www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v červnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály

HBO GO v červnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály
, , aktualita
Spolu s létem dorazí na HBO GO všech pět řad animáku pro dospělé Rick a Morty i s českým dabingem. Premiéru budou mít nové řady několika seriálů. Těšit se můžete také na několik oblíbených filmů od Shreka po Purpurový vrch.
K oblíbeným
reklama
V uplynulých týdnech jsme přinesli několik spekulací o vstupu HBO Max do ČR včetně možné nabídky a cen tarifů. Ještě před tím, že bude současná služba HBO GO nahrazena nástupcem, nám přinese další premiéry. A několik z nich bude převzato z produkce HBO Max, stejně jako nedávno dlouho očekávaný speciál Přátelé: Zase spolu. Pojďme se podívat, jaké novinky nás čekají v průběhu tohoto měsíce na HBO GO.
 

 

Od 12. června bude pokračovat druhou řadou komediální seriál Betty z produkce HBO, inspirovaný kritikou uznávaným celovečerním debutem Skate Kitchen režisérky Crystal Moselleové. Seriál sleduje rozmanitou partu mladých žen, které si v New Yorku klestí cestu převážně mužským světem skateboardingu.
 
 
Druhou řadou bude pokračovat také komedie Dave inspirovaná životem rappera a komika Davea Burda, vystupujícího pod přezdívkou Lil Dicky. K vidění bude od 17. června. Ve stejný den budou k dispozici také nové díly dramatu Genera+ion z produkce HBO Max, který sleduje různorodou skupinu středoškoláků zkoumajících současnou sexualitu v konzervativní komunitě. Velký hit si HBO GO přichystalo na 21. června, kdy přinese všech pět sérií populárního animáku Rick a Morty. Na Instagramu firma potvrdila, že všechny díly nabídne i v českém dabingu.
 
 
O den později bude mít premiéru bonusový díl dokumentu Zmizím ve tmě (I'll Be Gone in the Dark), který sleduje pátrání novinářky po nelítostném zabijákovi. A poslední seriálovou novinkou je čtvrtá řada vysoce hodnoceného krimi Dobrý boj (The Good Fight), ve které se Reddicková, Boseman a Lockhartová vydali na zteč proti zkorumpovanému systému. 
 
Na červen zatím HBO neavizovalo žádnou velkou filmovou premiéru, ale můžeme se těšit na řadu starších snímků. V prvních dnech nového měsíce se jedná třeba o animáky Shrek a Shrek 2 (1. června), životopisnou komedii Americká reportérka (5. června), válečný Dunkerk (5. června), horor Purpurový vrch (6. června) nebo akční snímek Ready Player One: Hra začíná (6. června) od Stevena Spielberga.
 
Zdroj: HBOGO.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Samsung uvedl Neo QLED se 144 Hz a 99" model s MicroLED Samsung uvedl Neo QLED se 144 Hz a 99" model s MicroLED
Na CES 2022 představila společnost Samsung i další nové produkty. Jsou mezi nimi chytré televize Neo QLED, které budou vrcholit modelem s 8K rozlišením a frekvencí 144 Hz, zajímavostí jsou i televize s MicroLED.
8.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
LG uvedlo nové OLED TV: svou nejmenší 42" C2 a naopak největší 97" G2 LG uvedlo nové OLED TV: svou nejmenší 42" C2 a naopak největší 97" G2
LG uvedlo na veletrhu CES 2022 spoustu nových televizí. Mezi nimi se dá najít i několik zajímavostí. OLED televize výrobce budou nově k dispozici v ještě menší 42" úhlopříčce a naopak v ještě větší, 97".
7.1.2022, aktualita, Milan Šurkala