www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v únoru 2021: nejlepší nové filmy a seriály

HBO GO v únoru 2021: nejlepší nové filmy a seriály
, , aktualita
Únor přináší na HBO GO seriálové novinky, a to především dokumentárního rázu. Představí nám podvodnou automobilku ze 70. let nebo lidské příběhy v době koronaviru. Pokračovat bude také populární show Johna Olivera.
K oblíbeným
reklama
I druhý měsíc roku 2021 je z pohledu novinek na HBO GO trochu chudší. Na předplatitele nečeká žádná velká seriálová ani filmová premiéra. To ovšem neznamená, že by byl únor na HBO GO zcela bez nového obsahu. Pojďme se podívat, co si pro nás tato VOD platforma přichystala.
 
 
Již nyní je na HBO GO ke zhlédnutí čtyřdílná dokumentární minisérie Lady a Dale sledující příběh Elizabeth Carmichaelové, která se dostane do popředí pozornosti poté, co v době benzinové krize v 70. letech minulého století uvede na trh tříkolové vozidlo s úsporným motorem. Jak se ovšem záhy ukáže, jedná se o podvod. Režiséry seriálu jsou držitelé Emmy – bratři Mark a Jay Duplassovi.
 
 
Španělský dokument Jsme v tom spolu (Vitals) z produkce HBO Europe bude mít premiéru 7. února. Tři díly zachycují zkušenosti skupiny obětí nemoci COVID-19, jejich kariéry i jejich rodiny během nejtěžších měsíců v nemocnici Parc Taulí ve městě Sabadell nedaleko Barcelony. Dokument divákům ukáže, že za čísly ve statistikách se ukrývají příběhy skutečných lidí.
 

Od 7. února budou čtvrtou řadou pokračovat rozhovory Axis s osobnostmi ze světa technologií, médií, byznysu i politiky. Jedná se o unikátní zpravodajský formát, ve kterém se objevili Mark Zuckerberg, Donald J. Trump, Joe Biden a další. Producenty pořadu jsou Matthew O'Neill (držitel Emmy) a Perri Peltzová.
 
 
Populární talk show Co týden dal a vzal (Last Week Tonight), ve které John Oliver vtipně a trefně komentuje aktuální dění, bude 15. února pokračovat osmou řadou. Od 25. února bude dostupná čtvrtá řada krimi seriálu Sněží! (Snowfall), ve které se Franklin pokusí dostat svůj drogový obchod pod kontrolu během zuřící války gangů v Los Angeles. Během února budou pochopitelně pokračovat také seriály z minulého měsíce. Mezi nimi také kriminálka C.B. Strike: Smrtící bílá (Lethal White) inspirovaná úspěšnými kriminálními romány J.K. Rowlingové, autorky Harryho Pottera.
 
 
Z filmových premiér se knihovna rozšíří 5. února o britskou romantickou komedii Lockdown (Locked Down) z produkce HBO Max. Vypráví o bývalém páru, který kvůli povinné karanténě v době londýnské epidemie koronaviru musí i nadále žít pod jednou střechou. A rozhodnou se podílet na riskantní loupeži šperků. Za zmínku stojí také dokument Falešná sláva z produkce HBO, který se zabývá aktuální tématikou influencerů. Dětské diváky potěší nový animák Mezi námi medvědy ve filmu. HBO GO přidává také starší snímky. Z uplynulých let třeba francouzskou komedii Výjimeční, ze zlatého filmového archivu potom trháky Titanic a Trosečník.
 
Zdroj: HBOGO.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čipset Amlogic S805X2 s podporou AV1 míří do prvních TV boxů Čipset Amlogic S805X2 s podporou AV1 míří do prvních TV boxů
Po několika letech od představení se začíná čip Amlogic S805X2 dostávat do prvních zařízení. Odtud máme také technické detaily o tomto nástupci pro S805X a S805Y. Kromě vyššího výkonu nabídne i nový kodek AV1.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Po zkušebním období Netflix zrušil také stránku s obsahem zdarma Po zkušebním období Netflix zrušil také stránku s obsahem zdarma
Před časem Netflix v Česku zrušil možnost vyzkoušet si jeho služby na 30 dní zdarma. A nyní odstranil také speciální stránku, kde bylo možné zhlédnout několik filmů a epizod populárních seriálů i bez předplatného.
16.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
LG OLED TV zatím nepodporují hraní ve 4K120 s Dolby Vision na Xboxu LG OLED TV zatím nepodporují hraní ve 4K120 s Dolby Vision na Xboxu
Microsoft oficiálně potvrdil testování her v Dolby Vision na konzolích Xbox Series X/S. Majitelé LG OLED TV si ovšem všimli, že novinka nefunguje při použití vstupu 4K120. Oprava by měla přijít brzy. Majitelé konkurenčních televizí mají potom smůlu úplně.
16.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Disney+ už má 103,6 milionu předplatitelů, čekalo se ale více Disney+ už má 103,6 milionu předplatitelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Disney+ překonala hranici 100 milionů předplatitelů. Konkrétně jde o 103,6 milionu, což je velmi pěkné číslo, nicméně ne tak vysoké, jak se čekalo. Zábavní parky se sice otevírají, ale prozatím přináší ztráty.
16.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Disney zkrátí exkluzivní období pro kina na polovinu. Následuje konkurenci Disney zkrátí exkluzivní období pro kina na polovinu. Následuje konkurenci
Disney je dalším velkým studiem, které se rozhodlo zkrátit období, po které jsou jeho filmy exkluzivně dostupné v kinech. Některé snímky bude možné streamovat již po 45 dnech od premiéry. Disney+ hlásí zpomalení růstu počtu předplatitelů.
15.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik