www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV?

Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV?
, , aktualita
IFA 2020 se měla stát jedním z prvních významných veletrhů. který se uskuteční po koronavirové pauze. Některé významné společnosti ovšem budou v Berlíně chybět. Philips (TP Vision) místo toho plánuje vlastní online akce.
K oblíbeným
reklama
Pandemie onemocnění COVID-19 samozřejmě také zkomplikovala řadu významných veletrhů a tiskových konferencí. CES 2020 v Las Vegas proběhl hned zkraje roku bez omezení, ale zdá se, že do konce letošního roku se již nedočkáme žádné další podobné akce, kde by mohli výrobci televizorů prezentovat své produkty široké veřejnosti, odborníkům a novinářům. IFA 2020 v Berlíně sice proběhna za každých okolností, jak dříve avizovali organizátoři, ale neobejde se to bez řady omezení. Pokud nebudete patřit mezi obchodní partnery nebo vybrané novináře, na výstaviště se nedostanete. Navíc se veletrhu nezúčastní zdaleka všechny značky.

 
V uplynulých dnech zrušily svou účast hned dva významní vystavovatelé. Samsung se rozhodl všechny své novinky oznámit pouze online a o pár dnů později následovala společnost TP Vision, která měla na veletrhu prezentovat televizory a audio produkty Philips. Místo toho uspořádá sérii online prezentací, které budou určeny především pro evropské novináře a obchodní partnery. Na konferencích budou oznámeny nové produkty i nastíněny budoucí plány společnosti. Zatímco tyto prezentace by měly být volně přístupné každému, pro pozvaná média budou organizovány také online technické semináře, kde se účastníci dozví třeba o přednostech produktů ze série Philips Premium Sound nebo detaily týkající se systému nejnovějším zvukovém systému Bowers & Wilkins pro Philips TV.
 
Společnost TP Vision zatím neoznámila, jaké nové produkty hodlá představit, ale podle dřívějších spekulací očekáváme třeba nejmenší Philips OLED TV s úhlopříčkou 48 palců. Samsung a Philips nemusí být jediní, kteří vynechají letošní ročník veletrhu IFA. Podobně jako v případě MWC 2020 by mohlo dojít k dominovému efektu, ale prozatím se zdá, že organizátoři plánují veletrh uskutečnit za jakýchkoliv okolností. Obě společnosti navíc zdůraznily, že příští rok se do Berlína vrátí. Připomeňme, že IFA 2020 bude tentokrát trvat jen tři dny a bude rozdělena na několik menších akcí, přičemž každá z nich bude omezena pro tisícovku návštěvníků. Široká veřejnost se letos na veletrh nepodívá.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV
Teprve nedávno byl zahájen prodej OLED TV ze série Panasonic HZ2000, která představuje vlajkovou loď této značky pro rok 2020. Jak správně tušíte, nejedná se o žádnou lidovku, cena se totiž může přiblížit až ke 100 000 Kč.
2.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Sony SRS-LSR200: přenosný reproduktor k TV zamíří na český trh Sony SRS-LSR200: přenosný reproduktor k TV zamíří na český trh
Zkraje letošního roku představilo Sony v Japonsku přenosný bezdrátový reproduktor, který obsahuje i dálkový ovladač k televizoru. Tento neobvyklý produkt nakonec nabídne i českým zákazníkům. Jaké bude využití?
2.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik