Skylink zpřístupnil 6 dětských programů zdarma všem zákazníkům

Skylink zpřístupnil 6 dětských programů zdarma všem zákazníkům
, , aktualita
Skylink je dalším operátorem, který zareagoval na „koronavirové prázdniny“. Všem svým zákazníkům až do konce března odemkl oblíbené dětské kanály. K dispozici zůstává také nabídka několika filmových, dokumentárních a sportovních kanálů.
K oblíbeným
reklama
Koncem minulého pracovního týdne zareagovali někteří čeští provozovatelé placené televize na uzavření škol a další nařízení české vlády, které si kladou za cíl zabránit šíření nákazy onemocněním COVID-19. Zákazníci O2 TV, UPC TV nebo Kuki získali přístup k některým programům zdarma, nebo jim operátor nabídl jiný bonus. Nyní se přidává také společnost M7 Group, provozovatel satelitní platformy Skylink. Všichni zákazníci Skylinku bez ohledu na předplacené služby budou mít od 16. 3. do 31. 3. 2020 možnost sledovat šest dětských kanálů: Disney Channel, JimJam, Minimax, Duck TV, Nickelodeon a Nick Jr.
 
 
„S Minimaxem se pobaví u sledování Trolové - zpíváme dál, který překypuje originální dobromyslností a hromadou nové hudby nebo u druhé řady Máša a Medvěd. Na programu Disney Channel nebude chybět hraný seriál Táborníci z Kikiwaka, Městečko záhad nebo animovaný Maskovaný kocour. Legendární SpongeBob v kalhotách na Nickelodeonu jistě zabaví všechny ratolesti a na pomoc si přizve třeba i Tlapkovou patrolu! O zábavu pro ty nejmenší nezbedníky se postará Nick Jr. a Prasátko Peppa, JimJam a jeho Noddy malý cestovatel nebo odpočinkový Duck TV,“ uvádí společnost v tiskové zprávě.
 
Za připomenutí stojí, že v platnosti zůstává také pravidelná měsíční nabídka. Po celý březen mohou všichni zákazníci Skylinku zdarma naladit CS Film vysílající československé filmy a seriály, CS Horror s nabídkou hororů a CS History zaměřené na dokumenty z oblasti vojenství a konspiračních teorií. Dostupné zůstávají také sportovní kanály Sport1 HD a Sport2 HD.
 
 

Technické parametry pro naladění kanálů

 

Program:

Disney Channel

JimJam

Minimax

Duck TV

Nickelodeon

Nick Jr.

Pozice ve FastScan:

160

161

162

163

164

167

Satelit:

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Kmitočet:

11 934 MHz

11 856 MHz

11 973 MHz

11 934 MHz

12 070 MHz

11 934 MHz

Polarizace:

Vertikální

Vertikální

Vertikální

Vertikální

Horizontální

Vertikální

FEC:

 3/4

 2/3

 2/3

 3/4

 3/4

 3/4

Symbolová rychlost:

27 500 kS/s

29 900 kS/s

29 900 kS/s

27 500 kS/s

27 500 kS/s

27 500 kS/s

Norma:

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S

DVB-S2/ 8PSK

Pilot:

ON

OFF

OFF

ON

-

ON

 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách
Po skoro čtyřměsíční pauze způsobené koronavirovou krizí zase pokračuje přechod na standard DVB-T2. Dnes o půlnoci bylo ukončeno původní vysílání DVB-T v jižních Čechách, minulý týden na západě republiky.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu? Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu?
Telly přináší zákazníkům své televize přes internet dříve avizovanou inovaci v podobě kodeku H.265. Zatím je dostupný pro uživatele set-top boxu. Pro sportovní fanoušky bylo připraveno několik programů s vyšším datovým tokem.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
Včera, inzerce, PR článek
Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu
Na český trh nedávno dorazila novinka od značky Strong pro méně náročné diváky. Řada LCD TV, která zatím obsahuje jediný model 50UC6203, slibuje solidní obrazovou kvalitou, moderní design a podporu aplikací za rozumnou cenu.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV
LG přidalo do své nabídky další soundbar a tentokrát s ním potěší především majitele 65" GX OLED TV. Soundbar lze ovšem kombinovat i s jinými televizory. Ve výbavě nalezneme Dolby Atmos, DTS:X nebo několik možností připojení.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik