www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v červnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály

HBO GO v červnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály
, , aktualita
Spolu s létem dorazí na HBO GO všech pět řad animáku pro dospělé Rick a Morty i s českým dabingem. Premiéru budou mít nové řady několika seriálů. Těšit se můžete také na několik oblíbených filmů od Shreka po Purpurový vrch.
K oblíbeným
reklama
V uplynulých týdnech jsme přinesli několik spekulací o vstupu HBO Max do ČR včetně možné nabídky a cen tarifů. Ještě před tím, že bude současná služba HBO GO nahrazena nástupcem, nám přinese další premiéry. A několik z nich bude převzato z produkce HBO Max, stejně jako nedávno dlouho očekávaný speciál Přátelé: Zase spolu. Pojďme se podívat, jaké novinky nás čekají v průběhu tohoto měsíce na HBO GO.
 

 

Od 12. června bude pokračovat druhou řadou komediální seriál Betty z produkce HBO, inspirovaný kritikou uznávaným celovečerním debutem Skate Kitchen režisérky Crystal Moselleové. Seriál sleduje rozmanitou partu mladých žen, které si v New Yorku klestí cestu převážně mužským světem skateboardingu.
 
 
Druhou řadou bude pokračovat také komedie Dave inspirovaná životem rappera a komika Davea Burda, vystupujícího pod přezdívkou Lil Dicky. K vidění bude od 17. června. Ve stejný den budou k dispozici také nové díly dramatu Genera+ion z produkce HBO Max, který sleduje různorodou skupinu středoškoláků zkoumajících současnou sexualitu v konzervativní komunitě. Velký hit si HBO GO přichystalo na 21. června, kdy přinese všech pět sérií populárního animáku Rick a Morty. Na Instagramu firma potvrdila, že všechny díly nabídne i v českém dabingu.
 
 
O den později bude mít premiéru bonusový díl dokumentu Zmizím ve tmě (I'll Be Gone in the Dark), který sleduje pátrání novinářky po nelítostném zabijákovi. A poslední seriálovou novinkou je čtvrtá řada vysoce hodnoceného krimi Dobrý boj (The Good Fight), ve které se Reddicková, Boseman a Lockhartová vydali na zteč proti zkorumpovanému systému. 
 
Na červen zatím HBO neavizovalo žádnou velkou filmovou premiéru, ale můžeme se těšit na řadu starších snímků. V prvních dnech nového měsíce se jedná třeba o animáky Shrek a Shrek 2 (1. června), životopisnou komedii Americká reportérka (5. června), válečný Dunkerk (5. června), horor Purpurový vrch (6. června) nebo akční snímek Ready Player One: Hra začíná (6. června) od Stevena Spielberga.
 
Zdroj: HBOGO.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BenQ W1800i: 4K projektor s Android TV pro domácí kino míří na český trh BenQ W1800i: 4K projektor s Android TV pro domácí kino míří na český trh
BenQ rozšiřuje svou nabídku o domácí projekt s nativním rozlišením 4K. Chlubí se také 100% pokrytím barevného prostoru Rec.709, podporou HDR, režimem Filmmaker nebo operačním systémem Android TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix
Zatímco se před dvěma lety měl slavný režisér Steven Spielberg nelichotivě vyjádřit na adresu streamovacích služeb, které by neměly soutěžit o Oskary, nyní se přidává k Netflixu, aby pro něj jeho studio natočilo několik snímků.
22.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Poslední aktualizace pro LG OLED TV (2019) může rozladit Dolby Vision Poslední aktualizace pro LG OLED TV (2019) může rozladit Dolby Vision
Aktuální firmware 5.10.04 přidělal vrásky na čele některých majitelům televizí LG C9 a nejspíš také dalších OLED TV z roku 2019. Po updatu totiž přestal za určitých okolností fungovat formát Dolby Vision, což se projevuje blikající obrazovkou.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Nvidia Shield TV získává rozhraní ve stylu Google TV, obsahuje i reklamu Nvidia Shield TV získává rozhraní ve stylu Google TV, obsahuje i reklamu
Uživatelé Nvidia Shield TV se mohou těšit na vylepšené uživatelské rozhraní Android TV. Domovská obrazovka inspirovaná Google TV se zaměřuje na doporučování pořadů. Někteří uživatelé ovšem kritizují výrazný sponzorovaný obsah.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Skoro polovina 4K TV prodaných v ČR je od Samsungu Skoro polovina 4K TV prodaných v ČR je od Samsungu
Samsungu se daří nejen na globálním trhu s televizory, ale také v Česku. Ze všech chytrých televizorů prodaných v dubnu jich bezmála třetina nesla logo Samsungu. V kategorii TV nad 75" drží dokonce více než poloviční podíl.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik