Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jaký televizor by jste si vybrali

Hlasujících
713. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • plazma Panasonic

195 27.35%
  • plazma Samsung

33 4.63%
  • plazma LG

32 4.49%
  • LCD Sony

56 7.85%
  • LCD LG

97 13.60%
  • LCD SHARP

27 3.79%
  • LCD Hyundai

0 0%
  • LCD Samsung

160 22.44%
  • LCD Panasonic

56 7.85%
  • LCD Philips

40 5.61%
  • LCD Grundig

0 0%
  • LCD Sencor

3 0.42%
  • LCD Toshiba

10 1.40%
  • LCD Changhong

3 0.42%
  • LCD ECG

1 0.14%
Strana 11 z 245 PrvníPrvní ... 9101112132161111 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 3663

Téma: Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)

Je tu pravidelně Avatar uživatele jaydoo
    Registrace
    Nov 2004

jasne, som ale "so már". Pôvodne som chcel kupovat EX505, lebo 705 mala problem s podsvietením. A som v práci zamyslený, tak som rychlo odpovedal, a ja mam pritom EX710 . Bola za fajn cenu
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele deAngello
    Registrace
    Oct 2008

cit: ...je jediným výrobcem (myšleno Panasonic), od kterého má smysl kupovat kvalitní „plazmu.
    Vrcholová řada VT bude nepochybnou doménou i v letošním roce a je zřejmé, že se jí nikdo nepřiblíží ani na dohled.
    Ostatně není tu ani nikdo, kdo by vůbec mohl...

no tak sme se zasmáli že...

...ale může, výkonem/obrazově zcela jistě, výbavou standardně bez debat
    ano nutno přiznat že konečně s designem aspoň hejbli, nicméně oproti dalším nastupujicím letošním modelům od konkurence (a nejen plasma TV)
    to bude opět pouhý průměr případně více lepší průměr (VT30).

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Test Sony KDL 40EX725 (model 2011):

http://www.areadvd.de/hardware/2011/..._40ex725.shtml

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

taky se přidám s dotazem:

vybral jsem LED protože:
    1) bojím se bzučení plazmy
    2) po přečtení výhody tady na fóru, že je plazma určitě dobrá na sport jsem se vyloženě "kousnul" a plazmu nechci, jelikož fotbal apod. z duše nenávidím

zpět k tématu:
    Zhruba se rozhoduju mezi modely:
    1.Samsung UE40C6000 (krtizuje se clouding, ale viděl jsem ji u kamaráda naživo a nepřipadalo mi to nijak tragické ... jako výhodu vidím velmi dobrou podporu přehrávání (mkv apod.)) ... ale stejně plánuju koupit blu-ray, který pehrávání s USB stejně bude umět (a snad i líp než tv), takže to není úplně stěžejní kriterium .. na druhé straně je ze zmiňovaných nejlevnější variantou
    2. Philips 40PFL7605H ... zajímavý design, antireflexní vrstva, uvádí se, že obraz je lepší (ambilight je diskutabilní, chce to asi vidět naživo)
    3. PANASONIC VIERA TX-L42D25E .... má satelitní tuner s nahráváním ... ale zase je cena vyšší a kdybych vzal Samsunga, tak mám za rozdíl v cenách TechniSat stb. Otázkou je kvalita obrazu.
    4. Dnes jsem si do seznamu (po přečtení vlákna, které je této tv věnováno) přidal LG 42LE8500

Moje myšlenkové pochody jsou asi následující:
    - když už člověk něco kupuje, tak ať je to kvalitní
    - existuje dnes vůbec nějaká kvalita?
    - než utratit velký peníz za vyšší model ... není lepší koupit loňský model v akci a za ušetřené peníze koupit za 2-3 roky zase další krám, který už bude zase úplně jinde?
    - byla by paráda mít tv se SAT tunerem a PVR, ale nebude to jenom kompromisní řešení, které kvůli ušetření jednoho dálk. ovladače přinese nepohodu v jiných funkcích?

Zkuste nahodit pár myšlenek, třeba to pomůže v rozhodování.
    Jakou byste volili Vy a proč?
    Anebo raděj počkat na 2011 modely?

pár týdnů si pročítám hodnocení a fóra, ale asi nebudu sám, kdo je z toho všeho každý den "zase na začátku"

Je tu pořád Avatar uživatele Ladys
    Registrace
    Apr 2009

Ja jsem pred casem resil stejny problem, ale rozhodl jsem se pockat na letosni modely.Nemam problem si priplatit za kvalitu, ale aby to take bylo odpovidajici.

Dosavadni TV nejsou spatne, ale kazda ma sve mouchy a hazardovat s cloudingem apod kategoricky odmitam.

V podstate bych mel jasnou volbu a to LG 47LE8500, ale tam se obavam leskle obrazovky.

Ve finale by se clovek spokojil s nejakym prumernym Samsungem nebo LG, ale kdyz uz kupovat novou TV, tak at je to na delsi dobu, nerad bych za 3 roky resil opet to same.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Xronos: LG LE8500

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

eldorado09: taky se k ní začínám přiklánět
    ona ta mediální základna (přehrávání mkv apod.) není až tak důležitá, protože stejně budu kupovat bluray a tam to všechno bude (začínám pokukovat po Oppo 93 nebo 95)
    Teď to chce si ji prohlédnout někde naživo ... snad ji budou někde mít vystavenou.

Ladys:
    já bych taky raděj měl něco na delší dobu, ale zase třeba 3d apod. dnes ještě není moc propracované a já teď mám CRT Philips 32''. Obraz je pěknej, ale s Xboxem je to hrozné utrpení, takže mi xbox leží ladem
    Tobě se to s tou LE40 mluví

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

xronos,
    1, vyberaj hlavne podla obrazu, kazdy mame ine oci a iny pohlad, takze jedna telka(aj ked kvalitna) nebude vyhovovat kazdemu.
    2,nevidim dovod priplacat za zabudovany sat. tuner, urcite ten externy(a hlavne ten, ktory chces ty -Technisat), bude lepsi
    3, dalsie DO ta nemusi trapit, nie je problem kupit jedno univerzalne na vsetky zariadenia
    4, prehravanie roznych formatov-nepovazoval by som to za zivotne dolezite, MMC kupis pomerne lacno a urcite prehra viac ako telka a bude mat aj ine moznosti
    5, tu sa najviac hovori o Samsungoch a LG, je to len preto, ze tieto firmy maju prevahu na nasich trhoch a obrovsku medialnu podporu. Ale nie vzdy je za tym kvalita.....Pozri sa preto aj na ine firmy - Sharp a Toshiba
    Neponahlaj sa s kupou, vyberaj, porovnavaj, drzim palce.

Je tu pořád Avatar uživatele Ladys
    Registrace
    Apr 2009

Jestli posilhavas jeste po 3D, tak to si opravdu pockej na nove telky, konkretne tady na tvfreak je dano zajimave video ohledne nove technologie 3D bryli pro LG TV a to uz vypada hodne zajimave.

https://www.tvfreak.cz/pasivni-3d-fpr-od-lg-boduje/4020

S tou mou se mi to mluvi a nemluvi, bo uz mi jaksi nestaci...mala velikost a ve srovnani s dnesnima TV a jejich podani cerne je to take o necem jinem

Registrace
    Nov 2004

xronos :
    Ja som kupil toto: SONY KDLEX710. Pri vybere som pozeral aj na tebou uvadzane modely, ale nakoniec som zobral tento SONY. Som spokojny. A ked si chces pockat, tak tohtorocny model EX720 ma aj 3D a www prehliadac. Ale bude asi drahší.

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Ladys: no jo ... to bude ale asi pálka, co?

Moje obavy docela dobře vyjadřuje názor od T. Mejzlíka v komentářích pod článkem:

"... Osobně se mi zamlouvá víc pasivní technologie, ale 3D bych teď ještě nekupoval... Je na to blbé období. Do 3D investovali výrobci nemalé peníze a prodeje nejsou nic moc. Snaží se to mohutně marketingově podporovat, aby vyždímali konzumenty takříkajíc za každou cenu.
    Navíc je to technologie docela mladá a u nás ani není zatím pořádně na co koukat. Já počkám ještě pár let a pak se uvidí... "

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

jaydoo: ta Sonka vypadá na obrázku moc pěkně (designově mi sedí) ... co odrazy

a dokonce má cinch stereo výstup, což žádná jiná (co jsem sledoval) nemá

chce to s manželkou projít obchody a porovnat

Registrace
    Nov 2004

Odrazy nepozoruju žádné. Designove jse mi líbila nejvíc. A taky obrazove a funkčne.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Mám možnost koupit LCD TV s LED podsvícením značky SAMSUNG typ UE40C5000 za 13 tis. Kč Samozřejmě novou včetně plné záruky. Chtěl bych se zeptat na vaše názory na tuto TV za tu cenu s tím, že na ni budu převážne sledovat DVB-T a DivX filmy z HDD.

Díky za názory
    Naposledy upraveno uživatelem frantaflinta: 03-03-2011 v 14:36

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Tak jsme dnes (s manželkou a děckama) naklusali do elektra, že mrkneme na modely co jsem uváděl výše. Problém je, že v obou obchodech měli jenom Samsung
    Resp. 80% byl Samsung a o těch 20% se dělili low end modely zbylých značek.
    Z těch modelů, co bych já rád viděl tam nebyl ani jeden.

Mimochodem ... když už mě bolely oči z těch obrazovek ... chvilku jsem se zadíval na jeden pana plazmu a bylo to jako "balzám" ... krásně přirozenej obraz.
    Asi bych jim měl dát ještě šanci
    Teď jsem viděl v akci VT20, ale sat tuner mě nezajímá a 3D asi zatím taky ne.

Za 3 roky stejně budu chtít něco jinýho.
    Mimochodem: CRT Philips 32'' máme přesně 3 roky a byla to dobrá volba. V té době byly LCD v ceně cca 30.000,- příšerné a taky drahé.
    Tzn.: crt stála 17, za lcd (podotýkám s velmi špatným obrazem) bych dal 30. Ušetřených 13 můžu dát do nové technologie.
    Tedy moje strategie říká: nekupuj 3d, ale ušetřené peníze do 3d vlož za cca 3 roky, kdy 3d bude na obstojné úrovni.

Strana 11 z 245 PrvníPrvní ... 9101112132161111 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. koupili byste tuto lcd?
    Od DeNNI85 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 03-11-2013, 11:13
  2. Koupili byste si multimediální centrum?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-08-2011, 06:58
  3. Jaký typ TV byste si v současnosti koupili?
    Od Karel Polívka v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2478
    Poslední příspěvek: 03-01-2011, 15:45
  4. Koupili byste si OLED televizor?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 18:51
  5. Koupili byste LCD/PLAZMU z prodejní plochy?
    Od blazas11 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-10-2009, 17:12