Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400

Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
, , aktualita
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
K oblíbeným
reklama
Panasonic tento týden na své výroční akci nepředstavoval jen nové OLED TV a LCD TV. Dostalo se totiž také na nové audioprodukty, ze kterých nás pochopitelně nejvíce budou zajímat soundbary. Do této kategorie přidal Panasonic dvě novinky s minimalistickým designem, které se budou hodit nejen k televizorům této značky. Díky tenkému designu lze soundbary vložit mezi nohy televizoru, nechybí ale ani možnost upevnění na stěnu.
 
 
Panasonic SC-HTB600 je vyšší z představených modelů, který tak pochopitelně nabídne více funkcí i lepší kvalitu zvuku. Obsahuje dvojici širokopásmových reproduktorů (každý s výkonem 80 W) a samostatný bezdrátový subwoofer, který přidává k výkonu dalších 200 W a lze jej umístit na méně nápadné místo. Podpora formátů Dolby Atmos a DTS:X umožňuje vytvořit v obýváku vytvořit pocit prostorového zvuku. Kromě optického vstupu jsou k dispozici dva konektory HDMI, z nichž jeden podporuje funkci eARC a druhý umožňuje přenos videosignálu se 4K, HDR10 a Dolby Vision. Díky Bluetooth můžete soundbar spárovat se smartphonem a vytvořit z něj reproduktor pro přehrávání oblíbených skladeb.
 
 
Panasonic SC-HTB400 nabídne celkový výkon 160 W, ale pochopitelně také příznivější cenu. Postrádá samostatný subwoofer, takže spoléhá pouze na dva reproduktory s plným rozsahem a dva basové reproduktory integrované do zvukové lišty. Technologie Clear-Mode Dialogue, kterou podporují oba představení modely, vylepšují jasnost dialogů, které tak vyniknou nad zvukovými efekty či hudbou v pozadí filmu. Nové soundbary by se měly dostat na evropské trhy v průběhu března za dosud neupřesněné ceny.
 
 
Výrobce nezůstal při představování nových audioproduktů u soundbarů a přidal také přenosný reproduktor Panasonic TMAX5, který nabízí zvuk s bohatými basy a doplněk v podobě barevného LED osvětlení. Vhodný je především na párty, kde lze využít přednastavený ekvalizér pro jednotlivé hudební styly nebo mobilní aplikaci MAX Juke, na které lze vytvářet playlist z videí na YouTube. Hudbu lze přehrávat také z USB flash disku a zajímavostí je také integrovaná bezdrátová nabíječka se standardem Qi.
 
 
K dalším novinkám patří elegantní stereosystém Panasonic SC-DM502 (na některých trzích SC-DM504) s dvojicí reproduktorů a dřevěnou skříní. Nabízí rádio, CD přehrávač, streamování z telefonu přes Bluetooth i další možnosti přehrávání. Přenosné digitální rádio Panasonic RF-D30BT se vyznačuje odolností proti postříkání, takže jej lze bez obav používat třeba v koupelně. Standard DAB/DAB+ podporuje také radiobudík Panasonic RC-D8, který nabízí dobře čitelný displej, dvojitý alarm umožňující buzení párů v různé časy nebo USB pro dobíjení elektroniky.
 
Zdroj: Homecinemamagazine.nl (1, 2, 3)


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink odemkl rekordních 32 programů pro všechny zákazníky Skylink odemkl rekordních 32 programů pro všechny zákazníky
Skylink pokračuje v rozšiřování nabídky volných programů, které jsou dostupné pro všechny zákazníky bez ohledu na předplacený balíček. Zahrnuje skoro čtyři desítky kanálů vysílající filmy, dokumenty, hudbu či dětské pořady.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei láká na další televizor, opět nabídne vysouvací kameru Huawei láká na další televizor, opět nabídne vysouvací kameru
Huawei příští týden představí na čínském trhu svůj druhý televizor. Nasvědčuje tomu vydaný teaser, který ukazuje vysouvací kameru. Nový model pravděpodobně nabídne ještě lepší parametry než současný.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v dubnu 2020: nové seriály a filmy pro zpříjemnění pobytu doma Netflix v dubnu 2020: nové seriály a filmy pro zpříjemnění pobytu doma
Nucený pobyt doma během pandemie COVID-19 si můžete zkrátit novými originály z produkce Netflixu, které budou mít premiéru během dubna. Přinášíme vám jejich kompletní seznam, abyste věděli, na co se připravit.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi
Po 25 letech se seriál Star Trek: Voyager dočká nové verze s vyšší kvalitou obrazu. Postará se o ni jeden z fanoušků, který k tomu využije software založený na strojovém učení. Podívejte se na první ukázku.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik5 komentářů
Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV pro rok 2020 Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV pro rok 2020
Na český trh se pomalu chystají letošní televizory od Panasonicu. Jako první se v nabídce jednoho tuzemského prodejce objevily modely z cenově dostupné řady HX800E, a to rovnou ve třech úhlopříčkách. Kdy se na trh dostanou i další novinky?
29.3.2020, aktualita, Jáchym Šlik