Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Telly dává zákazníkům až 1 000 Kč za doporučení přátelům

19.3.2021, Jáchym Šlik, aktualita
Telly rozjíždí další marketingovou akci, kterou chce rozšířit počet svých zákazníků. Pokud jste stávajícím zákazníkem a doporučíte internetovou televizi svým přátelům, čeká vás odměna 500 Kč nebo 1 000 Kč.
Operátor Telly nedávno rozjel masivní reklamní kampaň, ale přichází s dalším způsobem, jak získat nové zákazníky. Využije k tomu stávající diváky, kteří se mohou stát ambasadory a doporučit službu svým přátelům. Neodejdou přitom s prázdnou, neboť od Telly získají jednorázový bonus až 1 000 Kč. Nový zákazník může IPTV využívat o 10 % levněji po dobu dvou let ve srovnání s běžným ceníkem. Pokud byste se chtěli stát Telly ambasadorem, musíte nejprve provést registraci v tomto formuláři, kde vyplníte své jméno, telefon a číslo smlouvy. Následně vám e-mailem přijde unikátní kód a odkaz pro registraci, který můžete poslat svým přátelům.
 
 
Za každého přivedeného zákazníka obdržíte odměnu 500 Kč v případě zřízení balíčku Malý, nebo 1 000 Kč při využívání balíčků Střední či Velký. Jednorázová odměna bude doručena na váš bankovní účet. Podmínkou je, aby nový zákazník neodstoupil od smlouvy do 14 dnů a včas uhradil první tři faktury za služby. Na odměnu si tedy počkáte, neboť podle podmínek služby bude odměna vyplacena do 30 dní od uhrazení třetí faktury. Zároveň platí, že ani ambasador nesmí mít žádné nesplněné závazky. Akce platí do odvolání.
 
Telly tento měsíc spustila masivní reklamní kampaň, ve které tvrdí, že před zákazníky nic neskrývá. Chce tím dát najevo, že nevyužívá žádné skryté podmínky, nečekané poplatky ani jiné staromódní marketingové praktiky. Naopak slibuje smlouvu bez závazků, kvalitní zákaznickou podporu a čtyři týdny na bezplatné vyzkoušení pro nové zákazníky. Pokud si službu zřídíte během této marketingové akce, obdržíte také rozšířenou programovou nabídku na 3 měsíce bez ohledu na zakoupený balíček a ještě powerbanka a ponožky jako dárek.
 
Pro stávající zákazníky je připravován nový věrnostní program Telly klub, který bude spuštěn 1. dubna 2021 – tedy rok od změny Digi TV na Telly. Konkrétní podmínky zatím nebyly zveřejněny, ale společnost slibuje slevy na předplatné, dárkové kolekce merchandisingu nebo výhody u partnerů.
 
Zdroj: Tisková zpráva


reklama
reklama