatar uživatele Ladys
    Registrace
    Apr 2009

Jakou mas vzdalenost ?...ta jde jednu ruku v ruce s danou investici jako hlavni kriterium.

Nováček
    Registrace
    Mar 2013

Vzdáoenost bude tak 2-3m. Měl jsem jednoduchou představu, ale nějak si nemůžu vybrat a hlavně potřebuji poradit, protože jsem v tomhle úplněj ...
    1)Led TV (Panasonic, Samsung nebo LG)
    2)Nemusí mít kvalitní 3d,
    3)Vestavěný satelitní tun. výhodou (ale co jsem četl v recenzích, tak je na to dost kritiky - nejde řadit stanice atd - nějaké zkušenosti?)
    4)Minimální úhlopříčka 107cm
    5)Budu koukat hlavně na sport, takže nechci, aby obraz byl při rychlém pohybu horší
    6)Fuknce smart TV
    Mně se třeba osobně líbí LG 47LM640S - ale v prodejně mě od toho odrazovali a když jsem viděl ten ovladač a slyšel, že rychle odchází baterky, tak nevím. Další můj favorit byl Panasonic TX-L47WT50E, ale tam se mi moc nelíbí ta cena a v recenze nejsou moc dobré. A Samsung UE46ES6530, tu jsem zatím tak detailně nestudoval.

Registrace
    Feb 2011

Tahle na Tebe myslím čeká: http://3d-televize.heureka.cz/panasonic-tx-l47wt50e/ , tak jsou zkušenosti: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...l=1#post449110

Jako druhou v záloze bych se díval po Philips, ale tam moc nevím, jak se kamarádí soft (který je obecně slabší) s DVB-S.

Registrace
    Apr 2009

Pokud to mas hlavne sport, tak vyrad z vyberu LG, tam bys musel sahnout az po modelu LM860.

Jak pise KamilZ, ten Panak WT50 je dobra volba.Vseobecne kritizovana horsi cerna barva na IPS panelu je snad jediny "zasadni" problem.

Ja za sebe muzu doporucit Philipesa 7007, ale kdekoho by otravil soft a ruzne otravne hlasky, problemy s pripojenim na net atd.

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Nyni bych si tv rozhodne nekupoval, do mesice budou letosni modely, spousta dvbt2 a multi tuneru, cimzto padem ty stare pujdou cenove dolu...

Registrace
    Apr 2009

Dolu pujdou, ale rapidne az nekdy na podzim jako vyprodej.A to by clovek uz zase mohl pockat na nove modely a porad dokolecka dokola a timto stylem si novou TV nikdy nekoupis.

M_P M_P je offline
    Nováček Avatar uživatele M_P
    Registrace
    Feb 2013

Souhlasím s tím, že ceny půjdou ještě dolu, nicméně tvrzení "rapidně až na podzim" je myslím krapet přehnané. Pro představu se doporučuju kouknout na Heureku, tam je pod každým modelem vývoj cen (průměrná a nejnižší). Každý ten model a značka to má jinak, u některých je výrazný pokles v dubnu, u některých před prázdninama, u některých po.

Registrace
    Apr 2009

Odkud myslis ze jsem cerpal ja ?...jako ze jsem to vykoukal z okna ?

U kazdeho znacky a modelu to bude jinak.

Slovo rapidne ber jako totalni vyprodej po delsi dobe uvedeni novych modelu.Tezko cekat ze tedka za mesic co prijdou nove modely nekdo jen proto zlevni nejakou TV o 50%.

Registrace
    Feb 2011

Otázka je, jestli má ještě WT50 cenově kde výrazněji klesnout a kdy dojdou zásoby ....
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 27-03-2013 v 12:28

Podobná témata

1. koupili byste tuto lcd?
    Od DeNNI85 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 03-11-2013, 11:13
  2. Koupili byste si multimediální centrum?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-08-2011, 06:58
  3. Jaký typ TV byste si v současnosti koupili?
    Od Karel Polívka v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2478
    Poslední příspěvek: 03-01-2011, 15:45
  4. Koupili byste si OLED televizor?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 18:51
  5. Koupili byste LCD/PLAZMU z prodejní plochy?
    Od blazas11 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-10-2009, 17:12