Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Neoficial firmware pro LG DVX9900

VlaDamorava (466)|3.3.2006 23:26
2syncek5
Tak mi to nedalo a zkoušel jsem provést další update na nainstalovanou verzi LG_uvod41. Chtěl jsem si vyzkoušet nějaké nové fonty v popisu ID3tagů.
Tohle je popis úspěšného upgrade:
Nejprve jsem nahrál xyprov33, které mám vypálené na CD-R (jaké bylo nastavení při vypalování nevím) . Upgrade proběhl bez problému. Pak jsem vypálil na úplně nové CD-RW LG_uvod41 s novými fonty. Vypaloval jsem to rychlosti 4x s nastavením „Pouze ISO 9660“. Vložil do přehrávače a ejhle „Check disk“. Zkoušel jsem to 3x vysunout a zasunout a stále stejný výsledek.
Tak jsem se naštval a ten samý soubor vypálil ještě jednou s nastavením „ISO 9660+Joliet“ a přestav si upgrade proběhl normálně. Vše v pohodě funguje!!!
syncek5 (23)|4.3.2006 05:38
úúúúúúúyyyyeeehhháááááá yes yes yes

2VlaDa

ISO9660+Jojlet zabralo, momentálne bežím na "xypro v33", až budem mať večer čas skúsim "LG uvod41.zip" a dám vedieť.

Vďaka :-D :-D :-D
VlaDamorava (466)|4.3.2006 07:31
Jsem moc rád, že jsem mohl pomoct :-!!!
Vytvořil jsem strukturu Fontu 1, ale nemohu přijít na to, který typ písma xypro použil. Neporadí někdo?? :-?
Penn (3)|4.3.2006 12:24
Zdravím vás.Chtěl bych se zeptat jak tento přehrávač zvládá Packet Bitstream.A neví někdo zda existuje jiný firmware pro model"H"kde by se daly zvětšit titulky jsou fakt malé ,abych řekl pravdu mám doma 2dny "H"čko,ale nenašel jsem podporu tak nevím jestli ho nevyměnit za "9900"kde jsou možnosti větší.Nevíte dají se titulky posouvat horizontálně,jsou dost vysoko.Děkuji
VlaDamorava (466)|4.3.2006 13:46
Tak jsem definitívně upravil verzi xyprov4. Vyměnil jsem fonty pro zobrazení ID3Tagů a zobrazení Setupu. Můžete ztahovat LG_uvod42 na známé stránce.

http://lg9900.kvalitne.cz/
Podrobnosti si přečtěte v "Čtimne.txt"
Teď se jen můžeme těšit, čím nás překvapí xypro!!!
syncek5 (23)|4.3.2006 15:04
2Vlada

Takže keď už som sa dostal z toho problému, mohol by si mi poslať "LG uvod42.zip" nech ho teda môžem skúsiť. Ja už som sa ho pokúšal sťahovať, ale zas mi nejde stiahnúť. Rýchlosť sťahovania je 132bajtov za sekundu - to nieje sranda, to je fakt a mojím pripojením to nebude - skúšal som to ja u brácha - ADSL 1024/256. A u neho to ide rovnako. Chvílami to vypadá že sa nič neťahá. Neviem kde je problém, ale ak ťa to neobťažuje pošli mi ho prosím @mailom.

Ďakujem
syncek5 (23)|4.3.2006 17:59
2VlaDa

ou yes - už bežím na "LG uvod42.zip", po dlhých útrapách sa mi ho podarilo pomocou flashgetu stiahnuť. Upgradol som v pohode napálené ako ISO9660+joilet. Skúšal som aj len ISO9660 a ajhľa "Check disk".
Takže keď už vieme kde je pes zakopaný môžme v pohode upgradovať.

Firmware teda už posielať nemusíš. Aj tak ďakujem.
syncek5 (23)|4.3.2006 21:49
2VlaDa

videl si aj stránku http://lazadezign.fw.hu/tutorials.htm - inšpirácia pre úvodné obrazovky. Ak môžeš posli mi rozmery obrázkov, pípadne aj sťiahnuté obrázky z firmwaru, skúsim aj ja nejaké spraviť.
irnltd (7)|4.3.2006 23:15
2VlaDa:
Diky za novou verzi i za postrehy s Joliet adresari - to byla take pravdepodobne pricina mych nedavnych problemu, nikoliv samo medium.
Vyzkousel jsem LG_uvod42.zip a funguje bezvadne, jen je ponekud neobvykle zabaleny - obsahuje totiz navic jako zacatek stromu directory LG9900, ktera ale na CD asi byt nesmi.
Chtelo by to nejak okomentovat v souboru Ctime.txt, resp. strom upravit na standardni tvar, aby nezkuseni nebyli zbytecne zmateni.
VlaDamorava (466)|5.3.2006 10:27
2syncek5
Všechny obrázky mají rozměr 720x576 a jsou ve formátu *mpg. Používám program MpegTool. Většinou je to přeplácané ikonami o tom jaké formáty zvládá přehrávač (viz.LENCO-M25). Solídní má PHILIPS.
Můžeš zkoušet do sýtosti.

2irnltd
Máš pravdu struktura zipu je nešťastně zvolená a matoucí. Hned to napravím. Co říkaš na zvolený typ písma? Ještě jsem uvažoval o nějakém výraznejším. Ale jaký typ písma zvolit? V Setupu jsem omezen šířkou řádky!! Viz. "Nastavit reproduktor"
irnltd (7)|6.3.2006 15:47
2VlaDa:
Fonty v Setupu jsou uz v pohode, dokonce i moje starecke oci to ted zvladaji. S dalsimi upravami bych pockal bud na dosud neobjevenou chybu, resp. na dalsi update od xypro (prijde-li).
VlaDamorava (466)|7.3.2006 11:32
Dámy a pánové,
nezkoušel někdo upravit OSD pro přehrávání MP3 a Seznam DivX souborů?
Představoval bych si stejnou modrou lištu pod Info o MP3 jako je v Setupu pod příkazy pro pohyb. To by bylo něco!!!
Bohužel nevládnu anglickým jazykem natolik abych to poradil xypro pro úpravu v další verzi. Kdo z vás se k tomu odhodlá??
saur (29)|7.3.2006 13:27
Chlapi, neumel by nekdo z Vas zapracovat do firmwareu to, aby sel zapnout ubehnuty cas a cas zbyvajici do konce filmu? Chipset by to zvladat mel, protoze jine prahravace zalozene na tomto chipsetu tuto funkci maji. Myslim, ze to je jedina vec, ktera schazi k NAPROSTE dokonalosti tohoto prehravace. vsechno ostatni uz vylepseno a upraveno je.
Nebo nema nekdo z Vas aspon e-mail na xypra? Ja mu napisu, jestli by to tam nemohl zapracovat. Je to prece jenom o neco vetsi profik nez my. My akorat upravujeme fonty, pocestujeme menu a menime uvodni obrazovky. Zatimco on pridal tri velikosti titulku, wraping, zarovnani titulku, posun titulku, ... Pokud nekdo z vas ma na nej e-mail, postnete ho prosim zde. Na jeho strankach jsem ho nenasel. Bud ho tam opravdu nema a chce byt anonymni nebo ja jsem slepej jak patrona:--)
VlaDamorava (466)|7.3.2006 13:29
Ještě jedna prosba. Nikdy jsem nedělal ve Photoshopu, takže učit se ho od počátku by trvalo dlouho. Najde se někdo kdo vytvoří pozadí do menu v přehrávači v tmavě modré barvě, aby to ladilo s úvodním obrázkem?
Měl by to být *.bmp 720x576. Něco podobného jako v příloze.
VlaDamorava (466)|11.3.2006 10:14
Udělal jsem nové pozadí pro Setup a File Browser (modrá verze) pod názvem LG_uvod42a.zip. Vypadá to moooc dobře!!!
Samozřejmě v rámci firmware od xypro. :-D

Stáhněte - vyzkoušejte - kochejte se !!!!

http://lg9900.kvalitne.cz/

Přeji pěkné dívání :-!!!
VlaDamorava (466)|13.3.2006 06:37
2kissman
Podívej se prosím do SZ.
JimmyL33T (23)|13.3.2006 07:38
Cau lidi

Objevil sem problem v firmwaru od Xypro v.4

U nekterych DVD filmu mi prestaly fungovat titulky,ukazuji se jako ze jsou zobrazene ale nezobrazuji se,predtim jsem tento problem nemel,stava se to jen u nekterych DVD napr

Hitch
Stoparuv pruvodce po galaxii

Predtim to fungovalo dobre.

Nestalo se nekomu neco podobneho?
VlaDamorava (466)|13.3.2006 08:49
2 JimmyL33T
Podobný problém byl v jedné verzi od FallenAngela. Co s tím nevím! Jedině napsat xypro-vi.
VlaDamorava (466)|13.3.2006 11:21
Poznatek
Některé verze Internet Exploreru neumí aktualizovat obsah stránky. Problém není např. u Firefoxu. Proto nejsou zobrazeny náhledy!!!
VlaDamorava (466)|13.3.2006 14:16
Vždy jsem slyšel, že možnost si vybrat je dobrá!!
Na známých stránkách stahujte povedenou zelenou variantu od autora Syncek5. :BB: :-D
Já bych ji nazval soukromě "Touha po jaru".
Taky vás tak unavuje táhleta zima? :-(((
VlaDamorava (466)|16.3.2006 18:55
Prosím o pomoc!!
Tohle jsem našel na brazilském fóru "Rayn.com" je to portugalsky a mně zajímá hlavně omezení!!
V PCtranslátoru jsem to nepochopil.

• By name: O player procura apenas por arquivos de legenda com o mesmo nome do filme
• By all: Qualquer arquivo de legenda existente no mesmo diretório é carregado
• By name e all: O player primeiro procura por arquivos com o mesmo nome do filme e se năo encontrar nenhum, carrega qualquer outro.
Limites:
• Apenas 10 legendas podem ser carregadas;
• Só se aplica a legendas texto. Legendas Vobsub tem sempre que ter o mesmo nome que o filme
"By name e All" faz uma grande diferença. Quando vocę opta por "all", as legendas da segunda parte do filme também săo carregadas, o que provoca confusăo.
Se vocę assistiu a Matrix e gostou de algo mais do que as cenas de Kung Fu e dos efeitos especiais, recomendo que vocę assista ao episódio "The Second Renaissance" de Animatrix. E se vocę conhece a história do nosso planeta o suficiente para situar a cena acima em outro lugar e época, na vida real, vai achar o filme especialmente interessante, com suas múltiplas referęncias aos maiores erros cometidos pela humanidade em sua tola intolerância.
O episódio mostra todos esses erros cometidos mais uma vez.


Děkuji předem!
VlaDamorava (466)|18.3.2006 18:22
2JimmyL33T
Potvzuji skutečnost, že verze xyprov4 firmware trpí stejnou chybou jako firmware od FallenAngel v1R5.
Dnes jsem to zjistil:
u některých originálních DVD (u mě Star Wars 4,5,6) nezobrazuje titulky a nefunguje ani volba výběru titulků.

FallenAngel to ve verzi 1R6 opravil, uvidíme s čím přijde xypro.

2saur
Nenapsal by si to prosím na softmedia.board?
PetrG_tvf (1)|19.3.2006 12:48
Zdravím všechny majitele DVX 9900 a prosím o první drobnou pomoc. Objevil jsem drobný nedostatek v zobrazování, a nevím v čem by mohl být problém.

1. Klepe se vám lokálně mírně obraz? (je to vidět např. vidět v menu DVD na světlých plochách a přechodech, nebo na bílém textu na černém - práva a podmínky u každého filmu)

Mám televizi 70cm THOMSON cca 6 let starou, propojení full SCART.

Jinak rušení TV programů se vyskytuje i u mně. Existuje jiné řešení, než odpojit konektor 8. Konektory VIDEO a S-VHS mám z boku televize, takže to nepřipadá v úvahu, a rozebírat drahý zalitý SCART kabel se mi také nechce.

Předem děkuji za odpověď.
Petr
JimmyL33T (23)|19.3.2006 18:27
2Vlada

Diky za odpoved uz jsem si myslel ze problem je jen u me...
saur (29)|20.3.2006 08:12
Zobrazování titulků na DVD

Tak jsem koukal na softpedia board, a xypra uz se na ty titulky kdosi ptal. Odpověď zněla: Počkejte si na další update nebo přejděte na poslední verzi od FallenAngela.
Takže, chlapci, vyčkejme na novej firmware od xypra, tam to bude dořešeno.

sAUr
VlaDamorava (466)|20.3.2006 11:28
2saur
děkuji za snahu :BB:
VlaDamorava (466)|20.3.2006 13:15
2saur
prosím tě, nemohl bys na softmedia.board zadat dotaz tohoto znění v angličtině:

"Prosím xypro, nemohl bys poskytnout verzi tvého firmware 4 bez šedého pruhu ve FileBrowseri? Máme snahu o vylepšení vzhledu firmware a ten šedý pruh to kazí. Nebo poradit, kde je to možné odstranit.
Font 1 ve verzi špatně zobrazoval české znaky na rozdíl od verze 3.3."
http://lg9900.kvalitne.cz/ "

Děkuji
saur (29)|20.3.2006 15:50
to VlaDa:

Nemám založenej přístup do softpedia boardu, tak jsem ten Tvůj dotaz přeložil a tady ho máš:
Hello xypro,
I use Your firmware v4 and I must say: it's great.
But I have some question or request on You. Please, can You send me the version of Your firmware v4 without the grey strip in File Browser? I want to upgrade the look of Your firmware, but the grey strip degrades it. Or can You tell me how (or where) can I change (in MTKRemaker) the grey strip in FileBrowser? Font 1 in version v4 display czech letters bad. Version v3.3 displayd czech font good.
Thanx a lot a and continue in Your great work.


V překladu to je přesně asi takhle:
Čau xypro,
používám Tvůj firmware v4 a musím říct, že je výbornej. (trocha chvály na začátek nikdy neuškodí)
Ale měl bych na tebe otázku nebo vlastně prosbu.Mohl bys mi prosím poslat verzi v4 bez šedého pruhu ve FileBrowseru? Chci vylepšit vzhled Tvého firmwareu, ale ten šedý pruh to kazí. Nebo mohl bys mi říct jak (nebo kde) změním (v MTKRemakeru) šedý pruh ve FileBrowseru?. Font 1 ve verzi v4 zobrazuje špatně česká písmena. Verze v3.3 zobrazovala česká písmena dobře.
Díky moc a pokračuj ve své skvělé práci. (Trocha pochlebování nakonec taky neuškodí).
Ta angličtina asi nebude úplně dokonalá, ale aspoň něco, ne? Líp mi jde čtení než psaní:-)
sAUr
VlaDamorava (466)|20.3.2006 18:09
2saur
děkuji moc. Já jsem s anglinou na štíru!? Něco jsem pochytil z programů, a to je vše.
endy (1)|22.3.2006 10:04
Zdravím všechny!
Vím,že to sem nepatří,ale dá se u tohoto modelu nějak vypnout macrovision?díky za info
VlaDamorava (466)|24.3.2006 08:35
V Readme firmware by br0max jsem našel popis funkce výběru titulků. Vysvětluje to chování přehrávače s některými adresáři. Tady je amatérsky (PCTranslátor) překlad:

+ jménem
soubor s titulky musí být pojmenován jako film. (Ex-. film.avi - film.srt)
firmware pracuje takto standardně.

+ všechno
všechny soubory s titulky , v stejném adresáři jako film, budou načteny.
Musíte vybrat správný soubor s titulky stlačením tlačítka SUBTITLE.
Toto není dobrá možnost volby, jestliže vy máte mnoho dílů seriálu ve stejné složce.

+ jménem nebo všechno
táto možnost volby je kombinací obou výše uvedených voleb.
První, bude hledat všechny titulky, které mají stejný název jako film a
načte jen tyto titulky. Jestli tam nejsou titulky, které mají stejný název
jako film, všechny titulky budou načteny.

Poznámky
1) když měníte toto nastavení, musíte spustit znovu film
2) Max množství titulků v adresáři může být 10 (pro ruční výběr)
3) IDX/SUB titulky ještě musí být pojmenovány jako film
VlaDamorava (466)|27.3.2006 07:44
Na stránkách http://pwp.netcabo.pt/dhammer/ se objevila verze 5 od xypro. :-!!! s datem 27-3-2006 01,52 hod.!!!

Naše fonty pro titulky opravím v nejbližší době. Změny oproti verzi 4 čtěte v Readme u souboru pro update!!
Connor (509)|27.3.2006 13:45
No tak na to se už těším. :-)

[quote=VlaDa]Na stránkách http://pwp.netcabo.pt/dhammer/ se objevila verze 5 od xypro. :-!!! s datem 27-3-2006 01,52 hod.!!!

Naše fonty pro titulky opravím v nejbližší době. Změny oproti verzi 4 čtěte v Readme u souboru pro update!![/quote]
VlaDamorava (466)|27.3.2006 20:08
Vzhledem k tomu, že xypro již implantoval do verze 5 mojí opravenou češtinu a použil správnou strukturu Fontu 1 v Setupu , v jeho verzi jsem pouze vyměnil úvodní obrazovku a Filebrowser a nainstaloval fonty pro DivX titulky.

Vizuálně se verze 5 od verze 4 moc neliší. Přesunuty jsou nějaké položky a odstraněny některé chyby (včetně nenačítaní titulků u některých DVD). Star Wars už fungují!!!!

http://lg9900.kvalitne.cz/

Aktualizujte si prosím stránku !!!
JimmyL33T (23)|28.3.2006 07:40
Tak jsem si včera flashnul novy firmware od Xypra v.5 , a musím říct že český překlad je teď spravný i bez Vladova updatu a už se zde neobjevuje krkolomný překlad např. jaykový menu.

Akorát trochu nerozumím proč u zoomu 150% nebo 200% nefungují divx titulky,i když zoom 150% se mi zdá totožný s Pan-Scan.

Nic proti Vladovým fontům,ale fonty od Xypra se mi zdají hezči, je to dané taky tím že mám raději tučné písmo.
Samozřejmě díky Vladove práci máme každý možnost volby,a také mu tímto děkuju za jeho odvedenou práci,se změnami fontů,protože sám sem liný abych je měnil i kdybych na ty fonty snad neviděl.
VlaDamorava (466)|28.3.2006 10:15
2JimmyL33T

Máš pravdu, že možnost výběru je vždy lepší. Musíš ale číst příspěvky pozorně.
Já jsem psal, že jsem vyměnil jenom fonty pro DivX titulky (font pro Setup zůstal od xypro).
A z těchto fontů je nahrazen pouze font BIG, ostatní jsou posunuté (střední=malé, velké=střední).

Konečné roznodnutí je vždy na uživateli, jaký firmware si naistaluje.
Connor (509)|1.4.2006 18:23
Tak sem zjistil, že pokud zachytávám DVB-T vysílání přímo do MPG souboru, tak ten soubor lze bez dalších úprav a bez problémů v přehrávači přehrát. Tj. není třeba z toho dělat DVD Video, nebo DivX/XviD.
Určitě to umí i spousta dalších DVD playerů, ale mě to těší právě u LG.

Vím, že to úplně přesně do tohodo threadu nepatří a asi jen objevuji Ameriku, ale přesto tady je největší kumulace majitelů LG DVX9900, a možná se najde alespoň jeden, který to nikdy nezkusil a informace ho potěší.

:-)
VlaDamorava (466)|1.4.2006 22:16
Pokud se podíváš na 7 stránku tak jsem psal, že nahrané mpeg z SS2 proženu PVAStrumentem (pro jistotu) viz diskuze

Můj DVX 9900 jsem koupil v běžném elektroobchode (na objednávku) za 2.450,-Kč. Jen ve 2 případech nepřehral nahrávku v DivX (nějaký divný kodek, tak jsem to pustil na PC), respektive obraz se jakoby zadrhával. Jinak maximální spokojenost!! Přehraje i popelník. Nahrávky ze satelitu (po prohnání PVAStrumentom) zvládá bez jakýchkoliv úprav.
Connor (509)|2.4.2006 00:32
No jo, projíždět celej thread mě nenapadlo a v době, kdy sem četl 7. stránku naposled sem ještě neměl DVB-T tuner a nic nezachytával, tak sem tomu nevěnoval pozornost. :-)
Ale dneska sem z toho zjištění měl takovou radost, že sem se chtěl podělit. :-)

[quote=VlaDa]Pokud se podíváš na 7 stránku tak jsem psal, že nahrané mpeg z SS2 proženu PVAStrumentem (pro jistotu) viz diskuze

Můj DVX 9900 jsem koupil v běžném elektroobchode (na objednávku) za 2.450,-Kč. Jen ve 2 případech nepřehral nahrávku v DivX (nějaký divný kodek, tak jsem to pustil na PC), respektive obraz se jakoby zadrhával. Jinak maximální spokojenost!! Přehraje i popelník. Nahrávky ze satelitu (po prohnání PVAStrumentom) zvládá bez jakýchkoliv úprav.[/quote]
VlaDamorava (466)|2.4.2006 09:06
Nic se neděje :-D Někdy je dobré starší poznatky znovu připomenout. Zvláště pokud jde o vlastnosti LG9900! :-!!!
syncek5 (23)|4.4.2006 04:45
Zdar všetci!
NEW
Na "http://pwp.netcabo.pt/dhammer/" sa objavila nová verzia firmware v.5.1 z 02.04.06. Ak chcete sťahujte.
Veľa zdaru.
VlaDamorava (466)|4.4.2006 08:06
Podle Readme jediný rozdíl oproti verzi 5 je zobrazení celkového a zbývajícího času při přehrávání souboru.
saur (29)|4.4.2006 15:29
Tak jestli ten 5.1 firm obsahuje zobrazení celkového a zbývajícího času, tak je to bombaaaa!!!!!!!!!!!!!!!
Poslední věc, co mi u tohoto přehrávače scházela.
Hned si ho flashnu.
Mimochodem, VlaDo, jsi uvedenej v readme file jakozto prekladatel češtiny. Gratuluju. :BB:
VlaDamorava (466)|4.4.2006 18:10
Vyzkoušel jsem si upravenou verzi firmware xyprov51 a musím říct, že možnost zobrazení, celkového času filmu i času do konce, je zajímavá a užitečná. Víc mně potěšilo, že i po 100x zrychlení filmu okamžitě naskočí DivX titulky. U předcházejících verzí jsem se po zrychlení 4x a vyšších mohl zpravidla s titulky rozloučit.

2saur Děkuji!
VlaDamorava (466)|9.4.2006 10:06
Tak jsem zkoumal proč některé soubory neukazují zbývající čas do konce. GSpot ukázal tyto údaje.
Funkce zobrazení zbývajícího času : XviD, File lenght correctNefunguje zobrazení :Xvid, File truncated in the "legacy index" area.
Stejně tomu nerozumím?!
:-?
syncek5 (23)|9.4.2006 18:35
2Vlada

Podľa môjho amatérskeho názoru je to asi takto, každé video má na začiatku, alebo konci súboru zapísanú hlavičkus údajmi o dĺžke videa, použitom codeku a pod. U teba v prípade tých súborov je pravdepodobne táto hlavička poškodená a preto prehrávač nedokáže dekódovať dĺžku videa. viem že pre DivX existuje nejaký program na opravu uvedených hlavičiek, ale neviem si spomenúť ako sa volá a už tobôž nie či sa dá požiť na XviD. Ale aspoň že ich prehráva, no nie? :-)
VlaDamorava (466)|9.4.2006 19:22
Prehráva bez problemu. Nejde větší rychlost než 2x.
bolek_tvf (13)|13.4.2006 14:48
zdravim vas, uvazujem o kupe DVDprehravaca a DVX9900H je jednym z kandidatov (na prepojenie s TV chcem pouzit HDMI). Tieto zmeny fw, ktore robite na 9900 (bez H) funguju aj na 9900H?

Este pripadna otazka, mozno mi budete vediet poradit: uz som videl 9900 zozadu a nema opticky audio vystup. 9900H ho tiez nema? Niekde uvadzaju ze ma aj optiku, niekde za iba koaxial... Je rozdiel medzi 9900H vs 9900 iba v tom HDMI?


/edit: tak som to pozeral a 9900H ma aj opticku
bada (0)|13.4.2006 19:51
Vžádném případě fw na 9900 modifikovaný nebo orig. nelze použít na 9900H.
Po jeho přehrání nelze použít mnoho fukncí spojených s výběrem zobrazení a rozlišení.
Kdo jsi takto pokazil DVD nabízím odkaz na orig. FW na 9900H.Odzkoušený.
http://board.softpedia.com/index.php?s=1388000be36525d155bbc0dc167e2084&showtopic=439&st=40
Popř. pošlu.
VlaDamorava (466)|13.4.2006 22:02
2bolek
Souhlasím s bada ! V žádném případě bych se nepouštěl do experimentování, pokud bych neměl k dispozici originální firmware!!!!
\/
V opačném případě by se dalo uvažovat o úpravě firmware pro tento typ přehrávače, použitím MTKReMakeru (výměna fontů pro titulky, případně úprava pozadí) při plném zachování stávajících funkcí.

Odkaz už máš!