Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky

Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky
, , aktualita
Televizní operátor Telly tento týden spustil novou nabídku pro sportovní fanoušky, která obsahuje přibližně dvě desítky kanálů a lze ji aktivovat na 14, 30 nebo 365 dnů. Z nabídky naopak zmizely stávající denní balíčky.
K oblíbeným
reklama
Provozovatel placené televize Telly se rád chlubí svou nabídkou sportovních kanálů, která skutečně patří k nejobsáhlejším na českém trhu. Specialitou tohoto operátora byly denní balíčky umožňující sledování významných sportovních utkání i těm, kteří si jinak nechtějí platit dražší tarify s více programy. Tento týden ovšem společnost překopala své sportovní balíčky. Zcela mizí zmiňované denní balíčky, které nahradila nabídka Sport online. Jedná se o balíčky pro IPTV, takže jsou funkční pouze v aplikacích pro chytré televize, set-top boxy nebo mobilní zařízení.
 
 
Balíček Sport online lze aktivovat na 14, 30 nebo 365 dní. Divák tak může učinit jednoduše na portálu moje.telly.cz a začít sledovat sportovní kanály okamžitě po aktivaci. Platba probíhá výhradně online kartou Visa a Mastercard nebo prostřednictvím mobilních plateb Apple Pay a Google Pay. Aktivováno je automatické obnovení balíčku, takže si pokud si nepřejete v předplatném pokračovat, nezapomeňte se včas odhlásit. Balíček Sport online stojí 150 Kč na 14 dní, 250 Kč na 30 dní nebo 2 500 Kč na 365 dní. V tuto chvíli lze ovšem získat 30denní variantu za zvýhodněnou cenu 200 Kč a 365denní variantu za 2 000 Kč.
 
 
Nabídka Sport online zahrnuje přibližně dvě desítky sportovních kanálů včetně programů z rodin Eurosport a Digi Sport. Diváci mohou sledovat mimo jiné zápasy UFC, Premier League, NFL, LaLigy, Bundesligy nebo Serie A. Nové balíčky lze sledovat v aplikaci Telly pro chytré televizory Samsung, LG nebo Android TV, na set-top boxech s Androidem, Apple TV, Xboxu, ve webových prohlížečích nebo mobilech a tabletech s Androidem, iOS a Windows 10. Jeden balíček lze využívat na dvou zařízeních.
 
Pokud máte jiný set-top box (i pro satelitní TV), můžete využívat stávající balíček Sport, který je nyní pro nové zákazníky dostupný za akční cenu 200 Kč měsíčně (místo původních 250 Kč). Telly uvádí, že zájem o sportovní nabídku v posledních měsících roste. Nové balíčky přináší pdole operátora  nejen zjednodušení, ale také zlevnění: „Oproti stávajícím denním balíčkům přicházíme s výrazným zlevněním. Z původní ceny 80 Kč za jeden den vychází nová 14denní nabídka na 10,70 Kč za den a roční předplatné se zvýhodněnou cenou dokonce na necelých šest korun za den,“ uvedl Vladimír Rusnák, ředitel pro strategii.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV? Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV?
Na český trh v tichosti vstoupily nové LG OLED TV pro rok 2021 a mezi nimi také zbrusu nová série A1, která by měla tuto technologii zpřístupnit dalším domácnostem. Prozatím jsou k dispozici dvě úhlopříčky, později se přidají další.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář
Redaktor webu FlatpanelsHD dostal nedávno možnost poprvé na vlastní oči spatřit microLED TV o úhlopříčce 110", kterou chce Samsung letos uvést na trh. Na jedné straně ocenil bohaté barvy nebo temnou černou, ale našel i několik nedostatků.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami
Divizi LG Display roste konkurence. Do výroby televizních OLED panelů pomocí tisku se chce do 2 let pustit čínské TCL. Firma to potvrdila na nedávné konferenci. A pro zákazníky je to výborná zpráva.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač
Čekáte na nový Ultra HD Blu-ray přehrávač od Panasonicu? Letos se nedočkáte. Výrobce potvrdil, že nechystá žádnou novinku. Malou útěchou by měl být aspoň drobný upgrade stávajícího modelu UB9000.
17.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Mads Mikkelsen si zahraje v novém Indiana Jonesovi Mads Mikkelsen si zahraje v novém Indiana Jonesovi
Pátý díl Indiana Jonese na sebe nechá ještě nějakou dobu čekat, nicméně pomalu začíná být jasné, kdo se na něm bude podílet. Tentokrát se dočkáme jiného režiséra a mezi herci se v hlavních rolích ukáže Mads Mikkelsen.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala