www.tvfreak.cz
>
>

HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR

HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
, , aktualita
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
K oblíbeným
reklama
Služba pro streamování videa HBO Max byla spuštěna 27. května 2020. Po více než roce konečně expanduje za hranice USA a dle očekávání se první zastávkou stala Latinská Amerika a Karibik. Od tohoto týdne lze HBO Max využívat v 39 nových zemích a teritoriích v této oblasti. HBO doufá v miliony či desítky milionů nových zákazníků, kteří pomohou dosáhnout cíle 120 až 150 milionů předplatitelů po celém světě v roce 2025. Novinkou pro latinskoamerický trh je mobilní plín předplatného, který není určen pro používání na počítačích ani televizích, ale smartphonech nebo tabletech. Podporuje pouze standardní rozlišení a umožňuje stažení až 5 titulů pro sledování offline.
 
 
Další možností je standardní plán, který zahrnuje obsah v rozlišení až 4K, tři souběžné streamy, stažení až 30 titulů a pět uživatelských profilů (např. pro jednotlivé členy domácnosti). Ceny předplatného se liší v jednotlivých zemích. Třeba v Mexiku bude mobilní plán stát 99 pesos (107 Kč) měsíčně, při roční úhradě dokonce jen 69 pesos (75 Kč) za měsíc. Za standardní plán zaplatí tamní diváci každý měsíc 149 pesos (161 Kč), ale při předplacení na 12 měsíců je vyjde pouze na 104 pesos (112 Kč) za měsíc. Pokud se noví předplatitelé přihlásí do konce července, získají dokonce 50% slevu.
 
HBO Max nabízí také sedmidenní zkušební verzi a bezplatnou sekci, kde lze zhlédnout některé filmy či seriály i bez registrace. V Latinské Americe nebude fungovat nový plán s reklamami, který platforma nedávno představila v USA. Stojí 10 dolarů místo 15 dolarů, ale kromě přidání reklam musí uživatelé očekávat absenci obsahu ve 4K, offline stahování i premiér filmů v den uvedení do kin. HBO dlouhodobě spoléhá na místní obsah, což nezmění ani příchod HBO Max. V Latinské Americe chce v následujících letech přinést 100 nových originálů. V Mexiku a Brazílii přinese platforma také zápasy Ligy mistrů UEFA.
 
 

Další na řadě je start HBO Max v ČR a Evropě

 
Podle dřívějších informací můžeme očekávat spuštění HBO Max v Česku a na Slovensku někdy ve druhé polovině roku 2021. Informace z minulých měsíců naznačují např. nabídku i ceny předplatného. Spuštění v ČR bude nejspíš součástí širší evropské expanze. Na trzích, kde aktuálně funguje HBO GO, dojde k nahrazení původní služby.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nové televize Xiaomi mají lepší kameru než váš smartphone Nové televize Xiaomi mají lepší kameru než váš smartphone
Xiaomi tento týden představilo Mi TV 6 Extreme Edition a Mi TV ES 2022 pro čínský trh. První jmenovaná řada používá 48MPx duální kameru, což je mezi televizemi rarita. Nepodceňuje ovšem ani kvalitu zobrazení barev nebo zvukový systém.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře