Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DÁLKOVÉ OVLADAČE

stani (1647)|24.11.2007 23:31
[QUOTE=xpert;156680]Zkousel jsem vyhledat kody a zadavat nejake kody 7xx, ktere jsem nasel v manualu. Porad se nedari :-([/QUOTE]

Hmm, Laudmann je sice v kategorii nejlevnějších univerzálů nejlepší ale samozřejmě není dokonalý. Zjistili jsme např. že nefunguje na určité typy Funai a Akai a i občas se vyskytla TV na kterou to nešlo. Nebo se nám zdálo, že to nejde a ono to fungovalo - např. při tom vyhledávání kodu se musí vždy vypnout vypínacím tl. TV aby se našel ten správný kod, ale na pár TV jsme přišli na to, že vše funguje právě mimo toho vypínání nebo dokonce , že tu funkci vypínání má jiné tlačítko(např. některé "teletextové")! Tady je ovšem třeba hodně trpělivosti a zkoušení. Pokud by to nevyšlo, nedá se nic dělat, je tam asi nějaký "domršený" čip(klon) na který Laudmann nemá v paměti přístup. V tom případě by bylo asi vhodnější zvolit MAK....
robert.kotasek (777)|24.11.2007 23:38
ee prave ze ne ma to asi tisic ruznych kodu pro ruzne znacky dvd (stejne jako nejaky univerzal), ale potiz je ten ze pro OK line nema... a tudiz se vracim na zacatek ;) tusi nekdo s jakou znackou by mohl byt ten OK line stejny cip? od ACOUSTIC SOLUTIONS, pres DANSAI, DAYTEK, LOGIX, MUSTEK, XBOX az po ZEUS.
stani (1647)|24.11.2007 23:49
ááá, tak jsme se konečně dobrali podstaty :p

takže: OK line DVD 1000 - zakoupeno v OK elektro = s největší pravděpodobností výroba a dovoz z Číny. Problém může být v tom, že už je to starý přístroj navíc vyrobený v nevelké serii. Pokud do něj nepoužili nějaký běžnější čip, tak s největší pravděpodobností to bude trochu problém. 1) Zkusit se přímo emailem zeptat u OK elektro 2) Nebo přehrávač rozebrat a pokusit se zjistit výrobce(šance ale není příliš velká)a pokusit se ho kontaktovat emailem.
robert.kotasek (777)|25.11.2007 00:23
jj P.R.C. (made in china) zacal jsem zadavat vsechny mozne kody - jsem v 1/4 a uz mi z toho hrabe.... doufam ze tam ten bezny cip dali, nebo ten ovladac zereru... ;)
jinak dik

PS: projel jsem vsechny nabizene kody a nic... :/ ale alespon mam jistotu ze jsem pro to udelal maximum a ze to fakt nejede... (stejne planuji budto novy dvdrec nebo htcp...)
Pepija (6)|27.11.2007 09:00
[QUOTE=stani;156658]To určitě půjde, otázka je zda to zvládne některý z levnějších (např. MAK) anebo bude třeba koupit např. výše zmiňovaný Logitech Harmony 525(nebo takový podobný).
Spíš bych to v tomto případě tipoval na tu druhou možnost...[/QUOTE]

Takže jsem si objednal Logitech Harmony 525 i když jsem si v různých diskusích pod tímto výrobkem přečetl bědování některých uživatelů na složitost nastavení.Takže jsem opravdu zvědav zda se to podaří mne,anglického jazyka znaje pouze minimálně.Jinak děkuji za radu.
Roli (137)|27.11.2007 19:19
Pepija

Není to až tak složité stačí pochopit jak soft a dálka funguje a pak je vše OK, ale přijít na to.
Man5on (661)|30.11.2007 13:37
Nevíte někdo jestli jde naprogramovat nějakej univerzální DO pro set-top-box od UPC-direct?
Ten jejich origoš se mi podělal a za novej chtěj 600,- zloději.
Pepija (6)|1.12.2007 07:52
[QUOTE=Roli;156918]Pepija

Není to až tak složité stačí pochopit jak soft a dálka funguje a pak je vše OK, ale přijít na to.[/QUOTE]

Konfigurace na webovém rozhraní proběhla ku podivu pro mne bez problémů,nyní se již třetí den prokousávám právě tím jak DO funguje a pomalu to vstřebávám.Zatím jsem našel pro mé prsty dost podstatnou nevýhodu a to poměrně malinká tlačítka.Jinak začíná být vše,jak satelit tak telka docela OK-uvidíme časem!!Zatím mám ale zásadní problém,nemohu do DO dostat DVD přehrávač LG starý asi dva roky,v databázi jsem jej nenalezl a zkopírování z originálního přes infra mi zatím selhává.
Roli (137)|1.12.2007 23:10
Pepija : není tam aspoň o malinko jiné označení toho DVD stačí koncové číslo nebo písmeno, já mám asi 8 let staré Video Panasonic a to tam je. Ono by mělo jít kontaktovat tech. podporu a oni by ho tam měli dodat, ale sám nevím jak jim to zdělit zatím jsem nepotřeboval a doufám že nebudu.
Roli (137)|8.12.2007 09:38
Pepija : Tak co už jde i DVD ? Pokud něco nevíš klidně se ptej rád pomůžu, protože teď jsem se v tom zase vrtal k vůli změně firmware O2 set top boxu tak jsem si to zase oživil.
Pepija (6)|9.12.2007 06:59
Už to šlape výborně téměř všechno včetně DVD.Zatím mám ale problém s ovládáním zvuku ze satelitního přijímače,originál dálkové funguje výborně ale univerzální si s tím zatím nechce poradit.Chtěl jsem si to projít v nastavení přes web,ale už druhý den mi to odmítá připojení,jako by jim to nešlo.
Tak jsem se konečně dostal na webové rozhraní a zatím jsem stále nedokázal nastavit to ovládání zvuku z Logitech Harmony 525.Na zvyšování a snižování vůbec nereaguje,takže to zatím řeším originál ovládáním,což je nepohodlné a ztrácím tím výhodu jednoho ovladače.Nevím zda je v tomto případě možnost takto na dálku poradit.
petr.pc (23)|9.12.2007 10:35
kulata_micuda (1)|9.12.2007 23:12
Dobrý den,

rád bych pomocí jednoho dálkového ovladače ovládal O2TV STB, LCD televizor Thompson intuiva (fungoval kód z manuálu O2 pro Thompson TV) a playstation2 (DVD přehrávání). Bohužel se mi stále nedaří přimět ovladač od O2 ke spolupráci s playstation2.

Máte někdo zkušenosti (docela jsem si na ten ovladač od O2 zvykl) ? Případně tip na nějaký inteligentnější ne moc drahý dálkový ovladač který by podporoval výše uvedená zařízení ?

Děkuji.
Pepija (6)|11.12.2007 15:33
To: Roli
Dovoluji si využít tvé nabídky.Mám dost zásadní problém,pro pořádek uvádím satelit Homecast S3000CICR a univerzální ovladač Logitech Harmony 525.Můj problém je v tom,že ovladač reaguje na vše podstatné,"pouze" nedokáže ztlumit nebo zesílit zvuk jako ovladač originální.Zkrátka vůbec nereaguje.Pokoušel jsem se jej nakonfigurovat i přes infraport ale stále nic.Mám do satelitu napíchnutý zvukový systém Orava DAV-303 který jde sice ovládat přes LCD TX-32LMD70F kde ovladač maká,ale současně zvyšuje zvuk i v LCD což mne nevyhovuje.Zatím jsem nepřišel ani na to zda a kde by šlo na LCD vypnout repráky s tím že by nezávisle na nich DAV-303 hrál.Takže pokud bys dokázal poradit,udělal bys mi radost.Patrně někde dělám chybu.Ona angličtina není moje silná stránka.
Roli (137)|13.12.2007 19:53
Pepija : v activites nastavit co který přístroj v kombinaci s jiným má dělat. Já mám nastaveno když sleduji TV tak se zvuk ovládá na TV a kanály se přepínají na O2 setoboxu a TV se přepne na patřičný vstup. Totéž v případě přehrávání DVD zapne se TV, DVD, Reciever, opět se přepne na správný vstup a zvuk se ovládá pouze na recievru ne na TV. Asi někde děláš nějakou chybu, protože to takhle jak si představuješ jde.
denisek (260)|27.12.2007 09:55
Já jsem teď našel poměrně pěkný kousek od Philipsu : [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Sám mám zatím ovladač od Onkya a spokojenost, ale nudy jsem si koupil dálkově ovladatelné zásuvky a to se nechce naučit, asi se budu muset podívat po rádiově řízeném UDO
radon (142)|14.1.2008 21:48
[QUOTE=petr.pc;158160]EMGETON C3PRO 16 in 1

http://www.alza.cz/infracervene-multifunkcni-dalkove-ovladani-emgeton-c3pro-d83078.htm

máte někdo zkušenosti ????[/QUOTE]
mám nižší model, Emgeton C1. Pořídil jsem ho na základě recenze v Stereo-Video a za ty prachy je to fakt dobrá koupě. Tebe ale asi zajímají zkušenosti s tím dotykovým displejem a s tím neposloužím.

Jestli bych našel nějaké mušky, tak :
- ještě bych trochu více rozdělil tvar a velikost tlačítek pro snadnější ovládání po hmatu
- displej je sice podsvícený, ale navolený přístroj je na něm celkem špatně vidět
- za poslední chybu asi Emgeton nemůže, podezřívám Microsoft. Po naprogramování DO Microsoftu od HTPC funguje ovládání dost divně, třeba křížový ovladač funguje jen při prvním zmáčknutí nebo trvalém držení, ale třeba několikeré zmáčknutí levého kurzoru provede posun v EPG jen o jednu pozici a dost. Docela mně to štve, předpokládám že to je iniciativa MS, aby nebylo možné používat na ovládání MCE programovatelné ovladače, máte někdo podobnou zkušenost ?
petr.pc (23)|15.1.2008 21:17
Díky za trochu odpovědi . Já jsem taky četl tu recenzi v Stereo-Video , je tam prosím tě český návod a jak se dá naprogramovat další zařízení (zatím neuvažuji o Windows) spíš o televizi , domácí kino a DVD-Recorder .
radon (142)|17.1.2008 13:31
Mám pocit, že CZ není (mrknu doma), ale není to moc složité. Je několik možností:
1) v menu vybereš naprogramovat vložením kódu (ten si najdeš na konci manuálu, najdeš si tam svou T a u ní kód)
2) v menu vybereš naprogramovat testováním (to jsem nezkoušel, ale tuším že DO zkouší povel za povelem a až se ti zapne TV, tak jen potvrdíš že to je ono)
3) v menu vybereš naprogramovat učením (oba DO dáš proti sobě a ovladač tě na displeji anglicky vyzve zmáčknout tlačítko na originálním ovladači a pak si vybrat a stisknout tlačítko na tom učícím se Emgetonu, tlačítko za tlačítekem...)
petr.pc (23)|17.1.2008 21:37
Díky za odpověď
denisek (260)|8.2.2008 13:12
stani (1647)|13.2.2008 14:48
Dotaz:

rozchodil už někdo nějakým univerzálem Genius SW-5.1 Home Theater?
Pytkin (7947)|18.2.2008 14:30
mam logitech harmony .. po roku alebo dvoch uz tlacitka nejdu .. hlavne tie male pri displeji .. vycistim ich .. idu den - dva .. a zase nejdu .. mozno mu trosku dalo do tela , ked sa narodil moj syn , ze ho dost ozuzlaval a sliny asi isli trosku dnu .. ale vnutri nevidno ziadne "vyleptanie" ..
stani (1647)|18.2.2008 14:57
Vždy u ovladačů pomohlo toto: rozebrat a gumový díl omýt ve vlažné mýdlové vodě a jemným kartáčkem očistit. Nechat pořádně oschnout. "Základní destičku" vyčistit pomocí vatových tyčinek do uší + čistého(!) lihu. Pokud by toto nepomohlo, je zřejmě konec. Jako nejzašší pokus lze udělat dost piplavou práci a to nalepit malinké proužky alobalu - je to piplačka a sám jsem to ještě nikdy nedělal.
Pytkin (7947)|18.2.2008 16:53
stani : to cistenie presne robim .. ide to 1-2 dni .. a prestane .. velke tlacitka idu .. okolo displeja su take male tenke .. a s tymi je problem .. a tie su najpodstatnejsie .. tymi prepinas ovladane zariadenia .. zapinas/vypinas power .. atd .. porazir ma ide , ked chcem nieco vypnut a 3 minuty to stlacam .. uz som ho uplne prestal pouzivat ..
-Vl- (366)|18.2.2008 19:47
Tady mají sadu na opravu DO. Dá se koupit i na prodejně v Hradci Králové.
http://www.ame.cz/index.php?param=ukaz&tab=cenik&lev=3263
Pytkin (7947)|19.2.2008 00:51
VL : vidis .. mozno taka vec by mohla pomoct .. len kto sa s tym bude srat ..
Tilko (5)|22.2.2008 11:02
Dobrý den,
obracím se zde na všechny učastníky této diskuse kteří mají zájem o češtinu do programu k ovladači LOGITECH HARMONY 525. Zažádal jsem na serveru češtiny.idnes.cz o přeložení tohoto programu do češtiny. Myslím že řada z Vás to ocení stejně tak jako já. Je tu ale jeden problém. Na serveru požadují žádost alespoň od pěti lidí, proto se na Vás obracím s prosbou. Kdo chce tento program lokalizovat do českého jazyka, ať též napíše žádost a odešle mailem na adresu: [email]chceteto@cestiny.cz[/email]
Jako předmět zprávy napište: žádost o češtinu do programu Harmony Remote 7.4.1
Mnohokrát děkuji a věřím že se češtiny dočkáme.
Alej (4)|24.2.2008 19:30
Tilko: žádost jsem taky odeslal jen software se mi aktualizoval na 7.4.3 do žádosti jsem uvedl tuto novou verzi
denisek (260)|3.3.2008 18:00
Koukal jsem , že nový ovladač Harmony One šel s cenou pěkně dolů
http://www.1nakup.cz/audio-video/harmony-one-universalni-dalkovy-ovladac-logitech/
Roli (137)|4.3.2008 10:17
[QUOTE=Tilko;166683]Dobrý den,
obracím se zde na všechny učastníky této diskuse kteří mají zájem o češtinu do programu k ovladači LOGITECH HARMONY 525. Zažádal jsem na serveru češtiny.idnes.cz o přeložení tohoto programu do češtiny. Myslím že řada z Vás to ocení stejně tak jako já. Je tu ale jeden problém. Na serveru požadují žádost alespoň od pěti lidí, proto se na Vás obracím s prosbou. Kdo chce tento program lokalizovat do českého jazyka, ať též napíše žádost a odešle mailem na adresu: [email]chceteto@cestiny.cz[/email]
Jako předmět zprávy napište: žádost o češtinu do programu Harmony Remote 7.4.1
Mnohokrát děkuji a věřím že se češtiny dočkáme.[/QUOTE]

Tak jsem se taky přidal jen by mě zajímalo jak si to dokázal já oslovil kde koho z čestin.cz a nic. Pokud to vyjde budu samozřejmě rád a jak píšeš mnozí také.
Krayzie (325)|4.3.2008 10:50
Nechcem tu vyvolavat flame, ale to je fakt taky problem sa naucit zopar anglickych slovicok? Pokial sa nejedna o 80 rocneho cloveka (toho nieco take vobec nezaujima), tak nechapem, preco chce kazdy vsetko lokalizovane. Keby boli vsetky funkcie v arabstine alebo japoncine, tak tych par prikazov sa clovek lahko nauci. Preco su vsetci taki lenivi?
Respect (220)|8.4.2008 17:24
prosim neni nejakej kod k ovladači od sony lcd abych mohl ovladat satelit od upc? takovej ten sedej cislo nevim...
antoni (16)|24.4.2008 19:58
Všetkým ktorý zháňajú univerzálny ovládač typu "veľa muziky za málo peňazí" môžem s kludným srdcom doporučiť Welltech 10in1 model 40085/HTFB85 za 299,- SK (LIDL). Predčí aj DO ktoré stoja viac ako tisíc korún. Ja som ho vymenil za MAK Maxim, ktorý ked nevedel môj DVD rekordér Sencor ani novú plazmu LG 42PG3000.
Kódy ktoré nepozná - žiadny problém - naučí sa až 150 povelov z originál DO. Má to dokonca malý LCD displej a kopec dalších užitočných funkcií drahších DO... Za tie prachy absolútna BOMBA !!!
stani (1647)|24.4.2008 20:56
Výborně, dobrý tip. Možná má tedy Laudmann zdatného a asi lepšího nástupce.
welltech.jpg
stani (1647)|25.4.2008 11:53
A protože se lidi ptají i na Laudmann, dávám sem konečně návod a kody.
Je to k Laudmann LM-365, ale mělo by to platit všeobecně pro DO Laudmann.
Faja (24)|2.5.2008 18:07
Shanim kody pro Sigmatek DVB-T 1000 a Logitech Z-5400 nezna nekdo? Rad bych naucil ovladac k TV tyto kamaradicky.
Konyczczcz (25)|4.5.2008 09:51
Tak taky premyslim o koupi univerzalniho ovladace...
Pokoukavam se po KAMELEON URC8060

Tak bych se chtel zeptat, jestli ho nekdo mate a jake mate zkusenosti, nebo jestli je nekde o tomto ovladaci nejaky forum, recenze atd
paveljr (34)|10.5.2008 17:05
Tak ja jsem si koupil DO tak,abych mohl krome TV a receiveru pomoci jednoho ovladace ovladat i HTPC a volba padla na DO od Gyration - ovladac ma v sobe gyroskop,takze mys se ovlada vychylovanim v prostoru a funguje to prekvapive dobre... :-)
Gyration.jpg
Konyczczcz (25)|11.5.2008 11:07
a cena ????
centos (26)|11.5.2008 23:48
Ten Logitech 525 vypadá hodně sympaticky, ale jak je to s těma kódama? Má Logitech nějaký seznam nebo prostě umí všechno? Nejsem si moc jistý, že by dokázal ošefovat STB Handan a DVD Player Ferguson, u hifi a LCD Sony je ta pravděpodobnost asi vyšší.
Ale jak se tak na něj dívám.. není těch tlačítek málo? Jak se s tím nahradí třeba DO Fergusona.. no, bez některých tlačítek se člověk asi obejde..
Pytkin (7947)|11.5.2008 23:58
Ja mam stary logitech harmony .. kupil som ho hadam pred dvomi rokmi .. a uz vtedy vedel vsetko .. aj DVD prehravac z lidla .. dalej ho neni problem naucit , ak pristroj neni v databaze .. ale o tom pochybujem , ze by taky existoval :)
paveljr (34)|12.5.2008 16:57
Cena za ten Gyration - 1450 Kc
Konyczczcz (25)|12.5.2008 19:22
nikdo teda nema toho KAMELEONa URC8060 ??? Dost by me zajimali zkusenosti a jak se snim pracuje atd... nikde jsem poradne o nem nic nenasel a prece nejom vyhodit 3 tis jen tak...
impaler_bxl (197)|27.5.2008 11:40
[QUOTE=paveljr;176978]Cena za ten Gyration - 1450 Kc[/QUOTE]

můžu vědět, kde? nedaří se mi najít nic pod 100 eur, z USA by to se clem a DPH mohlo vyjít míň, ale patnáct stovek???
paveljr (34)|27.5.2008 20:50
Jj,ovladac me vysel i s postou 85 dolaru, v pondeli jsem platil pres paypal a v utery za tyden byl uz doma... Typickym prikladem je napr tento odkaz : [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
radekhulan (185)|14.6.2008 23:42
Koupil jsem Logitech Harmony One a spokojenost na 100% :) Je to programovatelná a "chytrá" uni dálka, která skutečně slouží k tomu, že ovládání je maximálně jednoduché, "blbuvzdorné", a šetří čas.

Tedy, první hodinu či dvě jsem hodně nadával na tu šílenou webovou aplikaci, kde když člověk chce posunout jednu položku o 8 stránek nahoru, tak musí 48x klikat na neustále nahoru pohybující se šipku, ale až je to nastavené, je to paráda.

Přehledné aktivity, inteligentní zapínání a vypínání zařízení (prostě si to pamatuje stav), možnost úprav startovacích skriptů (takže už nemusím mačkat 2x7 kláves pro "TV se zesilovačem" a "TV na vnitřní repro"), nahrávání obrázků stanic, zcela uživatelsky definovatelné aktivity ("Rádio" - zapnout tuner, zapnout zesilovač, přepnout na Genre "Music", nastavit Stereo), možnost naučit vlastní (i makro) povely.

Celkově jsem s tím strávil asi 4 hodiny konfigurací, testováním, rekonfigurací, dalším testováním, ale je to teď vyladěné k dokonalosti. Chce to jen opravdy rychlý internet s nízkou latencí, jinak je ta aplikace ale nepoužitelná.

Kupoval jsem je za 3.200 Kč, a za tuto cenu bych je komukoliv doporučil. Nebe a dudy oproti primitivním univerzálním ovládáním v ceně 1000 Kč, které si nepamatují stav zařízení a nemají "activities" (a často ani makra). Ta dálka je opravdu smart a k tomu navíc dotykový displej znamená jedno - pohodlí :-)

Příklad: poslouchám rádio, chci si pustit XBox a zahrát si hru, zmáčknu tedy na displeji "Hrát hru", tím se automaticky zapne TV, přepne se po 5 sekundách na HDMI1 vstup (protože dříve nenaběhne), zesilovač se samozřejmě nevypíná ani znovu nezapíná (dálka ví, že už je zapnut kvůli tuneru), vypne se automaticky Sony tuner (není potřeba), zesilovač se přepne na digitální vstup a Dolby Digital 5.1, zapne se tam Game Mode, a na displeji se zobrazí tlačítka pro ovládání XBoxu. Kdybych to měl mačkat ručně, je to na minuty, takto jen kliknu prstem na obrazovku Harmony One...

Skvělé je, že to umí všichni okamžitě používat, zatímco dosavadní mišmaš vstupů, ovladačů a nutných nastavení zesilovače jsem měl v hlavě jen já.

Ovladač se také výborně drží v ruce a dá se ovládat i "poslepu" díky tomu, že každé tlačítko je jinak tvarované. Prostě za tu cenu 100% spokojenost.



Dodávka do druhého dne:
http://www.rychlyshop.cz/main.aspx?CLS=PRODUCT&PRO_ID=237087
radekhulan (185)|15.6.2008 00:30
[QUOTE=Alej;167063]Tilko: žádost jsem taky odeslal jen software se mi aktualizoval na 7.4.3 do žádosti jsem uvedl tuto novou verzi[/QUOTE]

Logitech Harmony aplikace není lokální, ale webová (tedy, z větší části), proto ji není možné přeložit jinak, než na straně provozovatele této služby - tedy přímo Logitech.com.
denisek (260)|15.6.2008 06:15
[QUOTE=radekhulan;181428]Koupil jsem Logitech Harmony One a spokojenost na 100% :) Je to programovatelná a "chytrá" uni dálka, která skutečně slouží k tomu, že ovládání je maximálně jednoduché, "blbuvzdorné", a šetří čas.

Tedy, první hodinu či dvě jsem hodně nadával na tu šílenou webovou aplikaci, kde když člověk chce posunout jednu položku o 8 stránek nahoru, tak musí 48x klikat na neustále nahoru pohybující se šipku, ale až je to nastavené, je to paráda.

Přehledné aktivity, inteligentní zapínání a vypínání zařízení (prostě si to pamatuje stav), možnost úprav startovacích skriptů (takže už nemusím mačkat 2x7 kláves pro "TV se zesilovačem" a "TV na vnitřní repro"), nahrávání obrázků stanic, zcela uživatelsky definovatelné aktivity ("Rádio" - zapnout tuner, zapnout zesilovač, přepnout na Genre "Music", nastavit Stereo), možnost naučit vlastní (i makro) povely.

Celkově jsem s tím strávil asi 4 hodiny konfigurací, testováním, rekonfigurací, dalším testováním, ale je to teď vyladěné k dokonalosti. Chce to jen opravdy rychlý internet s nízkou latencí, jinak je ta aplikace ale nepoužitelná.

Kupoval jsem je za 3.200 Kč, a za tuto cenu bych je komukoliv doporučil. Nebe a dudy oproti primitivním univerzálním ovládáním v ceně 1000 Kč, které si nepamatují stav zařízení a nemají "activities" (a často ani makra). Ta dálka je opravdu smart a k tomu navíc dotykový displej znamená jedno - pohodlí :-)

Příklad: poslouchám rádio, chci si pustit XBox a zahrát si hru, zmáčknu tedy na displeji "Hrát hru", tím se automaticky zapne TV, přepne se po 5 sekundách na HDMI1 vstup (protože dříve nenaběhne), zesilovač se samozřejmě nevypíná ani znovu nezapíná (dálka ví, že už je zapnut kvůli tuneru), vypne se automaticky Sony tuner (není potřeba), zesilovač se přepne na digitální vstup a Dolby Digital 5.1, zapne se tam Game Mode, a na displeji se zobrazí tlačítka pro ovládání XBoxu. Kdybych to měl mačkat ručně, je to na minuty, takto jen kliknu prstem na obrazovku Harmony One...

Skvělé je, že to umí všichni okamžitě používat, zatímco dosavadní mišmaš vstupů, ovladačů a nutných nastavení zesilovače jsem měl v hlavě jen já.

Ovladač se také výborně drží v ruce a dá se ovládat i "poslepu" díky tomu, že každé tlačítko je jinak tvarované. Prostě za tu cenu 100% spokojenost.



Dodávka do druhého dne:
http://www.rychlyshop.cz/main.aspx?CLS=PRODUCT&PRO_ID=237087[/QUOTE]

Dotaz, funguje tato dálka i s PS3, mám už ji dlouho v plánu a tak bych rád kdyby to chodilo se vším, dík
Alf (888)|15.6.2008 08:24
[QUOTE=Konyczczcz;176999]nikdo teda nema toho KAMELEONa URC8060 ??? Dost by me zajimali zkusenosti a jak se snim pracuje atd... nikde jsem poradne o nem nic nenasel a prece nejom vyhodit 3 tis jen tak...[/QUOTE]Pokud Ti nevadí angličtina (popř i jiný jazyk než čeština), manuál najdeš tady.