Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)

deAngello (308)|15.3.2011 15:55
[quote=SPAWN;335132]Ten Panasonic ma opravdu vyborny obraz jak ve SD tak HD mel jsem moznost si s tim pohrat. :cool:

Tak za me:
1.P46G(GT)20
2.LC-46LE700E
3.Sam LE46C650/750[/quote]

SPAWN děláš si snad už prču ne ? :-I:-D

Samsung C750-ka výše dle tebe uvedené Panasy G20/GT20 stejně tak i toho Sharpíka s přehledem přejede a zadupe.
- jak obrazově (u panáka slabší Black levels+White)
- tak ještě výrazněji výbavou a DESIGNEM a to bez debat

...a netřeba už dál probírat další možné problémy Panas PDP (blikání obrazu, dočas vypalování, buzzing atp.)
Pzombik (14)|15.3.2011 18:06
[quote=deAngello;335211]SPAWN děláš si snad už prču ne ? :-I:-D

Samsung C750-ka výše dle tebe uvedené Panasy G20/GT20 stejně tak i toho Sharpíka s přehledem přejede a zadupe.
- jak obrazově (u panáka slabší Black levels+White)
- tak ještě výrazněji výbavou a DESIGNEM a to bez debat

...a netřeba už dál probírat další možné problémy Panas PDP (blikání obrazu, dočas vypalování, buzzing atp.)[/quote]

Hm, u mne zatím vede asi ten Sharp, přecejen chci aby ta TV vydržela déle jak 2 roky a obrazově natom prý také není špatně.
eldorado09 (1441)|15.3.2011 18:08
Sharp LE700 je už starší model z r. 2009. LE705 je r. 2010. C750 má tiež kvalitný obraz.
garb7 (1189)|15.3.2011 19:32
[quote=Pzombik;335225]Hm, u mne zatím vede asi ten Sharp, přecejen chci aby ta TV vydržela déle jak 2 roky a obrazově natom prý také není špatně.[/quote]

Tak LC46LE810 jsem po podrobnějším zkoumání obrazu zavrhl (dokázal vytvořit jiný barevný odstín ), možná kdyby byla kalibrace obrazu bylo by to pak v pohodě
Pzombik (14)|15.3.2011 20:00
[quote=eldorado09;335226]Sharp LE700 je už starší model z r. 2009. LE705 je r. 2010. C750 má tiež kvalitný obraz.[/quote]

Tak ony všechny ty TV co jsem vybral by měly mít (ve své cenové hladině samozřekmě) celkem obstojný obraz, jen u Sharpu je ale podle toho co jsem našel i obstojná kvalita (TV vydrží nejspíš minimálně ty dva roky :-D, oproti druhým dvoum kde je to taková sázka do loterie )

[quote=garb7;335248]Tak LC46LE810 jsem po podrobnějším zkoumání obrazu zavrhl (dokázal vytvořit jiný barevný odstín ), možná kdyby byla kalibrace obrazu bylo by to pak v pohodě[/quote]

LE810 už je edge light, 700 jsou ještě full led, proto ji mám ve výběru místo 810 ;-)
SPAWN (744)|15.3.2011 23:06
[quote=deAngello;335211]SPAWN děláš si snad už prču ne ? :-I:-D

Samsung C750-ka výše dle tebe uvedené Panasy G20/GT20 stejně tak i toho Sharpíka s přehledem přejede a zadupe.
- jak obrazově (u panáka slabší Black levels+White)
- tak ještě výrazněji výbavou a DESIGNEM a to bez debat

...a netřeba už dál probírat další možné problémy Panas PDP (blikání obrazu, dočas vypalování, buzzing atp.)[/quote]

Ja ti tvuj nazor neburu. Zajiste si mel moznost porovnavat mezu tema dvema TV (SAMC75 vs GT20). Jen ti chci upozornit ze hlavnim tahakem C750 je 3D ktere u tohoto modelu je ''propadak'' jako cela slavna 3D technologie. :D Jinak je to normalni LCD. Kdyz se tak chlubis mm podporou. Umi ten Samsung MKV s DTS a DTS-HD zvukem? Black levels u LCD:D klasicky vecer vyjazuje jiste barvy ale cerna to nebude nikdy. Ano DESIGN Panasonicu 2010 neni tak atraktivni jako modely 2011 ale to nemeni nic na tom ze podle DESIGNU si normalni clovek TV nevybira!! Problemy Samsungu jsou ti asi taky zajiste znema a neni jich taky malo (pozorovaci uhly, odezva, ghosting, bzuci atd.)

C750: http://3d-televize.heureka.cz/samsung-le40c750/poradna-otazka/53852/#question

P.S: reagoval jsem na model 1.P46GT20 ne G20 za to se omlouvam ze jsem to neupresnil.
SPAWN (744)|15.3.2011 23:10
[quote=Pzombik;335225]Hm, u mne zatím vede asi ten Sharp, přecejen chci aby ta TV vydržela déle jak 2 roky a obrazově natom prý také není špatně.[/quote]

Trochu teorie vydrz panelu PDP je 100tis/hod u LCD 60tis/hod. Ale je to jen teorie ale jak uz jsem psal jsou tu PDP ktera maji lidi 5-6 let a neni problem tak i u LCD. Dnes vybirat TV podle toho jak dlouho vydri je Ruska ruleta. :cool: A vubec nezalezi na znace. :-(
Pzombik (14)|16.3.2011 00:00
Životnost panelu jsem dotoho nepočítal, šlo mi čistě o to, že na Sharp najdeš minimum negativních ohlasů co se tíče reklamací a oprav, což o těch druhých dvou říct nelze.
Hornet F-18 (1328)|16.3.2011 00:07
Pzombik, zober ten Sharp(705) a urcite nebudes lutovat, uz som sem pisal, nechcem sa opakovat, ale je to dobra telka.
Ladys (1829)|16.3.2011 07:07
Taky jsem v mel v merku Sharp 705, ale sehnat ji bude trochu orisek.

Skoda ze se Sharp nedrzel direct led podsviceni i pro nove modely, ktere radsi stencil, aby nezaostaval za konkurenci.
Karl-von-bahnhof (1)|16.3.2011 08:08
Dobrý den,
mohli by jste mi, prosím, poradit jako TV koupit? Je toho hrozně moc a nějak se v tom nemůžu vyznat.

Řešil jsem spotřebu, ale dost lidí píše, že to skoro neni znát, takže klidně Plasmu nebo LED
Hlavně kolem 15-16 tis.
přes 100cm
kvalitní obraz. Asi i více herzů.
NE 3D.
pěkné barvy.
SCART
koukáme tak ze 3-4 metrů

Nemám možnost srovnávní obrazu, proto se ptám tady. Vy určitě máte přehled. Díky moc.
bavorak (1494)|16.3.2011 08:10
[quote=Pzombik;335324]Životnost panelu jsem dotoho nepočítal, šlo mi čistě o to, že na Sharp najdeš minimum negativních ohlasů co se tíče reklamací a oprav, což o těch druhých dvou říct nelze.[/quote]

ja som moju plazmu kupil v 2 polroku 2004 a stale ide bez jedinej poruchy a zmeny farieb, co tiez ale nemusi nic znamenat :-), ale argumentovat malym poctom znamych problemov so SHARP je take, no ..... predalo sa ich oproti samsungu 1%. Tak asi tak. Treba si kupit telkou podla obrazu a pozadovanej vybavy, ostatne je "vo hviezdach".
Ladys (1829)|16.3.2011 08:42
dle tvych pozadavku nenarocneho uzivatele zkus kouknout na tyhle:

CCFL LCD
Samsung LE40C650
LG 42LD650
LG 42LD750

LED LCD
LG 42LE5300
Sharp AQUOS LC-40LE810EV
Philips 40PFL5605H
Pzombik (14)|17.3.2011 16:32
Tak, poslední otázka před nákupem, na všechny mnou vybrané kandidáty se zde našel nějaký majitel. Mohli by jste prosím napsat něco o pozorovacích úhlech? Nemám možnost to zkouknout naživo, takže budu vděčný za všechny komentáře. Původně jsem měl jiné řešení, ale pokud se u nějakého modelu bude dát koukat i ze 45% bylo by to velké plus. Dík :-)
vivid.sk (11472)|17.3.2011 17:10
[quote=SPAWN;335315]Umi ten Samsung MKV s DTS a DTS-HD zvukem? [/quote]
Ano DTS umi, (DTS 2.0 decode + DTS passthru). DTS HD nie, co je logicke, lebo nema ako ten zvuk poslat von. Pokial viem, nevie to ani ziadna ina TV na trhu (nie je dovod aby to podporovali, ako pisem - DTS HD zvuk von cez optiku nedostanes).
garb7 (1189)|17.3.2011 18:26
[quote=Pzombik;335591] Nemám možnost to zkouknout naživo, takže budu vděčný za všechny komentáře. Původně jsem měl jiné řešení, ale pokud se u nějakého modelu bude dát koukat i ze 45% bylo by to velké plus. Dík :-)[/quote]

Bez možnosti vidět obraz na vlastní oči bych žádnou TV nekoupil (pokud bych ji nechtěl jako zvuk kulisu)

Pokud uvažuješ o úhlu 45% volil bych Panaconic LCD jen do 37" a nebo Plazmu tam na rozměru nezáleží nemá na obraz podstatný vliv.
bodlina22 (3)|17.3.2011 21:29
Prosím o radu nemůžu se rozhodnout mám 2 favority a to
Philips 32 PFL 9705H
Panasonic TX-L32DT30E 3D ZATÍM NEPOTŘEBUJI
děkuji moc za různé naměty kritiku a diskuzi
deAngello (308)|18.3.2011 02:10
[quote=SPAWN;335315]Ja ti tvuj nazor neburu... Jen ti chci upozornit ze.. Kdyz se tak chlubis...
Problemy Samsungu jsou ti asi taky zajiste znema a neni jich taky malo...[/quote]

- ale jo 3D-sem 3D-tam nahow.. tj. zcela vedlejší a v tomto případě naprosto nepodstatný resp. neopodstatněný argument
- na DTS reagoval vivid.sk

- pochopitelně že Samsung má i svoje neduhy a nemám problém to případně nenapsat,
- ale konkrétně u C750 poz.úhly jsou velmi dobré, řek bych oproti mé B750 skvělé (jasně na plasmu obecně nemaj ale uživatelsky zcela bez problému)
- ghosting se snad projevuje tak maximálně v 3D
- buzzing je mnohem větší problém u plasem Samsungu, s tím mám narozdíl od tebe u x-modelů PDP již nějakou tu zkušenost :-)-

- design a výbava C750 je jednoznačně bez debat!
- souhlasím,že výběr TV=především obraz a ten tvrdí muziku, ok u C750 se to ani nevylučuje
- je zcela běžný že DESIGN pro mraky normálních lidí je neméně důležitý faktor výběru nové TV

[quote=SPAWN;335315]Black levels u LCD:D klasicky vecer vyjazuje jiste barvy ale cerna to nebude nikdy.[/quote]

...jo a tohle mě uplně stačí, simtě NEbuď směšnej B-)

.
matusco (376)|18.3.2011 11:45
[quote=Karl-von-bahnhof;335336]Dobrý den,
mohli by jste mi, prosím, poradit jako TV koupit? Je toho hrozně moc a nějak se v tom nemůžu vyznat.

Řešil jsem spotřebu, ale dost lidí píše, že to skoro neni znát, takže klidně Plasmu nebo LED
Hlavně kolem 15-16 tis.
přes 100cm
kvalitní obraz. Asi i více herzů.
NE 3D.
pěkné barvy.
SCART
koukáme tak ze 3-4 metrů

Nemám možnost srovnávní obrazu, proto se ptám tady. Vy určitě máte přehled. Díky moc.[/quote]

minulorocny panasonic p42x20 alebo tohtorocny typ p42c3e. Alebo sa trosicku viacej buchni po vacku a kup p42g20 (od cca 17500 CZK)

Za usetrene peniaze si zaobstaraj lepsi zdroj signalu (alebo aspon nahrad ten SCART).

Hore, nado mnou ti ladys navrhol alternativy z tabora LCD - vcelku rozumne alternativy. Avsak bez lepsieho vstupneho signalu (nedegradovaneho SCART-om) bude podla mna LCD obrazovo horsou volbou ako horeuvedene PDP. Pri dobrom signale sa rozdiely medzi technologiami (LCD vs PDP) stieraju.

Spotrebu naozaj neries...
SPAWN (744)|18.3.2011 22:18
[quote=vivid.sk;335599]Ano DTS umi, (DTS 2.0 decode + DTS passthru). DTS HD nie, co je logicke, lebo nema ako ten zvuk poslat von. Pokial viem, nevie to ani ziadna ina TV na trhu (nie je dovod aby to podporovali, ako pisem - DTS HD zvuk von cez optiku nedostanes).[/quote]

Tady s tim DTS si dovolim mirne nesouhlasit. Nektere MKV s DTS zvukem na Sam & LG neprehrajes. Je mozne ze problem je v MKV kontejneru ale na druhe strane je jasne ze TV neni MMC, NB, PC. Ktere v tom nemaji sebemensi problem. Ano zadna TV na trhu v soucasnosti nema podporu DTS-HD i kdyz jsem cet clanek v kterem bylo popsano ze byl projekt TV ktery to mel umet ale hold jako vzdy nedostalo se to do prodeje. Ta ze ti davam za pravdu. Ale na to mi mel odepsat kolga ktery se modre zastituje tebou.:cool:
vivid.sk (11472)|18.3.2011 22:29
[quote=SPAWN;335773]Nektere MKV s DTS zvukem na Sam & LG neprehrajes. [/quote]
S tym samozrejme suhlasim a ani tam nemusi byt DTS zvuk. Staci vyssi pocet ref-frames a hotovo.
HTPC rulez.
SPAWN (744)|18.3.2011 22:53
[quote=deAngello;335655]- ale jo 3D-sem 3D-tam nahow.. tj. zcela vedlejší a v tomto případě naprosto nepodstatný resp. neopodstatněný argument
- na DTS reagoval vivid.sk

- pochopitelně že Samsung má i svoje neduhy a nemám problém to případně nenapsat,
- ale konkrétně u C750 poz.úhly jsou velmi dobré, řek bych oproti mé B750 skvělé (jasně na plasmu obecně nemaj ale uživatelsky zcela bez problému)
- ghosting se snad projevuje tak maximálně v 3D
- buzzing je mnohem větší problém u plasem Samsungu, s tím mám narozdíl od tebe u x-modelů PDP již nějakou tu zkušenost :-)-

- design a výbava C750 je jednoznačně bez debat!
- souhlasím,že výběr TV=především obraz a ten tvrdí muziku, ok u C750 se to ani nevylučuje
- je zcela běžný že DESIGN pro mraky normálních lidí je neméně důležitý faktor výběru nové TV



...jo a tohle mě uplně stačí, simtě NEbuď směšnej B-)

.[/quote]

Kdyz je 3D na hov.. (s tim souhlasim :-) ) pak nechapu proc protlacujes C750 (CCFL) :confused:
Pozorovaci uhly jsou vesmes stejne jako u vsech LCD!! Neplet si to s CRT, OLED, PDP, LASER TV atd..
Ghosting- kdyby se jen projevoval ve hrach neni to nahodou jeden z problemu? Nemyslis?
Buzzing -ano mas pravdu, s tim nemam takovou letitou praxi zajiste jako ty. Mozna to bude tim ze nekupuji takove kvalitni PDP jako ty. :-) Proc se tim chvastas ze si jich mel uz nekolik(a jednu znacku) a porad ti bzuci, promin ale to mi hlava nebere.:-? Diky ze se jeste najdou jeste taci ktere zajima kvalita obrazu nez ''DESIGN'' jejich dnes uz malo co nejsou pokriveni PR blabolama a dokazou vybrat podle oci a sveho rozume. 8-)

Neco od uzivatelu C750:
Proti: sneslo by to o kapku lepší obnovovací frekvenci (přeci jen plasma je plasma)B-)

P.S: tim koncim debatu o nicem:BB:
SPAWN (744)|18.3.2011 22:55
[quote=vivid.sk;335777]S tym samozrejme suhlasim a ani tam nemusi byt DTS zvuk. Staci vyssi pocet ref-frames a hotovo.
HTPC rulez.[/quote]

Zadna TV nebo MMCentum nema na HTPC nebo PC a NB. At si rika kazdy co chce ale to prehraje vse.
panasonic650 (1124)|19.3.2011 20:00
Suhlasim. Mala nevyhoda je dokonale nastavenie. Chilku to trva ale urobis co potrebujes na rozdiel od "hotovej krabicky" ktora je uz prednastavena. Taktiez vyuzitie je vsestrannejsie.
jaydoo (542)|19.3.2011 20:48
Otázne je, čo kto potrebuje. či len krabičku, ktorá prehraje skoro všetko, nehučí, má spotrebu cca 10W, alebo HTPC, ktore može byť hlučnejšie, má väčšiu spotrebu a tiež môže občas haprovať, ako obyčajné PC, spolu s nutnosťou aktualizacií a hrania sa.

Ja som za krabičku pod Tv, PC v izbe a netbook po ruke. :-)
modus ponens (10)|19.3.2011 21:45
Zdravim,
uz dlhsie riesim otazku, aky TV si kupit domov. Presiel som dost diskusii, ale nepodarilo sa mi dopracovat sa k nejakemu uzsiemu vyberu, ktory by som nasledne osobne odskusal v predajniach a podla toho nejaku vybral. Nemam definitivne vyriesenu ani technologiu (plazma vs. LCD). Bol som uz sice rozhodnuty pre plazmu, ale podla vsetkeho sa opat zacina objavovat problem vypalovania panelov, takze idem zase od zaciatku. :-(
Moje poziadavky:
- uhlopriecka od 42" do 50" s tym, ze 50" sa mi uz zda vela - pozorovacia vzdialenost je 2,5-3m
- zdroj signalu planujem SAT (SkyLink a pod.), takze DVB-C nepotrebujem
- podpora prehravanych formatov nie je prioritou, aj ked na zaciatku potesi. Pocitam totiz, ze na HD ripy bude aj tak casom potrebny nejaky multimedialny HD prehravac - ich SW podpora je predsalen lepsia ako pri TV a formaty/kodeky sa vyvijaju
- 3D sice nechcem, ale aktualne modely (najma vyssie rady) 3D uz maju vo vybave a je mozne, ze sa mu nevyhnem

Este k technologii. U plazmy sa bojim vypalovania, na LCD ma odradza vacsia doba odozvy (rychle sceny, sport a pod.). Obrazovy procesing, zial, posobi umelo, co som mal moznost vidiet. Ak su moje obavy neopodstatnene, rad ich prehodnotim. :-)

Dik za rady, pokojne aj flame. ;-)
jarino1978 (8045)|19.3.2011 21:49
zabudol si na to podstatné : za/do koľko ?
modus ponens (10)|19.3.2011 22:03
V zasade nie som obmedzeny rozpoctom, preto som ho neuvadzal. Znamena to, ze ak bude vyssia cena vyvazena vyuzitelnou vyssou kvalitou, zvazim ju. Na druhej strane chapem, ze TV v cenovej relacii 1500 Eur ponuknu iny obraz ako telky za 500 Eur. Preto povedzme, ze do 1500 Eur. Otazka bokom: ma racionalny vyznam ist do drahsich TV?
vivid.sk (11472)|19.3.2011 22:25
ma racionalny vyznam ist do drahsich TV?

Otazku si musis zvazit sam. Je ine utratit 1500e pre niekoho, kto zaraba 2000e mesacne a pre niekoho, kto zaraba 600e mesacne.
Imho prave sektor TV su najhorsie investovane peniaze (obzvlast, co sa tyka highend modelov), hned po kupe automobilu. Radsej si kup poriadne repro, tie ocenia este tvoje deti :)
jarino1978 (8045)|19.3.2011 22:30
momentálne by som ani ja drahší TV nekupoval v danom rozsahu uhlopriečok, pretože sa to obrazovo v tejto dobe plnej shitového obrazu nedokáže vrátiť.
iná vec je uhlopriečky od 65"....
modus ponens (10)|19.3.2011 22:58
Vahal som, ci uviest nejaky cenovy strop, pretoze som sa chcel vyhnut automatickemu odporuceniu modelov v jeho tesnom okoli. Skor nez zoznam modelov dostupnych za cenu +/- dany strop som bol zvedavy na dovody, preco prave dane TV. Pripadne skusenosti resp. nejake argumenty za a proti.

Rozpocet sice nejako drasticky obmedzeny nemam, to vsak neznamena, ze apriori vylucujem lacnejsie modely - napriklad z dovodu absencie tych prvkov vybavy, ktore nepotrebujem. :-)

Co vyber technologie, zodpovedaju moje obavy situacii na trhu?
Ivo Mašek (10205)|20.3.2011 15:00
[quote=modus ponens;335896]Vahal som, ci uviest nejaky cenovy strop, pretoze som sa chcel vyhnut automatickemu odporuceniu modelov v jeho tesnom okoli. Skor nez zoznam modelov dostupnych za cenu +/- dany strop som bol zvedavy na dovody, preco prave dane TV. Pripadne skusenosti resp. nejake argumenty za a proti.

Rozpocet sice nejako drasticky obmedzeny nemam, to vsak neznamena, ze apriori vylucujem lacnejsie modely - napriklad z dovodu absencie tych prvkov vybavy, ktore nepotrebujem. :-)

Co vyber technologie, zodpovedaju moje obavy situacii na trhu?[/quote]
Tak potom mrkni sem (ale levná záležitost to tedy není):

Phillips Cinema 21:9
https://www.tvfreak.cz/recenze-philips-cinema-219-format-pro-milovniky-kina/3240
http://televizory.elkam.cz/29289/philips-cinema-lcd-tv-21-9-56pfl9954h-12.html

Technisat HDTV46
http://www.technisat.cz/index0661.html?nav=HDTV,cs,1267688379455-195
http://wsww.omko.cz/old/?idm=technisat_lcd_hdtv46&idb=1254746914&uid=1ffdbcf8e094cb24&lg=cz

Jsou to televize s "přidanou hodnotou", a tudíž nejsou levnou sortou. je to opravdu pro ty, co nemají strop. Pak jsou tu ještě k mání TV Loewe, BeoVision, Lava, ...... ale to tu radši nebudu ani uvádět :-)
SlavoF (834)|20.3.2011 16:53
obávam sa, že "modus ponens" to až takto s tým stropom nemyslel :eek:
Ladys (1829)|21.3.2011 07:21
Cena TV neodpovida vyse platu daneho jedince.Kdo je fanda, tak dokaze najit vzdy spoustu penez na TV kazde 2-3 roky.Ja myslim ze tady na foru je dost takovych "blaznu" :)

Ja volim zlatej stred, ale mam v okoli jednoho jedince, ktery ac nebere ani prumerny plat, tak dokaze vyhodit za TV a veskerou elektroniku neskutecne prachy.
Danda007 (9)|21.3.2011 15:41
Čau potřeboval bych zde přítomné bezesporu fundované znalce o radu kterou z těchto dvou typů televizorů by mi doporučili SAMSUNG UE55C7000 nebo SAMSUNG PS63C7000Y mohu je mít za dobrou cenu obě někde kolem 45 tis za novou. Neřešme na co ji budu používat atd chci jen vědět kterou by jste vy na mém místě koupili. Předem dík.
vivid.sk (11472)|21.3.2011 15:56
Neřešme na co ji budu používat

Diesel alebo benzin ?
To je rovnaka otazka. Bez presneho popisu pouzitia mozes prehlupit na kazdom z nich.
Pitomec (10211)|21.3.2011 15:57
[quote=Danda007;336150]Čau potřeboval bych zde přítomné bezesporu fundované znalce o radu kterou z těchto dvou typů televizorů by mi doporučili SAMSUNG UE55C7000 nebo SAMSUNG PS63C7000Y mohu je mít za dobrou cenu obě někde kolem 45 tis za novou. [COLOR=red]Neřešme na co ji budu používat[/COLOR] atd chci jen vědět kterou by jste vy na mém místě koupili. Předem dík.[/quote]To bych řešil v první řadě a až pak teprve co koupit...
eldorado09 (1441)|21.3.2011 16:28
Presne tak...
Danda007 (9)|21.3.2011 18:52
Ok máte pravdu omlouvám se a teď přesněji :-D. Mám kabelovou s dbv-c hd programy, budu se na ni dívat se vzdálenosti cca 4 metrů, občas asi jedou za týden se mrkni na film na bdisku. Chtěl bych k této televizi připojit i nejaké zařízení(asi my book od wd) že kterého chci přehávat filmy tentokát v DVD kvalitě.
Pitomec (10211)|21.3.2011 19:23
Na tu vzdálenost a dané použití bych si koupil 50" Plazmu od Panasonicu za 26.500Kč (http://www.datart.cz/katalog/Plazmova-televize-PANASONIC-TX-P50G20E.html)
SPAWN (744)|21.3.2011 19:58
[quote=Danda007;336197]Ok máte pravdu omlouvám se a teď přesněji :-D. Mám kabelovou s dbv-c hd programy, budu se na ni dívat se vzdálenosti cca 4 metrů, občas asi jedou za týden se mrkni na film na bdisku. Chtěl bych k této televizi připojit i nejaké zařízení(asi my book od wd) že kterého chci přehávat filmy tentokát v DVD kvalitě.[/quote]

Pak nechapu proc chces platit 45tis. za 3D kdyz ho nevyuzijes. 3D kazi zrak, uz je to prokazano! :-GObsah v 3D mizerny, cela ta technologie je sita horkou jehlou. Za nekolik let potom nestekne ani pes. Vem PDP od Panasoni jak tu psal kolega Pitomec a budes spokojeny.:-)
Danda007 (9)|21.3.2011 22:26
Dík moc máte pravdu. Ten Panasonic bude asi fakt nejlepší volba pro mě. Každopádně díky za rady.
Ladys (1829)|22.3.2011 06:45
...a vsem co ti radili posli rozdil ceny ktery jsi usetril :)

Jinak pokud nebudes vyuzivat nejakou herni konzoli nebo net na TV, tak plasma od Panasonicu je opravdu nejlepsi volba.
Danda007 (9)|22.3.2011 08:20
:-D taky mě to napadlo ale nštěstí nevím adresy. :-D ještě jednou dík a Panasonic Vám to zaplať.
vivid.sk (11472)|22.3.2011 11:33
Adresy posleme cez SS.


PS. Za zvysne prachy si kup nejeke audio, 50% uspechu je dobry zvuk k dobremu obrazu.
Ladys (1829)|22.3.2011 12:25
Naprosty souhlas, pekny obraz je jedna vec, ale az poradne audio ti udela z daneho vjemu opravdovy pozitek.
SPAWN (744)|22.3.2011 16:37
A mozna usetris jeste na blu-ray a dvb-s2. :cool: Pak budes spokojen i bez 3D.
Danda007 (9)|22.3.2011 17:08
Dobře když už jsme u toho co by jste doporučili za blue ray přehrávač? a audio nejlépe bez kabeláže?
eldorado09 (1441)|22.3.2011 17:42
U BD playera - aké sú požiadavky?