www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Samsung The Frame přichází v nové verzi, cena začíná na 15 000 Kč

Samsung The Frame přichází v nové verzi, cena začíná na 15 000 Kč
, , aktualita
Lifestylová řada televizí The Frame, která se po vypnutí promění v umělecké dílo pověšené na zdi, se brzy začne prodávat ve vylepšené verzi. V nabídce nalezneme více úhlopříček a zvýšilo se díky tomu také cenové rozpětí.
K oblíbeným
reklama
Minulý rok se na český trh dostaly televizory The Frame, které kombinují kvalitu obraz QLED TV s neobvyklým designem. Cílí především na zákazníky, kteří od televizoru chtějí také luxusní doplněk do svého interiéru. Od ostatních modelů se odlišuje rámem, který se běžně používá k zarámování obrazů. Vybírat lze hned ze čtyř dekorů (hnědý, béžový, bílý a černý). Vzhledem k tomu, že je rám vyměnitelný a celý proces podle výrobce zabere jen pár sekund, lze design televizoru snadno přizpůsobit interiéru.
 
Pokud televizor zrovna nepoužíváte ke sledování pořadů, lze jej proměnit v umělecké dílo – v Režimu umění zobrazuje fotoreprodukce slavných obrazů nebo umělecké fotografie. Pomocí senzorů navíc televizor zjistí okolní světelné podmínky a upraví podle toho barevné podání obrazu. Pokud odhalí, že se v místnosti nikdo nenachází, obraz po nastaveném časovém limitu zhasne, aby nedocházelo ke zbytečnému plýtvání energií. Vybírat je také možné z řady režimů zobrazení fotografií, barevných podkladů a filtrů.
 
 
Pokud upřednostňujete díla slavných malířů, můžete využít integrovaný obchod s uměleckými díly Art Store. Díky partnerství s významnými muzei a galeriemi obsahuje přes 1 200 děl. Přístup první měsíc je zdarma, další tří měsíce zdarma lze získat s aplikací Samsung Promotions. Poté lze využít předplatné za 149 Kč měsíčně nebo si zakoupit jednotlivá díla po 599 Kč. Televizory jsou dodávány s držákem pro bezmezerovou instalaci na stěnu a využívají připojení s pouze jedním kabelem One Invisible Connection. Využít lze také stojan Studio Stand, který připomíná stojan na malířské plátno.
 
Nejnovější verze modelu The Frame přijde na trh hned v šesti úhlopříčkách. Zatímco 43", 50" a 55" byly k dostání již u předchozí verze, novinkou budou úhlopříčky 32" a 75". Všechny velikosti využívají panel QLED s rozlišením 4K, pouze nejmenší zástupce si musí vystačit s Full HD. Oproti minulé verzi využívají televizory podsvícení Dual LED kombinující diody se studeným i teplým světlem. Kontrast se zvýšil o 27 % a hloubka černé o 20 %. Nechybí ani podpora hlasového asistenta Bixby. Nové provedení televizoru The Frame se na český trh začne dostávat od dubna, pouze na nejmenší úhlopříčku si zájemci počkají do června. Ceny budou následující:
  • 32“ – 14 990 Kč
  • 43“ – 31 990 Kč
  • 50“ – 34 990 Kč
  • 55“ – 39 990 Kč
  • 65“ – 54 990 Kč
  • 75“ – 89 990 Kč
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně
Hisense E75, kterou výrobce označuje jako první herní televizi, údajně nabídne kvalitní obraz vytvořený na míru hráčům. Nepůjde ovšem jen o konzolisty, ale díky podpoře cloudových platforem si bude možné zahrát i bez dalšího hardwaru.
23.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik