Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Seriál Fallout: oficiální trailer, premiéra 11. dubna

8.3.2024, Karel Polívka, aktualita
Seriál Fallout: oficiální trailer, premiéra 11. dubna
Zbývá už jen měsíc, než se v prvním hraném seriálu budeme moci ponořit do postapokalyptického světa Falloutu, který připravuje Amazon ve spolupráci s Toddem Howardem z Bethesdy. Ale ještě před jeho premiérou se teď můžeme podívat na nový trailer.
Už v prosinci vyšel první teaser trailer na tento seriál, který vychází z populární herní série Fallout, jejíž první titul vyšel v roce 1997 a dnes do ní patří už 8 her pro PC (pokud počítáme i Fallout Shelter).
 

War. War never changes.

It's the end of the world, all over again.

 
Teď měsíc před premiérou, které se dočkáme 11. dubna 2024, což bude dokonce o 1 den dříve oproti dosavadnímu plánu, tu máme už plnohodnotný 3minutový trailer, který nám více přiblíží, jak bude vypadat svět 200 let po vypuknutí jaderné války mezi USA a Čínou, kdy se postava jménem Lucy (herečka Ella Purnell) vydá z bezpečí protiatomového krytu s označením Vault 33, aby prozkoumala okolní svět, o kterém do té chvíle nic nevěděla.
 
 
Co všechno můžeme v traileru vidět? Např. zpracování interiéru bunkru včetně obřího vstupu do něj, zpustošený okolní svět, figurku Vault Boy, robota Mister Handy, energozbroj (Power Armor), základnu frakce Brotherhood of Steel, vertibirdy, ghouly, laserovou pistoli (přestože ne v akci), atomový hřib, duel mirelurka s někým v PA, duel zmutovaného medvěda (Yao guai) s někým v PA a samozřejmě nesmí chybět ani věrný psí společník!
 

"Why did you join the Brotherhood?

To hurt the people who hurt me."

 
Můžeme si připomenout, že seriál je z dílny producentů Jonathana Nolana a Lisy Joy, kteří stojí za seriálem Westworld. V hlavních rolích se představí Ella Purnell, Aaron Moten a Walton Goggins (coby ghoul).
 

 
Jako dlouholetý příznivce her ze světa Falloutu dodávám, že s přibývajícími informacemi a ukázkami jsem na seriál čím dál tím více zvědavý, jelikož mi přijde, že by tato adaptace mohla nabídnout poutavé zpracování, které by zároveň mohlo být dostatečně věrné své předloze včetně specifického humoru. Ale na nějaké hodnocení si musíme ještě měsíc počkat a doufat, aby se z toho nakonec nevyklubal další případ, kdy po dobrých trailerech přijde zklamání. Tím spíše, když jde o hranou adaptaci vycházející z herní předlohy.
 

 
Všech 8 epizod seriálu vyjde naráz 11. dubna 2024 na streamovací platformě Amazon Prime Video.
 
Naše další články o Falloutu:
 
Jak Vás nový trailer na seriál Fallout zaujal?
V anketě šlo hlasovat od 8.3.2024 do 8.4.2024. Počet hlasujících: 10
Super! Vypadá to autenticky, na seriál se tak těším.80 %
Hry neznám, ale vypadá to dobře. Rád se na to podívám.10 %
Celkem to ujde.0 %
Mám z toho rozpačité dojmy.0 %
Nic moc.10 %
Mám z toho pocit velkého zklamání.0 %
Je to špatné, protože Bethesda!0 %