www.tvfreak.cz
>
>

Nový hráč na globální scéně. Paramount+ půjde proti Disney+ i HBO Max

Nový hráč na globální scéně. Paramount+ půjde proti Disney+ i HBO Max
, , aktualita
Pokud se vám zdá, že streamovacích platforem na trhu stále není dost, máme pro vás dobrou zprávu. Americký mediální gigant ViacomCBS příští rok spustí službu Paramount+, která rovnou zamíří i do Evropy. Na jaký obsah vsadí?
K oblíbeným
reklama
Na trhu streamovacích platforem nepůsobí pouze Netflix, Amazon či Apple, ale stále patrnější je také snaha amerických mediálních gigantů, kteří si nechtějí nechat ujet vlak. Disney proto spustilo službu Disney+, která letos v létě překonala 60 milionů předplatitelů. Warner letos přidal HBO Max, kterým chce nahradit své předchozí platformy. A před dvěma měsíci se rozeběhla také další služba Peacock od NBCUniversal. Příliš pozadu nechce zůstat ani ViacomCBS, vlastník hollywoodského studia Paramount Pictures či mnoha televizních stanic včetně MTV, Comedy Central nebo Showtime. Nyní do portfolia přidá také službu Paramount+, se kterou chce globálně expandovat.
 
 
V USA dojde k rebrandingu stávající platformy CBS All Access. Kromě loga a dalších kosmetických změn ovšem dojde také k rozšíření databáze obsahu, a to již začátkem roku 2021. Zároveň tím započne spouštění v dalších regionech, kterými v první fázi bude Austrálie, Latinská Amerika a Severní Evropa. Po spuštění bude k dispozici přes 30 tisíc filmů a epizod seriálů. NBCUniversal totiž může těžit ze široké databáze již existujících titulů. Diváci se tak mohou těšit na filmy studia Paramount Pictures i pořady z placených kabelových stanic jako Showtime, CBS, BET, MTV, Comedy Central, Nickelodeon a Smithsonian. Provozovatel ovšem nechce pouze vytahovat kousky z archivu, ale také přinést exkluzivní obsah.
 
Showtime tedy pro Paramount+ vytvoří seriál Halo založený na populární videohře pro Xbox, špionážní drama Lioness nebo sérii natočenou podle novely American Rust. Dále se chystá seriál First Ladies zaměřená na první dámy USA nebo dokumentární série The Real Criminal Minds o zločincích. V plánu je také revival sitcomu The Game nebo seriál MTV’s Behind the Music – The Top 40, která diváky zavede do zákulisí největších hudebních hvězd všech dob. Paramount+ bude dostupný jako aplikace pro všechny populární platformy. Cena předplatného zatím nebyla oznámena. V USA stojí CBS All Access aktuálně 6 dolarů s reklamami a 10 dolarů bez reklam.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sharp prodává největší 8K displej na světě. Měří 120 palců Sharp prodává největší 8K displej na světě. Měří 120 palců
Zdají se vám současné 8K TV příliš malé? Sharp začal prodávat největší obrazovku světa s rozlišením 8K. Není určena do obýváků, ale pro profesionální použití. Z toho důvodu neobsahuje televizní tuner.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG Eclair: nejmenší soundbar s Dolby Atmos na světě LG Eclair: nejmenší soundbar s Dolby Atmos na světě
LG letos začne prodávat mimořádně kompaktní soundbar, který ovšem poskytne plnohodnotné řešení k ozvučení obýváku. A dokonce podporuje také formát prostorového zvuku Dolby Atmos, který byl dosud vyhrazen jen pro větší soundbary.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi posílá do Evropy dostupné televize Mi TV P1 s HDMI 2.1 a Android TV Xiaomi posílá do Evropy dostupné televize Mi TV P1 s HDMI 2.1 a Android TV
Xiaomi představilo nové televizory řady Mi TV P1, které jsou určeny pro evropské trhy. Zahrnuje kvarteto LCD TV, které s výjimkou nejmenšího modelu spoléhají na rozlišení 4K. Ve výbavě mají operační systém Android TV.
10.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ TK700STi: herní projektor slibuje nejnižší latencí ve 4K BenQ TK700STi: herní projektor slibuje nejnižší latencí ve 4K
BenQ přináší nový projektor zaměřený hlavně na hráče. Slibuje totiž vstupní odezvu 16 ms při rozlišení 4K, která by měla být nejnižší na trhu. Výhodou je také 100" obraz při velmi krátké projekční vzdálenosti nebo systém Android TV.
9.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce
Jeden z největších výrobců televizorů na světě připustil, že se v jeho televizích s Androidem nacházela aplikace třetí strany, která shromažďovala příliš mnoho informací o uživatelích. Problém se údajně týkal pouze zařízení na čínském trhu.
9.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik