Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 14 z 27 PrvníPrvní ... 4121314151624 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 196 až 210 z 396

Téma: Jakou interní TV kartu?

Je tu pořád Avatar uživatele vlada
    Registrace
    Mar 2004

Ivo Mašek
    Já právě taky ne No kouknu na tu Theatrix 550, s kartama od ATI jsem měl poměrně dobrý zkušenosti.
    Odpovídat lze po přihlášení

Alf Alf je offline
    Je tu pravidelně Avatar uživatele Alf
    Registrace
    Sep 2004

Přiznám se, že si nejsem s tím ATV2000 příliš jistý, ale na druhé straně si myslím, že první dva body THEATRIX splňuje na 100% (a ty považuju za nejdůležitější). Bod 3 by měl být splněn taky, protože ho splňují všechny dosavadní ovladače ke kartám s čipy ATI.

Nováček Avatar uživatele luin
    Registrace
    Apr 2005

ahojda mam doma Asus TVFM 7135

ale celkom ma zaujala tato karta MyCinema-P7131 Dual
    ak by ste boli na tom ako ja ze mozete TVFM 7135 predat a kupit tuto urobili by ste to alebo by ste radsej nehali 7135 ??

stou TVFM7135 som velmo spokojny

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Nazdar lidi
    Potreboval bych poradit tv-kartu, ktera dokaze priradit k jednotlivemu tv-programu vlastni normu PAL (napr. PAL-D, nebo PAL-G). Vim ze je to zalezitost SW, ale moje soucasna ASUSKA mi z zadnym jinym softem (nez orig.) poradne nejede. Muzete mi poradit ktera karta je na to lepe. Uz jsem zvazoval ze si budu muset napsat nejaky programek sam.
    Vdaka za rady

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Např. Leadtek, model Expert - tlačítkem "A" si nastavíš jednotlivě buď zvuk PAL_BG, nebo PAL_DK a zůstane to v paměti.
    Nebo tuner Jetway Magic - software Honestech si to dokonce umí rozlišit sám.
    A takových tunerů je více - do ČR se nesmí dovážet tunery, které neumí zvuk, který se zde používá. Co se týče obrazu, tam musí být PAL.

Nováček
    Registrace
    May 2004

Dobrý den.

Vážení,
    pořídil jsem nový notebook a rád bych do něj pořídil TV kartu, ale .... dilema:
    a) interní (PCMCIA) nebo externí (USB)
    b) analogovou (jsem z Prahy) nebo digitální (jezdím často mimo Prahu)

Procházel jsem diskusi, něco jsem k tomu našel, prosím máte někdo nějaké nové zkušenosti či doporučení ?

Díky, s úctou
    nikos

Nováček
    Registrace
    May 2004

Dovolím si podělit se se zkušeností.

Nakonec jsem pořídil AverTV Cardbus, PCMCIA.
    Tedy interní, analogovou kartu - předpokládám využití i v místech, kde ještě není digitál a vzhledem k větší skladnosti vůči USB. Vzhledem k některým špatným ohlasům jsem vyloučil karty Duo a Trio.
    Cena byla cca. 1800.-. Instalace celkem v pohodě - ovladače i aplikace bez problémů, jen při prvním procházení kanálů se našly jen ČT1 a ČT2 (se zvukem) a SAT(AV) bez zvuku. Nalezl jsem tlačítko "Projít všechny frekvence" a po asi hodinovém ladění se objevily všechny 4 české stanice (se zvukem) + SAT (opět bez zvuku). Ten se podařilo naladit po změně normy u kanálu (z PAL D/K na PAL G). Naštěstí tedy žádné problémy s dříve instalovanými kodeky a ovladači.

nikos

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

caute vsichni
    Stavim si doma pc s Windows Media Center, a potreboval bych poradit nejvhodnejsi tv tuner zde jsou moje pozadavky

- Podpora windows media center
    - Fm tuner soucasti
    - Stereo vystup
    - Interni karta (pci)
    - ovladac je mi k nicemu (mam koupeny ovladac k windows media center)
    - Dobra podpora nahravani
    - Co nejlepsi cena (rozumej nejmensi )
    - Kdyby byla low-profile bylo by to uplne nejlepsi ale timhle se nehodlam zatim limitovat, takze na tohle se moc nedivejte
    Co vy na to??

Registrace
    Apr 2004

Mrkni do threadu "Než se zeptáte". Dával jsem tam odkazy na tv tunery pro MCE.

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od Bullback
    Nejhorší a téměř nefunkční jsou AIW, to zná každý kdo jí měl. (A za takový hříšný prachy)
    - Potvrzuji další zkušenost: kámoš nechtěl před rokem jít mojí cestou, vždy se chtěl až paličatě odlišit a tak přes obdiv telky a "videorecorderu" na mém PC, které mi PCI karta úspěšně nahrazuje, koupil vše v jednom-ve Wonderovi (AIW).
    - Nakonec nasranej a po více srovnávání u mě s mojím Live obrazem i "nahrávkou", koupil také od Leadtek: WinFast model DV2000 (stejná jak Expert co mám já a šlape stabilně včetně orig. aplikace PVR-jen je nutno vyzkoušet nespočet kombinací z mnoha vydaných oprav aplikací a ovladačů..., ale díky bohu (spíše Korejcům!) za ně!), pouze navíc má na čelním panelu DV (FireWire) IN. (nevím k čemu na TV kartě???...) Doporučil bych ale Winfasta posledního, tedy s HW koderem do MPEG-2. Nemusíš jej využít. Nemám však zkušeosti, jeli poslední model satbilní a bez promlémů s ovladači!

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Ahoj, mam doma Athlona XP 2100+ s 512 ramkou a Geforce 4200Ti a satelitni kartu Skystar2 od TechniSatu vse funguje skvele! Ale ted si chci zaridit kabelovou TV a pres PC nahravat filmy, ale nevim jakou TV kartu.

Napr. Ivo pise ze hybrid je na nic, ale Pinnacle PCTV 310i PMC3 http://pc.itek.cz/k_209-Multimedia-T...-PCTV-PMC-310i
    nebo Hauppauge WinTV HVR-1100 http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=34229 jsou za zajimave ceny a umi jak TV analog tak pozdeji vyuziju digitalni vysilani a na diskusnich forech jsou dve skupiny jedna ja chvaly a druha nema v lasce, a jeste me zajima aby se navtajem nerusily se SkySrar2

Dik vsem za radu jestli hybrid nebo klasik only analog.

to Ivo: je veliky rozdill mezi Jetway MagicTV-PVR883 a
    Leadtek TV2000XP-Expert zajima me napr. ukladani videa na disk bez toho aby se rozjel obraz a zvuk a kolika bitovy maji prevodnik.

Registrace
    Apr 2004

Mezi Jetway a Leadtekem je velký rozdíl. Leadtek je 10bit, Jetway je 8bit, Leadtek používá komplet svůj software a je vynikající a při grabování jsem neměl žádné potíže., Jetway nemá svůj software, používám Honnestech_2.0 a Honnestech_Gold. Ten Gold je výborný. Na sledování používám Honnestech_2.0, na úpravu Honnestech_Gold. Ta spolupráce je tímto dosti těžkopádná. Abych mohl používat obě verze, tak 2.0 jsem nainstaloval na mé mašině a Gold jsem nainstaloval na jiné mašině a soubory přenesl, takže nejsou v registrech a obě verze nekolidují. Kdyby nebyly tv snímky jako z fotky, už bych s tím seknul.
    Zase Leadtek je háklivý na rušení, Jetway je nezmar. Kdybych měl doporučit mezi těma dvěma - tak Leadtek.
    (asi se k němu znovu vrátím. Ale mám nutkání na Hauppauge)

Co se týče hybridů. Občas (často) zajdu na forum o tv kartách www.tv-cards.com Tam jsou s hybridama také pouze problémy. Tady v sekci DVB-T to stejné. Netvrdím, že to všem nefunguje, ale.........

Je tu pravidelně Avatar uživatele Bullback
    Registrace
    Jun 2005

Stačí TV karta s rádiem a kvalita je horší ...

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Mám dotaz jakou byste doporučily TV kartu??? spiše na zachytavani z tv nebo vhs .... (nemusi mít radio)

Děkuji za každy tip a vysvětlení proč zrovna ji

Nováček Avatar uživatele de_bil
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek
    Leadtek TV2000XP-Expert. Minimální CPU pro sledování je, tuším, 500MHz.

S CPU 600MHz na to zapomeň. To neumí žádná tv karta. S takovýmto CPU pouze sledování. To bys musel mít alespoň 1GHz.
    Pročítám to zde již jen sporadicky,ale na tohle reagovat musím.Asi před 6 lety zde byla rubrika jak kdo grabuje,mezi jinými tam byl i Mike.Takže pane Mašku věřte,že jsem v té době graboval s Wonder VE,Celeron 433 128MB RAM VIA chipset pomocí Vdubu v rozlišení 640x480.

Strana 14 z 27 PrvníPrvní ... 4121314151624 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jakou kartu?
    Od osteidl v sekci DVB-T
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-03-2009, 18:28
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-08-2008, 09:47
  3. Doporucte interni kartu s podporou Vista x64
    Od gomez v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 17