www.tvfreak.cz
>
>

Nový hráč na globální scéně. Paramount+ půjde proti Disney+ i HBO Max

Nový hráč na globální scéně. Paramount+ půjde proti Disney+ i HBO Max
, , aktualita
Pokud se vám zdá, že streamovacích platforem na trhu stále není dost, máme pro vás dobrou zprávu. Americký mediální gigant ViacomCBS příští rok spustí službu Paramount+, která rovnou zamíří i do Evropy. Na jaký obsah vsadí?
K oblíbeným
reklama
Na trhu streamovacích platforem nepůsobí pouze Netflix, Amazon či Apple, ale stále patrnější je také snaha amerických mediálních gigantů, kteří si nechtějí nechat ujet vlak. Disney proto spustilo službu Disney+, která letos v létě překonala 60 milionů předplatitelů. Warner letos přidal HBO Max, kterým chce nahradit své předchozí platformy. A před dvěma měsíci se rozeběhla také další služba Peacock od NBCUniversal. Příliš pozadu nechce zůstat ani ViacomCBS, vlastník hollywoodského studia Paramount Pictures či mnoha televizních stanic včetně MTV, Comedy Central nebo Showtime. Nyní do portfolia přidá také službu Paramount+, se kterou chce globálně expandovat.
 
 
V USA dojde k rebrandingu stávající platformy CBS All Access. Kromě loga a dalších kosmetických změn ovšem dojde také k rozšíření databáze obsahu, a to již začátkem roku 2021. Zároveň tím započne spouštění v dalších regionech, kterými v první fázi bude Austrálie, Latinská Amerika a Severní Evropa. Po spuštění bude k dispozici přes 30 tisíc filmů a epizod seriálů. NBCUniversal totiž může těžit ze široké databáze již existujících titulů. Diváci se tak mohou těšit na filmy studia Paramount Pictures i pořady z placených kabelových stanic jako Showtime, CBS, BET, MTV, Comedy Central, Nickelodeon a Smithsonian. Provozovatel ovšem nechce pouze vytahovat kousky z archivu, ale také přinést exkluzivní obsah.
 
Showtime tedy pro Paramount+ vytvoří seriál Halo založený na populární videohře pro Xbox, špionážní drama Lioness nebo sérii natočenou podle novely American Rust. Dále se chystá seriál First Ladies zaměřená na první dámy USA nebo dokumentární série The Real Criminal Minds o zločincích. V plánu je také revival sitcomu The Game nebo seriál MTV’s Behind the Music – The Top 40, která diváky zavede do zákulisí největších hudebních hvězd všech dob. Paramount+ bude dostupný jako aplikace pro všechny populární platformy. Cena předplatného zatím nebyla oznámena. V USA stojí CBS All Access aktuálně 6 dolarů s reklamami a 10 dolarů bez reklam.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy
Hráči, kteří se rozhodli kombinovat LG OLED TV s grafickou kartou Nvidia z řady RTX 30, si stěžují na černou obrazovku nebo deformaci obrazu. Problém se týká loňských i letošních televizí, a podle LG je již na cestě oprava.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci
Google oznámil Android 11 pro zařízení s Android TV. Zatím známe hlavně novinky zaměřené na vývojáře, které se odehrají pod pokličkou. Můžeme očekávat celkové zrychlení systému nebo nativní podporu režimu ALLM.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik