www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v lednu 2021: nejlepší nové filmy a seriály

HBO GO v lednu 2021: nejlepší nové filmy a seriály
, , aktualita
První měsíc roku 2021 přináší pokračování čtyř seriálů na HBO GO a druhý bonusový díl Euforie. Kromě toho je připraveno také několik filmových premiér včetně hororu Doktor Spánek od Stephena Kinga.
K oblíbeným
reklama
V letošním roce se nejspíš rozloučíme se službou HBO GO a na její místo by měla nastoupit nová platforma HBO Max, která přinese širší nabídku obsahu a vyšší kvalitu obrazu i zvuku. Ještě, než k tomu dojde, se ovšem pojďme podívat na novinky, které budou mít premiéru na HBO GO během ledna 2021. První měsíc roku přináší pokračování několika seriálů, které jejich fanoušci jistě netrpělivě vyhlíží.
 
 
Druhou řadou bude od 8. ledna pokračovat romantické fantasy Čas čarodějnic (A Discovery of Witches). Osm nových dílů, které přicházejí tři roky po první sérii, vypráví příběh Diany a Mathewa. Při pátrání po Knize života se vydávají zpět v čase a dostanou se až do alžbětinské Anglie nebo na dvůr Rudolfa II. Všechny díly budou dostupné na HBO GO hned v den premiéry. Stejně jako v případě dalšího fantasy V zajetí kouzel (The Magicians). V pořadí již pátá série vypráví příběh dvacátníka Quentina, který hrdinně zachránil své přátele, a ti se teď snaží přežít ve světě, kde je magie silnější, než by bylo záhodno. Všechny nové díly budou k dispozici od 15. ledna.
 
 
Ačkoliv první řada seriálu Batwoman se nestala diváckým hitem, natočili autoři dvacet dalších dílů. Na HBO GO budou k dispozici od 19. ledna. Prozradí nám, kam zmizela Kate Kane a jak se povede nové hrdince, která bude dohlížet nad pořádkem v Gotham City. Aby toho fantasy nebylo na začátku roku málo, přidá se 22. ledna třetí řada seriálu Odkaz (Legacies). V nových dílech se dozvíme, jaký je osud Hope i Landona. Studenty Salvatore School mezitím čeká těžká zkouška. Do 25. ledna budou čekat příznivci Euforie (Euphoria) na druhý bonusový díl. V něm Jules tráví Vánoce vzpomínáním na uplynulý rok a těžká rozhodnutí, která musela učinit.
 
 
Z filmových premiér stojí za zmínku Doktor Spánek (Doctor Sleep), který byl natočen podle povídky Stephnea Kinga. Ke zhlédnutí je na HBO GO již nyní, stejně jako některé starší přidané tituly – např. Tomb Raider nebo Gravitace (Gravity). 4. ledna se potom přidá Počátek (Inception) s Leonardem DiCapriem.

Zdroj: HBOGO.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů
Denon začne prodávat prémiový soundbar, který je sice skromný svými rozměry, ale nikoliv funkcemi. Uživatelům nabídne prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS:X, nebo konektor HDMI eARC. Nechybí kompatibilita se systémem HEOS.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV
Evropské nabídce televizí TCL pro rok 2021 bude vévodit 8K TV s technologií miniLED „OD Zero“. Dočkáme se ovšem i dalších modelů , které budou cenově dostupnější a některé z nich konečně nabídnou i HDMI 2.1.
17.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely
Letos se na trhu objeví první 42palcové OLED TV. Dosud nejmenší úhlopříčka přitom činila 48 palců. Zároveň byly představeny první OLED TV s 83palcovými panely od LG Display. Přesto společnost odkládá konec výroby LCD.
16.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden
Netflix si pro letošní rok přichystal 70 nových filmů z vlastní produkce Každý týden bude mít premiéru minimálně jedna novinka. Ve filmech si zahrají i hvězdy jako Leonardo DiCaprio, Sandra Bullock, Dwayne Johnson či Meryl Streep.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core
Sony se stává dalším výrobcem, který ve svých televizích bude podporovat kodek AV1. Firma také nabídne filmy na nové platformě pro streamovaná videa Bravia Core, která slibuje více než pětinásobný bitrate ve srovnání s Netflixem.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik