Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400

Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
, , aktualita
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
K oblíbeným
reklama
Panasonic tento týden na své výroční akci nepředstavoval jen nové OLED TV a LCD TV. Dostalo se totiž také na nové audioprodukty, ze kterých nás pochopitelně nejvíce budou zajímat soundbary. Do této kategorie přidal Panasonic dvě novinky s minimalistickým designem, které se budou hodit nejen k televizorům této značky. Díky tenkému designu lze soundbary vložit mezi nohy televizoru, nechybí ale ani možnost upevnění na stěnu.
 
 
Panasonic SC-HTB600 je vyšší z představených modelů, který tak pochopitelně nabídne více funkcí i lepší kvalitu zvuku. Obsahuje dvojici širokopásmových reproduktorů (každý s výkonem 80 W) a samostatný bezdrátový subwoofer, který přidává k výkonu dalších 200 W a lze jej umístit na méně nápadné místo. Podpora formátů Dolby Atmos a DTS:X umožňuje vytvořit v obýváku vytvořit pocit prostorového zvuku. Kromě optického vstupu jsou k dispozici dva konektory HDMI, z nichž jeden podporuje funkci eARC a druhý umožňuje přenos videosignálu se 4K, HDR10 a Dolby Vision. Díky Bluetooth můžete soundbar spárovat se smartphonem a vytvořit z něj reproduktor pro přehrávání oblíbených skladeb.
 
 
Panasonic SC-HTB400 nabídne celkový výkon 160 W, ale pochopitelně také příznivější cenu. Postrádá samostatný subwoofer, takže spoléhá pouze na dva reproduktory s plným rozsahem a dva basové reproduktory integrované do zvukové lišty. Technologie Clear-Mode Dialogue, kterou podporují oba představení modely, vylepšují jasnost dialogů, které tak vyniknou nad zvukovými efekty či hudbou v pozadí filmu. Nové soundbary by se měly dostat na evropské trhy v průběhu března za dosud neupřesněné ceny.
 
 
Výrobce nezůstal při představování nových audioproduktů u soundbarů a přidal také přenosný reproduktor Panasonic TMAX5, který nabízí zvuk s bohatými basy a doplněk v podobě barevného LED osvětlení. Vhodný je především na párty, kde lze využít přednastavený ekvalizér pro jednotlivé hudební styly nebo mobilní aplikaci MAX Juke, na které lze vytvářet playlist z videí na YouTube. Hudbu lze přehrávat také z USB flash disku a zajímavostí je také integrovaná bezdrátová nabíječka se standardem Qi.
 
 
K dalším novinkám patří elegantní stereosystém Panasonic SC-DM502 (na některých trzích SC-DM504) s dvojicí reproduktorů a dřevěnou skříní. Nabízí rádio, CD přehrávač, streamování z telefonu přes Bluetooth i další možnosti přehrávání. Přenosné digitální rádio Panasonic RF-D30BT se vyznačuje odolností proti postříkání, takže jej lze bez obav používat třeba v koupelně. Standard DAB/DAB+ podporuje také radiobudík Panasonic RC-D8, který nabízí dobře čitelný displej, dvojitý alarm umožňující buzení párů v různé časy nebo USB pro dobíjení elektroniky.
 
Zdroj: Homecinemamagazine.nl (1, 2, 3)


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu
Před pár týdny postihla Blu-ray přehrávače a systémy domácího kina od Samsungu chyba, kvůli které se zařízení stala ve většině případů nepoužitelnými. Zdá se, že rozsah problému je větší, než se očekávalo. A reakce Samsungu zatím pomalé.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu
Amazon zamíří k soudu kvůli autorským právům. Překvapivě ovšem nebude na straně žalujícího nýbrž obžalovaného. Několik filmů se totiž mělo ve službě Prime Video objevit bez povolení, a tak po něm vlastník práv požaduje odškodnění.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem
Polk Audio přináší nový soundbar do své řady MagniFi, který zákazníkům slinuje kvalitní filmový zvuk za relativně příznivou cenu. Pokud by vám nestačila základní konfigurace 5.1, můžete využít režim virtuálního 3D zvuku.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem
Výrobce smartphonů OnePlus tento týden rozšířil svou nabídku televizorů o řady U a Y. První zahrnuje 4K TV, zatímco druhá se zaměřuje spíše na cenu. Naneštěstí ovšem i tyto modely zůstávají dostupné jen v Indii.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld
Další populární videohra se dočká seriálového zpracování. Amazon Prime Video přinese novinku natočenou podle post-apokalyptického RPG Fallout. Stát za ni budou autoři úspěšné série Westworld.
3.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik