Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jaký televizor by jste si vybrali

Hlasujících
713. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • plazma Panasonic

195 27.35%
  • plazma Samsung

33 4.63%
  • plazma LG

32 4.49%
  • LCD Sony

56 7.85%
  • LCD LG

97 13.60%
  • LCD SHARP

27 3.79%
  • LCD Hyundai

0 0%
  • LCD Samsung

160 22.44%
  • LCD Panasonic

56 7.85%
  • LCD Philips

40 5.61%
  • LCD Grundig

0 0%
  • LCD Sencor

3 0.42%
  • LCD Toshiba

10 1.40%
  • LCD Changhong

3 0.42%
  • LCD ECG

1 0.14%
Strana 13 z 245 PrvníPrvní ... 311121314152363113 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 181 až 195 z 3663

Téma: Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)

Je tu pravidelně Avatar uživatele SPAWN
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Pzombik Zobrazit příspěvek
    Zdravim vsechny, potřeboval bych poradit s výběrem TV. Značku a velikost mám jasnou: Samsung 40-46, jen se nemůžu rozhodnout mezi LCD a plazmou. Mohli by jste hodit nejakej návrh? Předem díky. Co jsem tak hledal, tak v testech dopadaji lépe obyč LCD před LED kromě řady 8000, ale to je na mě moc peněz. Plazmy jsem zatim moc nestudoval.
    PS: max do 30k
    Hlavnim parametrem pri vyberu by mel byt- zdroj jaky budes prijimat SD/HD (DVB-T/DVB-S/S2), budes prehravat casto blu-ray nebo MKV pres BD prehravac nebo MM centrum. Budes TV pouzivat na Internet, HRY nebo nejake konzole jako xbox360, ps3, nitendo atd.

O LCD Samsungu ti napsal uz kolega.
    U PDP bych volil Panasonic G20 46'' nebo rovnou v 50'' je to temer za stejny peniz.

Info1: http://www.mall.cz/plazmove-televize...era-tx-p46g20e
    Info2: http://www.mall.cz/plazmove-televize...era-tx-p50g20e
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od SPAWN Zobrazit příspěvek
    Hlavnim parametrem pri vyberu by mel byt- zdroj jaky budes prijimat SD/HD (DVB-T/DVB-S/S2), budes prehravat casto blu-ray nebo MKV pres BD prehravac nebo MM centrum. Budes TV pouzivat na Internet, HRY nebo nejake konzole jako xbox360, ps3, nitendo atd.

O LCD Samsungu ti napsal uz kolega.
    U PDP bych volil Panasonic G20 46'' nebo rovnou v 50'' je to temer za stejny peniz.

Info1: http://www.mall.cz/plazmove-televize...era-tx-p46g20e
    Info2: http://www.mall.cz/plazmove-televize...era-tx-p50g20e
    Omlouvám se, měl jsem to více upřesnit rovnou. Potřebuju telku s DVB-C (co jsem tak hledal a zjišťoval, tak bezproblémově funguje jen u Sharpu a Samsungu) a bude hlavně na SD/HD a MKV, časem i blu-ray. U panasonicu mě mrzí, že unás nepodporuje DVB-C, jinak by to byla jasná volba.

Díky za typ u LCD, já koukal i na 630, tu taky celkem vychvalujou. Co řikáte na LED 6500?
    Naposledy upraveno uživatelem Pzombik: 11-03-2011 v 13:25

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Neházej flintu do žita a mrkni sem:
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=22090
    v sekci DVB-C

Je tu pravidelně Avatar uživatele tjurny
    Registrace
    Feb 2007

Omlouvám se, měl jsem to více upřesnit rovnou. Potřebuju telku s DVB-C (co jsem tak hledal a zjišťoval, tak bezproblémově funguje jen u Sharpu a Samsungu) a bude hlavně na SD/HD a MKV, časem i blu-ray. U panasonicu mě mrzí, že unás nepodporuje DVB-C, jinak by to byla jasná volba.

Díky za typ u LCD, já koukal i na 630, tu taky celkem vychvalujou. Co řikáte na LED 6500?
    sony rozhodne z dvb-c problem nema a letosni panasonici take ne az na nejakele vylozene low-end

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Neházej flintu do žita a mrkni sem:
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=22090
    v sekci DVB-C
    Tak už jsem byl celkem rozhodnutý, že pujdu do toho panasonica, ale na několika stránkách na netu jsem našel dost nepěknou věc, všichni si chválí obraz, otom žádná, ale 5 z 18 lidí ji museli po roce (nebo i míň) nechávat opravit a to ne za malé peníze (zhruba polovina ceny TV a víc). Sice je to v Americe s jednoletou zárukou, což naštestí unás nehrozí, přesto bych nechtěl TV která vydrží pouze záruční dobu a šup pro novou. Má někdo praktické zkušenosti s nečím podobným?

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Každý výrobek má dneska životnost po dobu záruky a dost - s tím je potřeba počítat.

Registrace
    May 2009

S reklamaci jsou na tom nejhure znacky LG, Samsung. Kdyz te to uklidni jsou tady uzivatele co maj pdp jiz 5-6 rokem a plazma jim slape jak hodinky. Ale najdou se i kusy co ti odejdou po prvni zapnuti jde o stesti na kus.

Priklad draheho LCD
    Info: http://domazlicky.denik.cz/zpravy_re...ceka-3a55.html

Dneska neco kupovat na 5-10let nema vubec cenu protoze vetsina veci pochazi z Chiny a od nich co jsem mel doma mi delalo paseku jiz v zaruce. Proto bych to dneska uz neresil jako drive.

Jeste mne napada, u mall.cz nebo datart.cz maz prece moznost prodlouzit zaruku az o 3roky pro jistotu. Tak kdyz se tak bojis mas volbu.

P.S: mimochodem vcera mi odesla bezdratova mys v hodnote 550Kc Genius made in china
    Naposledy upraveno uživatelem SPAWN: 12-03-2011 v 15:23

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od SPAWN Zobrazit příspěvek
    S reklamaci jsou na tom nejhure znacky LG, Samsung. Kdyz te to uklidni jsou tady uzivatele co maj pdp jiz 5-6 rokem a plazma jim slape jak hodinky. Ale najdou se i kusy co ti odejdou po prvni zapnuti jde o stesti na kus.

P.S: mimochodem vcera mi odesla bezdratova mys v hodnote 550Kc Genius made in china
    Hm, já mám logitech MX518 (tehdy 1500kč) od doby co ji začali vyrábět (7 let asi?) a kromě občasného vyčištění funguje pořát super a to je taky made in PRC. Pokud vím tak třeba Sharp je made in Japan, mohla by to být záruka větší kvality?

Tak jsem kouknul na odezvy lidi na ruzné značky a jedině u Sharpu (konkrétně třeba Sharp LC-**LE700E) si lidé nestěžují na technické závady, jinak jsem snad nenasel TV kde by aspon 3 lidé (zhroba na 20 lidí kteří se vyjádřili k danému modelu) nenapsali že je to šrot a po 6 mesících ji neopravovali, velice smutné ta naše dnešní konzumní společnost.
    Naposledy upraveno uživatelem Pzombik: 13-03-2011 v 18:00

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Potřebuji novou televizi, stará CRT odešla. Požadavky 40 - 42 palců. Přehrávat se na ní bude většinou normální DVB-T - zprávy, filmy v češtině. Občas nějaký film v HD. Chtěl bych full HD a možnost přehrávat mkv soubory s českými titulky. (jiný přehrávač nemám) Dál bych chtěl alespoň 100 Hz. V ceně do 18 000. Díval jsem se na televize a mezi nejprodávanějšími byla:
    http://led-televize.heureka.cz/samsung-ue40c6000/
    Je tato televize dobrá? Nemám raději volit jiný model / jinou technologii?

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Panasonic TX-P42G20E + multimediálny player.

Je tu pořád Avatar uživatele garb7
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od eldorado09 Zobrazit příspěvek
    Panasonic TX-P42G20E + multimediálny player.
    Tak to je dobrá volba, nebo připlatit za P42VT20

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od garb7 Zobrazit příspěvek
    Tak to je dobrá volba, nebo připlatit za P42VT20
    P42VT20 stojí od 25 000 Kč, což už je moc.

Panasonic TX-P42G20E už se moc neprodává, v electroworld prodávají P42GT20E (v názvu je navíc T), takže si ji nemám kde prohlédnout a ta PANASONIC TX-P42GT20 stojí od 21 000 Kč.

Chtěl bych se zeptat v čem je špatná ta LED televize Samsung UE40C6000?

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Registrace
    May 2009

Hm, já mám logitech MX518 (tehdy 1500kč) od doby co ji začali vyrábět (7 let asi?) a kromě občasného vyčištění funguje pořát super a to je taky made in PRC. Pokud vím tak třeba Sharp je made in Japan, mohla by to být záruka větší kvality?

Tak jsem kouknul na odezvy lidi na ruzné značky a jedině u Sharpu (konkrétně třeba Sharp LC-**LE700E) si lidé nestěžují na technické závady, jinak jsem snad nenasel TV kde by aspon 3 lidé (zhroba na 20 lidí kteří se vyjádřili k danému modelu) nenapsali že je to šrot a po 6 mesících ji neopravovali, velice smutné ta naše dnešní konzumní společnost.
    Chudaci lidi v tom Japonsku v patek 9(Rychtera) a dnes na jihu zase sopka ti urcite neresi nepoctatne veci. Japonsko si vzdy potrpelo na kvalitu ale i tam se najdou zmetky jako vsude. Ale s vyrobky made in China opravdu nejsem spokojen. Proto se jim snazim vyhybat ale je to cim dal slozitejsi.

Vybrat dnes kvalitni vyrobek(cena/kvalita) je nadlicka sila ale kdyz chcem musime vybrat jinak doma nemuze mit nic. Ja bych se toho Panasonicu nebo Sahrpu nebal mam pansonic jiz 14 mrsicu a zatim slape i kdyz pocitam ze jako CRT to nevydrzi.

Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od jirkajiri Zobrazit příspěvek
    P42VT20 stojí od 25 000 Kč, což už je moc.

Panasonic TX-P42G20E už se moc neprodává, v electroworld prodávají P42GT20E (v názvu je navíc T), takže si ji nemám kde prohlédnout a ta PANASONIC TX-P42GT20 stojí od 21 000 Kč.

Chtěl bych se zeptat v čem je špatná ta LED televize Samsung UE40C6000?
    Chce to hledat: http://plazmove-televize.heureka.cz/panasonic-tx-p42g20/
    + mm centrum

Nebo: http://www.mall.cz/plazmove-televize...ra-tx-p42gt20e
    Podporovaný formát pro video: SD video Ver. 1.2 (MPEG2 – formát PS), AVCHD, DivX (.divx, .avi), MKV

Za prve to neni LED TV!! Oznaceni LED TV je v UK zakazano protoze (klame zakaznika)je to jen LCD s LED podsvicenim ktere neprinasi v obraze nic noveho. Jedinou vyhodou je ze ma o trochu mensi spotrebu nez klasicke LCD.
    LEDky mas na stadionech!! Na DVB-T je lepsi volba PDP.

Strana 13 z 245 PrvníPrvní ... 311121314152363113 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. koupili byste tuto lcd?
    Od DeNNI85 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 03-11-2013, 11:13
  2. Koupili byste si multimediální centrum?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-08-2011, 06:58
  3. Jaký typ TV byste si v současnosti koupili?
    Od Karel Polívka v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2478
    Poslední příspěvek: 03-01-2011, 15:45
  4. Koupili byste si OLED televizor?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 18:51
  5. Koupili byste LCD/PLAZMU z prodejní plochy?
    Od blazas11 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-10-2009, 17:12