Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jakou interní TV kartu?

Bullback (352)|23.1.2006 17:00
Stačí TV karta s rádiem a kvalita je horší ...
dabi (4)|17.2.2006 15:46
Mám dotaz jakou byste doporučily TV kartu??? spiše na zachytavani z tv nebo vhs .... (nemusi mít radio)

Děkuji za každy tip a vysvětlení proč zrovna ji
de_bil (7)|6.4.2006 22:21
[quote=Ivo Mašek]Leadtek TV2000XP-Expert. Minimální CPU pro sledování je, tuším, 500MHz.

S CPU 600MHz na to zapomeň. To neumí žádná tv karta. S takovýmto CPU pouze sledování. To bys musel mít alespoň 1GHz.[/quote]

Pročítám to zde již jen sporadicky,ale na tohle reagovat musím.Asi před 6 lety zde byla rubrika jak kdo grabuje,mezi jinými tam byl i Mike.Takže pane Mašku věřte,že jsem v té době graboval s Wonder VE,Celeron 433 128MB RAM VIA chipset pomocí Vdubu v rozlišení 640x480.
Ivo Mašek (10205)|7.4.2006 06:04
[quote]Pročítám to zde již jen sporadicky,ale na tohle reagovat musím.Asi před 6 lety zde byla rubrika jak kdo grabuje,mezi jinými tam byl i Mike.Takže pane Mašku věřte,že jsem v té době graboval s Wonder VE,Celeron 433 128MB RAM VIA chipset pomocí Vdubu v rozlišení 640x480. [/quote]
No, pane de_bil, věřte tomu, že jsme v 60-tých letech měli TV Ametist, a nepotřebovali jsme žádnou plazmu, žádný digitál, o vybavení scartem a nějakého S-video nebyla ani řeč., a ono to také fungovalo. A můj děda měl už ve 20-tých letech radio - nechápu, co ti "hifisti" dneska chtěj.
Tak teď trochu vážně:
Možná by to chtělo si projít pár PC obchodů a podívat se, co je v nabídce (ve výrobě) dnešních tv tunerů. Přečíst si min. konfiguraci a také si to vyzkoušet.
A jestli se vám povede na Celeronu_300/433 grabovat z tunerů PVR2000, nebo Pinnacle modelových řad "i" a "e", tak smekám. Ale nemusím se toho obávat - nepovede se vám to. Oni ty nároky jsou jinde, než kdysi. To je jako s OS. Vzpomeňte si na velikost a nároky MS DOS, Win_3.1 (11). A dneska?
Blackleg (1)|15.4.2006 13:09
co by ste povedali na tuto kartu? Lifeview DVB-T DUO digital PCI LR-306N - PCI karta umožňujúca príjem analógového aj digitálneho TV signálu a ich súčasné sledovanie. Digital 45MHz až 863MHz, analóg 45.25MHz až 863.25Mhz, video vstup pre kompozitné a s-video, stereo audio, diaľkové ovládanie. Podpora TV štandartov PAL B/G, D/K. Technológia umožňujúca nahrávanie programov vo formáte MPEG 1/2/4, funkcie PIP, POP, TimeShift, Drag & Drop. Rozmery 119.9 x 55.5 x35mm umožňujú montáž aj do mini-pc. Mam zaujem o nejaku internu a nemam s tym velmi skusenosti tak sa pytam ci je kvalitna a ci sa oplati za 2500SK
Bullback (352)|16.4.2006 18:45
Ivo Mašek

[quote]Možná by to chtělo si projít pár PC obchodů a podívat se, co je v nabídce (ve výrobě) dnešních tv tunerů. Přečíst si min. konfiguraci a také si to vyzkoušet.
A jestli se vám povede na Celeronu_300/433 grabovat z tunerů PVR2000, nebo Pinnacle modelových řad "i" a "e", tak smekám. [/quote]

To je ale příslušným SW, normálně jen s ovládači a jednoduchým programem to jde. Pro USB apod. ex. to asi nepůjde ale možná v menším rozlišení ... (tadyPC brzdí převod portů)

např.Celeron 500MHz do MJPEGu v 512x576 de.
P-III 650 MJPEG 720x576 de taky ok.
Martin12345 (5)|18.4.2006 13:30
Potřebuji analogovou TV kartu. Nepotřebuji digitální kartu ani FM tuner. Chci to puoze na zachycení pořadu co mi utečou. Mám pomalejší počítač, takže karty s HW převodem do MPEG2 by asi byly vhodnější.

Poraďte mi nějaký soft a kartu, která bude spolehlivá (ne jako Leadtek )

díky
fricoolinek (65)|9.6.2006 14:59
Jak dobrá je ta tato TV karta ?
koocour (4)|30.6.2006 10:07
Zdravim,
vybiram DVB-T tuner do pocitace a nemohu se rozhodnout:

1) Technisat Airstar 2
2) LifeView TV Walker Q, externí DVB-T TV USB

Z logicky veci vyplyva, ze USB by mela mit predost diky mobilite, da se vrazit i do notebooku, atd

Jelikoz ji vsak povetsinou budu pouzivat v miste s neprilis silnym signalem (panelak, signal promeren pomoci PCMCIA AVER TV hybrid tuneru s dodanou pasivni antenou - ani jeden multiplex neni plynuly, budu doufat v to ze to spravi aktivni antena od Technisatu) , je pro me rozhodujuci nejvic citlivost. A tady se prave USB tuneru bojim. Mohl by mi to nekdo potvrdit/vyvratit, popripade pridat uzivatelem zjistene klady/zapory techto tuneru, aby se mi usnadnilo rozhodovani?? :-) predem diky!
Ivo Mašek (10205)|30.6.2006 10:32
Když mrkneš do sekce DVB-T, zjistíš, že frčí tuner od TechniSat. Takže bude asi dobrý. :-) Dal bych mu přednost.
Robin_SnnS (4)|17.7.2006 13:06
Můžete mi někdo poradit nějakou slušnou hybridní tv kartu podporující analog, DVB-T a DVB-C? Díky moc.
ODSakEda (2278)|17.7.2006 13:18
Ivo Mašek -nemáš již nějaký zkušenosti s DVB-T (prej podporuje i MPEG-2 vHD?!) od Leadtec-u? nebo jiné lepčí PCI TV karty digitální pozemní či satelitní nebo i kombinované s analogovým příjmem? Co by jsi doporučil? S dobrým obrazem, nejlépe dobře deinterlovaným!
Ivo Mašek (10205)|17.7.2006 14:46
DVB-T nevlastním a asi nikdy nebudu. Jedu na DVB-C, používám příslušný STB pro DVB-C. Chtěl jsem si pořídit od TechniSatu tv tuner DVB-C, ale na něm bych sledoval pouze nekodované programy. Tak jsem to zatím odložil a v PC mám stále analog.
Co se týče tunerů DVB-T, tak si zde všichni pochvalují AirStar od TechniSat.
Dle mého názoru, co jsem si pročet i jinde, tak ten TechniSat bude opravdu lepší, než Leadtek.
ODSakEda (2278)|17.7.2006 19:27
Ivo Mašek Dík!
iwi007 (9)|14.8.2006 10:12
Dobrý den, mám dotázek
Vybírám nějakou kartu, ideálně kombinaci TV+FM+SAT ale vůbec nevím je-li nějaká karta, která tohle umí. Můžete mi něco doporučit? Asi nejlépe Pinnacle ..
Ivo Mašek (10205)|14.8.2006 14:23
Tuším, že Aver jeden čas vyráběl hybrid, který měl analog + DVB-T + DVB-S + FM. Nedoporučuji ho.
Tuner, který by uměl analog + DVB-S snad ani není. (nemělo by logiku ho vyrábět)
iwi007 (9)|14.8.2006 15:25
[quote=Ivo Mašek]Tuším, že Aver jeden čas vyráběl hybrid, který měl analog + DVB-T + DVB-S + FM. Nedoporučuji ho.
Tuner, který by uměl analog + DVB-S snad ani není. (nemělo by logiku ho vyrábět)[/quote]

A kombinace analog TV + analog satelit + FM? Nebo zase něčemu nerozumím?
Ivo Mašek (10205)|14.8.2006 15:54
Analogový satelit? Ten už je pár let na ústupu a pomalu skončí, tak, jako analogová pozemní TV.
Nikdy jsem neslyšel o tuneru na analogový satelit. Možná se kdysi vyráběl, ale o tom fakt nevím.
Dneska už jdi do digitálu (pokud nemáš kabelovou televizi, kde analog bude společně s digitálem a to hóóódně dlouho). Analog se jinak už nevyplatí.
iwi007 (9)|14.8.2006 16:01
A v případě že bych chtěl mít v PC jak analog tak digitál pozemní vysílání + FM tuner + digitální satelit, tak mám koupit 2 samostatné karty, nebo raději něco oželet?
Ivo Mašek (10205)|14.8.2006 16:50
Lepší je zvlášť, ale je to zbytečné vyhazování peněz. Např. v Ústeckém kraji, kde bydlím, se příští rok vypínají analogové vysílače. A takhle to bude pokračovat v dalších krajích. Co budeš dělat s analogovou kartou?
Hybrid už nekupovat vůbec. Zajedno nebude nikdo vyvíjet software pro hybrid, protože to bude mít jepičí život a ten vývoj není zadarmo. Proto si spousta lidí stěžuje na nefunkčnost hybridů a výrobce s tím logicky již nehodlá nic dělat.
Poohlédni se po tuneru DVB-T a DVB-S. Jestli se dělá tuner, který toto má sloučené dohromady, nevím. Mrkni se do sekce DVB-T a DVB-S.
Ale analog už bych dnes nebral.
Dirk_Gently (9)|15.8.2006 11:54
Dobrý den,
měl bych na Vás dotaz jestli se vyplatí koupě jedné z těchto karet a případně nějaké zkušenosti. Plánuji ji hlavně jak na analog, digitální příjem, tak i na převod VHS kazet na DVD.
Děkuji.

Hauppauge WinTV HVR-1100
http://www.alza.cz/hauppauge-wintv-hvr-1100-pci-interni-analogovy-tv-fm-digitalni-dvb-t-tuner-av-in-s-video-in-do-d56419.htm

Hauppauge WinTV HVR-1300
http://www.alza.cz/hauppauge-wintv-hvr-1300-pci-interni-analogovy-tv-fm-digitalni-dvb-t-tuner-av-in-s-video-in-do-hw-mpeg-enkoder-d57101.htm
Ivo Mašek (10205)|15.8.2006 13:26
Nedoporučuji hybridy. vysvětlil jsem to v předešlém postu. Ovšem, pokud se nudíte a vermomocí se chcete vrtat v PC, pak prosím. Do dvou let analog stejně vypnou a milý tuner půjde do koše (nebo do domácího muzea - už nikdy nebude k použití)
Neo_Moucha (4)|15.8.2006 14:04
Ovšem nic proti zaujetí proti hybridům, ale nezapomínejme, že existují také lidé, kteří chtějí jak DVB-T, tak i zapojení pro KABELOVOU analogovou TV...
Dirk_Gently (9)|15.8.2006 14:12
Mě jde také o nahrávání z VHS do PC a to přece přes digitální tuner nepůjde. Nebo snad ano?
Ivo Mašek (10205)|15.8.2006 14:22
[quote]Ovšem nic proti zaujetí proti hybridům, ale nezapomínejme, že existují také lidé, kteří chtějí jak DVB-T, tak i zapojení pro KABELOVOU analogovou TV... [/quote]
To řekni výrobcům software.
Dirk_Gently (9)|15.8.2006 14:48
Hybridní karta mi alespoň zajistí jak analogový, tak digitální příjem a to včetně nahrávání z externích zdrojů jako VHS apod... Takže digitátní tuner mé požadavky neřeší.
Ivo Mašek (10205)|15.8.2006 15:28
Jenomže hybridní karty mají problémový software. Si kup dvě, jednu analog, jednu DVB-T, a je to.
Milosbb (889)|15.8.2006 18:37
[quote=Dirk_Gently]Hybridní karta mi alespoň zajistí jak analogový, tak digitální příjem a to včetně nahrávání z externích zdrojů jako VHS apod... Takže digitátní tuner mé požadavky neřeší.[/quote]

No podla mňa to dopadne presne naopak. Nepojde ti poriadne ani analóg, ani digitál.

-
Ivo Mašek (10205)|15.8.2006 18:43
[quote]No podla mňa to dopadne presne naopak. Nepojde ti poriadne ani analóg, ani digitál.[/quote]
Přesně tak. ...když si nenechají poradit....
Od 2 hodin odpoledne řeším po emailu hybrid, a to dokonce interní na motherboardu od AverMedia_MCE115. Nemůžeme se pohnout z místa. Jak já ty hybridy nesnáším......
Dirk_Gently (9)|16.8.2006 10:16
O.K. to jsem potřeboval vědět. V tom případě mě jako analog napadá Leadtek Winfast TV2000 XP Expert. Viděl jsem tu kartu běžet u kamaráda a úplně jsem se "zděsil", jak byl ten obraz pěkný. Akorát mě pak asi bude mrzet, že do dvou-tří let tu kartu můžu vyhodit. Kdyby ty hybridy byli bezproblémové, tak by to bylo naprosto ideální řešení. Ale třeba se časem nějaká taková karta objeví.... kdo ví :o)
Ivo Mašek (10205)|16.8.2006 15:46
[quote]Ale třeba se časem nějaká taková karta objeví.... kdo ví :o[/quote]
A kdo by jí vyráběl? Naopak, zmizí z výroby i prodeje. Protože i kabelovky přechází na digitál (i když současně budou ještě hodně dlouho šířit vedle digitálu i analog - nejsou ničím omezení) a na kabelový digitál budeš potřebovat tuner pro DVB-C.
ODSakEda (2278)|16.8.2006 22:12
Taktak, ani LP deska ani negativ do klasického fotoaparátu se nevyplácí vyrábět! Digitalizace ponese samože oběti a další investice u starších lidí!!!... Mladí to maj holt obecně jednodužší, stejmě musí investovat poprvé do vybavení až se odpoutaj od rodičů :-D
lojza1 (3)|1.9.2006 14:33
MicroStar TV@nywhere A/D
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

mate to nekdo? analog i digital - podporuje fci twin - v jednom okne digital, v druhym analog - myslim ze bych to vyuzil, maji to i ostatni tv karty?
taky na sobe nema tu plechovou krabicku - je to dobre, spatne? (kdysi jsem cetl o karte ktera mela nejakej jinej tuner a tu krabku nemela ... bohuzel uz si nevzpominam o co slo)

jestli tu diskuze o teto karte nekde uz bezi, tak se omlouvam, nenasel jsem ji
niolou (18)|18.10.2006 09:19
Mam dotaz jsem laik a chtel bych si koupit nejakeho hybrida dival jsem se a co byste rekli na

Leadtek WinFast DTV 2000 Hybrid
Hauppauge WinTV-HVR 1300,
Pinnacle PCTV Hybrid Pro
Compro Technology VideoMate DVB-T300

Leadtek a Happauge dost potiraji v recenzich a hodne si na to lidi stezuji prevazne kvuli softu u Pinnaclu a VideoMate jsem nic kloudneho nenasel. Dik vsem za prispevek
Ivo Mašek (10205)|18.10.2006 09:37
[quote]Leadtek WinFast DTV 2000 Hybrid
Hauppauge WinTV-HVR 1300,
Pinnacle PCTV Hybrid Pro
Compro Technology VideoMate DVB-T300 [/quote]
Hauppauge je správně. Jako druhou možnost bych bral Leadteka.
Na Hauppauge 1300 tu máš i recenzi:
https://www.tvfreak.cz/recenze-hauppauge-wintv-hvr1300-vsestranny-hybrid/211
a vůbec nevyšla špatně. (I když já osobně nejsem zastáncem hybridů)
niolou (18)|18.10.2006 11:26
Zminenou recenzi jsem cetl a recenze je vskutku dobra. Jen potom ty nazory uzivatelu uz nejsou tak skvele jak pise autor. Ja chci hybrida kvuli kabelovce...ta je zatim analog a jinak ve meste je digital vysilani takze jsem to chtel zkloubit. Taky kdyz chce nekdo nahrat neco z videa tak by se analog hodil..Daji se sehnat dve karty tak aby cenove byly stejne jako hybrid?
Jendator (0)|7.11.2006 14:36
Dobrý den,

stavím na zakázku PC pro kamaráda a jedním z požadavků zadavatele je TV karta, bohužel se ale této oblasti hardware nevěnuji a proto jsem zavítal na místní fórum, abych se pokusil od někoho z vás vyloudit informaci, jaká že TV karta by byla v rozumné cenové relaci nejlepší volbou.

Konfigurace PC je přibližně následující:

Základní deska: MSI Microstar K9N Neo-F, nForce550, SATAII, RAID, DDR2, GbE
Procesor: AMD Athlon64 X2 4200+, dvoujádrový, socket AM2, BOX
Operační paměť: DIMM DDR2 1024MB GoodRam, CL5, 667Mhz, KIT 2x512 Dual
Pevný disk: Western Digital 250GB, 16MB cache, SATAII, 7200rpm

Grafická karta: ATI Sapphire Radeon X1900GT, 256bit, 256MB RAM, PCIx, VIVO
Zvuková karta: Creative SoundBlaster Xtreme X-fi audio 24-bit, 7.1
Optická mechanika: DVD/RW, LG GSA-H10N, černá, CDRW, DVDRW, bulk

Case: Miditower KME-CX5762, USB, audio, černá, ATX
Zdroj: CoolerMaster eXtreme Power ATX 600W

Zajímalo by mne, jakou TV kartu byste pro tuto sestavu volili. Je to poměrně slušná výkonnostně mírně nadstandartní sestava. Zadavatel chce multimediální sestavu, velký důraz klade na kvalitní obraz a zejména zvuk.

Uvažoval jsem hlavně o tunnerech Asus MyCinema P7131D (hybridní digitál/analog, FM tunner) a o Leadteku Winfast TV2000 Expert. Karta by měla být hybridní, měla by mít kvalitní obraz, rozumné záznamové možnosti a měla by být cenově dostupná. Něco s dobrým poměrem cena/výkon.

Velmi děkuji za případné podněty nebo i možný odkaz na srovnávací testy TV karet v přijatelné cenové hladině (do 2000?). Velice si pomoci cením.

Zdravím

Jenda
CyberTec (290)|7.11.2006 14:56
ja momentalne pouzivam USB klicenku od Terratecu http://tven.terratec.net/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=239 je ale pouze na prijem digitalu. existuje i hybridni verze, ale s hybridy je vseobecne problem. Moje klicenka funguje v pohode i s originalnim softwarem Home Cinema od Terratecu. nebyl jsem nucen hledat 3rd party nahrazku. Jediny problem je s EPG, misto ceskych znaku tam jsou UTF zkomoleniny. K Hybridovi se jinak bundluje i Power Cinema od Cyberlinku. Je to neco podobneho media centru. Na pocitaci to je ale vsechno kravsky velke, hodilo by se to spis na televizi a HTPC.

analogovou katru s ponekud specifictejsimi pozadavky vzhledem ke zkusenostem, co uz jsem s nima mel, resim tady https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/10544-karta-pro-analog-k-obrazu-memu

byla mi doporucena karta od Pinnacle PCTV http://www.pinnaclesys.com/PublicSite/uk/Products/Consumer+Products/PCTV/PCTV/
Jendator (0)|11.11.2006 13:09
I nadále prosím o další rady (viz můj příspěvek výše), opravdu ocením každý nápad - jde mi prioritně o interní kartu.
oxd_tvf (2)|11.11.2006 17:45
[quote]Hybrid už nekupovat vůbec. Zajedno nebude nikdo vyvíjet software pro hybrid, protože to bude mít jepičí život a ten vývoj není zadarmo. [/quote]

Ale prece ovladace budou k hybridni karte uz od zacatku. A software maji vyrobci stejne hrozny, tak proc takovy nazor?
Muze se prece pouzit Windows XP Media Center Edition nebo v opacnem pripade open source-ova varianta http://www.team-mediaportal.com.

V cem je DVB-T tuner samostatny lepsi nez DVB-T tuner na hybridu? Jestli nedoporucujete hybrid jen kvuli softwaru, tak to potom nechapu.

[quote]Proto si spousta lidí stěžuje na nefunkčnost hybridů a výrobce s tím logicky již nehodlá nic dělat. [/quote]

"nefunkcnost" je strasne siroky pojem, takze by me zajimalo co je na hybridu horsi.

Neberte to prosim jako urazku, nemyslim to zle. Pokud mi neco uniklo budu jen rad, kdyz se to dozvim. Take si v brzke dobe hodlam poridit tv kartu. Chci mit ale take moznost nahravat z kamery a z videa. A 2 karty urcite kupovat nebudu. A jestli za 2-3 roky nepujde analog me prece nezajima, kdyz budu mit v jednom i digital. Dival bych se i v dobe analogu na digital.
CyberTec (290)|11.11.2006 18:32
obecne plati cim slozitejsi zarizeni, tim v nem nadelaji vic chyb. osobne mam zkusenost s Deluxe verzi ASUSe, coz je jedna z nejlepsich znacek. Byl tam sice jen analogovy tunner, ale poradny software k tomu neudelali nikdy, takze byl prakticky nepouzitelny.

taky by me zajimala karta, ktera by bezproblemove nahravala z analogu i digitalu. pokud ma nekdo pozitivni zkusenost s hybridem, tak at se s ni podeli. mozna bych risknul Terratec, mam digitalni kartu a funguje bez problemu s originalnim softem. Snad by to fungovalo i s analogem. Jedine jak to zjistit je kartu koupit... http://tven.terratec.net/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=249
Ivo Mašek (10205)|11.11.2006 19:08
[quote]mozna bych risknul Terratec[/quote]
Já ti do toho nechci kecat, ale podíval jsi se na systémové požadavky? Ujišťuji tě, že výrobce vždy uvádí minimální požadavky. (a to je hodně svazující)
CPU: 2,0GHz !!
nutné volné místo na HDD: 300MB !!
... asi to moc svižné nebude. Ale dobře podotýkáš - jedině, jak to zjistit, je kartu koupit.
sosak (11)|7.12.2006 10:58
zdravim,

jelikoz se nemuzu rozhodnou mezi analogem+DVB-T nebo DVB-S, zvazuju zakoupeni http://www.lifeview.com.tw/html/products/internal_tv/flydvb_trio.htm

co si o tom myslite?

nyni mam PC vedle vyvodu spolecne anteny, ale v budoucnu na baracku bude nejspis jen DVB-S, ze by tam byl dostupny DVB-T je velke sci-fi, ale mozne to je ...
Vojto (55)|7.12.2006 13:02
Tuto kartu som mal moznost isty cas pouzivat, takze par postrehov: instalacia OK, citlivost analogoveho tuneru dobra, DVB-T (chytam odrazom na izbou antenu) dobra, ale ovladaci soft nie prilis komfortny, pocas subezneho pozerania TV a inej prace na PC vypadky zvuku.. Moj celkovy dojem - priemerna vo vsetkych hlavnych funkciach.
Aigor_tvf (3)|7.12.2006 21:09
Cim vic to tu procitam, tim vetsi z toho mam hlavu :-(
Zrovna jsem vratil Terrateca, ve skrini se prasi na prastarou TV Wonder LE a na svatky bych fakt uz chtel vybrat pouzitelnou kartu...

1. Analog FM, protoze posloucham hodne radio a rad z nej nahravam
2. Digital potesi, ale po tom co ctu kritiky na hybridy, tak se bez nej zatim obejdu
3. HW MPEG enkoder, kvuli minimalni zatezi CPU! Potrebuju aby me nahravani neblokovalo komp, kde programuju a ladim DB (takze casty seek na disku a skokove vytezovani CPU), jinak DualCore D805, 2GB RAM, i955X chipset, tam by problem byt nemusel
4. libilo by se mi PCI-E, nejspis budu mit problem s nedostatkem PCI, ale tady je vyber tak omezenej, ze se bojim, ze tohle neprojde..
5. podpora Win2000, nebo aspon XP. Z mnoha duvodu XP MCE nemam, takze karta pouze s podporou MCE je mi na dve veci...

nepotrebuju super kvalitu obrazu, ale zaklad je slusnej SW, nebo podpora jinych programu.

* Pinnacle PCTV Dual Hybrid Pro PCIe 3010iX jsem pomalu zavrhl po tom, co jsem cetl o jejich SW a celkove rychlosti..
* Hauppauge WinTV-HVR-1100 Hybrid
* Hauppauge WinTV-PVR-150 MCE (nejspis jenom pro MCE..)
* Hauppauge WinTV-HVR-1300 Hybrid

Je mi jasny, ze jistotu bezproblemove funkcnosti budu mit az po instalaci, ale presto - doporucite nejaky vyber :-?
Na cene nezalezi 8-)
Ivo Mašek (10205)|8.12.2006 07:18
Z těch tebou vybraných sahni po té poslední:
* Hauppauge WinTV-HVR-1300 Hybrid
Aigor_tvf (3)|8.12.2006 10:13
Díky, mezitím jsem si dohledal i specifikace a z těch uvedených je to asi nejlepší volba.

Ještě než ji objednám - měl bys i třeba úplně jinej tip podle těch požadavků co jsem uvedl?
Ivo Mašek (10205)|8.12.2006 10:23
Na hybridy určitě ne. Ostatně já jsem tu známý mojí alergií na hybridy všeobecně. (no ale "pokrok" holt nezastavíš - tož se malinko přizpůsobuji :-) )
Já uznávám buď čistý analog, nebo čistý digitál.
Aigor_tvf (3)|8.12.2006 11:45
Ano, to je o tobě známo :-)

Však jsem psal, že v nouzi bych se spokojil i s analogem. Teoreticky se nebráním i externímu řešení - ale marně přemýšlím, jestli vůbec existuje externí analog s HW MPEG enkodérem :-? Externí řešení ve mě nebudí moc důvěry, ale kdyby "nevyšel" ten Hauppauge 1300 hybrid, chci mít ještě záložní plán...
achos (4)|22.12.2006 21:17
chtel bych se jen zeptat jestli jde nastavit u teto karty ASUS 7131 planovani na nahravani z TV do pc ... kdyz nebudu doma a necham zapnuty pc aby se nahral napriklad serial v tolik a v tolik hodin a zase to prestalo nahravat.
Taky jestli i vice poradu v jeden den bez me pritomnosti je nahraje z ruznych tv stanic .
Dekuji za odpoved