Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?

Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
, , aktualita
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
K oblíbeným
reklama
Dříve avizovaná změna Digi TV na Telly byla dnes završena. Důvodem rebrandingu se stal konec licence na původní jméno, proto se přejmenovala nejen samotná služba, ale také její provozovatel. Stávající zákazníci se mohou sami rozhodnout, zda zůstanou u svého původního programového balíčku (klidně i po skončení vázanosti smlouvy), nebo přejdou na některý z nových. Kanály v internetové i satelitní verzi služby jsou rozděleny do balíčků Telly Malý, Střední nebo Velký. Za 250 Kč měsíčně si mohou přidat všechny kanály HBO včetně služby HBO GO. Stejně stojí také balíček Sport, který je ovšem dostupný také ve verzích na 1, 3 nebo 7 dní. Jedná se tedy o vhodnou volbu pro fanoušky, kteří si nechtějí nechat ujít zápas svého týmu nebo významnou sportovní akci.
 
 
 
Nahoře nová nabídka IPTV, níže satelitní TV
 
Při pořízení spolu s internetem Telly, který je dostupný pro 3,8 milionu českých domácností, lze získat slevu 100 Kč měsíčně  Všechny nově uzavřené smlouvy jsou bez časových závazků. Pro stávající zákazníky se nemění platební údaje, ale mohou se těšit na novou fakturu s QR kódem pro snadnější platby. Všichni noví zákazníci mají možnosti si Telly vyzkoušet první měsíc zdarma. V rámci prvních tří měsíců navíc získají přístup k celé programované nabídce (tj. přes 130 televizních kanálů) bez ohledu na předplacený balíček. Této možnosti mohou využít také stávající zákazníci, pokud se rozhodnou přejít na některý z nových balíčků. Společnost dnes navíc do nabídky přidala dětský kanál Lala TV a v budoucnu plánuje další novinky včetně CNN Prima News.
 
V rámci rebrandingu se mění také uživatelské rozhraní aplikací a set-top boxů, které by nyní mělo být sjednocené napříč platformami a používá novou domovskou obrazovku s doporučenými pořady dle hodnocení a žánrů. Také došlo k navýšení kapacity 30denních nahrávek a jejich synchronizaci mezi různými zařízeními – můžete si tedy nahrát pořad prostřednictvím televizoru a potom jej sledovat na mobilu. Dobrou zprávou je nasazení kodeku H.265, který znamená až o polovinu nižší zátěž pro internetové připojení.
 
Satelitní set-top box Kaon a IPTV set-top box Arris se již samy aktualizovaly dnes v noci. Pokud byly vypnuté, stáhnou si nový update hned po zapnutí. Aplikace pro mobilní zařízení, Android TV, Samsung Smart TV nebo počítače s Windows 10 se zaktualizují automaticky, pakliže má uživatel tuto možnost aktivovanou. V opačném případě musí provést ruční aktualizace (nejčastěji přes obchod s aplikacemi). Pouze v případě Apple TV je nutné nainstalovat zcela novou aplikaci Telly a starou odisntalovat.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu
LG oznámilo, že se na trh brzy dostanou nové LCD TV z řad Nano a UN. Jedná se převážně o modely střední třídy, které jsou vybaveny AirPlay 2 a novou verzí webOS. Prodej se se již pomalu rozjíždí na evropských trzích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10 Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10
Do čínských e-shopů se nedávno dostalo další multimediální centrum za pár desítek dolarů, které používá nejnovější Android 10. Od předchozí verze zařízení se jinak neliší, o pohon se tedy opět stará procesor Rockchip RK3318.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace
Program Netflix Recommended TV označuje televize, které splňují požadavky stanovené Netflixem a jsou vhodné pro sledování obsahu z této platformy. Letos byla mezi podmínky přidána podpora interaktivních pořadů. Jaké televize tedy Netflix doporučuje?
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena
První televizory od čínské značky Realme se snaží konkurenci zničit hlavně cenou. Bezrámečkový design, solidní ozvučení i Android TV nejsou v daném segmentu samozřejmostí, proto se muselo šetřit někde jinde. Dostupnost zatím byla potvrzena jen v Indii.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps
Na trh míří nová kamera Z CAM E2-M4, která je dosti pozoruhodná svými schopnostmi. Za překvapivě nízkou cenu totiž podporuje videosekvence s Cinema 4K rozlišením při velmi vysoké frekvenci 120 fps.
26.5.2020, aktualita, Milan Šurkala