Skylink zpřístupnil 6 dětských programů zdarma všem zákazníkům

Skylink zpřístupnil 6 dětských programů zdarma všem zákazníkům
, , aktualita
Skylink je dalším operátorem, který zareagoval na „koronavirové prázdniny“. Všem svým zákazníkům až do konce března odemkl oblíbené dětské kanály. K dispozici zůstává také nabídka několika filmových, dokumentárních a sportovních kanálů.
K oblíbeným
reklama
Koncem minulého pracovního týdne zareagovali někteří čeští provozovatelé placené televize na uzavření škol a další nařízení české vlády, které si kladou za cíl zabránit šíření nákazy onemocněním COVID-19. Zákazníci O2 TV, UPC TV nebo Kuki získali přístup k některým programům zdarma, nebo jim operátor nabídl jiný bonus. Nyní se přidává také společnost M7 Group, provozovatel satelitní platformy Skylink. Všichni zákazníci Skylinku bez ohledu na předplacené služby budou mít od 16. 3. do 31. 3. 2020 možnost sledovat šest dětských kanálů: Disney Channel, JimJam, Minimax, Duck TV, Nickelodeon a Nick Jr.
 
 
„S Minimaxem se pobaví u sledování Trolové - zpíváme dál, který překypuje originální dobromyslností a hromadou nové hudby nebo u druhé řady Máša a Medvěd. Na programu Disney Channel nebude chybět hraný seriál Táborníci z Kikiwaka, Městečko záhad nebo animovaný Maskovaný kocour. Legendární SpongeBob v kalhotách na Nickelodeonu jistě zabaví všechny ratolesti a na pomoc si přizve třeba i Tlapkovou patrolu! O zábavu pro ty nejmenší nezbedníky se postará Nick Jr. a Prasátko Peppa, JimJam a jeho Noddy malý cestovatel nebo odpočinkový Duck TV,“ uvádí společnost v tiskové zprávě.
 
Za připomenutí stojí, že v platnosti zůstává také pravidelná měsíční nabídka. Po celý březen mohou všichni zákazníci Skylinku zdarma naladit CS Film vysílající československé filmy a seriály, CS Horror s nabídkou hororů a CS History zaměřené na dokumenty z oblasti vojenství a konspiračních teorií. Dostupné zůstávají také sportovní kanály Sport1 HD a Sport2 HD.
 
 

Technické parametry pro naladění kanálů

 

Program:

Disney Channel

JimJam

Minimax

Duck TV

Nickelodeon

Nick Jr.

Pozice ve FastScan:

160

161

162

163

164

167

Satelit:

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Kmitočet:

11 934 MHz

11 856 MHz

11 973 MHz

11 934 MHz

12 070 MHz

11 934 MHz

Polarizace:

Vertikální

Vertikální

Vertikální

Vertikální

Horizontální

Vertikální

FEC:

 3/4

 2/3

 2/3

 3/4

 3/4

 3/4

Symbolová rychlost:

27 500 kS/s

29 900 kS/s

29 900 kS/s

27 500 kS/s

27 500 kS/s

27 500 kS/s

Norma:

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S

DVB-S2/ 8PSK

Pilot:

ON

OFF

OFF

ON

-

ON

 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize? Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize?
Samsung oznámil, že do konce roku 2020 ukončí produkci LCD panelů ve všech svých továrnách. Místo toho se chce zaměřit na QD-OLED a další technologie blízké budoucnosti. Přesto LCD TV s logem Samsungu zůstanou ještě nějaký čas na trhu.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik