Telly dává zákazníkům až 1 000 Kč za doporučení přátelům

Telly dává zákazníkům až 1 000 Kč za doporučení přátelům
, , aktualita
Telly rozjíždí další marketingovou akci, kterou chce rozšířit počet svých zákazníků. Pokud jste stávajícím zákazníkem a doporučíte internetovou televizi svým přátelům, čeká vás odměna 500 Kč nebo 1 000 Kč.
K oblíbeným
reklama
Operátor Telly nedávno rozjel masivní reklamní kampaň, ale přichází s dalším způsobem, jak získat nové zákazníky. Využije k tomu stávající diváky, kteří se mohou stát ambasadory a doporučit službu svým přátelům. Neodejdou přitom s prázdnou, neboť od Telly získají jednorázový bonus až 1 000 Kč. Nový zákazník může IPTV využívat o 10 % levněji po dobu dvou let ve srovnání s běžným ceníkem. Pokud byste se chtěli stát Telly ambasadorem, musíte nejprve provést registraci v tomto formuláři, kde vyplníte své jméno, telefon a číslo smlouvy. Následně vám e-mailem přijde unikátní kód a odkaz pro registraci, který můžete poslat svým přátelům.
 
 
Za každého přivedeného zákazníka obdržíte odměnu 500 Kč v případě zřízení balíčku Malý, nebo 1 000 Kč při využívání balíčků Střední či Velký. Jednorázová odměna bude doručena na váš bankovní účet. Podmínkou je, aby nový zákazník neodstoupil od smlouvy do 14 dnů a včas uhradil první tři faktury za služby. Na odměnu si tedy počkáte, neboť podle podmínek služby bude odměna vyplacena do 30 dní od uhrazení třetí faktury. Zároveň platí, že ani ambasador nesmí mít žádné nesplněné závazky. Akce platí do odvolání.
 
Telly tento měsíc spustila masivní reklamní kampaň, ve které tvrdí, že před zákazníky nic neskrývá. Chce tím dát najevo, že nevyužívá žádné skryté podmínky, nečekané poplatky ani jiné staromódní marketingové praktiky. Naopak slibuje smlouvu bez závazků, kvalitní zákaznickou podporu a čtyři týdny na bezplatné vyzkoušení pro nové zákazníky. Pokud si službu zřídíte během této marketingové akce, obdržíte také rozšířenou programovou nabídku na 3 měsíce bez ohledu na zakoupený balíček a ještě powerbanka a ponožky jako dárek.
 
Pro stávající zákazníky je připravován nový věrnostní program Telly klub, který bude spuštěn 1. dubna 2021 – tedy rok od změny Digi TV na Telly. Konkrétní podmínky zatím nebyly zveřejněny, ale společnost slibuje slevy na předplatné, dárkové kolekce merchandisingu nebo výhody u partnerů.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nepředstavené televize Philips OLED986 a OLED936 ukázaly svůj design Nepředstavené televize Philips OLED986 a OLED936 ukázaly svůj design
Philips připravuje další dvě OLED TV, které představí v roce 2021. Ještě před tím byly nominovány na iF Design Award, díky čemuž si novinky můžeme prohlédnout v předstihu. Vybaveny budou opět zvukovým systémem Bowers & Wilkins.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV? Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV?
Na český trh v tichosti vstoupily nové LG OLED TV pro rok 2021 a mezi nimi také zbrusu nová série A1, která by měla tuto technologii zpřístupnit dalším domácnostem. Prozatím jsou k dispozici dvě úhlopříčky, později se přidají další.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář
Redaktor webu FlatpanelsHD dostal nedávno možnost poprvé na vlastní oči spatřit microLED TV o úhlopříčce 110", kterou chce Samsung letos uvést na trh. Na jedné straně ocenil bohaté barvy nebo temnou černou, ale našel i několik nedostatků.
18.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami
Divizi LG Display roste konkurence. Do výroby televizních OLED panelů pomocí tisku se chce do 2 let pustit čínské TCL. Firma to potvrdila na nedávné konferenci. A pro zákazníky je to výborná zpráva.
18.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač
Čekáte na nový Ultra HD Blu-ray přehrávač od Panasonicu? Letos se nedočkáte. Výrobce potvrdil, že nechystá žádnou novinku. Malou útěchou by měl být aspoň drobný upgrade stávajícího modelu UB9000.
17.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik