www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v červnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály

HBO GO v červnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály
, , aktualita
Spolu s létem dorazí na HBO GO všech pět řad animáku pro dospělé Rick a Morty i s českým dabingem. Premiéru budou mít nové řady několika seriálů. Těšit se můžete také na několik oblíbených filmů od Shreka po Purpurový vrch.
K oblíbeným
reklama
V uplynulých týdnech jsme přinesli několik spekulací o vstupu HBO Max do ČR včetně možné nabídky a cen tarifů. Ještě před tím, že bude současná služba HBO GO nahrazena nástupcem, nám přinese další premiéry. A několik z nich bude převzato z produkce HBO Max, stejně jako nedávno dlouho očekávaný speciál Přátelé: Zase spolu. Pojďme se podívat, jaké novinky nás čekají v průběhu tohoto měsíce na HBO GO.
 

 

Od 12. června bude pokračovat druhou řadou komediální seriál Betty z produkce HBO, inspirovaný kritikou uznávaným celovečerním debutem Skate Kitchen režisérky Crystal Moselleové. Seriál sleduje rozmanitou partu mladých žen, které si v New Yorku klestí cestu převážně mužským světem skateboardingu.
 
 
Druhou řadou bude pokračovat také komedie Dave inspirovaná životem rappera a komika Davea Burda, vystupujícího pod přezdívkou Lil Dicky. K vidění bude od 17. června. Ve stejný den budou k dispozici také nové díly dramatu Genera+ion z produkce HBO Max, který sleduje různorodou skupinu středoškoláků zkoumajících současnou sexualitu v konzervativní komunitě. Velký hit si HBO GO přichystalo na 21. června, kdy přinese všech pět sérií populárního animáku Rick a Morty. Na Instagramu firma potvrdila, že všechny díly nabídne i v českém dabingu.
 
 
O den později bude mít premiéru bonusový díl dokumentu Zmizím ve tmě (I'll Be Gone in the Dark), který sleduje pátrání novinářky po nelítostném zabijákovi. A poslední seriálovou novinkou je čtvrtá řada vysoce hodnoceného krimi Dobrý boj (The Good Fight), ve které se Reddicková, Boseman a Lockhartová vydali na zteč proti zkorumpovanému systému. 
 
Na červen zatím HBO neavizovalo žádnou velkou filmovou premiéru, ale můžeme se těšit na řadu starších snímků. V prvních dnech nového měsíce se jedná třeba o animáky Shrek a Shrek 2 (1. června), životopisnou komedii Americká reportérka (5. června), válečný Dunkerk (5. června), horor Purpurový vrch (6. června) nebo akční snímek Ready Player One: Hra začíná (6. června) od Stevena Spielberga.
 
Zdroj: HBOGO.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi
Netflix zkouší další způsob, jak získat nové uživatele. Jedním z nich je bezplatný plán dokonce i bez reklam. Pochopitelně přinese několik omezení a dostupný bude jen v jedné zemi. A ta naše to bohužel není.
25.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps
GoPro uvádí novou generaci svých odolných outdoorových kamer Hero10 Black. Nový procesor GP2 slibuje vyšší výkony a posouvá schopnosti videa zase o něco dále. Těšit se můžeme na 4K při 120 fps nebo 5.3K při 60 fps.
18.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou
LG představilo nové televize s technologií DVLED (Direct View LED). Nabízí se v rozlišeních 2K, 4K a 8K, poměrech stran 16:9 i 32:9. Úhlopříčky mohou mít 108" až 325" u klasického poměru, s tím nejširším se končí dokonce až na 393".
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením
Společnost TCL připravila dva nové modely televizí. Jde o X92 Series Pro OD Zero Mini LED 8K a X92 Series Mini LED 8K. Jak už naznačují jména, mají vysoké rozlišení 8K a technologii Mini LED.
13.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9 JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9
Společnost JVC před měsícem oznámila, že uvede 8K projektory. Nyní se oficiálně představují a zvládnou 8K při 60p nebo dokonce 4K při 120p. Vysokého rozlišení dosahují díky technologii 8K/e-shift(X).
8.9.2021, aktualita, Milan Šurkala