www.tvfreak.cz
>
>

Ms. Marvel: chystá se nový seriál o Kamale Khan

Ms. Marvel: chystá se nový seriál o Kamale Khan
, , aktualita
Marvel Studios ohlásilo přípravu dalšího seriálu pro streamovací službu Disney+, který ponese název Ms. Marvel. Hlavní hrdinkou bude studentka Kamala Khan, která nepřekvapivě získá nadpřirozené schopnosti pro boj se zločinem.
K oblíbeným
reklama
Na výstavě D23 bylo poodhaleno více informací i o dalším připravovaném seriálu Ms. Marvel. Jeho hlavní hrdinkou bude muslimská studentka Kamala Khan, která podobně jako Spider-Man bude muset přebíhat mezi studentským životem se všemi jeho strastmi studijními i milostnými a životem superhrdinky chránící New Jersey před zločinci a jinými zápornými postavami. Ke svým nadpřirozeným schopnostem přijde díky vystavení tzv. Terrigen Mist. Její superschopnost spočívá v možnosti měnit svou velikost i tvar podle potřeby.
 
Marvel Studios logo
 
Kamala převezme jméno Ms. Marvel po Carol Denversové, která se v roce 2012 přejmenovala z Ms. Marvel na Captain Marvel a Kamala Khan pak převzala toto jméno s představením její postavy do světa MCU o rok později. O scénář se postará Bisha K. Ali, více informací ale není známo. Nevíme tedy, jaké bude obsazení, kolik bude epizod ani přesné datum uvedení na streamovací službě Disney+.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS
Společnost Huawei představila svůj první produkt s operačním systémem HarmonyOS. Je jím televize Vision TV s rozlišením 4K a spoustou technologií využívajících umělou inteligenci. Má i vyskakovací kamerku.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala