Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HBO GO v červnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály

2.6.2021, Jáchym Šlik, aktualita
Spolu s létem dorazí na HBO GO všech pět řad animáku pro dospělé Rick a Morty i s českým dabingem. Premiéru budou mít nové řady několika seriálů. Těšit se můžete také na několik oblíbených filmů od Shreka po Purpurový vrch.
V uplynulých týdnech jsme přinesli několik spekulací o vstupu HBO Max do ČR včetně možné nabídky a cen tarifů. Ještě před tím, že bude současná služba HBO GO nahrazena nástupcem, nám přinese další premiéry. A několik z nich bude převzato z produkce HBO Max, stejně jako nedávno dlouho očekávaný speciál Přátelé: Zase spolu. Pojďme se podívat, jaké novinky nás čekají v průběhu tohoto měsíce na HBO GO.
 

 

Od 12. června bude pokračovat druhou řadou komediální seriál Betty z produkce HBO, inspirovaný kritikou uznávaným celovečerním debutem Skate Kitchen režisérky Crystal Moselleové. Seriál sleduje rozmanitou partu mladých žen, které si v New Yorku klestí cestu převážně mužským světem skateboardingu.
 
 
Druhou řadou bude pokračovat také komedie Dave inspirovaná životem rappera a komika Davea Burda, vystupujícího pod přezdívkou Lil Dicky. K vidění bude od 17. června. Ve stejný den budou k dispozici také nové díly dramatu Genera+ion z produkce HBO Max, který sleduje různorodou skupinu středoškoláků zkoumajících současnou sexualitu v konzervativní komunitě. Velký hit si HBO GO přichystalo na 21. června, kdy přinese všech pět sérií populárního animáku Rick a Morty. Na Instagramu firma potvrdila, že všechny díly nabídne i v českém dabingu.
 
 
O den později bude mít premiéru bonusový díl dokumentu Zmizím ve tmě (I'll Be Gone in the Dark), který sleduje pátrání novinářky po nelítostném zabijákovi. A poslední seriálovou novinkou je čtvrtá řada vysoce hodnoceného krimi Dobrý boj (The Good Fight), ve které se Reddicková, Boseman a Lockhartová vydali na zteč proti zkorumpovanému systému. 
 
Na červen zatím HBO neavizovalo žádnou velkou filmovou premiéru, ale můžeme se těšit na řadu starších snímků. V prvních dnech nového měsíce se jedná třeba o animáky Shrek a Shrek 2 (1. června), životopisnou komedii Americká reportérka (5. června), válečný Dunkerk (5. června), horor Purpurový vrch (6. června) nebo akční snímek Ready Player One: Hra začíná (6. června) od Stevena Spielberga.
 
Zdroj: HBOGO.cz