www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Samsung The Frame přichází v nové verzi, cena začíná na 15 000 Kč

Samsung The Frame přichází v nové verzi, cena začíná na 15 000 Kč
, , aktualita
Lifestylová řada televizí The Frame, která se po vypnutí promění v umělecké dílo pověšené na zdi, se brzy začne prodávat ve vylepšené verzi. V nabídce nalezneme více úhlopříček a zvýšilo se díky tomu také cenové rozpětí.
K oblíbeným
reklama
Minulý rok se na český trh dostaly televizory The Frame, které kombinují kvalitu obraz QLED TV s neobvyklým designem. Cílí především na zákazníky, kteří od televizoru chtějí také luxusní doplněk do svého interiéru. Od ostatních modelů se odlišuje rámem, který se běžně používá k zarámování obrazů. Vybírat lze hned ze čtyř dekorů (hnědý, béžový, bílý a černý). Vzhledem k tomu, že je rám vyměnitelný a celý proces podle výrobce zabere jen pár sekund, lze design televizoru snadno přizpůsobit interiéru.
 
Pokud televizor zrovna nepoužíváte ke sledování pořadů, lze jej proměnit v umělecké dílo – v Režimu umění zobrazuje fotoreprodukce slavných obrazů nebo umělecké fotografie. Pomocí senzorů navíc televizor zjistí okolní světelné podmínky a upraví podle toho barevné podání obrazu. Pokud odhalí, že se v místnosti nikdo nenachází, obraz po nastaveném časovém limitu zhasne, aby nedocházelo ke zbytečnému plýtvání energií. Vybírat je také možné z řady režimů zobrazení fotografií, barevných podkladů a filtrů.
 
 
Pokud upřednostňujete díla slavných malířů, můžete využít integrovaný obchod s uměleckými díly Art Store. Díky partnerství s významnými muzei a galeriemi obsahuje přes 1 200 děl. Přístup první měsíc je zdarma, další tří měsíce zdarma lze získat s aplikací Samsung Promotions. Poté lze využít předplatné za 149 Kč měsíčně nebo si zakoupit jednotlivá díla po 599 Kč. Televizory jsou dodávány s držákem pro bezmezerovou instalaci na stěnu a využívají připojení s pouze jedním kabelem One Invisible Connection. Využít lze také stojan Studio Stand, který připomíná stojan na malířské plátno.
 
Nejnovější verze modelu The Frame přijde na trh hned v šesti úhlopříčkách. Zatímco 43", 50" a 55" byly k dostání již u předchozí verze, novinkou budou úhlopříčky 32" a 75". Všechny velikosti využívají panel QLED s rozlišením 4K, pouze nejmenší zástupce si musí vystačit s Full HD. Oproti minulé verzi využívají televizory podsvícení Dual LED kombinující diody se studeným i teplým světlem. Kontrast se zvýšil o 27 % a hloubka černé o 20 %. Nechybí ani podpora hlasového asistenta Bixby. Nové provedení televizoru The Frame se na český trh začne dostávat od dubna, pouze na nejmenší úhlopříčku si zájemci počkají do června. Ceny budou následující:
  • 32“ – 14 990 Kč
  • 43“ – 31 990 Kč
  • 50“ – 34 990 Kč
  • 55“ – 39 990 Kč
  • 65“ – 54 990 Kč
  • 75“ – 89 990 Kč
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aktualizace Adobe Premiere Pro přináší detekci střihu i lepší HDR Aktualizace Adobe Premiere Pro přináší detekci střihu i lepší HDR
Adobe uvedl aktualizaci svého tradičního editoru videa Premiere Pro 14.4. Ten přichází např. s detekcí střihu scény, vylepšuje také schopnosti práce s HDR obsahem díky podpoře barevného prostoru Rec.2100.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic HX700 a HX710: první pokusy s Android TV Panasonic HX700 a HX710: první pokusy s Android TV
Panasonic uvede na evropské trhy své první televizory s Android TV, který zastoupí platformu MyHomeScreen. Série HX700 a HX710 obsahují 4K LCD TV a k dostání budou v několika úhlopříčkách.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Denon uvádí tenký soundbar s funkcemi od Googlu i bezdrátovým subwooferem Denon uvádí tenký soundbar s funkcemi od Googlu i bezdrátovým subwooferem
Tenký soundbar Denon DHT-S416 lze používat k poslechu hudby i pro zlepšení zvuku z televizoru. Obsahuje Chromecast pro snadné streamování hudby z aplikací jako Spotify a bezdrátový subwoofer.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
GoPro Hero 9 Black: nová akční kamera nabízí 5K rozlišení a přední displej GoPro Hero 9 Black: nová akční kamera nabízí 5K rozlišení a přední displej
GoPro v tichosti představilo novou akční kameru, se kterou cílí hlavně na vloggery. Právě oni nejvíce ocení přední displej, ale zároveň se zvětšil také zadní displej. Výrobce navíc nasadil pokročilejší senzor pro natáčení 5K videí.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL chce předběhnout Samsung. První QD-OLED TV možná uvede v roce 2021 TCL chce předběhnout Samsung. První QD-OLED TV možná uvede v roce 2021
Panely QLED s kvantovými tečkami jsou za rohem a jednou z prvních značek, která na trh uvede televizor s touto technologií, by mohla být čínská TCL. K představení snad dojde na veletrhu IFA 2021.
16.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik