www.tvfreak.cz
>
>
>
>

OLED TV není nikdy dost. Loewe přidává spoustu dalších modelů

OLED TV není nikdy dost. Loewe přidává spoustu dalších modelů
, , aktualita
Německý výrobce Loewe se pod novým vlastníkem rozhodl výrazně rozšířit nabídku OLED TV. Kromě zbrusu nové řady bild i oznámil také modely bild s.77, v.55 a v.65. Připravena je také nová značka pro mladé „We. by Loewe“.
K oblíbeným
reklama
Německý výrobce luxusních televizorů Loewe má od jara nového vlastníka: investiční skupinu Skytec Group. A zdá se, že se snaží vynahradit dlouhé měsíce, kdy společnost nepředstavovala žádné nové produkty. V posledních týdnech tak došlo k uvedení novinek ve stávajících řadách bild 3 a bild 5. Nový vlastník ovšem již dříve avizoval, že by se portfolio této značky mělo výrazně proměnit. A nyní opravdu přichází se zcela novými modely, Nepřekvapí, že výrobce vsadil na OLED TV, které zkrátka k luxusnímu designu a vysokým cenám pasují nejlépe.
 

Loewe bild s
 
Loewe bild s.77 přichází se zajímavým designovým výstřelkem. Po zapnutí se obrazovka automaticky posune, aby odhalila integrovaný soundbar s deseti reproduktory o celkovém výkonu 120 W. Pomocí aplikace Mimi Defined lze zvuk přizpůsobit konkrétní místnosti a uším diváka. Televizor používá 77palcový 4K OLED panel od LG Display, ale samotná montáž televizoru probíhá v německém Kronachu. Nechybí podpora Dolby Vision ani čtyřjádrový procesor SX8, který pohání inteligentní platformu Loewe os 6.4. Díky duálnímu tuneru lze sledovat jiný program, než právě nahráváte.
 
 
Loewe bild v
 
Podobné parametry, i když v menším měřítku, potom nabídnou modely bild v.55 a v.65. Zákazníci se ovšem budou muset spokojit s audio výkonem 80 W a absencí posuvného designu. Pro nejnáročnější si výrobce představuje sérii Loewe bild i, která by měla mít premiéru příští rok na jaře. Kromě nového procesoru NT7 přinese také technologii Loewe Lux pro výrazné vylepšení kvality obrazu nebo 1TB pevný disk pro nahrávání pořadů. V balení se bude nacházet nový dálkový ovladač, stojan a magnetický kabel pro případ upevnění na zeď.
 
Loewe bild i

Zatímco v případě bild i zatím cenu neznáme, u dalších modelů se již Loewe pochlubilo. Zájemci by si měli připravit 4 000 eur (105 000 Kč) za bild v.55, 7 000 eur (185 000 Kč) za bild v.65 a dokonce 15 000 eur (400 000 Kč) za bild s.77.
 
We. by Loewe
 
Loewe se chce ovšem přiblížit i mladším zákazníkům a nabídnout cenově dostupnější televizory. Proto přijde se značkou „We. by Loewe“, která bude plně odhalena na jaře 2021. Zahrnovat bude LCD TV s úhlopříčkami 32 až 65 palců v moderním dvoubarevném provedení.
 
Zdroj: Prad.de


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy
Hráči, kteří se rozhodli kombinovat LG OLED TV s grafickou kartou Nvidia z řady RTX 30, si stěžují na černou obrazovku nebo deformaci obrazu. Problém se týká loňských i letošních televizí, a podle LG je již na cestě oprava.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci
Google oznámil Android 11 pro zařízení s Android TV. Zatím známe hlavně novinky zaměřené na vývojáře, které se odehrají pod pokličkou. Můžeme očekávat celkové zrychlení systému nebo nativní podporu režimu ALLM.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik