Skylink v březnu odemkl pět kanálů s filmy, dokumenty i sportem

Skylink v březnu odemkl pět kanálů s filmy, dokumenty i sportem
, , aktualita
I tento měsíc si Skylink pro své zákazníky připravil bonus v podobě několika kanálů, které lze sledovat v rámci volného vysílání. Konkrétně lze zdarma sledovat CS Film, CS Horror, CS History, Sport1 HD a Sport2 HD.
K oblíbeným
reklama
Společnost M7 Group, která provozuje satelitní platformu Skylink, oznámila divákům seznam volně vysílaných programů v březnu. Tyto programy si mohou naladit všichni zákazníci bez ohledu na předplacený programový balíček. Milovníky české a slovenské filmové tvorby potěší kanál CS Film, který uvádí takové klenoty jako Dovolená s Andělem, Tři chlapi na cestách nebo seriál Staré pověsti české. V dopoledních hodinách je navíc část vysílání vyhrazena dětem, které se mohou zabavit třeba u známých pohádek Mach a Šebestová nebo Já Baryk.
 
 

Sport pokračuje i v březnu

 
Milovníci hororů, kteří rádi ponocují, mohou sledovat filmy jako SAW nebo Mrtví a neklidní na programu CS Horror. Vysílání probíhá každý den od 0:00 do 6:00. Z programu CS History budou mít zase radost hlavně obdivovatelé vojenství a fanoušci konspirací. Ve vysílání najdeme dokumentární seriály o historických bitvách a válkách, armádách nebo špionáži, terorismu a hrozbách z vesmíru.

 
A zkrátka nepřijdou ani milovníci sportu, neboť Skylink prodloužil volné vysílání programů Sport1 HD a Sport2 HD. To znamená, že diváci nepřijdou o start letošní sezóny Formule 1 ani zápasy play-off nejvyšší švédské hokejové ligy SHL. Oba sportovní kanály, stejně jako CS Film, jsou k dispozici nejen přes satelit, ale také přes službu Skylink Live TV. To znamená, že diváci mohou sledovat živé vysílání na svém smartphonu, tabletu nebo počítači.
 
 

Technické parametry pro naladění programů

 
Program: Sport 1 HD Sport 2 HD CS Film CS Horror CS History
Pozice ve FastScan: 104 105 72 87 58
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 070 MHz 12 090 MHz 11 934 MHz 11 934 MHz 12 070 MHz
Polarizace: Horizontální Vertikální Vertikálna Vertikálna Horizontální
FEC:  3/4  2/3  3/4  3/4  3/4
Symbolová rychlost: 27 500 kS/s 29 900 kS/s 27 500 kS/s 27 500 kS/s 27 500 kS/s
Norma: DVB-S DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK DVB-S
Pilot: - OFF ON ON -
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize? Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize?
Samsung oznámil, že do konce roku 2020 ukončí produkci LCD panelů ve všech svých továrnách. Místo toho se chce zaměřit na QD-OLED a další technologie blízké budoucnosti. Přesto LCD TV s logem Samsungu zůstanou ještě nějaký čas na trhu.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik