www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v lednu 2021: nejlepší nové filmy a seriály

HBO GO v lednu 2021: nejlepší nové filmy a seriály
, , aktualita
První měsíc roku 2021 přináší pokračování čtyř seriálů na HBO GO a druhý bonusový díl Euforie. Kromě toho je připraveno také několik filmových premiér včetně hororu Doktor Spánek od Stephena Kinga.
K oblíbeným
reklama
V letošním roce se nejspíš rozloučíme se službou HBO GO a na její místo by měla nastoupit nová platforma HBO Max, která přinese širší nabídku obsahu a vyšší kvalitu obrazu i zvuku. Ještě, než k tomu dojde, se ovšem pojďme podívat na novinky, které budou mít premiéru na HBO GO během ledna 2021. První měsíc roku přináší pokračování několika seriálů, které jejich fanoušci jistě netrpělivě vyhlíží.
 
 
Druhou řadou bude od 8. ledna pokračovat romantické fantasy Čas čarodějnic (A Discovery of Witches). Osm nových dílů, které přicházejí tři roky po první sérii, vypráví příběh Diany a Mathewa. Při pátrání po Knize života se vydávají zpět v čase a dostanou se až do alžbětinské Anglie nebo na dvůr Rudolfa II. Všechny díly budou dostupné na HBO GO hned v den premiéry. Stejně jako v případě dalšího fantasy V zajetí kouzel (The Magicians). V pořadí již pátá série vypráví příběh dvacátníka Quentina, který hrdinně zachránil své přátele, a ti se teď snaží přežít ve světě, kde je magie silnější, než by bylo záhodno. Všechny nové díly budou k dispozici od 15. ledna.
 
 
Ačkoliv první řada seriálu Batwoman se nestala diváckým hitem, natočili autoři dvacet dalších dílů. Na HBO GO budou k dispozici od 19. ledna. Prozradí nám, kam zmizela Kate Kane a jak se povede nové hrdince, která bude dohlížet nad pořádkem v Gotham City. Aby toho fantasy nebylo na začátku roku málo, přidá se 22. ledna třetí řada seriálu Odkaz (Legacies). V nových dílech se dozvíme, jaký je osud Hope i Landona. Studenty Salvatore School mezitím čeká těžká zkouška. Do 25. ledna budou čekat příznivci Euforie (Euphoria) na druhý bonusový díl. V něm Jules tráví Vánoce vzpomínáním na uplynulý rok a těžká rozhodnutí, která musela učinit.
 
 
Z filmových premiér stojí za zmínku Doktor Spánek (Doctor Sleep), který byl natočen podle povídky Stephnea Kinga. Ke zhlédnutí je na HBO GO již nyní, stejně jako některé starší přidané tituly – např. Tomb Raider nebo Gravitace (Gravity). 4. ledna se potom přidá Počátek (Inception) s Leonardem DiCapriem.

Zdroj: HBOGO.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč
Společnost TP Vision vyhlásila cashback, který lze uplatnit při nákupu vybraných Philips OLED TV. Pokud k nim přidáte soundbar stejné značky, můžete získat zpět až 15 000 Kč. Akce je platná do konce března.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test
Sluch se u každého člověka liší, několik přednastavených profilů zvuku proto obvykle nestačí. Philips zahájil spolupráci se společností Mimi Hearing Technologies a v televizorech pro rok 2021 nabídne možnost vytvoření osobního sluchového profilu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Brzy ve vašich televizích. MediaTek oznámil nový 4K čipset s AI Brzy ve vašich televizích. MediaTek oznámil nový 4K čipset s AI
MediaTek MT9638 je nejnovější čipset pro Smart TV. Kromě toho, že podporuje současné technologie pro lepší kvalitu obrazu a zvuku, se může pochlubit jednotkou pro zpracování AI. Nechybí ani připojení přes Wi-Fi 6.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Zjevení mezi UHD Blu-ray přehrávači. Nováček Reavon představil 2 modely Zjevení mezi UHD Blu-ray přehrávači. Nováček Reavon představil 2 modely
Po velmi dlouhé době se na trhu objeví nové UHD Blu-ray přehrávače. Postarala se o ně nová francouzská značka Reavon, která oznámila modely UBR-X100 a UBR-X200 určené pro náročnější klientelu.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Skládací microLED TV z Rakouska váží 1,3 tuny a stojí víc než celý dům Skládací microLED TV z Rakouska váží 1,3 tuny a stojí víc než celý dům
Na trh míří C SEED M1, 165" microLED TV s unikátní skládací konstrukcí. Pokud televize není používána, složí se do podlahy. Kromě vysoké hmotnosti je ovšem další překážkou astronomická cena.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik