www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Loewe je zpět. Aktualizovaná řada Bild 3 obsahuje OLED i LCD TV

Loewe je zpět. Aktualizovaná řada Bild 3 obsahuje OLED i LCD TV
, , aktualita
Německý výrobce luxusních televizorů Loewe, který kvůli finančním problémům opět změnil vlastníka, po dlouhé době představil nové modely. Druhá generace řady Bild 3 je opět dostupná ve čtyřech úhlopříčkách.
K oblíbeným
reklama
Loewe se sice vloni (znovu) dostal do insolvence, ale k zániku slavné značky nedošlo. Nový vlastník, investiční skupina Skytec Group sídlící na Kypru, se rozhodla pro velký restart a již koncem letošního dubna obnovila výrobu v německém Kranachu. V budoucnu plánuje také mezinárodní expanzi nebo dokonce rozšíření značky na další produkty včetně smartphonů a bílých domácích spotřebičů. Prvními představenými produkty po finančních potížích jsou ovšem televizory. Loewe dnes oznámil druhou generaci série Bild 3, která zahrnuje celkem čtyři modely odlišující se nejen úhlopříčkami, ale také technologiemi displejů.
 
 
Zatímco menší Bild 3.43 a Bild 3.49 jsou LCD TV, větší Bild 3.55 a Bild 3.65 zase řadíme mezi OLED TV. Inovované televizory se od původních liší především novými panely i dalšími komponenty. Modely s úhlopříčkami 55" a 65" využívají letošní verzi OLED panelů od LG Display a modely o velikosti 43" a 49" vsází na LCD panely, které si měla navrhnout sama společnost Loewe. Všechny představené televizory podporují rozlišení 4K Ultra HD a formáty vysokého dynamického rozsahu HDR10 či HLG, v případě OLED TV se navíc přidává ještě Dolby Vision. O zvuk se starají 40W stereo reproduktory ve formě soundbaru, který je připevněn pod obrazovkou.
 
 
Televizory obsahují dva sloty pro moduly CI+, 4 x HDMI, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0 a podporují Wi-Fi i Bluetooth. K ovládání lze využít hlasovou asistentku Amazon Alexa. V základním balení se nachází otočný podstavec pro umístění na stůl, ale dokoupit lze také stojan na podlahu nebo sadu pro montáž na stěnu. Aktualizovaná řada Loewe Bild 3 se již prodává u vybraných distributorů na německém trhu. Prozatím není jasné, kdy a zda vůbec se televizory dostanou také na český trh. Ceny v německých obchodech jsou následující:
  • Loewe Bild 3.65: 3 490 eur (93 000 Kč)
  • Loewe Bild 3.55: 2 690 eur (72 000 Kč)
  • Loewe Bild 3.49: 1 990 eur (53 000 Kč)
  • Loewe Bild 3.55: 1 490 eur (40 000 Kč)
K představení dalších novinek od Loewe by mohlo dojít koncem léta na veletrhu IFA 2020 v Berlíně.
 
Zdroj: 4kfilme.de


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik