www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf

Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf
, , aktualita
Samsung představil novou generaci lifestylových televizorů The Frame, které svým designem připomínají obraz. Vůbec poprvé k nim výrobce nabídne také poličku, která by měla doplnit design interiéru.
K oblíbeným
reklama
Před pár lety začal Samsung experimentovat s tzv. lifestylovými televizory. To jsou modely, které se nezaměřují pouze na kvalitu obrazu a zvuku, ale přidávají také unikátní designová a funkční řešení. K asi nejrozšířenějším patří televizory The Frame. Při jejich návrhu se designéři Samsungu inspirovali obrazy. Letos přijde na trh nová generace, která je skoro o polovinu tenčí než loňská – tloušťka je nižší než 25 mm. Díky tomu zvládne ještě lépe zapadnout do interiéru. Připomeňme, že pokud není The Frame používán jako televizor, může nahradit digitální rámeček, který zobrazuje třeba slavná umělecká díla nebo vaše fotky z dovolené.
 
 
Smasung The Frame 2021 bude k dispozici v úhlopříčkách 32 až 75 palců. Všechny modely používají panel s rozlišením 4K a mohou být označeny jako QLED TV, neboť používají technologii kvantových teček. Nejedná se ovšem o modely s podsvícením miniLED, které Samsung označuje jako Neo QLED TV. Menší modely s úhlopříčkami 32 a 43 palců lze používat také ve vertikální orientaci, ale televizor musíte otočit ručně. Větší modely fungují pouze standardně na šířku. Televizory nabídnout funkce známé z ostatních letošních modelů od Samsungu včetně technologie HDR10+ Adaptive, která optimalizuje kvalitu obrazu také na základě okolního prostředí.
 
 
Ačkoliv mezi příslušenstvím nalezneme také originální stojan, vůbec nejčastější bývají modely The Frame instalovány na stěnu. Právě k tomuto účelu slouží nová sada pro upevnění na stěnu Slim Fit Wall Mount. Ještě zajímavější novinkou je polička My Shelf, kterou na zeď namontujete spolu s televizorem. Dostupné poličky potom můžete použít k umístění různých dekorací. My Shelf je kompatibilní s 55palcovými, 65palcovými a 75palcovými úhlopříčkami televizoru. Brzy by se na trh měla dostat béžová varianta poličky, později v letošním roce budou následovat zbylé barvy  – bílá, černá a hnědá.
 
Prozatím neznáme cenu příslušenství, ale ani samotných televizorů The Frame 2021 v Evropě. Na americkém trhu budou ceny startovat na 1 000 dolarech (22 000 Kč bez DPH).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix získal exkluzivní práva na filmy od Sony Pictures. Má to ale háček Netflix získal exkluzivní práva na filmy od Sony Pictures. Má to ale háček
Netflix získal exkluzivní práva streamovat na své platformě nadcházející filmy od Sony Pictures. Týká se to titulů jako Morbius, Uncharted nebo pokračování Spider-Mana. Smlouva platí 5 let a týká se pouze USA.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Kombinace TV a DVD přehrávače se vrací. Sharp uvedl levnou „novinku“ Kombinace TV a DVD přehrávače se vrací. Sharp uvedl levnou „novinku“
Na českém trhu se začal prodávat malý a cenově dostupný televizor Sharp LC-24DHG5112E, který nijak neuchvátí kvalitou obrazu a dokonce postrádá chytré funkce. Zvládne ovšem přehrát vaší kolekci DVD, aniž byste potřebovali další zařízení.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG
Samsung Electronics podle nejnovějších spekulací jedná s LG Display o nákupu OLED panelů pro své televizory. Důvodem k tomuto překvapivému rozhodnutí by měla být rostoucí cena LCD panelů, které Samsung dosud upřednostňoval.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Podvodná aplikace FlixOnline nabízela Netflix zdarma, nabourala WhatsApp Podvodná aplikace FlixOnline nabízela Netflix zdarma, nabourala WhatsApp
Je třeba se mít na pozoru. Útočníci, kteří z uživatelů chtějí vymámit peníze, číhají všude. Na Google Play to byla podvodná aplikace FlixOnline, která měla údajně nabízet předplatné Netflixu zdarma. Nepřekvapivě tomu tak nebylo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Do roku 2025 bude vlastnit 8K TV až 72 milionů domácností Do roku 2025 bude vlastnit 8K TV až 72 milionů domácností
Rozjezd 8K TV je zatím velmi pomalý, ale v následujících letech by se měly dostat do desítek milionů domácností po celém světě. Přispějí k tomu také nižší ceny těchto televizorů. Analytici tvrdí, že lídry se stanou Severní Amerika a Čína.
8.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik