www.tvfreak.cz
>
>

Ms. Marvel: chystá se nový seriál o Kamale Khan

Ms. Marvel: chystá se nový seriál o Kamale Khan
, , aktualita
Marvel Studios ohlásilo přípravu dalšího seriálu pro streamovací službu Disney+, který ponese název Ms. Marvel. Hlavní hrdinkou bude studentka Kamala Khan, která nepřekvapivě získá nadpřirozené schopnosti pro boj se zločinem.
K oblíbeným
reklama
Na výstavě D23 bylo poodhaleno více informací i o dalším připravovaném seriálu Ms. Marvel. Jeho hlavní hrdinkou bude muslimská studentka Kamala Khan, která podobně jako Spider-Man bude muset přebíhat mezi studentským životem se všemi jeho strastmi studijními i milostnými a životem superhrdinky chránící New Jersey před zločinci a jinými zápornými postavami. Ke svým nadpřirozeným schopnostem přijde díky vystavení tzv. Terrigen Mist. Její superschopnost spočívá v možnosti měnit svou velikost i tvar podle potřeby.
 
Marvel Studios logo
 
Kamala převezme jméno Ms. Marvel po Carol Denversové, která se v roce 2012 přejmenovala z Ms. Marvel na Captain Marvel a Kamala Khan pak převzala toto jméno s představením její postavy do světa MCU o rok později. O scénář se postará Bisha K. Ali, více informací ale není známo. Nevíme tedy, jaké bude obsazení, kolik bude epizod ani přesné datum uvedení na streamovací službě Disney+.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik