Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky

27.2.2021, Jáchym Šlik, aktualita
Televizní operátor Telly tento týden spustil novou nabídku pro sportovní fanoušky, která obsahuje přibližně dvě desítky kanálů a lze ji aktivovat na 14, 30 nebo 365 dnů. Z nabídky naopak zmizely stávající denní balíčky.
Provozovatel placené televize Telly se rád chlubí svou nabídkou sportovních kanálů, která skutečně patří k nejobsáhlejším na českém trhu. Specialitou tohoto operátora byly denní balíčky umožňující sledování významných sportovních utkání i těm, kteří si jinak nechtějí platit dražší tarify s více programy. Tento týden ovšem společnost překopala své sportovní balíčky. Zcela mizí zmiňované denní balíčky, které nahradila nabídka Sport online. Jedná se o balíčky pro IPTV, takže jsou funkční pouze v aplikacích pro chytré televize, set-top boxy nebo mobilní zařízení.
 
 
Balíček Sport online lze aktivovat na 14, 30 nebo 365 dní. Divák tak může učinit jednoduše na portálu moje.telly.cz a začít sledovat sportovní kanály okamžitě po aktivaci. Platba probíhá výhradně online kartou Visa a Mastercard nebo prostřednictvím mobilních plateb Apple Pay a Google Pay. Aktivováno je automatické obnovení balíčku, takže si pokud si nepřejete v předplatném pokračovat, nezapomeňte se včas odhlásit. Balíček Sport online stojí 150 Kč na 14 dní, 250 Kč na 30 dní nebo 2 500 Kč na 365 dní. V tuto chvíli lze ovšem získat 30denní variantu za zvýhodněnou cenu 200 Kč a 365denní variantu za 2 000 Kč.
 
 
Nabídka Sport online zahrnuje přibližně dvě desítky sportovních kanálů včetně programů z rodin Eurosport a Digi Sport. Diváci mohou sledovat mimo jiné zápasy UFC, Premier League, NFL, LaLigy, Bundesligy nebo Serie A. Nové balíčky lze sledovat v aplikaci Telly pro chytré televizory Samsung, LG nebo Android TV, na set-top boxech s Androidem, Apple TV, Xboxu, ve webových prohlížečích nebo mobilech a tabletech s Androidem, iOS a Windows 10. Jeden balíček lze využívat na dvou zařízeních.
 
Pokud máte jiný set-top box (i pro satelitní TV), můžete využívat stávající balíček Sport, který je nyní pro nové zákazníky dostupný za akční cenu 200 Kč měsíčně (místo původních 250 Kč). Telly uvádí, že zájem o sportovní nabídku v posledních měsících roste. Nové balíčky přináší pdole operátora  nejen zjednodušení, ale také zlevnění: „Oproti stávajícím denním balíčkům přicházíme s výrazným zlevněním. Z původní ceny 80 Kč za jeden den vychází nová 14denní nabídka na 10,70 Kč za den a roční předplatné se zvýhodněnou cenou dokonce na necelých šest korun za den,“ uvedl Vladimír Rusnák, ředitel pro strategii.
 
Zdroj: Tisková zpráva