Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 14 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 210

Téma: Samsung LE40B750 má s ním někdo zkušenost?

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Při výběru jsem se již téměž rozhodl pro tuhle TV , ale pokud dělám blbost byl bych rád,aby mě od toho nekdo znalý odradil, četl jsem diskuzi k ní a podle počtu problému zde popisovaných moje nadšení pozvolna opadalo Díky za Vaše postřehy.Pardon opravil jsem překlep měl jsem na mysli 650 ne 750 omlouvám se.
    BTW existuje vůbec v ceně kolem 30000 TV LCD 40 palců s minimem problémů?
    Naposledy upraveno uživatelem Conrad: 05-06-2009 v 14:16
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele rommi
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od Conrad Zobrazit příspěvek
    Při výběru jsem se již téměž rozhodl pro tuhle TV , ale pokud dělám blbost byl bych rád,aby mě od toho nekdo znalý odradil.Díky za Vaše postřehy
    ...mam ju doma co ta trapi.....???

inac moje postrehy zacinaju tu:

https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...847#post223847

a ked budes citat postupne dalej, tak sa dozvies co som ako skusal a testoval, popripade si daj vylistovat vsetky moje prispevky ale v kocke... pomer cena vykon, parada a keby som sa mal rozhodnut znova, idem do nej ..... samozrejme treba brat do uvahy ze to nie je smard led ze je to len klasicky CCFL panel ale ako hovorim vzhladom na cenu a ponukane parametre - ja som spokojny...
    Naposledy upraveno uživatelem rommi: 04-06-2009 v 18:41

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Tiez ma zaujima tato tv, ale stale nemam odpoved na to, ci rozdiel medzi 650 a 750 je len 200Hz a design? Pritom cenovy rozdiel je cca 230 Euro.

Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od xing Zobrazit příspěvek
    Tiez ma zaujima tato tv, ale stale nemam odpoved na to, ci rozdiel medzi 650 a 750 je len 200Hz a design? Pritom cenovy rozdiel je cca 230 Euro.
    ..tazko povedat podla servisneho manualu samsungu je rozdiel aj v paneloch 650 ma 8bit a 750 10bit ale ci je to pravda....????

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Rommi - A co ta vlastne presvedcilo pre 750 oproti 650?

Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od xing Zobrazit příspěvek
    Rommi - A co ta vlastne presvedcilo pre 750 oproti 650?
    ...neda sa to presne definovat na 40% to bola technika (200Hz, mozno lepsi a rychlejsi panel...) a na 60 percent take pocitove veci - design (nemusim tie ich U a V profily, ), konzervativne "vystupovanie", farba a tak...

jis jis je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele jis
    Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od rommi Zobrazit příspěvek
    ...neda sa to presne definovat na 40% to bola technika (200Hz, mozno lepsi a rychlejsi panel...) a na 60 percent take pocitove veci - design (nemusim tie ich U a V profily, ), konzervativne "vystupovanie", farba a tak...
    Moc pěkně řečeno. Přesně těchto parametrů si u B750 cením i já a jsem maximálně spokojen.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak doufám, že nedělám chybu, ale dnes jsem objednal za29tis. Kč + teda spíš - 8000 Cash Back - výsledek telka za 21 litrů - to myslím jde. Asi ve středu se stanu doufám spokojeným majitelem

Nováček
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od zandas Zobrazit příspěvek
    Tak doufám, že nedělám chybu, ale dnes jsem objednal za29tis. Kč + teda spíš - 8000 Cash Back - výsledek telka za 21 litrů - to myslím jde. Asi ve středu se stanu doufám spokojeným majitelem
    nazdar,Na Slovenku cena 40B750:v akcii(CASH BACK)-1129 EURO http://www.videoexpert.sk/lcd-televi...0b750?v=417796
    cena 46B750:v akcii(CASH BACK)-1179 EURO http://www.videoexpert.sk/lcd-televi...6b750?v=417802
    Tak skus pozriet na nete ceny v Cechach a na Slovensku.Myslim,ze sa oplati kupit tu 46.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Ja mam od minuleho tydne doma LE46b750 za cenu cca 28500 (po odpoctu slevy samsunga), jsem zatim ve fazi testovani ale prozatim jsem nadesn

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od endys16 Zobrazit příspěvek
    nazdar,Na Slovenku cena 40B750:v akcii(CASH BACK)-1129 EURO http://www.videoexpert.sk/lcd-televi...0b750?v=417796
    cena 46B750:v akcii(CASH BACK)-1179 EURO http://www.videoexpert.sk/lcd-televi...6b750?v=417802
    Tak skus pozriet na nete ceny v Cechach a na Slovensku.Myslim,ze sa oplati kupit tu 46.
    no já bych klidně do té 46 šel, jen jsem to neprotlačil přes manželku. Jsem rád, že nakonec kývla alespoň na toto. A do paneláku to myslím stačí

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak mi dnes volal prodejce, že bude až zítra. Už se nemužu dočkat. Víkend padne na zkoušení...... Může někdo poradit, jak co prvotně nastavit a podobně? Je to moje první taková telka po crt. Díky

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Já mám LE 40B750 přesně týden a taky je to moje první telka. Nevím co máš za zdroj signálu - já mám UPC a ten když přivedeš do TV přes jejich standardně dodáváný STB tak si to moc neužiješ. Hned po odzkoušení STB jsem objednal tento modul: http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca...icrypt-cxv.htm
    Přišel mi v pondělí a trošku jsem bojoval s jeho rozchozením - nakonec jsme s technikem přes telefon zjistili, že v manuálu je nakresleno vložení modulu opačně než se tam má ve skutečnosti dávat - mno a potom mi ještě chvilku trvalo ten modul v menu najít (Nastavení-Vysílání-Běžné rozhraní). UPC má v nabídce asi 6 HD kanálů a ty běží fantasticky, ale kupodivu i ty normální kanály běží nad očekávání. Externí HDD a různé mkv, avi apod. už mám otestované, i upgrade FW naprosto bezproblémový a teď se ještě chystám na rozchození DLNA a těch internetových vychytávek...

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od Jirka Ibrmajer Zobrazit příspěvek
    Ja mam od minuleho tydne doma LE46b750 za cenu cca 28500 (po odpoctu slevy samsunga), jsem zatim ve fazi testovani ale prozatim jsem nadesn
    Chcu se optat - já si zaregistroval CASH-BACK 23.7.2009 (tzn. v den koupě), jak dlouho Vám trvalo než Vám poslali peníze na účet? Předpokládám, že když uvádíte ceny po cash-backu, že už Vám peníze poslali nebo ne? Já dal za telku 31k a rád bych se taky dočkal toho, že budu tvrdit, že ji mám za 23k...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od ricos Zobrazit příspěvek
    Já mám LE 40B750 přesně týden a taky je to moje první telka. Nevím co máš za zdroj signálu - já mám UPC a ten když přivedeš do TV přes jejich standardně dodáváný STB tak si to moc neužiješ. Hned po odzkoušení STB jsem objednal tento modul: http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca...icrypt-cxv.htm
    Přišel mi v pondělí a trošku jsem bojoval s jeho rozchozením - nakonec jsme s technikem přes telefon zjistili, že v manuálu je nakresleno vložení modulu opačně než se tam má ve skutečnosti dávat - mno a potom mi ještě chvilku trvalo ten modul v menu najít (Nastavení-Vysílání-Běžné rozhraní). UPC má v nabídce asi 6 HD kanálů a ty běží fantasticky, ale kupodivu i ty normální kanály běží nad očekávání. Externí HDD a různé mkv, avi apod. už mám otestované, i upgrade FW naprosto bezproblémový a teď se ještě chystám na rozchození DLNA a těch internetových vychytávek...
    No já pojedu na místní kabelovce. V digitálu má asi18 stanic (volně přístupné) + placené HBO, ale po prázninách slibují tématické balíčky a asi se nevyhnu taky toho modulu.

Strana 1 z 14 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. DCP někdo nějaká zkušenost?
    Od Fruling v sekci Kodeky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-06-2013, 13:06
  2. Ponožka na LCD, máte někdo zkušenost?
    Od hemerojd v sekci Videokamery
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-09-2010, 15:50
  3. Pioneer DCS-580 - má někdo zkušenost?
    Od Plex v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 07-02-2009, 11:42
  4. multicam - má s tím někdo zkušenost?
    Od videoman v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-12-2005, 09:43
  5. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-12-2004, 14:32