Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ms. Marvel: chystá se nový seriál o Kamale Khan

25.8.2019, Milan Šurkala, aktualita
Marvel Studios ohlásilo přípravu dalšího seriálu pro streamovací službu Disney+, který ponese název Ms. Marvel. Hlavní hrdinkou bude studentka Kamala Khan, která nepřekvapivě získá nadpřirozené schopnosti pro boj se zločinem.
Na výstavě D23 bylo poodhaleno více informací i o dalším připravovaném seriálu Ms. Marvel. Jeho hlavní hrdinkou bude muslimská studentka Kamala Khan, která podobně jako Spider-Man bude muset přebíhat mezi studentským životem se všemi jeho strastmi studijními i milostnými a životem superhrdinky chránící New Jersey před zločinci a jinými zápornými postavami. Ke svým nadpřirozeným schopnostem přijde díky vystavení tzv. Terrigen Mist. Její superschopnost spočívá v možnosti měnit svou velikost i tvar podle potřeby.
 
Marvel Studios logo
 
Kamala převezme jméno Ms. Marvel po Carol Denversové, která se v roce 2012 přejmenovala z Ms. Marvel na Captain Marvel a Kamala Khan pak převzala toto jméno s představením její postavy do světa MCU o rok později. O scénář se postará Bisha K. Ali, více informací ale není známo. Nevíme tedy, jaké bude obsazení, kolik bude epizod ani přesné datum uvedení na streamovací službě Disney+.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.