Skylink v březnu odemkl pět kanálů s filmy, dokumenty i sportem

Skylink v březnu odemkl pět kanálů s filmy, dokumenty i sportem
, , aktualita
I tento měsíc si Skylink pro své zákazníky připravil bonus v podobě několika kanálů, které lze sledovat v rámci volného vysílání. Konkrétně lze zdarma sledovat CS Film, CS Horror, CS History, Sport1 HD a Sport2 HD.
K oblíbeným
reklama
Společnost M7 Group, která provozuje satelitní platformu Skylink, oznámila divákům seznam volně vysílaných programů v březnu. Tyto programy si mohou naladit všichni zákazníci bez ohledu na předplacený programový balíček. Milovníky české a slovenské filmové tvorby potěší kanál CS Film, který uvádí takové klenoty jako Dovolená s Andělem, Tři chlapi na cestách nebo seriál Staré pověsti české. V dopoledních hodinách je navíc část vysílání vyhrazena dětem, které se mohou zabavit třeba u známých pohádek Mach a Šebestová nebo Já Baryk.
 
 

Sport pokračuje i v březnu

 
Milovníci hororů, kteří rádi ponocují, mohou sledovat filmy jako SAW nebo Mrtví a neklidní na programu CS Horror. Vysílání probíhá každý den od 0:00 do 6:00. Z programu CS History budou mít zase radost hlavně obdivovatelé vojenství a fanoušci konspirací. Ve vysílání najdeme dokumentární seriály o historických bitvách a válkách, armádách nebo špionáži, terorismu a hrozbách z vesmíru.

 
A zkrátka nepřijdou ani milovníci sportu, neboť Skylink prodloužil volné vysílání programů Sport1 HD a Sport2 HD. To znamená, že diváci nepřijdou o start letošní sezóny Formule 1 ani zápasy play-off nejvyšší švédské hokejové ligy SHL. Oba sportovní kanály, stejně jako CS Film, jsou k dispozici nejen přes satelit, ale také přes službu Skylink Live TV. To znamená, že diváci mohou sledovat živé vysílání na svém smartphonu, tabletu nebo počítači.
 
 

Technické parametry pro naladění programů

 
Program: Sport 1 HD Sport 2 HD CS Film CS Horror CS History
Pozice ve FastScan: 104 105 72 87 58
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 070 MHz 12 090 MHz 11 934 MHz 11 934 MHz 12 070 MHz
Polarizace: Horizontální Vertikální Vertikálna Vertikálna Horizontální
FEC:  3/4  2/3  3/4  3/4  3/4
Symbolová rychlost: 27 500 kS/s 29 900 kS/s 27 500 kS/s 27 500 kS/s 27 500 kS/s
Norma: DVB-S DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK DVB-S
Pilot: - OFF ON ON -
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách
Po skoro čtyřměsíční pauze způsobené koronavirovou krizí zase pokračuje přechod na standard DVB-T2. Dnes o půlnoci bylo ukončeno původní vysílání DVB-T v jižních Čechách, minulý týden na západě republiky.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu? Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu?
Telly přináší zákazníkům své televize přes internet dříve avizovanou inovaci v podobě kodeku H.265. Zatím je dostupný pro uživatele set-top boxu. Pro sportovní fanoušky bylo připraveno několik programů s vyšším datovým tokem.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
Včera, inzerce, PR článek
Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu
Na český trh nedávno dorazila novinka od značky Strong pro méně náročné diváky. Řada LCD TV, která zatím obsahuje jediný model 50UC6203, slibuje solidní obrazovou kvalitou, moderní design a podporu aplikací za rozumnou cenu.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV
LG přidalo do své nabídky další soundbar a tentokrát s ním potěší především majitele 65" GX OLED TV. Soundbar lze ovšem kombinovat i s jinými televizory. Ve výbavě nalezneme Dolby Atmos, DTS:X nebo několik možností připojení.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik