Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s WinFast TV 2000 XP deluxe

AB (16)|26.2.2006 10:57
nemoze to sposobovat aktivacny crack pre winxp ? ja mam ten winXPsp2 co do 30 dni treba aktivovat, nemoze to byt tym? pred tym som pouzival iny win (winXPsp1+sp2) bez nuntnusti aktivovat a vse bolo OK
AB (16)|27.2.2006 15:59
no nic, uz som to bez problemov zaspajkoval a klasickou spajkovackou, len som dal tenky medeny drotik
Ambi (2)|1.3.2006 08:02
Čus chlapi, asi před týdnem jsem měl stejný problém s tou tv kartou tak jsem hledal na této diskuzi a narazil jsem na příspěvek kde se psalo o tom že se eeprom paměť přepíše z 66......... na ff......... takže vždy první 2 bity. Také se zde psalo o utilitce která přepíše tuto hodnotu zpět na 66........... poté to funguje. Ale po náhodném čase se přepíše zpět na ff............ Už mě to začalo sr....t tak jsem začal bombardovat Leadtek a psal jim o problému. Asi po 2 dnech mi napsali že nad tím důmali a příšli na to že je to vadou paměti eeprom. Prý se ta sv...ne sama při startu windows přepíše na již zmíněnou hodnotu ff......... (jak kdy :)) Problém prý usilovně řeší :-E :-E . No uzamčení té eeprom paměti ručně by mělo určitě"možná :) " pomoct ale komu se do toho chce :-((( Mám tu jednodušší řešení :-) Přepis eeprom paměti tento problém řeší jen na chvíli. Stačí je upravit ručně tyto hodnoty v registrech z ff.... na 66... a vše funguje tak jak má. Pro ty z vás kteří o registrech moc neví nebo s nimi neumí tak jsem exportoval již upravéné klíče do 2 souború s příponou reg které stačí pouze spustit a vše bude běhat tak jak má kdo by jste chtěl poslat zmíněné soubory tak mi napište na [email]ambicek@seznam.cz[/email]
a já je ihned pošlu. Zkusím ještě napsat leadteku jestli by nemohly tyto klíče importovat do aplikace winfastPvr aby jse vždy spustily sami bez zásahu uživatele.
cendak (18)|2.3.2006 20:37
RE: Ambi:
Úha, ten přepis registrů zní dobře. A funguje ti to i po restartu ? Nebo musíš
znovu spustit tu úpravu registrů. Já jsem si myslel, že do registrů se zapíše to VENDOR ID při startu.
BTW: Držím palce s komunikací s Ledatekem, napiš když jestě něco zjistíš.

Jak psal AB o tom ze se mu to stalo v listopadu, mám pocit, že mně taky a i většině lidí co to reší. To by mohlo potvrzovat hypotézu fixního updatu, ale zase když AB psal, že to zkusil na kompu s čistou instalací a bez aktualizace, jestli jsem to ovšem pochopil správně:), a stejně se u to projevilo, tak už netuším.
AB (16)|3.3.2006 11:23
ano stalo sa mi to aj na cistej instalaci (winXPsp2) bez aktualizacii a na starych (povodnych) ovladacoch+PVR
caker (4)|4.3.2006 18:52
Me se to stalo asi po trech letech provozu minulej tyden a taky stoho nechapu,jinak me to prez ty registry nefunguje a musim to delat pri startu pc a vypada to ze budu muset pouzit tu pajku :-(
Tusi (4)|7.3.2006 15:18
Tak sem pripojim opet me zkusenosti s tim prepisem EPROMky u karty Leadtek DeLuxe. Je mi totiz divne, ze to bezi uz skoro mesic v pohode (samozrejme bez prepajeni). Jak jsem psal uz drive zavada byla na kolegovo PC a ja ji resil (ma vypnute aktualizace na winXPprof). Pouzil jsem popsany postup pres DOS s pouzitim diskety. Nejprve jsem si zjistil, zda se jedna o stejnou zavadu a to tak, ze jsem kouknul co mi vyleze za cislo ID pred pouzitim toho programku, pak jsem pouzil ten "TV2KPROM.EXE" a pak jsem se zase kouknul na to ID a bylo samozrejme zmenene na spravnou hodnotu. Takze jsem si jistej, ze se jednalo o stejnou zavadu co je zde resena, akorat nevim proc se to znova neobjevilo (i kdyz jsem samozrejme rad). Ten PC ma vypnuty ty aktualizace, je zapojen pres router, ma jen firewall z XP, ovladace jsem tam dal nove z webu leadteku a ja jen cekam jestli se to zase projevi. Jeste dodam, ze kdyz se tam ta zavada projevila mel ten PC zakazany aktualizace a kdyz jsem to resil tak jsem tam nainstaloval vsechny aktualizace, protoze jsem nevedel cim to muze byt. To samozrejme nepomohlo a pomohl az nasledny prepis EPROM. Takze jsem mu tam zase ty aktualizace vypnul a jen se divim, ze to porad funguje, protoze jsem ho postrasil, ze se to do 4 dnu objevi zase. To jsou moje postrehy. Zdar :)
Toyo (10)|11.3.2006 16:50
Mam ten samy problem a zajimalo by me jak dlouho to vydrzi tim pajenim.Kdo to ma spajene,nevyskytly se nejake komplikace?A jak uz dlouho vam to bezi?
Toyo (10)|11.3.2006 19:37
Kdyz sem v tom Dosu dal enter na D: DOS4GW.EXE napsalo to Cannot find BT878device :-I a na to druhy to napsalo fatal error
cendak (18)|12.3.2006 18:51
Re: caker
registry - no pokud jsem to dobře pochopil od Ambiho, musí ty registry přepisovat při každém startu Windows, škoda že to trošku více nerozvedl
Re: Ambi
Nemohl bys napsat trošku více o tvém řešení, hlavně jestli funguje i po restartu a tak. BTW: Co Leadtek nějaké nové zprávy?
Re: Tusi
Podle toho co píšeš jsi zatím jediný komu se to nevrátilo, což ti rozhodně přeju:) Navím už mi připadá jistá ta varianta s aktualizacemi XP od Iva Maška, škoda jen, že odhalit jaká aktualizace a hlavně proč je vyníkem by bylo dost pracné.
Re: Toyo
No já si to spájel 27.1. od té doby nemám problém, asi týden po tom se se mnou spojil někdo z diskuze a nechal si to spájet také, ale další informace o něm už nemám.
Co se týče chybové hlášky cannot find BT878 device - máš asi kartu která nemá chipset Conexant BT878, ale ten druhý. Zkus si stáhnout ulitky od gurua tw1965 na adrese http://tw1965.myweb.hinet.net/DosFlash.htm konkrétně DOS CX2388x EEPROM Flash Utility, prečti si texťáky howto a pak zkus načíst obsah epromky v nativním DOSU, třeba máš ten výše zmíněný chipset CX2388x. Jinak poznal bys to i tak že by si vyndal tu kartu a přečetl označení čipu, je to ten velký s pouzdrem PQFP (vývody na všech 4 stranách:)
Toyo (10)|12.3.2006 19:26
cendak: mam na tom napisane CONEXANT Fusion 878A
25878-13
E379588.1
0322
Tak ted nevim :-I
Ivo Mašek (10205)|12.3.2006 20:45
[quote]mam na tom napisane CONEXANT Fusion 878A [/quote]
To není čistokrevný Conexant CX.
cendak (18)|12.3.2006 20:53
RE: Toyo
hmm, to je divné, ale ja mám pocit že mám čip Conexant Fusion BT868A, máš asi novější model. Podivej se přesně na hlášku co ti píše když pustíš třeba BTDUMP.EXE, předpokladám že jsi BTDUMP pouštěl z nativního DOSu (nabootoval jsi z diskety nebo CD-ROM) a ne z Windows (nebo z jeho příkazové řádky), protože Windows tě na ní takhe nízkoúrovňově ani nepusti - ( právě jsem si to ověřil).
Ivo Mašek (10205)|12.3.2006 21:15
Chlapci, pro přepsání EPROM v DOSu jsou pouze tyto utilitky:
BT878 (to by se mělo týkat modelů Deluxe)
http://tw1965.myweb.hinet.net/BTFLASH_BIN.ZIP

Conexant CX2388x (to by se mělo týkat modelů Expert)
http://tw1965.myweb.hinet.net/CXFLASH_BIN.ZIP
Toyo (10)|12.3.2006 22:47
mam presne tuhle http://www.czechcomputer.cz/czc/products.nsf/v/AF19392354637693C1256DE50074E25E/$file/23209v.jpg
cisla sou shodna s tou moji :o) ale nefunguje DOS4GW.EXE
Toyo (10)|12.3.2006 22:48
Ivo Mašek a co to teda je??? 9-)
Ivo Mašek (10205)|13.3.2006 03:32
Toyo (10)|13.3.2006 10:32
uz nevim :-((
Ivo Mašek (10205)|13.3.2006 11:20
Musíš použít tu utilitku pro BT, nikoli pro CX.
caker (4)|13.3.2006 18:01
no jak sem psal upravu ve win pres ten registr tak to neak nefungovalo ten typek co otom tady psal jako prvni mi to poslal i z navodem a nic, jen me zmizlo pridani noveho harweru ale karta nenaskocila ale kdyby to jak tady psal fungovalo bylo by to super.
Toyo (10)|13.3.2006 18:56
no me win. nenachazi ani tu kartu :-(((
Fantom_old (35)|14.3.2006 18:49
tak panove od vanoc po tom co jsem prepsal Empromku nebyl problem az do ted...ted to o5 spadlo...uz jsem se pomalu radoval, ze je to ok, ale zase nic no:-/ asi to bude muset vyresit to prepajeni..:-/ vubec se mi do toho nechce, protoze mam neblahe tuseni, ze pokud se muze neco posrat, tak se to posere...uz z toho zacinam byt silenej...
paja_cz (2)|15.3.2006 11:46
Hlásí se další do party
:-) [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Včera po zapnutí PC, bez jakéko-li příčiny (nové ovl. aktualizace atp.) začaly Wokna objevovat novej HW. Asi 150x sem ručně vnutil nejnovější ovladače, než jsem objevil tohle fórum, karta se tváří na první pohled spokojeně ale po spuštění aplikace "winfast PVR" se objeví již známá hláška. :-?

Před tím, víc jak tři roky bezproblémového fungování týhle karty, mimochodem ji chválím kudy chodím.
paja_cz (2)|15.3.2006 13:08
Tak to bylo rychlý, použil sem návod podle Cendak, tímto děkuji nejen jemu za pomoc. :BB: Kartě už sem málem vystrojil pohřeb.
"Těším se" až si to za pár dní zkusím znova, do HW úprav se mi zatím nechce.
Saxel (2279)|16.3.2006 09:46
Mě se zatím vámi popisovaný problém netýká, ale všiml jsem si, že tw1965 na svých stránkách vystavil fungl nový driver pro karty Deluxe - viz: http://tw1965.myweb.hinet.net/Leadtek.htm. Třeba to nějak řeší váš problém s ID hardwaru.
Mimochodem, jsem zvědav, jestli někdy Leadtek vysvětlí příčinu těchto potíží. Tyto sériové flash paměti a jejich programování znám poměrně dobře a vím, že pro přepsání obsahu je potřeba dodržet přesně dané sekvence po dvouvodičové I2C sběrnici, takže o nějakém náhodném přepsání nemůže být řeč. Tomu, že by k přepisu docházelo díky novým aktualizacím windows, se mi také nechce moc věřit. Výmluva o samovolném "zapomínání" u vadné série pamětí zase ztroskotává na tom, že těm, co zamkli Write Control (připojením vývodu 7 na Ucc), se už problém neobjevuje. Spíš typuju na bug v ovládacím softu nebo v ovladači.
Ivo Mašek (10205)|16.3.2006 09:55
[quote]že tw1965 na svých stránkách vystavil fungl nový driver pro karty Deluxe [/quote]
History:
03/15/2006,5.13.1.2712
- Support Ukraine, Romania, Luxembourg, Latvia, Croatia, Belgium, ... etc. (Frequency shift 45.75MHz-38.9MHz=6.85MHz issue fixed)

03/10/2006,5.13.1.2711
- Support TCL Tuners (MNM05-4-E, MPE05-2-E)
- Fix FM Radio bugs with CyberLink PowerCinema 4
- Support PAL-M, PAL-N, PAL-NC (Frequency shift 45.75MHz-38.9MHz=6.85MHz issue fixed)
Saxel (2279)|16.3.2006 10:00
Ivo Mašek
Hmm, tak tento update je pro našince skutečně k ničemu ...

Takže sorry.
Ivo Mašek (10205)|16.3.2006 10:02
Nemáš se zač omlouvat. :-)
Ambi (2)|17.3.2006 08:33
Ty ovladače se tam musí dát ručně. Potom nainstalovat aplikaci Winwast Pvr a potom povolit v registrech zápis do PCI a potom už stačí jenom přepsat tu hodnotu z ff..... na 66........ a pak vše funguje. Samozřejmě se se to číslo v registrech musí přepisovat vždy po restartu Windows ale já jsem si například upravené klíče vytáhl do souboru a dal je a
ť se spustí po restartu Windows. Je to lepší než jít pokaždé do nativního dosu a tam to flašovat
Reynevan (2)|19.3.2006 16:35
Tak jestli mě někdo poslední dobou potěšil (vyjma mé přítelkyně) tak jste to byli vy. Měl jsem úplně stejný problém s EPROMkou jako vy všichni a tady jsem našel řešení. Alespoň dočasné. Flašl jsem to v dosu a vše funguje. Kdybyste jenom tušili, kolikrát jsem stahoval další a další ovladače, zkoušel různé kombinace a nikdy nic... DÍKY MOC. Dokonce jsem se i registroval, abych vám všem poděkoval. Jste přímo božští :-)
Přidám pár zkušeností či postřehů: Tuto kartu WinFast TV2000 už používám tak 3 roky a naprosto v pohodě na Win98, pak na Win2000, dokonce i na Win XP SP1 a pořád OK. Pak jsem nainstaloval SP2 a zase dobře. Časem jsem dělal kompletní reinstall s instalačním CD s implementovaným SP2 a karta nešla nainstalovat. Zachoval jsem klid a nainstaloval Win se SP1, pak nainstaloval kartu, nahrál SP2 a vše běželo jak mělo... ...až do minulého týdne, kdy jsem se rozhodl nahrát si aktualizace Win, které jsem už dlouhou dobu jaksi opomíjel (nemám automatickou aktualizaci) a dohrál jsem si kritické opravy doporučené MS. No, a jak to dopadlo? Vše se tvářilo v pořádku, dokud jsem včera nezkusil pustit TV... tak asi v té SW záhadě s Win něco bude. Nechci ale nějak spekulovat. Instaloval jsem i nějaké jiné aplikace (Bat, ovladač modemu). Tak ještě jednou dík.
Reynevan (2)|26.3.2006 11:21
Tak a je to tady, necelý týden uběhl a karta je zase v... Je třeba flashovat, flashovat, flashovat...
caker (4)|31.3.2006 06:52
[quote=Ambi]Ty ovladače se tam musí dát ručně. Potom nainstalovat aplikaci Winwast Pvr a potom povolit v registrech zápis do PCI a potom už stačí jenom přepsat tu hodnotu z ff..... na 66........ a pak vše funguje. Samozřejmě se se to číslo v registrech musí přepisovat vždy po restartu Windows ale já jsem si například upravené klíče vytáhl do souboru a dal je a
ť se spustí po restartu Windows. Je to lepší než jít pokaždé do nativního dosu a tam to flašovat[/quote] ma nekdo jeste zkusenost stimto navodem jestli funguje???
mildahilda (4)|5.4.2006 17:25
karta WinFast TV2000XP Expert
chipset Conexant CX 23881-19
FF 3578,3
0421

po stazeni utility DOS CX2388x EEPROM Flash z http://tw1965.myweb.hinet.net/DosFlash.htm, vytvoreni spousteci diskety a prekopirovani rozbalene utility na ni, nasledne nacteni spousteci diskety po restartu PC a spusteni (pres DOS4GW) mi to pise:

- pri spusteni cxeeprom.exe
conexant cx 2388x EEPROM dos programming utility version 1.07 (2003/12/03)
EEPROM not found

- pri spusteni cxflash. bat
DAS/4GW fatal eror (1008): can´t load executable format for file cxflash.bat [1]

neexistuje nejaky novejsi typ te utility? nebo netusi nekdo cim to muze byt? :-G
Toyo (10)|6.4.2006 21:47
Nemate nahodou vsichni CDMA? Me to dela od te doby co sem si to poridil,ale mozna je to nahoda.
AB (16)|5.5.2006 02:56
caute
mam zase nejaky problem, neviem ci ide o to iste, ale zacalo mi to robit nechutne rusenie pri kopirovani z jedneho hdd na druhy (cela karta nejako blbne, ale to bude asi slabym TV signalom) a ked rychlost prenasanych dat pri kopirovani poklesne tak aj to rusenie prestane. rusenie pri kopirovani len na jednom hdd som si nejak moc nevsimol. sice som uz poriadne dlho nedefragmentoval disky, ale nemyslim si ze to rusenie je koly tomu. pred tym mi to nerobilo, ale zase som mal len jeden hdd. neviete niekto cim by to mohlo byt? ja mam pocit ze to bude zdroj.
skusal som vsetko preinsatalovat, aj uberat takt CPU na povodnu hodnotu (mam pretaktovany), aj inu staru pci graficku kartu, ale nic nepomohlo :-(( pouzivam aj dscaler 4.1.15
nemozem ani nahravat nekomprimovane video, lebo pri tej velkej hdd aktivite sa to hned prejavi a aj nahra, tak ze ked tak premyslam, tak pred tym nez som mal len jeden hdd mi to urcite nerobilo, to by som si pamatal, ale teraz mi to robi aj len pri jednom zapojenom hdd.
este chcem poznamenat ze tam bolo aj audio rusenie a hodne velke, ale ked som zacal hybat s kablami co vedu zo zdroja do zakladnej dosky, tak to prestalo. mozna tam bol nejaky zly kontakt (zastrcka) ale teraz uz urcite neni a zostalo to len pri tom vizualnom ruseni.
tu mozete mrknut na to rusenie:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] <- :-k 9-) :-? :-(((
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] <- myslim ze ani toto nie je normal, ale to bude tym slabym signalom

heh, ako tak na ten moj post kukam, no dufam ze sa z toho nejako vysomarite :-)

WinFast TV2000XPdeluxe, amd athlon XP 1700+@2200+, 350W zdroj, msi microstar kt333 ata133, geforce 4 Ti 4200 64mb, 512mb ram, seagate barracuda ATA100 7200rpm 80gb a 200gb
Ivo Mašek (10205)|5.5.2006 06:55
AB:
toto je tvůj případ a je tam i řešení.
https://www.tvfreak.cz/odstraneni-ruseni-na-nekterych-tv-kartach/1750
caker (4)|5.5.2006 13:24
Je to zajímavý že mě to před novým rokem a i chvili po něm pěkně blblo ale ted sem uz aspon mesic a pul nemusel tu epromku flashovat. Co vy a poslední měsíc a pul máte to vpohode?
AB (16)|5.5.2006 18:35
Ivo Mšek:
diky moc, asi myslis to pajeni https://www.tvfreak.cz/images/articles/ruseni/uprava_z_boku1.jpg

ale preco mi to nerobilo pred tym? a myslis ze to riesi ten moj hlavny problem (rusenie pri kopirovani)?
to by teda mohli robit uz vo vyrobe
Ivo Mašek (10205)|5.5.2006 19:07
[quote]myslis ze to riesi ten moj hlavny problem (rusenie pri kopirovani)? [/quote]
Tak to nevím. To se dá takhle těžko odhadnout.
SimonX (4)|17.5.2006 10:25
Před asi rokem a půl jsem byl v podobné situaci - ráno jsem nabootoval a při spouštění WinFast mi aplikace hodila hlasku "Cann´t find any...". Kdesi jsem vygoogloval, ze je problem v SSID enumeracni EEPROM a tak pochopitelne nelze zavest ovladac (ono by ot tedy slo, ale inf/sys jsou jaksi mene pristupne :) ). Jenze utilita, ktera flashuje bohuzel je pro vyssi revizi karty, nez mam ja. Na TV karte je nastesti k dispozici pajeci pole pro flashnuti 24LC02ky (a druhe pro napajeni). Stacilo nacist obsah pameti a editovat/zmenit obsah na prislusne adrese zmenit prislusny byte (predtim je nutne "stahnout o chlup" rezistor k WP lince). Karta k me spokojenosti pracuje dale. Kdo ma programator s ISP (ICSP) vystupem pro EEPROMky (jsou dostupne i "dratovaci" "webove" verze :) na COM ci LPT), pro nej je to reseni problemu na cca 10 minut... Co se WP pinu tyce - on je skutecne ve stavu "write protect", protoze na karte je pouzit pull-up rezistor zapojeny na VCC. Takze teoreticky uprava popsana nekde vyse (spojeni WP pinu, tj. pinu 7, s VVC, tj. pinem 8, na SOIC8 pouzdru) je bezpredmetna. o to je zajimavejsi, jak mohlo dojit k prepsani nektere z hodnot v pametove mape, kdyz je od vyrobce hardwarove pamet chranena proti prepisu. Hodne zdaru!
Tusi (4)|29.5.2006 12:04
Zdravim, tak uz se to zase objevilo :( Sice to prepsani EPROMky vydrzelo hodne dlouho, ale asi pred 14 dny uz TV nenabehla.Jen doplnim, ze to vydrzelo nekolik mesicu, ale nakonec je tu zase to prepsani te EPROM. U toho PC jsou pritom jak jsem jiz nekolikrat psal vypnuty aktualizace, pripojeni k netu je pres kabel (Chello) a jsou na nem WinXP Prof. Takze nezbyde nic jineho nezli zkusit to prepajeni a proto se chci zeptat tech co na ty TV karte Leadtek DeLuxe provedli to prepajeni kontaktu (zejmena "cendak") jestli je to i nadale v pohode a funguje to jak ma. Diky a mejte se fajn :)
Tomyk (3)|13.6.2006 16:45
Taky se přidávám k "postiženým"! Celý thread jsem poctivě shltnul od 1. do posledního postu a musím smeknout!
Kartu mám od 30.8.2005.
V neděli navečer, jsem spustil Wolfa ET a chtěl si něco zkusit, dal jsem host game a najednou restart. Po nabootování se objevil nový HW,tak jsem to zkusil nainstalovat, jenže jsem už zapomněl, že se driery musí instalovat ručně a tak jsem neprve strávil pěknou řádku chvil pokusy,dokonce jsem reinstaloval Winy (původně XP SP1 skoro bez záplat,nyní SP2 se všemi záplatami) a pořád nic.Podotýkám, že když karta crashla, nebyl za tím žádný update woken, ty přišly na řadu až potom.
Pak jsem přišel na to ruční instalování, ale objevila se klasicky chyba FF...
Takže různé další pokusy se všemi možnými verzemi driverů a PVR,ale stále funguje jen FM rádio. Potom jsem náhodou při nějaké kombinaci dosáhl toho,že fungovala TV a FM zase ne.To jsem ale zrušil a pak už se mi to nepovedlo. Postupně jsem přišel na to,že chyba je ve WDM Audio capture a usoudil,že to nebude SW problém WIN XP, ale karta v řiti...
No a dneska jsem náhodou narazil na tohle fórum.
Nicméně mám dilema - kartu jsem koupil s roční zárukou, když teď flashnu EEPROM, může to fungovat den, ale klidně i 3 měsíce a zhroutí se to třeba den po záruce. Známe už nějaký precedens, kdy to někdo z vás reklamoval a co na to výrobce, když řešení je v podstatě veřejně známé? Mám to flashnout a doufat nebo na jistotu reklamovat?

EDIT-tak mi to nedalo a flashnul jsem to taky, snad to vydrží... :-)
Ivo Mašek (10205)|13.6.2006 17:10
Pokud to máš v záruce, jednoznačně reklamovat.
Jinak, prodejce flashování nepozná - pochybuji, že je na to patřičně vybaven a že zná hodnoty epromek.
Tomyk (3)|13.6.2006 18:57
[quote=Ivo Mašek]Pokud to máš v záruce, jednoznačně reklamovat.
Jinak, prodejce flashování nepozná - pochybuji, že je na to patřičně vybaven a že zná hodnoty epromek.[/quote]
To jo, ale teď je karta zase funkční, i přesto bych to měl reklamovat?
Co s tím udělají, dají mi jinou?Deluxe už se myslím neprodává. Tak že bych dostal Experta?
Ivo Mašek (10205)|13.6.2006 20:06
To já nevím, co by ti dali jiného.
Funkční výrobek samozřejmě reklamovat nelze. Takové zásahy do výrobku, jaký jsi udělal, se dělají na věcech, které již nelze reklamovat. Tam to buď vyjde, nebo ne.
Tomyk (3)|14.6.2006 12:32
[quote=Ivo Mašek]To já nevím, co by ti dali jiného. [/quote]
Ta otázka byla spíš směřována na někoho, kdo má už s reklamací zkušenost...
cendak (18)|27.6.2006 11:16
[quote=Tusi]Takze nezbyde nic jineho nezli zkusit to prepajeni a proto se chci zeptat tech co na ty TV karte Leadtek DeLuxe provedli to prepajeni kontaktu (zejmena "cendak") jestli je to i nadale v pohode a funguje to jak ma. Diky a mejte se fajn :)[/quote]
Ahoj,
karta od té doby funguje bez problémů. Trošku jsem si s tím hrál a mám i HEX dump zdravé EEPROMKY a mohu sehnat i naprogramovanou EEPROmku, kdyby nekdo potreboval.

Pak jsem se chtel zeptat mistnich guru, mam problem se zvukem. Signal prijimam pres UPC. Hlavne u CT1 je zvuk slaby a hodne rusen, pri pokusu jemne preladit se situace se zvukem nepatrne zlepsi na ukor horsiho obrazu.
Nevite nekdo o threadu kde to nekdo nazorne vyresil.Diky
jedlator (1)|26.12.2006 18:43
cca po 3letech co vlastním tuto TV kartu se u mě vyskytl tento problém přepis na hodnotu FF06107D, zkoušel jsem všechno možný, ale bezvýsledně, díky Vašemu fóru jsem problém vyřešil a karta opět funguje.
Díky!