www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV střední třídy pro rok 2020

Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV střední třídy pro rok 2020
, , aktualita
Na český trh se pomalu chystají letošní televizory od Panasonicu. Jako první se v nabídce jednoho tuzemského prodejce objevily modely z cenově dostupné řady HX800E, a to rovnou ve třech úhlopříčkách. Kdy se na trh dostanou i další novinky?
K oblíbeným
reklama
Pokud jste si vybrali některý televizor Panasonic z modelové řady 2020, již brzy se dočkáte jejich uvedení na trh. Podle dostupných informací by se první zástupci měli dostat na trh během března a nasvědčuje tomu také nabídka jednoho z významných českých e-shopů. CZC:cz zařadilo do svého katalogu tři televizory z řady HX800, která bude v letošním roce představovat cenově nejdostupnější volbu pro zájemce o LCD TV střední třídy od této japonské značky.
 
 

Nejdostupnější televize Panasonic v roce 2020

 
I u nejlevnějšího modelu ze střední třídy dostane zákazník 4K TV se solidní kvalitou obrazu. Co se týče panelu, musí se ovšem připravit na několik ústupků, jako je technologie VA (o něco horší než IPS) nebo podsvícení Edge LED (na okrajích) se stmívatelnými zónami. Seznam podporovaných formátů vysokého dynamického rozsahu zahrnuje HDR10, HDR10+, Dolby Vision a HLG, zpracování obrazu potom zajišťuje procesor HCX. O zvukový doprovod se starají stereo reproduktory o celkovém výkonu 20 W a u podporovaného obsahu lze využít také prostorový zvuk Dolby Atmos.
 
 
Konektivitu zajišťují Wi-Fi a Bluetooth, k dispozici jsou ovšem také tři konektory HDMI. Ačkoliv se nejedná o HDMI 2.1, z nejaktuálnější verze si vypůjčily alespoň automatický režim nízké latence, který ocení především majitelé herních konzolí. Samozřejmostí jsou tunery DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C s podporou HbbTV. Jako operační systém používá japonský výrobce platformu My Home Screen 5.0 (bývalý Firefox OS), který v poslední verzi přináší spíše drobná vylepšení – jedním z nich je zobrazování náhledu obsahu nad ikonami aplikací jako Netflix či YouTube.
 
Výše zmíněných e-shop zatím do své nabídky zařadil trojici úhlopříček – 40" (100 cm), 50" (126 cm) a 58" (146 cm). Chybí tedy zatím poslední varianta s úhlopříčkou 65" (165 cm), která se na trh nejspíš dostane později. Ani jeden z výše uvedených modelů zatím není skladem, ale očekáváme, že se k prvním zákazníkům dostanou v následujících týdnech. Ceny uvádíme níže:
  • TX-40HX800E – 15 990 Kč
  • TX-50HX800E – 20 990 Kč
  • TX-58HX800E – 23 990 Kč
  • TX-65HX800E – cena neuvedena

 

Dostupnost ostatních televizí Panasonic

 
Pokud vás zajímá dostupnost dalších řad Panasonic TV pro rok 2020, můžeme nahlédnout alespoň na orientační data určená pro evropské trh. Modely HX900 (LCD) budou údajně k dostání od dubna, HZ1000 a HZ1500 (OLED) můžeme očekávat v květnu až červnu a na vlajkovou loď HZ2000 (OLED) si nejspíš zájemci počkají až do července.
 
Zdroj: Heureka.cz, Flatpanelshd.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně
Hisense E75, kterou výrobce označuje jako první herní televizi, údajně nabídne kvalitní obraz vytvořený na míru hráčům. Nepůjde ovšem jen o konzolisty, ale díky podpoře cloudových platforem si bude možné zahrát i bez dalšího hardwaru.
23.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik