www.tvfreak.cz
>
>

Ms. Marvel: chystá se nový seriál o Kamale Khan

Ms. Marvel: chystá se nový seriál o Kamale Khan
, , aktualita
Marvel Studios ohlásilo přípravu dalšího seriálu pro streamovací službu Disney+, který ponese název Ms. Marvel. Hlavní hrdinkou bude studentka Kamala Khan, která nepřekvapivě získá nadpřirozené schopnosti pro boj se zločinem.
K oblíbeným
reklama
Na výstavě D23 bylo poodhaleno více informací i o dalším připravovaném seriálu Ms. Marvel. Jeho hlavní hrdinkou bude muslimská studentka Kamala Khan, která podobně jako Spider-Man bude muset přebíhat mezi studentským životem se všemi jeho strastmi studijními i milostnými a životem superhrdinky chránící New Jersey před zločinci a jinými zápornými postavami. Ke svým nadpřirozeným schopnostem přijde díky vystavení tzv. Terrigen Mist. Její superschopnost spočívá v možnosti měnit svou velikost i tvar podle potřeby.
 
Marvel Studios logo
 
Kamala převezme jméno Ms. Marvel po Carol Denversové, která se v roce 2012 přejmenovala z Ms. Marvel na Captain Marvel a Kamala Khan pak převzala toto jméno s představením její postavy do světa MCU o rok později. O scénář se postará Bisha K. Ali, více informací ale není známo. Nevíme tedy, jaké bude obsazení, kolik bude epizod ani přesné datum uvedení na streamovací službě Disney+.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala